Spore

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Hmuda
#113

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Lobsterman
#112
Haha. Nagyon nagy ember.

Hmuda
#111
Robin Williams bohóckodik. :-)

Az eleje a jól ismert E3-as demó, de utána megjelenik az öreg. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#110
hát normál értelembe vett multi nem lessz benne nem?
csak annyi hogy mások népeit is le tod tölteni azt kész, nem? bár én ezt a videt még nem láttam..., nem is fogom látni, nem akarok magam kinozni 😊

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

#109
hát ha midnen bejön tényleg amit igérnek lehet énis beszerzem eredetiben 😊 persze csak kiprobálás után, sjanos már emgtanultam hogy semmibe se szabad tulzottan bizni :/

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

Serpa
#108
nekünk, magyarokoknak, egy bolgyóközi szövetséget kéne majd alapítanunk, ... 😊
aztán elindulunk meghóditani a világot!
^-^

Lobsterman
#107
de erre a megosztott dolgokat leszedi a netrõl cuccra én is kíváncsi leszek. mondjuk attól most nem kell félnem hogy "jajj a törtverzióval ez nem fog menni" mert ezt egészen biztos megveszem. ha lesz rá pénzem ha nem. max eladom pár szervem 😄

Lobsterman
#106
pont ez a játék legnagyobb elõnye a szememben. a felfedezés varázsa. bárhova mész, mindig újat találsz. és persze rengeteg minden más is emellett

Serpa
#105
amit a lávabolygón talált, jól értem, h vmiféle upgrade cucc? ; jelen estben új lézerfegyver.
ilyen kis cuccok után is lehet kutatni.

Hmuda
#104
tudom, hogy lehetetlen mind, de tuti lesznek órák amikor kizárólag annak fogom szentelni az idõmet, hogy minél több kártyát beszerezzek. :-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Lobsterman
#103
Szerintem életed végéig kb gyûjtögethetnél, akkor sem végeznél 😊
És igen félmillió csillagot említ, ami csillagonként úgy 1-2 lakható bolygóval számolva is elég szép szám, és még nem beszéltünk azokról amiket terraformálni lehet. Szóval lesz itt végtelen lehetõségek tárháza asszem. Bár félek hogy magamra fogok haragítani pár galaxist az elsõ játék folyamán

Hmuda
#102
A szkennelés gondolom arra jó, hogy tudd mivel is állsz szemben. Ha a fajnak brutális harci tulajdonságai vannak akkor tudod, hogy ezekkel inkább ne kösd össze a bajuszt. Meg gondolom a magamfajta gyüjtögetõ életmódot folytató egyéneknek is kedvez, akik kórosan gyüjtögetnek mindent ami gyüjtögethetõ egy gyüjtögetést támogató játékban, szóval én tuti minél több faj adatkártyáját be fogom szerezni.

Amúgy valamit félreérthettél, az a 7000 csillagrendszer nem "seven thousand stars" hanem "several thousand stars", és az a galaxisnak csak egy kis szeglete. Will egy interjúban milliós nagyságrendekben beszélt, amit egy játékos egész életében se tud végignézni.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Serpa
#101
E3 as demovid lenyûgözõ!


bár azt nem nagyon értem, h az idegen lények szkennelése mire is jó?
fel tudom majd használi a specifikációkat?


7000 es csillagrendszer is hatalmasnak tünik.

dronkZero
#100
Ez online játék lesz, vagy csak lehetõségként lesz benne a dolog?

Olyasmit olvastam, hogy amikor lényt csinálunk, akkor az feltöltõdik a master serverre, ahonnan majd másoknak -automatikusan- letölti a játék ellenséges fajnak...

Remélem elmegyeget majd offline is azért...

Steam: Zero_hu Live!: Zero HUN

Hmuda
#99
IGN video Ugyanaz mint az elõzõ, csak egy-két extra jelenet is van benne amit nem vágtak ki.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#98

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Lobsterman
#97
ezt hogy sikerült megnézni hmuda? jön vagy 5 k-val... kib***** gamespot

Lobsterman
#96
Jó ez. Csak itt jön be a képbe hogy játszd ki a...ööö...valamidet 😄
És egy tapírmenyétnek ne vagyél tapadókorongot a hátára 😊

Hmuda
#95
Gigaûbermegafajintosan brutális gameplay videó Will kommentálásával.

