Spore

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hmuda
#163
Off: de. :-)

On: hát, elméletileg már minden készen van, csak a tesztelés fog sokáig tartani, szóval remélhetõleg normálisan lesz optimalizálva.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Kmarha
#162
kis off : csak nem Kiba -s avatar? 😄 <#eljen>

Egyébbként egyetértek én is. Inkább várok rá egy évet, de olyant kapjak, hogy aztán sosem felejtem el. Jó értelemben legalábbis 😊 Csak félõ minnél késöbb jön ki egy játék, annál kevésbé fog elmenni a gépemen 😄

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

kopaszrobert
#161
akko még egy évet várni...

GW: Axino Hun;

Hmuda
#160
Tesztelés. Támogatom a megmozdulást. Legalább nem olyan kamu módon csinlják mint a BF2-nél, hogy berángatnak pár fekete srácot pár percre, hogy olyan legyen mintha olyan hihetetlen módon agyontesztelnék a játékot. Itt elvileg kóderek is tesztelnek, szóval tõlem késhet amíg azt jónak látják, csak legyen kiegyensúlyozott, optimalizált és bugmentes.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Serpa
#159
ok van?

Fantos
#158
a Bing Bang az pl. pontos

#157
meglepõ, bf2142-n kivül van ami nem késik? 😄

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

grebber
#156
Késik a game: 2007 második fele.

Next PC upgrade: 2022

kopaszrobert
#155
JAh meg máshol fórumokon olvastam hogy szerintük nem elég élénkek egyszólva rosszak a színek,Szerintem meg nincsen semmi baj a színekkel ez pont jó ahogy van....

GW: Axino Hun;

Malakai
#154
Elõtted lévõ hozzászólás? 😊 Amúgy ami "hivatalosnak mondható", az-az, hogy a következõ E3-ra már nem szeretnék vinni (vagyis kevesebb, mint 1 év).

(\__/) ( X.x) ( } . { )

kopaszrobert
#153
Ahoz képest amikor megynílt én még írtam ebbe a fórumba még csak ilyen 28 vagy egy kicsivel több hozzászólás volt... Eléggé fellendült a fórum!😊
Én meg má (majdnem)egy éve várom a játékot itt meg mindenki nyavajog hogy mikor jelenik meg...

GW: Axino Hun;

Carlos
#152
Akarom énis...dúrva lesz...

Þór vígi þessi rúnar

#151
😊 mkor jö nki

http://www.lohere.net - a MagyarChan

Carlos
#150
Valamikor 2007-ben.

Þór vígi þessi rúnar

zsakosfrodo2
#149
Elõbb ugyse nagyon, bár ki tudja
<#idiota><#idiota><#idiota>

Tatyla
#148
ha kész lesz<#idiota>

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#147
Nem tudja valaki hogy mikor jelenik meg a játék?

Carlos
#146
<#taps>

Þór vígi þessi rúnar

Hmuda
#145

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Carlos
#144
Énis várom már nagyon!

Þór vígi þessi rúnar

kopaszrobert
#143
az jó

GW: Axino Hun;

Fejes021
#142
de

http://www.panoramio.com/user/518310

kopaszrobert
#141
valaki nem akar írni?

GW: Axino Hun;

kopaszrobert
#140
Jah meg itt lent olvastam hogy nem mutattak semmit a törcs városi civilizált meg minden nem tom mirõl de volt egy olyan video amiben az volt, hogy építgettek rajta.

GW: Axino Hun;

kopaszrobert
#139
Nekem nagyon bejön ez a játék nincs még 1 ilyen játék melyben a kis mikroszkópikus lénytõl elérhetjük az evolúcio csúcsát,meg hogy megszerkeztheted ,hogy hogy nézzenek ki az élõlényeid,az épületeid sõt még az ûrhajódat is.Meg az tetszik benne hogy áttelepedetünk másik bólygóra megváltoztathatjuk a bolygó természetét,meg minden nagyon tetszik Valaki tud megjelenésrõl valamit azon kívül hogy 2007?

GW: Axino Hun;

Serpa
#138
tegnap az E3ról volt szól a "Click online" mûsorban a HírTV-n, Will Wright is benne volt.

szombaton megismétlik.

Hmuda
#137

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

cseszter
#136
Nekem ez a videónagyon tetszett.(35perc)

Hmuda
#135
Ezeket még tegnap este néztem. Az elsõ csak a GDC-s video kicsit jobb minõségben és összevagdosva. A másodikat nem néztem végig, de amit láttam belõle az mind GDC-s meg E3-as összevágások.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Serpa
#134
számomra itt van két új ingame vid.

#133
türelem spórát terem 😄

#132
Most akarok vele játszani,egyre rosszabb várakozni....

