1926
  • bigapó
    #766
    Jóó reggelt mindenkinek!!

    Nézitek a futamot?? aki nem az nem tudja miről maradt le. Nem tudom, hogy mikor ismétlik, mindenesetre én beírom, szóval spoiler innentől:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szóval a 2. kör végén Pasini elvesztette uralmát a motorja fölött, a célegyenes bevezető kanyarjából kijövet megcsúszott a hátulja és mikor megint talajt fogott, akkor szépen dobott egyet a srácon, aki rosszul érkezhetett, mert utánna nagy fájdalmak közepette feküdt a pálya szélén. Ám ennél még rosszabbul járt Inano (vagyki), mert Pasini motorja a pályán maradt, keresztben és Ő már ezt túl későn vette észre és áthajtott rajta. Természetesen katapultált a motorról, szépen csinált egy előreszaltót és háttal érkezett az aszfaltra. Őt hordágyon kellett levinni, további infó egyenlőre nincs róla, de valószínűleg nincs komolyabb baja (eszméletét a helyszínen nem vesztette el) és ezek a ruhák, védőfelszerelések szerencsére sokat védenek.
    a futamot leintették és egy rövidebb távú (12 körös a 19 helyett) versenyt indítanak hamarosan. Így persze később lesz a 250 és a motogp is.

    ja, legfrissebb, hogy mindenki, aki rajtolt az elején és most motorra tud szállni az ismét indulhat. Pasini-nek nem lehet komolyabb baja, mert úgy néz ki indulni fog
  • JGTC
    #765
    Óóóóóóóóó mekkora futam volt kérem szépen!!!!!!!!!!
  • bobka
    #764
    ez már gáz....
  • JGTC
    #763
  • modellmaker
    #762
    Tavaly hány 3. helyezést szerzett Talma?
  • [Jakuza]
    #761
    De a ragasztokat lattak nem ? :P
    Az sem volt igaz.
    Akkor ez miert is lenne.
    Raadasul egyaltalan nem magyarazat arra, hogy miert csak a kanyargos szektorban volt tenyegesen lassabb.
  • DJ Bee18
    #760
    talma.hu fórum: ideillik :)

    Nem Ti álltatok véletlenül a rajtrácson Gabesz motorja mellett? Utána meg a boxban a szerelőpad mellett?
    Ne vicceljetek már!!! Egy billentyűzet és egy monitor mögül akarjátok eldönteni, hogy mi volt a gond a motorral???? Láttátok a törött vízpumpát? NEM! Láttátok a hűtőt? NEM! Látta valaki egyáltalán a motort szétszedve? NEM!
    Akkor honnan állítja bárki is ilyen bizonyossággal, hogy most mi volt, meg hogy a csapat csak terel??????

    "beszéltem egy gépészmérnökkel" - én is az vagyok, ráadásul járműipari gépész diplomám van, motrkerékpártuning és szerelő képzéssel megfűszerezve. Épp ezért írtam a fentieket. Nem vettük kezünkbe az alkatrészt, nem tudjuk mi történt.
    Azt azonban elmondhatom, hogy ha a vízpumpának a lapátjából törik ki egy rész, akkor az még keringeti tovább a vizet, csak gyengébben. És nem áll be a motor. Ha eltörik a tengelye, akkor már más lehet a helyzet, de megint csak azt mondom, látni kéne azt a vízpumpát és nem találgatni!
    A fizika igen érdekes dolgokra képes néha.
  • [Jakuza]
    #759
    Ketutemu motor,raadasul sokkal jobban porog.
    Itt a hutosnek 2szer nagyobb szerepe van.
    Nincs olyan, hogy 1-2 fokkal melegebb a viz.
    Raadasul abszurd, hogy a gyors reszeken ugyanugy tud menni mint barki mas, csak a lassu kanyargos szektorban lassul, ha a hutessel van a baj.
    Tapasztalat ide vagy oda, siman elgumizta magat, elozo evben is tortent vele ilyen.
  • DJ Bee18
    #758
    Csak az nem fér a fejembe, hogy Talma csak azt nyilatkozta, hogy épp csak annyira melegedett, hogy a teljesítmény nem volt optimális, lehetett itt max. +1-2 fok, vagy még ennyi sem az eltérés. Nem volt kritikus a helyzet. Itt lehet, hogy nem csak a két dolog létezik, mint a Skodánál, hogy vagy felforr vagy nem. :DD Pl. bizonyos fordulatnál nem húz úgy a motor, meg egyszerűen rosszalkodik. Abban igazad van, hogyha tényleg annyira melegedik, akkor lassulnia kellett volna. Csak ezt nem mondta senki, csak annyit mondtak, hogy a teljesítmény nem volt optimális. Lehet elgiumizta magát, de ezt nem hinném, van annyi tapasztalata
  • bigapó
    #757
    szerintem tök jó, mert érdekes dolgokat tud meg az ember:)
  • [Jakuza]
    #756
    Amugy mindent elmondanak a szektoridok a 6. kortol a 24. korig.