Eddgi kicsit aggódtam, hogy mi maradt meg a lénykreálásból...minden! 😄

Bár ahogy így elnézem a dolgokat kicsit aggódom, hogy minél drágább lábakat veszel, annál gyorsabb vagy, minél drágább fegyvert annál erõsebb, stb. Az lenne a tökéletes megoldás, ha minden testrészmodell tökegyforma alapértékekkel bírna és azokat lehetne pénzért fejleszteni. Mi van akkor ha valami olyan láb kell a lényemnek ami abszolút nem illik a koncepcióba? :-(

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Serpa
#94
a hátán egy körfûrész van?😊

#93
wow 😊

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

Serpa
#92


többi kép ...

a variácók száma végtelennek tûnik ...

Fejes021
#91
Igaz, a simsben nem változik a karakter csak ruhákban meg hízik/fogy de itt valóban "kicsit" több lehetõség lesz

http://www.panoramio.com/user/518310

Hmuda
#90
Erre szerintem kicsi az esély, mive itt nem egy fix kinézetû fajjal játszol, hanem folyamatosan állítgatod a dolgokat.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Fejes021
#89
Télleg nagyon ütõsnek ígérkezik. Már azzal jól el lehet szórakozni hogy saját civilizációt csinálsz.
Remélem lesz creature workshop még megjelenés elõtt mint anno a sims2-höz

http://www.panoramio.com/user/518310

Hmuda
#88

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Hmuda
#87
Csak én gondolom úgy, hogy a lények mozgása már nem elég természetes? Az a sárgás négylábú lény - ami elõször párosodni akar majd megtámad egy szürke agancsos lényt - az valahogy túl mereven mozog. Járás közben a felsõteste teljesen mozdulatlan és a lábai is úgy járnak mint egy robotnak. A régi GDC-s vidóban annyira életszerûek voltak, itt meg totál merevek.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Lobsterman
#86
Én denevér-cethal-százlábút akarok, aki fákon és, és lesbõl támad 😄 De szerintem nem lesznek repülõ állatok benne sajna. Csak ne legyen igazam

Lobsterman
#85
Találtam még egy videót. Az eleje a GDC-s cucc kicsit jobb verziója, úgy 1 percnyi. A többi az új(nekem legalábbis az volt 😄). Will is beszél egy pettyet, szokásos érthetetlen motyogásával. Ha jól sejtem ez amolyan E3 elõtti cucc
LINK

#84
Vízkupolavárosokat a szárazföldön? <#idiota>
Hát ez elég hülyén hangzik <#hehe>
Én inkább majd egy szárazföldi faj útját egyengetem

Hmuda
#83
A vizi éértelmes életet úgytudom belekalkulálták a dologba. Elvileg lehetõség lesz arra, hogy szárazföldi lények a víz alatt kuplavárosokat létesítsenek, és elvileg a normális vizilények is létesíthetnek vízkupolavárosokat a szárazföldön. Legalábbis elvileg, aztán majd megjelenéskor kiderül, hogy ezt sikerült-e megtartaniuk.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Lobsterman
#82
Arra lenék nagyon kíváncsi hogy ha úgy gondolnám hogy nekem marha jó ott az óceánban, vajon, meg lesz e a lehetõség hogy kis vízalatti városom legyen? Vagy esetleg még jobb. Szárnyakat növesztene a kis fickóm, és fákon élne 😄

Lobsterman
#81
Egyre jobban izgulok 😄
A legjobb az hogy tényleg úgy néz ki mint ami meg tud jelenni még idén. De hogy addig hogy fogom kibírni...

magus
#80
en egy playboy cicakbol allo tarsadalmat szeretnek csinalni

Hmuda
#79
Huh, láthatólag elég sokminden megmaradt az eredeti koncepcióból.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#78
és van már végbélnyilásszinváltoztatási lehetõség is Hmuda-nak 😊

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

grebber
#77
Hm meglepõen érdekes lesz azmár biztos!

Next PC upgrade: 2022

dr Kotász
#76
Te egy nagy E3-figyelõ vagy... <#hehe>
Serpa
#75
Serpa
#74
Lobsterman
#73
Azt mondja a prezentáció elején hogy az E3ig nem beszélhet, és erre a GDC-s cuccra is csak külön engedéllyel jött el 😊
Szóval majd májusban dobbantanak az biztos.
Hmuda: mintha beszélt volna valami olyasmirõl, hogy a játékos is simán belepiszkálhat majd a textúrázásba, egy olyan tool-al ami lényegesen egyszerûbb kezelésû mint mondjuk MAXban textúrázni valamit. Szóval ne aggódj. Szerintem át fogod tudni színezni azt a végbélnyílást ha nem tetszik 😄
ZsZso: nekem nagyon bejön ez az egyedfejlõdés dolog ha olyan lesz ahogy gondolom. Én valami diablo-szerûen képzelem el a dolgot(amit meg is említ Will) kis Sims beütéssel. Szóval megkajálsz valami kis dögöt, leharcolsz valami nagy dögöt aki neked támad, kapod az xp-t. Szaporodsz, és elköltöd az xp-t az egyedfejlõdésre, és máris ehetsz és harcolhatsz nagyobb dolgokkal. Szóval jónak tûnik. És az sem valószínû hogy le kell játszani 3millió generációt(ahogy a valóságban történhetett) hogy növessz magadnak egy nyolcadik kart. Szerintem én most is jól eljátszogatnék csak a lényszerkesztõvel egy jópár napig, ha mondjuk kiadnák ingyenesben valahol tesztként.

