330
A Digital Reality legújabb játéka, a War Front: Turning Point
  • saxicola
    #170
    Milyen a játék? Érdemes megvenni?
  • Gerisone
    #169
    mér van az h elinditom bejön a logó és nem megy tovább???
  • Dexantreal
    #168
    Aha, értem. Csak csomó játék fent van és nicns annyi cd-m, dvd-m:S. Azért thanks!
  • lammaer
    #167
    Tudtam hogy codec pack, tudtam hogy codec pack :) Na jó, nem 100%, de én erre szavazok...

    Sajnos tuti megoldásom nincsen, a codecek bizgerálása kivülről igen görény dolog. Le kellett volna mindent durrantani uninstallkor, a windows mindig horrorizál. Amennyit nyüglődne az ember vele, tényleg sokkal egyszerűbb egy windows reinstall egy második partición, az driverekkel együtt megvan mondjuk 2 óra alatt olyan szinten hogy kipróbálhasd, megy e a játék rajta rendesen.
  • Dexantreal
    #166
    Szűz Windows gondolom totál reinstall. Azt nem szeretném. Ace Mega-m sajnos volt, mert South Parkhoz kellett, mivel ott azokat nem játszotta le. Aztán leszedtem és visszatettem késöbb valamilyen mást, most meg XP Code Pack van fent. Mindig uninstallkor valami olysmit írt ki, hogy biztos törölni akarom xy fáljt? Lehet, hogy ez majd a gépben kárt tesz vagy mi stb-stb. Szóval csak részben szedtem le.
    Tehát, akkor hogyan tudom, ezeknek a maradékát megkeresni a gépen és leszedni?

    Amúgy thanks!
  • satan71
    #165
    tökéletesen müködik hamachin:)
  • lammaer
    #164
    Hmmm... elvben ha a játékban lévő átvezető animációk spéci hangcodecet használnak, akkor az a játék telepitésével fel is megy. Ha nem működik, annak lehet az az oka, hogy van valamilyen másik codec a gépen amivel összeakad. Legalábbis más játékoknál találkoztam ilyennel (pl x3 reunion).
    Tipikusan pl akkor történik ilyesmi, ha egy user előtte mindenféle codec pakkokat (Ace Mega Codecpack - valami ilyesmi, nem ugrik be a neve, van egy pár), amelyek ugye azzal kecsegtetik a népet, hogy "ebben benne van minden ami kell, tedd fel és mindent le tudsz játszani" - és cserébe ha feltelepited felrak kismillió, soha az életben nem használt kép és hangcodecet...

    Egy időben én is szerettem ezeket, mert látszólag kényelmes meg jó, de megszivhatod pl játékoknál.

    Megoldás: játék leszedése. Codecpakk és a mindenfélre felrakott codec leirtása majd játék visszapakolása. Vagy egy szűz windows...
  • Dexantreal
    #163
    Nem tudom, az a baj, hogy gépekhez nem nagyon értek :S. Na és, ha az van, amit te írtál, akkor mi a teendő? :S Ha az van, mert mondom, hogy nem tudom :S.
  • Alwares
    #162
    Ha valakinek megvan a magyar nyelvi fájl tegye már be a fórumba légyszives!!!
  • MEDVESZ
    #161
    Valaki nem tudja ,hogy hamachin mükszik e a game mert haverral próbáltam és nem jó valami.
  • zoli80
    #160
    nem is olyan rossz ez.kicsit tovabbmentem és kezd bonyolodni.
  • lammaer
    #159
    Hangcodec gond?
  • Dexantreal
    #158
    Bazz, nem értem miért nincs hang introknál áááá! Játékban menüben, meg harc közben tökéletes minden, de introknál nuku, semmi sincs. Plusz a gépemmel is valami baj lehet, vagy a hangkártyával, mert jó pár filmet lejátszik, de egy-kettő kivétel, ott ugyanúgy hang nélkül játsza le őket :S.

