1926
  • JGTC
    #806
    Igen ez lesz a most vagy soha év! Már én is elhatároztam hogy megyek Brno-ba viszek mindenkit. :D C szektor powa
  • Landren
    #805
    Hát, legalábbis ennél nagyobb esély a VB győzelemre már nem igen adódhat. A legrutinosabb pilóta, az egyik leggyorsabb motorral, már eleve garabcia a jó szereplésre, de ha még azt is vesszük, hogy Talma a mezőny legjobb rajtolója, szerintem nem egy rajt-cél győzelmet fogunk látni. Nem akarok semmit elkiabálni, de most nagyon optimista vagyok. Kijár már a siker Talmának! Nagyon várom már a márciust. Egy-két futamot biztos megnézek a hajszínen is kerül amibe kerül. Hajrá Talma! Hajrá Magyarok!
  • Pooley
    #804
    És a menedzserének, Stefano-nak!
  • DJ BP
    #803
    köszönjük meg az Aprilianak, hogy jó szemük volt pilóta választáskor
  • DJ BP
    #802
    aztamindenit . Egy vadidegen motoron ilyet futni, a mezőny legjobb pilótája akkor valószínűleg, a VB-t meg kell nyerni :)
  • Landren
    #801
    Itt vannak jó képek, amiből lehet banner sztem.
    Nagyon bejön a mocin, a nemzeti szímű 14-es.
  • JGTC
    #800
    sztem most abszolult Ő a favorit, persze ez tudom már elhangzott itt is és máshol is de most a motor is akarja úgy látom
  • modellmaker
    #799


    rem élvezetes és Talma szempontjából sikeres idény elé nézünk!

    ha majd lesz rendes kép, csinálok új bannert.
  • Landren
    #798
    Sőt, meg is döntötte. Grat Talma!
  • Landren
    #797
    Ma még jobbat ment, 1 tízedre maradt csak el a pályacsúcstól.
  • JGTC
    #796
    Talma berobbant az élre érdemes elolvasni a többi cikket is a szabadedzésekről
  • Pooley
    #795
    Ez egyszerűen döbbenet!
    Amúgy álítólag egy motoros újság szerkesztője a ludas, vagy minek nevezzem...
  • Landren
    #794
    Sajna úgy tűnik, hogy egy buzi magyarnak köszönhetően nem jön össze a kawa teszt! :(

    Stefano írta:
    NAGYON DE NAGYON SAJNALOM!!!! DE EGY MAGYAR EMBER MIATT TALAN GABOR NEM FOG A KAWA TESZTELNI MERT EZT AZ EMBER NEM KULDOTT EGY ROHADT EGYSZERU MEGHIVO LEVELET AKINEK EN BESZELTEM A KAWA NAL!!
    MEG EGY SZER ELORE JOTT A "MAGYAR SARGA IRIGYDSEG"!!!!

    NE HARAGUDJATOK RAM FIUK ES LANYOK AKIK ITT VANNAK A FORUMON DE HIHETETLEN A MAGYAR EMBEREK!!!!!

    EGY ROHADT EMAIL ROL VOLT SZO AMIT MEGEGERTE ES TEGNAP AZT MONDTA HOGY "BOCS ELFELEJTETTEM!!!!!!""""""""


    HIHETETLEN!!!!
  • Landren
    #793
    Szerintem meg egy ilyen egyszeri alkalomnak, csak Talam szempontjából van jelentősége, mert nem hiszem, hogy olyan beállításokkal kapja a mocit, ami rá van tervezve, így nem várható el, hogy olyan időket menjen egy amúgy is ismertelen mocival, mint GP-be az élmezőny. A másik meg, hogy sztem a 250 nem kihagyaható lépcsőfok, mindenképpen szükséges.
    Akik meg érdekeltek abban, hogy mennyire tehetséges, teljesen tisztában vannak Talma képességeivel nem véletlenül kapott most teljes gyári Aprilia támogatást. És nem véletlenül tartják őt a legalkalmasabbnak arra, hogy az Apriliának és az Aspar csapatnak jövőre is legyen egy világbajnoka.
  • modellmaker
    #792
    itt most nem az a lényeg. ha ez tényleg összejön és tud úgy menni vele ahogy "tud" akkor felfigyel(het)nek rá.
  • DJ BP
    #791
    csak Kawasaki... inkább látnék sok győzelmet 125-ben...
  • DJ BP
    #790
    mekkora lenne, Vale-Talma párbajt látnánk 1x :))
  • JGTC
    #789
    de komoooooly, nagyon jó volna nem kéne akkor itt pöcsölni a 125 250el :DD tavaly majdnem sikerült neki
  • DJ BP
    #788
    kicsit hibásan ír :DDD
  • Landren
    #787
    Stefano írta:
    "SZIASZTOK!!!
    ...
    ... VAN MEG EGY BOMBA HIREM!!!!!!!!!!!
    LEHET HOGZ GABOR KIPROBALJA (MINT MOTOR REVUE UJSAGIRO) A KAWASAKI MOTOGP HETFON VALENCIA BAN!!!!
    HA SIKERULNI FOG AKKOR MONDTAM GABOR NAK HOGY MUTASSON MEG HOGY KELLO MENNY EGY MOTOGP VEL ES AKKOR MAR NEM FOGUNK SZENVEDNI!!!"
  • DJ BP
    #786
    majd csinálhatok másik bannert :D