Serpa
#72
E3 -on csak dobbantanak vmit ...

#71
reméljük hogy vihar elötti csend... 😊

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

Hmuda
#70
Nyilván lesz valami hasonló dolog, de mivel még csak a GDC prezentáció van mint viszonyítás alap és ott úgy emlegette, hogy majd a gép kiszámolja neked a klafa dolgokat, így egyelõre csak az alapján lehet beszélgetni (legalább van mirõl, mert így is egy éve nagy a kuss Willék háza táján).

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#69
hát szvsz méret meg a "fegyverek" alapján fogja kitalálni mi lenne az ideális neki szal az általad leirt eset csak nem fordul elõ..., és ha nem is lehet külön kiválogatni magadnak a szint emg a hangot lehet hogy elsz egy gomb ami újra randomgenerálja neked, igy azzal addig jojozol amig jó nem lessz 😊
amugynemtudom miért állna olyan sokbol ha ki lehetne választani a szint meg a hangot is... 😛

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

Hmuda
#68
Az egyetlen dolog ami aggaszt az egész "procedurális" technológiával kapcsolatban, hogy az okés, hogy a játék eldönti magának, hogy a lényem hogyan mozogjon, milyen legyen a bõrének/szõrzetének/kitinpáncéljának/lábujjkörmének/végbélnyílásának a színe, milyen hangot adjon ki, stb. De mit kezdünk vele, ha abszolút nem olyan a végeredmény ami elnyerné a tetszésünket (a dínóméretû ragadozónk kap egy bugyirózsaszín borítást babagügyögés kiséretében)? Remélem, hogy azért az ilyen dolgokba komolyabb beleszólása lesz a játékosnak.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

#67
én spec csak azt modntam hogy oylan szaga van nem azt hogy az is lessz..., msárészt a the guild szvsz jo game votl nemtom mi a bajod vele.... 😊
amugy milyen egy évrõl beszélsz? nem arról votl szó hogy november tájéka? azért ez nem egy év még akkorse ha csuszuk 1-2 hónapot 😊

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

ZsZso
#66
A maxis már tényleg alkotott nagy játékokat, de az évezred játéka, év játéka titulust neki adni a gammának röpke egy évvel a megjelenése elõtt nagy merészség. Az 5let hatalmas és újszerû. A játékmenettõl sok minden függ, ne feledjük! Tudom, hogy a Maxis nem egy Jowood, de anno a The Guild (többek közt) azért nem lett nagyágyú, mert tele volt bugokkal. Szóval óva itenék mindenkit attól, hogy egekig magasztalja a gammát, kitalálja mi hogy fog mûködni, mert félõ, hogy aztán nagyot csalódik. (persze lehet, hogy lesz egy csodás, várakozással teli éve 😊. Azért bízzunk benne, hogy nem jut a Black & White 2 sorsára.

Amit eddig láttam, az csodálatos. Remélem sikerül jól megvalósítani a gammát.

(amikor a kis lénnyel kóbászolt a csóka (mind sejtként, mind szárazföldi lényként) nem igazán nyûgözött le a játékmenet. Órák fognak arról szólni, hogy táplálkozzak, meg rohangáljak a nagyobb lények elõl?! Roppant kíváncsi vagyok rá, hogy mit tesznek azért a programozók, hogy a játékosok ne hagyják ott a játékot 2 óra táplálékkeresgélés-futkározás után - bár az is lehet nem figyeltem eléggé a videót, és ott van benne a válasz)

10 féle ember van a világon : aki tud bináris számrendszerben számolni, és aki nem.

Lobsterman
#65
Jah. Ezért valószínûleg megjelenik, és vagy fél év múlva olyan árban is lesz amiért meg is veszem 😊 Mert hogy ezt megveszem az biztos

#64
hát nemtom szvsz szokványos ár lessz...

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent