Spore

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#213
Senki sem kategorizálta be,ez is egyedi mûfaj lesz,akárcsak a sims.

A nyúl egy igazi jellem.Ott ül a f?ben,de akkor sem szívja!

Fantos
#212
Ámen.

Gerbill
#211
Azt sem értem miért kell bekategorizálni? Nincs olyan hosszú neve, hogy azt kelljen mondani hogy ilyen vagy olyan szimulátor, egyszerûen Spore

A jó kislány már nyolckor ágyban van... hogy tízre hazaérjen.

Gerbill
#210
De a teremtéstörténet szerint a nagy semmibõl teremtett isten földet vizet embert stb. Itt pedig mi semmit nem teremtünk, csak a lényünket irányítjuk(ha ez istenkedés akkor minden játék az amiben irányíytunk valamilyen karaktert)és a törzsfejlõdés folyamatán keresztül kifejlõdött lényünkel meghódítjuk a galaxist, szóval ennek semmi köze Istenhez, vagy akármelyik istenhez. Szerintem.

A jó kislány már nyolckor ágyban van... hogy tízre hazaérjen.

#209
heh csak itt nem elég a mindennapi kajadás a lénynek és nem csak ki kell küldeni a klotyóra napi soxxor ez legealább egy normálisab ghamma lesz mint a sims és gamer-ek is tudják tolni úgy h. nem unnak rá 5 után (aki simsezik annak jó szórakozást a céltalan hülyeségeihez!)<#vigyor2><#vigyor2><#violent>
jó kissa gamma lesz és kész én ne simsesítsük<#worship><#worship><#vigyor2><#beka3><#beka2>

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

#208
nem röhögök mert énis ezt modntam 😊
de ettõl még midnenki emgprobál vlaami nevet ráhuzni 😊

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

Kmarha
#207
tudod van olyan nézet hogy mindent Isten keze irányit. Az amöba megszületését, azt hogy élelemre talál e vagy õt falják e fel.. hogy a magzat anyja hasában megéri e a születés pillanatát vagy nem, hogy ha felnõve kilép az aszfaltra, a kocsi vezetõje idõben észreveszi e vagy halálra gázolja stb..

szóval igen, istenkedõs játék.

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

kopaszrobert
#206
A világot is meg lehet teremteni de csak szûkebb kûrben mint pl: a bólygókat szóval azért némi istenkedõs azért van...

GW: Axino Hun;

#205
Röhögni fogsz..saját kategória.Sehová nem sorolható,ezt maga Will Wright mondta.Ez a játék Will Wright mûve,úgyhogy nem fog elszakadni a sim-vonaltól.Ebben a játékban is élõlényeket kell kreálni,és nézni,ahogy fejlõdnek csak nem simeket.Lényegi változás nem nagyon lesz,mármint azon,hogy valaminek egyengetni kell az életét.Valószínû,hogy aki simsezik az ezzel a játékkal is fog nyomulni,mint pölö én is.Hiszen jól elvoltam eddig az összes WW játékkal,ezzel is elleszek azt hiszem.

A nyúl egy igazi jellem.Ott ül a f?ben,de akkor sem szívja!

Fantos
#204
isten ott jön képbe hogy õ teremtete az emberiséget akikk megcisnálták nezt a játékot<#idiota>nade ennyi istenrõl

hen-tes
#203
Isten tudod hol jött képbe?
Ha nem, akkor olvass utánna.. Amõbákat teremt isten, loál!!! 😄
legyetek már észnél lééégyszi 😄

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Fantos
#202
a világot nem te teremted az magától teremtõdik ezért nemhiszem hogy istenes te csak a világon mûveled a lényeket az életüket házait... mint egy felturbozot age of empire (most jobb hogy nem Sims-hez hasonlítom? 😄)

Kmarha
#201
istenként kreálsz lényeket és világot, mely aztán több ezer éves evolúción megy keresztül.

Hmm.. akkor mi is a röhej az egészben?

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

hen-tes
#200
Isten és az evolúció. Röhejes vagy! 😄

Dell D610 - Sony Ericsson K810i - Konica Minolta Z10 - 20 centis pénisz - farmerreklámfar - geciszép arc És én ne legyek kemény? http://smc.z8.hu - http://koncertprogram.hu/

Fantos
#199
istenkedõset akarsz akkor Black and White az utobi meg a Spore

kopaszrobert
#198
Istenkedõs játék?Evolúció életszimulátor?

GW: Axino Hun;

Fantos
#197
életszimulátor az csak gagyi életszimulátor 😛

#196
inkább család szimulátor vagy manager vagy valami , amugy nemtom szvsz saját kategóriát is megérdemelne 😄

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

#195
jah és én ettõl a ne tul bonyolult cimü elõadástol félek 😞

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

Serpa
#194
mért, te milyen játéktípusba sorolnád?

Serpa
#193
ezért folyik a tesztelés, h ne legyen túl bonyolult, és egy nagy szegmenst lefedjen a játék.

#192
még egy kis off: a sims-re azért elég erõs hogy életszimulátor..., mongyuk inkább úgy hogy akinek nincs családi élete, vagy nem elég neki ami van (elmebeteg kategória 😛) annak ilyesmire nyujt némi pótlást 😊

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

#191
veheted nyugotan erõs általánositásnak de ha az elöbb felvázol esetnél komplexebb lessz akkor a sims örülteknek ez tul magas lessz, ha emg nem akkor meg egy fabatkát sem fog érni a game... 😞

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

Serpa
#190
mivel mind2 egy életszimulátor, van rá esély, h a Sims örültek rákapnak majd erre.

Kmarha
#189
de biztos vagy benne hogy biztos igazad van abban amit biztosan gondolsz a biztos bejelentésük ellenére is.
biztosan szvsz. 😉 De bár lenne biztosan igazad (ugy hogy biztosan nem megy a játék és tesztelés rovására)

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

#188
ebben reménykedem..., ha igy elsz akkor már oks, de valjuk meg akkor azért olyan vészesen nem kell majd félni hogy a nagy simsfanok elöntik a spore-t 😛

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

Serpa
#187
hát a fütykös festénél biztos összetettebb lesz.

#186
biztos másmilyeneket, amugy meg tedd oda a remélemet, a nemsok közét meg arra értettem hogy nem alacsonyitják le egy család manageré vagy hasonlo fazssággá és nem az lesza fõ atrakció hogy lila vagy zöld legyen a töke a lényünknek 😊

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

Serpa
#185
"nem sok köze lesz"

te milyen videókat, képeket nézegettél; írásokat olvastál?
elég sok köze lesz.

kopaszrobert
#184
Nem lesz az 12 hónap biztos vagyok benne mert szerintem biztos kiadják 2007 elsõ Félévében.

GW: Axino Hun;

#183
nem, inkább ne szimszesitsük pls 😊

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

#182
hát ja a sims nem v.mi nagy szám nem vok túl nagy hc gamer de gamer vok annyi szent és a sims2-vel ösz visz fél óráig voltamel de az isaból ált h. 2 nõt összehoztam barmoltam egy põicit és éhengyilkoltattam õket szal nwekem ennyi volt asims mizériám a Spore-t pedig nagyon várom mert ahogy láttam a videókból egy nagyon nagyon ütõs szórakoztató és nem unalamassimses játék lesz!

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

Fantos
#181
akkor sorry nemszóltam 😛

Kmarha
#180
pl? Evolucióról van szó. Most hogy is találhatnának ki nemtomhányezer féle udvarlási szokást attól függõen hogyan változik álltalad alkotott fajod? 😄 hogyan programozznák le, hogy pl a fogas lények csontokat, az ormányosok virágot vigyenek szívük választotjának? egyeltalán a 20 kéz közül melyikbe fogja? 😄
Meg minek ennyire aprósággal vacakolni, mikor a játék nem arról fog szólni hogy egy-egy lény életét egyengesd. Szerintem.

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

Fantos
#179
mondjuk Spore-ban a családalapítás lehetne jobb is mint ahogy egy videóban láttam mert csak odamegyünk egy gomb és van is gyerek etet mondjuk máshogy is megcsinálhatnák nem?

#178
én meg remélem azokhoz nem sokköze lessz azért sporenak mert akkor elhuzhatjuk a wc-n az egészet 😞

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

Serpa
#177
gondolom Wright a Sims HCre gondolt.

#176
azért tegyük hozzá hogy a simsel tipikusan nem pont a hc gamerek játszottak hanem barátnõk, és egyébb nõnemü egyedek akik meglátták pl kiprobálás közben vagy valahol...
meg a többiek közül is inkább kifejezetten a nem hc gamerek 😊

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

Serpa
#175
lehet, h a Sims t lerúgja a trónról?!

Wright szerint a HC gamerek sokkal több idõt fognak a Sporeal tölteni, mint a Simssel tették.

ign.com interview

#174
hát kéne demo meg legaláb titokban fejlesztették volna és semmilyen infót nem adtak volna ki senkinek csak pár héttel megjelenéselõtt pár hetet talán tudnék várni egy ilyen királygammárade 11 hónapotÍ??

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

Kmarha
#173
Azért demot vagy bétatesztet kiadni a játék kiadása, bemutatása elött 12 !! hónappal kicsit durva lenne 😄 majd fél év múlva esetleg. A demo meg ráér 11 hó után is.

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

kopaszrobert
#172
Szzerintem ha demót nem akkó legalább má a béta tesztet kiadhatnák na de mind1 úgy még várni kell...

GW: Axino Hun;

#171
az ám szívfájdítás

\"csak egy játék de úgysem éled túl\"

Carlos
#170
Szivfájditás rulez!

Þór vígi þessi rúnar

Hmuda
#169
Ja amúgy van két kép (sajnos gamespotosok, szóval elég lassan fognak bejönni).

Klikk.

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Serpa
#168
most, h szinte majdnem kész, egy demot kéne kiadni és a visszacsatolásokat felhasználni.

elvégre több 10ezer játékos közül csak tudna vki okosat mondani.

Carlos
#167
Várom már énis nagyon!

Þór vígi þessi rúnar

Hmuda
#166
:-)

Last night, when I was alone in my room, from out of nowhere, I smelled a fart that wasn\'t mine! -Osaka http://www.spore.com/view/profile/Hmuda XBL: Hmuda Hun

Kmarha
#165
<#taps> Nagyon reméljük. Legalább nem szól bele a játék a matekszigómba 😊 Majd csak a szoftver szigorlaton fog elgáncsolni 😊 De azzal ráérek úgyis 😊
Ennyire nem izgatott még játék mint ez. Remélem tényleg nem csak a füstje ilyen nagy!

Ennek az oldalnak, üzemeltetés és moderálás hiányában befellegzett. Amíg ez nordan és hasonszőrű társainak a játékszere marad, addig én itt végeztem, nem idegesítem magam.

Serpa
#164
vagy "úgy lesz egyensúlyozva, hogy egy zöldfülûnek túl nehéz lesz. "

😊