    1. Luthi T1 25,6-26,2:T2 23,2-23,9:T3 30,2-30,6:T4 26,5-27 kozotti idok.


    Talmacsi T1 25,6-26,2:T2 23,3-23,9:T3 30,7-31,4:T4 26,9-27,4 kozotti idok.

    Elmondanad nekem, ha melegszik a hutoviz, akkor hogyan lehet, hogy ugyanugy tud motorozni 2 szakaszon vegig kozel azonos idoket az elsovel valaki es csak a kanyargos szakaszokon nem ?
    Raadasul az elso 6 versenyzo ment vele azonos szektoridoket.
    Kiveve a 3. szektort, mert ott dobta el a masodperceket a tobbi versenyzohoz kepest.
  • [Jakuza]
    #755
    Kar erolkodnod.
    Ez siman bekovetkezhet a gumikopastol.
    Marpedig Talmacsi puha slikkel ment.
    Elmondanad ide mindenkinek hogy Bautista a 4. helyen mennyivel ment az utolso korokben ? 208-209KM/h
    Azt is ideirod az ugyanolyan sebesseggel kolekedo Bautistanak mennyi volt a korideje ?
    1,45,5 koruli idoket ment.Fizikabol ugye nem voltal felmentve ?
    Ha egyenesekben ugyanannyival mennek, akkor elmondanad, hol is veszit 2 mp-t a masikhoz kepest valaki ?
    Lattuk a kiraly kategoriaban hogyan lassult le koronkent Pedrosa.
    Pedig semmi baja nem volt a motorjanak.
    Ennyit szamit egy rosszul megvalasztott gumi.
    Amugy pont te valaszoltad meg a kerdesre a valaszt amikor 217 es 214 kozott a leggyorsabb volt a motorja akkor mente a legszarabb idoket.

  • DJ Bee18
    #754
    de mostmár abbahagyom, eddig nem reagáltál erre, most se fogsz...
  • DJ Bee18
    #753
    Namar most Talma hol kezdett el lassitani ? Sehol mert gyorsult, ezt nem tudod felfogni.

    Te meg még nem vetted észre, hogy már 4-szer mondtam, hogy a SZÁRADÓ PÁLYA miatt mindenki gyorsabb kört tudott elérni, Talmához képest többet gyorsultak. Nem azért mert az egyenesekben gyorsabbak voltak, hanem a kanyarokban. Meg beírtam, hogy az utolsó 7 körben Talma végsegbességei 207 és 209 km/h között voltak, tehát lassabb volt az egyenesekben. Meg lehet nézni, hogy amikor a 217,9 km/h végsebességet elérte a 9. körben, 1,49,038-as időt ment. Az utolsó körben meg 209,2 km/h volt a csúcssebessége, és 1,47,087 időt ment. Érted már? Az egyenesben 9km/h-val volt lassabb mégis két mp-et javult. Mert SZÁRADT A PÁLYA, és a kanyarokban gyorsabban lehetett haladni.
  • JGTC
    #752
    Húú bmeg nem hiszem el hogy még mindíg ezzel szívjátok egymás vérét!! Nem kéne szétcseszni ezt a topikot ilyen marhasággal!
  • [Jakuza]
    #751
    Na igen.
    De ott legalabb van a huton ventillator, valamelyest azzal is, vagy a menet szellel esetleg a futes bekapcsolasaval is lehet huteni minimalis mertekben a motort.
    Egy versenygepnel ilyen lehetoseg nincs. :P
  • modellmaker
    #750
    jaja. ok. (Skoda ismerős. :) )
  • [Jakuza]
    #749
    Mivel nem jo a hutes, nem tud beallni egy homersekletre igy a motorral is lassulni kezdesz egyenesaranyosan.
    De leirtam mi a gond a melegedo vizzel az elozo hozzaszolasban.
    A fo problema ezeknel a rendszereknel, hogy vegletekig ki van hegyezve a rendszer es kozel van a forraspont a hutoviz menetertekeihez.
    Egy minimalis hiba es mar vege a versenynek.Meglehet nezni hany fokos egy szaros Skodaban menetkozben a viz, ha jol emlekszem a vizgomba 92 fokon nyit.
    Na mar most mar az is eleg kozel van a viz forraspontjahoz, kepzeld el egy versenygepnel.
  • [Jakuza]
    #748
    LOL.
    Hat ezt az eszt.
    Tudod a hutoviz milyen hofokon cirkulal a motorban ?
    Majdnem forrasponton egy ilyen motornal (-5-10%), egy kis hiba a hutorendszerben es mar forr is a viz.
    Mar leirtam, de ugy latom neked mint egy 5 eves gyereknek el kell ismetelnem ezt allandoan.
    Elkezd melegedni a viz mondjuk 90 fokig es rendes hutesnel ott megall, ha nincs hutes egybol kritikussa valik a viz hofoka es lassitani kell.
    Nem lassitasz felforr a viz, 1-2 perc mulva.
    Nem is akar hogyan, mert hihetetlen lassan hul vissza a motorban a viz.
    Egy szimpla autoval mesz nem is ilyen porgos motorral, akkor is 100as temporol visszakell lassitani 50 ala, hogy hulni kezdjen a viz 90 fokra ujra es az is legalabb 10 perc kovetkezmenye.Viszont ott megint elkezded nyomni neki 100al nincs 2 perc es mar ujra majdnem forr a viz.