Malakai
#131
Ja és sztem késõbb se lesz nagy háborúzás, az szirintem még a véglegesben is kidolgozatlan lesz...

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Malakai
#130
Énnekem úgy rémlik, hogy Wright mondta, hogy a netrõl áttöltött bolygókat csak nézegetni lehet... 😛 Amit a GDC-sben nagyrészt mutogatott emlékeim szerint, az a lopjunk állatot és tegyük le a terraformált bolygóra és csináljunk ott is saját lényeket szórakozás. 😛

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Hmuda
#129
A GDC-s videóban emlékeim szerint kizárólag annyi volt a városépítgetés, hogy lerakott egy teljesen ismeretlen rendeltetésû házikót és az editorban hozzávágott egy gombát. Demónak épp megfelel, de van egy sanda gyanum, hogy az a része még nem kiforrott teljesen.

Az ûrháborúnak meg minimum bolygószinten mennie kell, mert akkor a diplomáciának nem sok értelme lenne, de nem lepne meg, ha a bolygók felett orbitális pályán lehetne kisebb ûrramazurit csapni (ha már a repülõ játmûveket berakták, bár több mint valószínû, hogy ez kiegészítõ lesz). De egyelõre ebbõl is csak az egy éves GDC film jelent viszonyítási alapot, ami az alapján még szintén nagyon kezdetleges volt (volt három tank amik kilõtek pár lövedéket, de igazi háborúnak se híre se hamva).

Ami a bolygókat illeti még mindig áll a dolog, de nem tudom hol volt arról szó, hogy nem avatkozhatsz be. Ha betölti a galaxisodba a cuccot onnan az ugyanúgy része az egésznek mint a többi. Ha valami nem tetszik akkor nincs kegyelem, lézer elõ és indulhat a népirtás. <#vigyor1>

Szóval van olyan dolog bõven, amit még nem mutattak meg olyan szinten ami arra engedne következtetni, hogy teljesen játszható állapotban van. Plusz még az E3-as videóban is volt, hogy zoomolásnál nagyon megakadt a rengeteg objektumtól, szóval az optimalizációval is vannak még gondok. Plusz nem kevés lényt/növényt/épületet/miegymást kell belezsúfolni az alap kiadásba, hogy az adatbázis fellendülése elõtt is lehessen valamit kezdeni vele. Szóval türelem spórát terem.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Malakai
#128
A korábbi GDC-s videóban többet látni a városos témából, az ûresbõl nem... Amúgy ûrháború nem nagyon van ha jóltudom, az ûrben inkább kolonizálgatás megy fõleg, de ez nem tuti.. Mondjuk az biztos, hogy a fejlettebb bolygókon van védelem. Ja meg korábban volt olyan, hogy meg lehet lesni a netrõl áttöltött egymás bolygóját, de beavatkozni semmit, csak meglesni.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Hmuda
#127
Hát éppen ez az, hogy egy rakás dolgot nem mutattak. A törzsi/városi/civilizációs játékmenetbõl semmit nem mutattak, csak fel volt építve egy kunyhó/város és kész, a menetét nem mutatták. Meg az ûrjátékból se mutattak közel semmit, csak egy-két apróságot. Következtetés: azok a részek még nincsenek kész.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#126
Lehet hogy hülyeséget írtam,úgy értem,hogy eddig olyan sok dolog van kész,hogy nem tudom elhinni,hogy még ennyi idõ,mire kiadják,egyébként lehet láttam a GDC-s videót,sok videót néztem...

Malakai
#125
Sztem sok új dolgot nem mutattak, fõleg, ha láttad a tavayi GDC-s videót. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#124
Pedig az E3-on olyan sok dolgot bemutattak,hogy alig tudom elhinni,hogy még ilyen sok idõ mire kiadják...

QuippeR
#123
de sajnos igen

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

#122
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Gerbill
#121
Egy kicsit úgy néz ki ezen a videón mint Adolf Hitler:Ð

A jó kislány már nyolckor ágyban van... hogy tízre hazaérjen.

Hmuda
#120
Már hivatalosan is 2007 április-május.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Malakai
#119
2007 a hivatalos, de azt is mondták, hogy nem lesz köv E3-on már.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

#118
Remélem nem nyúlik át 2007-re,akkor meghalok,remélem csak lehetõségként lesz benne a netes izé,és nem muszály letölteni mások lényeit...

Lobsterman
#117
Õsszel-télen asszem.

#116
Mikor fog megjelenni?

Lobsterman
#115
Ha beszélni nem is tud, de attól még egy zseni a csóka

Kmarha
#114
hülye <#banplz> <#mf2> 😄

Pedig már beraktam a popcornt a mikróba, kikészítettem ágyikomra a párnákat kényelmesre, hogy csak hátradülõk és élvezem a bemutatot 😄

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.