    hál' isten, nagyon gagyi ez moci :DD
  • DJ BP
    #785
    majd csinálhatok másik bannert :D

    hál' isten, nagyon gagyi ez moci :DD
  • B0B0
    #784
    Hát a jelenlegi állás szerint ez jobb mint a KTM. Reméljük kitart az előny jövő év végéig, akkor biztos bajnok lesz, aztán meg jöhet a 250! :)

    Hajrá Talma!!!!
  • fradista91
    #783
    Remélem jövőre a csapat elsőszámú versenyzőjeként sikerül megmutatnia mit tud! HAJRÁ TALMA! HAJRÁ MAGYAROK!
  • JGTC
    #782
    jaja nov1.-2. után már biztos lesznek képek
  • modellmaker
    #781
    Ez jó hír! Megkoronázza a mai napomat! :)

    (majd csinálhatok másik bannert :D )
  • JGTC
    #780
    szuper végre egy jó hír vele kapcsolatban

    Az a 2007es Aprilia nagyon ment szerintem jövőre is alázni fog ez a márka :))))
  • Landren
    #779
    Hát, az a motor amivel ma bautista ment eszméletlen jó, +14s a másodikra ! Ettől nagyobb lehetősége, hogy Világbajnok legyen még a KTM-nél sem volt. Már most nagyon várom a jövő évet.
  • Landren
    #778
    Frissebb hír:
    Akkor ahogy azt már Stefano is mondta: MEGVAN A SZERZŐDÉS A JÖVŐ SZEZONRA!
    Talma az Aspar Team-nél folytatja, Bautista helyett, Pasini szerelőivel, full gyári támogatással. Faubel és Gadea lesznek a csapattársai. A csapat hivatalos bejelentéésre a valenciai verseny után kerül majd sor Spanyolországban. és rögtön a futam után két napos teszt lesz, ahol Talma kipróbálhatja azt a motort, anivel most hétvégén ment Bautista.
    Talma azt mondta, hogy most még igazán fel sem fogja, hogy aláírt az egyik legjobb 125-ös csapathoz.
  • Landren
    #777
    Én itt szoktam olvasni az aktuális infókat. Stefánó (Talma manágere) írta korábban, hogy arról folyik a tárgyalás, hogy Bautista mociját és szerelőgárdáját kapja. Na most azt nem tudom még, hogy ez is összejött-e, vagy csak valamelyik másik mocit kapja.
  • JGTC
    #776
    hol lehet erről olvasni? Hogy érted hogy Bautista mociját? Mármint Ő lesz e az első számú a csapatban?
  • Landren
    #775
    Talma hivatalosan is aláírt az Aspar csapathoz, jövőre gyári Apriliával fog menni.
    A kérdés már csak az, hogy megkapja-e Bautista motorját. Jó lenne!!!
    Sok sokert!!!!!!
  • JGTC
    #774
    láttátok az edzést? talán van ok bizakodásra...
  • JGTC
    #773
    hát jobb mint a Honda az ezer %, csak a KTM lehet ellenfél
  • Landren
    #772
    Hát reméljük, de az már nagyon dúrva lenne, ha kétszer is így szívná meg Talma, meg persze ezáltal mi is.
    Sztem, jó lesz az aprilia jövőre is, nem lesz gond.
  • DJ BP
    #771
    de jóóó, reméljük nem esnek vissza
  • Landren
    #770
    Mai NS:

    "Talmácsi Gábor megkapta a szerződésajánlatot az Aspar-csapattól, amely immár írásos formában is hivatalossá tette érdeklődését. A magyar pilótának minden vágya, hogy az idén fényes diadalt arató istálló versenyzője legyen, úgyhogy valószínűleg a hét végén aláírják a megállapodást."
  • neevous
    #769
    Sok siker kívánok neki az új csapatánál!
  • JGTC
    #768
    hát igen már majdnem biztos h Ő lesz Bautista utódja az Aparnál....
  • Landren
    #767
    Na, majd jövőre a gyári Apriliával remélhetőleg ismét azért izgulhatunk, hogy a futamok végén 1.,2. vagy a 3. helyen végez Talam!