    Namar most Talma hol kezdett el lassitani ? Sehol mert gyorsult, ezt nem tudod felfogni.
  • DJ Bee18
    #747
    most más dolgom van

    [csak nehogy azt hidd, hogy egy frappáns hsz-edtől betojtam :D]
  • DJ Bee18
    #746
    Mondjuk sokat nem ulhettel autoban sem gondolom, mintmar leirtam.

    Talán ha a személyeskedés nem foglalna le, meg tudnád érteni a másikat...
  • DJ Bee18
    #745
    ja meg utolsó körök végsebességét láttad?
    sorban: 207, 209, 208, 208, 208, 209. A végére csökkent a sebessége
  • modellmaker
    #744
    (ööö nem értek hozzá csak egy gondolat.) ha szar a hűtés ok nem gyorsul aláírom. ha szárad a pálya akkor viszont egy picit gyorsulhat nem?
  • DJ Bee18
    #743
    baszki száradt a pálya, a kanyarokban javult mindenki
  • [Jakuza]
    #742
    Oreg fogd mar fel vegre a kis agyaddal, hogy ha melegedik a viz, akkor nem tudsz gyorsulni.
    Marpedig Talma is vegig gyorsult.
    Mondjuk sokat nem ulhettel autoban sem gondolom, mintmar leirtam.
    Felmelegszik a viz aztan lassitanod kell, ez hol tortent meg Talmacsinal ?
    Sehol elarulom, sot gyorsabb lett a vegere.

  • DJ Bee18
    #741
    kigyorsításnál kijöhet a teljesítméncsökkenés...
  • DJ Bee18
    #740
    tehát a leggyorsabb kör 6,2 mp-et javult, míg Gábor a legjobb esetben is csak 5-öt
  • [Jakuza]
    #739
    LOl.
    Ahhoz verseny alatt nem lehet hozzanyulni.
    Fel kell vegre fogni, ha valaki az egyenesekben ahol szaraz a palya gyorsabb annal aki elotte motorozik, akkor nem lehet a motorjanak baja.
    Gyorsabban tud az egyenesekben motorozni mint a masik.
    Marpedig ha az egyenesekben gyorsabb, es megis lassabb koroket motorozik, akkor a kanyarokban lassabb a masiknal joval.
    Ha pedig a kanyarokban volt lassabb, akkor nem lehet a melegedesre fogni, mert olyan motort meg nem talaltak fel amelyiknek ha szar a hutese csak a kanyarokban melegedjen a motorja.
    Ezek tenyek ezekkel kar leallnod vitazni.
  • DJ Bee18
    #738
    Kozel 1,50rol koronkent 0,1-0,2 mpket gyorsult.
    előbb linkeltem, hogy a leggyorsabb körök végig javltak:
  • DJ Bee18
    #737
    de értsd már meg, mindenki gyorsult, mert száradt a pálya, a leggyorsabb körökhöz mérve lassult
  • DJ Bee18
    #736
    Beállítások, váltóáttétel más is lehet, attól is változik a végsebesség
  • [Jakuza]
    #735
    Ha lassul akkor miert is motorozott a vegen 1,47 mpt?
    Ne hadovalj vegig gyorsult.
    Kozel 1,50rol koronkent 0,1-0,2 mpket gyorsult.
  • modellmaker
    #734
    Olvasgtam miről vitatkoztok. Sztem az első nyilatkozatok még nem mérvadóak. Szét kell szedni azt a rákot ahhoz hogy pontosan rájöjjenek mi volt a baj. Tehát ezért nem lepődök meg azon hogy más okokat hoznak fel közvetlen a verseny után meg egy idővel utána.
  • DJ Bee18
    #733
    Ugyanis az történt, hogy a hűtőről nem lett levéve elég ragasztó szalag (hűvös időben így csökkentik a hűtő hatásfokát), ezáltal a motor vize túlzottan melegedett, és a motor nem tudta leadni az optimális teljesítményét. Persze felmerül a kérdés, kinek a hibája az, hogy ezek a szalagok ottmaradtak..."