    Van valakinek tippe, hogy mi lehet ez? :S Meg mi lenne rá a megoldás? :S
  • kyle reese
    #157
    helo.csak a wanadoo-n van fennt ? ha tud valaki linket ahopl fennt van akkor legyenszives írjon . előre is köszönöm
  • Thanatos
    #156
    sokö :PPP
    saccra olyan három és fél giga
  • benioh1993
    #155
    Szeretném kérdezni telepítve mennyi helyet foglal?
  • SzZs
    #154
    pl wanadoo-ról
    A 6,5 gigához képest szerintem rövidnek tünik.Ha jól látom 22 pálya.
  • bon
    #153
    Nincs
  • Serpa
    #152
    magyar nyelv is van benne?
  • Thanatos
    #151
    szvsz nem annyira vészes de supcom mellet labdába se rug, nagyon rosszkor adták ki :/
  • zoli80
    #150
    a neten fent van.
  • EvilRicky
    #149
    Nem tudja vki,hogy honnan lehetne letölteni a FULL Gémet? Torrentezni nem tudok,se dc +ilyek,mert koleszba vok!
    Valaki PLS HELP!!!

    Üdv. EvilRicky
  • zoli80
    #148
    nem,csak a tankelharito agyut:P
  • Crazy Mate
    #147
    Ez az a stratégia játék amiben lehet rendesen tps nézetben irányítani az egységeket?
  • zoli80
    #146
    senki nem probalta meg?
    én igen:P
    keveske szegény,tul egyszeru meg ilyenek.gyerekeknek jo.
  • Dexantreal
    #145
    Aha.
  • bon
    #144
    Vagy ha ketté tudja szedni két lemezre akkor sincs gond.
  • Serpa
    #143
    ha van kétrétegű íród és lemezed, semmi gond.
  • Dexantreal
    #142
    Na és az jó, vagy rossz? :S
  • Serpa
    #141
    DVDn jött ki, csak dual-layeres.
  • Dexantreal
    #140
    Aha, hát nem tudom. Mikori volt ez? Meg szerintem te az atw-re gondolsz, ez meg netipar. Régen övéké volt az atw, csak azt passzolták egy másik csapatnak (meg is látszik, totál más a dizájn meg minden), ők meg költöztek és én mentem velük. Azóta - nem tudom milyen volt, akkor - szerintem sokkal jobbak és jobb a szerverük is és az oldaluk, meg az áraik, a játékok nem fake-k és ezt én mondom, aki már teljes egy éve, vagy még több követi őket és nem estem olyan balszerencsébe, hogy fake-t szedtem le.

    Szóval szerintem nagyon jók.

    Sajnos nem tudok ilyen torrenteket, ne mvagyok jártas bennük, bár szívesen elfogadnék egy gyorsan töltő helyet, ami megbízható és ingyenes is akár.


    Na, de ez már nagyon warez. Abba is hagyom, de, ha még válaszol esetleg erre, akkor majd arra én is, csak a modik le ne kapják a fejünket.
  • Dexantreal
    #139
    Én meg azt, hogy az előbb említett oldalra felkerüljön, de amúgy ja: DVD-ben jobb lenne.
  • Serpa
    #138
    én bevárok 1 DVD5 ös verziót.
  • Thanatos
    #137
    sorry de tényleg privi, amugy probálj körülnézni public torent siteokon ;)
  • Thanatos
    #136
    van jobb, thats it, és én még emléxem arr aamikor forumba midneki azon anyázott hogy emgint lerohadt a wanaddoo, mert kijött valami :)
  • Dexantreal
    #135
    Adjál privibe linket, hogy te honnan vadászol :P, ha már ennyire izé vagy.
  • Dexantreal
    #134
    Nem tudom,akkro max rég voltál arra :P. Én mrá egy éve innen szedek le mindent és gyors is és megbízható is. Ha nem hiszed, az a te bajod.
  • Thanatos
    #133
    waanaadoo mint megbizható? évszázad vicce :D de még ha az is akkor se tul gyors.... :)
  • Dexantreal
    #132
    Hol van kint? Én még itt nem látom, pedig ez megbízható oldal. Nforce-n láttad, vagy mi? :S Annyira nem értek hozzá, szóval nem tudom, hogy nforce-n csak a jtáék nevét teszik ki, vagy azt a csapatot is, amelyik feltörte :S.
  • Thanatos
    #131
    még 1 óra :( és most jött ki ráadásul supreme commander is... :(