    Tehát keresik ki a hibás, te copyztad

    Amugy sokszor nem valljak be nem veletlenul, ha egy versenyzo vagy ha egy mernok hibazik a valasztasnal, mert rontja a csapatmoralt,

    Most akkor ez megdől akkor, nem?, :DD
  • [Jakuza]
    #732
    A sebesseget nezd a motornak lol.
    Koridoket hiaba hasonlitod ossze, ha a vizes reszen nyer valaki 2-3 mpt.
    Az pedig jo volt a koridok meg attol fuggott, hogy a tobbiek nem gumiztak el magukat.
    1. Luthi 217,6km/h
    3. Lai 214,7 (es meg a versenyben lassabb is volt)
    5. Nieto 217,6
    6. De Rosa 217.3
    8. Gadea 217,4
    10. Corsi 216,9
    17. Talmacsi 217,9km/h
    Tehat gyorsabb volt a motorja, mint az elotte vegzok tobbsege.
    Na mar pedig ha gyorsabb volt, akkor nem a melegedessel volt a problema, mert akkor eppen lassabbnak kellett volna lennie a mert ponton, ahol szaradt a palya.
    Tiszta fizika, ugyanakkora tavon valaki nagyobb tempora felgyorsul, annak nem lehet rosszabb a motorja mint a tobbi versenyzonek.



  • DJ Bee18
    #731
    na meg idén volt már lassabb a motorja, hogy fokozatosan lassult. Na meg írta, nem arról volt szó, hogy már a megsülés határán motorozott, csak egy lapát tört le, és nem áramlott megfelelően a víz, és csak kis teljesítménycsökkenést okozott a melegedés, precíz gépek ezek. Tehát nemvolt olyan vészes. De bármit hadoválnak az újságok, az elgumizást elmondták volna.
  • DJ Bee18
    #730
    akkor azt is láthattad, hogy mindenki gyorsult. Mivel SZÁRADT A PÁLYA, meg más dolgok miatt. Tehát a mezőnyhöz képest nem gyorsult. Nem buktam semmit. Nézd meg a legyorsabb köröket:

    Meg azt hogy Talma legjobb köre is csak 25.:

  • nick név
    #729
    érdekes...
  • [Jakuza]
    #728
    Tobb volt valamivel mint 2mp, mert 1,49,xxx-eket ment az elejetol kezdve.
    2 kor alatt hatracsuszott 5 helyet.
    Amugy sokszor nem valljak be nem veletlenul, ha egy versenyzo vagy ha egy mernok hibazik a valasztasnal, mert rontja a csapatmoralt, raadasul a versenyzo erteket csokkenti egy ilyen bejelentes.(kevesbe lesz az ilyen hibak miatt eladhato kesobb)
    Elofordult ez mar VB-t nyert versenyzokkel is a kiralykategoriaban.
    Amugy teljesen ugyanugy gyorsult a motor, mint az elen haladoke, kulonben Talma csak joval lassabban tudott volna menni a mert szaraz pontokon, tehat ezert nem hiheto a tulmelegedo hutes. Egyszeruen ahol vizes volt a palya, tul lassu volt a puha slik gumiknak koszonhetoen.
  • nick név
    #727
    "...Elso korben kozel 1,49-et a vegere 1,47-et."

    te irtad, hogy az elso korben 2mp-vel lasabbat ment, csak erre irtam, hogy az elejen mindenki lassabban ment

    az elso 10 kor vegsebesseget megneztem neha Luthi, neha Talma volt gyorsabb, de csak 1-2km/h-val

    Tegyuk fel igazad van, de akkor miert hazudnanak? szvsz siman be tudta volna vallalni, ha elgumizza magat