330
A Digital Reality legújabb játéka, a War Front: Turning Point
  • veszelyes
    #210
    Hali.
    valaki tudna segiten ,hogy mi a jóóó... t kell csinálnom ahoz hogy elérjem a 3. fejlettségi szintet? :))
  • tibiszabo
    #209
    Hello! Éngem is érdekelne a magyarositás egyáltalán van hozzá?
  • jimyke1
    #208
    hali! vki légyszi küldjön vagy tegye fel valahova a játék magyarosítását!

    előre is köszi!
  • Dexantreal
    #207
    Privi megy.
  • Gerisone
    #206
    nincs a tűzfal bekapcsolva! télleg nem értem
  • a.carkey
    #205
    Tűzfalad nincs fent?

    Nálam ott volt a bibi. A küldik végénél pl. alap, hogy ne legyen blokkolva a War Front. Nem tudom miért, de alap.
  • tibiszabo
    #204
    Hello
    nem tudjátok lesz honositás hozzá?
  • wid22
    #203
    Nem védekezni kell hanem támadni az 5. küldetésnél vagyok. Ha lelövök 100 rakétavetöt 100 jön azonnal.
    Nem számoltam de amennyitlelövök annyi jön a helyére.
  • Gerisone
    #202
    felraktam újra és az alap logónál megáll és nem megy tovább mintha lefagyna de a feladatkezelő szerint fut! nem értem! valaki tud segíteni?
  • Axon
    #201
    Jelölj ki az egységeidnek védendő területet a pajzs alakú ikonnal. Akkor az egységeid megtámadnak minden egységet ami a közelbe jön.
  • Axon
    #200
    Startra készen várok :-)
  • a.carkey
    #199
    Az AI nem rossz. Tény, hogy sok jele nincs annak, ha nincs lóvéja vagy nincs energiája, de azért elég jól el van. Ha a "katyusa" nem jön be, mit fogsz szólni a német robotokhoz ... :)

    A katyusára meg azért nem lőnek vissza, mert lőtávolon kívül van. De ha a tornyokkal egyvonalba te is "katyusát" teszel, akkor vissza fognak lőni rá. Ha a fejük fölé még légierőt is teszel, semmi baj nem lesz a rakétavetős bigyókkal. :)
  • wid22
    #198
    Aki még nem vette mneg a játékot megne vegxe vagy fölne telepitse szerintem borzalmas már mint a játék menet.
    Minden startégia játék csal de ez legalább 20x csal a gépnek. A mesterséges inteligencia megint csak ... nem lehet elmondani milyen szar.
    PL történelmi hüséget nekeressünk a németek katyusája nem csak a bázist rombolja le hanem az egész csapatot anélkül hogy visszalönne valaki.
    Ez a legerösebb fegyver amit a gép 100 val sec perc alatt legyárt. A NÉMETEKNEK
    Szerintem röhej ahogy megvan csinálva ez a játék. 6.5GB a belefért volna jobb játék is.
  • Dexantreal
    #197
    Hamarosan jön a Seasons. Szólok, ha lesz reg. Gondolom kell még :S.
  • datango
    #196
    lol! a szovjet zenék azaér rímelnek szerintem :S ...
    --
    nagyon tuti game!nekem tetszik..:)
  • morfondőr
    #195
    Köszi! Közben meglett!
  • SpiritFire
    #194
    Nekem reloades verzióm van ami sajn angol... nem tudom vhogy magyarrá varázsolni???
  • LegionarR
    #193
    Hmm.. Kipróbáltam úgy is, hogy a Red Alert 2 muzsikáját játszottam le alatta... Batomi jó így a hangulata... Mondjuk a War Front alap zeneszámainál rég hallottam borzalmasabb műveket...
  • LegionarR
    #192
    Én meglepődve tapasztaltam, hogy tetszik a game.. Pedig már túlvagyok egy Company OF Heroes-on, ami szintén ku**a jó sztem... De a két játék csak minimálisan hasonlít egymásra. A War Front-ot sztem csak az "unreális" egységek mentik meg az unalomtól, meg valahogy azért ennek is van egy saját atmoszférája...

    Tehát nem lett egy rossz game, ez jelenleg az első kedvenc magyar játékom (az első a Battlestations: Midway)...
  • TomDantes
    #191
    http://www2.89.hu/wco/isogames.php ? Nekem eddig nem minden le jött hibátlanul, iagaz a Warfrontot nem bróbáltam, és amúgy setöltök le túl sokat.
  • Axon
    #190
    Rendben, az jó lesz :-)
  • Dexantreal
    #189
    Ha megjelenik a Seasons, én regelek egy helyre, ami tuti és majd utána, ha gondolod, tölthetsz onnan.
  • Axon
    #188
    Röhej, de még mindig nem sikerült megszereznem a tejes verziót. Már 6 alkalommal kezdtem neki a letöltésnek (3 torrent és 3 ftp), de mindannyiszor meghijúsult. Hol megszünt a szerver, hol megszakadt a letöltés és nem tudta folytatni, hol pedig a torrentes letöltők tüntek el. Tegnap délután sikerült elindítanom egy "mostmáraztántutihely"-ről a letöltést és szépen csorgott is lefele. Úgy láttam, hogy ma reggelre le is ér. Jóleső izgalommal jöttem a melóhelyemre, hogy megnézzem az eredményt. Hát nem sokkal a hazamenetelem után meg is szakadt a letöltés és folytatni sem tudta.
    Pedig a demo mindkét küldijét végigtoltam kétszer is.
    Ez a játék nem annyira jó, mint inkább érdekes. Semmi köze a realitáshoz és néha bosszantó is a 2 centiről egymást lövő tankok, de ettől függetlenül a játszhatósága a gép előtt tartja az embert.
  • gallik
    #187
    enter
  • Serpa
    #186
    v talán azért, mert a magyar verzió még nem jelent meg itthon.
  • Dexantreal
    #185
    Lol... nem semmi.
  • morfondőr
    #184
    Nem tudja valaki hogyan lehet üzengetni egymásnak (chat) multiplayer játék közben? Vagy lehet egyátalán?
  • Axon
    #183
    Azért az egyik átvezető intróban, az amerikaiak magyar cimkéjű bort vedelnek.
    Mi magyarok érjük be ennyivel...
  • morfondőr
    #182
    Aki netán szeretne egy multit, jöhetne a warfronthun hamachi-szobába! A pass: warfronthun
  • Dexantreal
    #181
    lol
  • a.carkey
    #180
    Megjegyzem nem egy hatalmas valami. Lehet, hogy az átvezetők jók, de nagyon el lett cseszve a game. Ebben a háborús-építgetős témában sokkal jobb a Company of Heroes.
  • a.carkey
    #179
    A köcsög tűzfal miatt. Csak engedni kellett neki és továbbment ...
  • bazsi123
    #178
    mondjuk azért, mert nem elsődlegesen a magyar piacra csinálták? mondjuk azért, mert a kiadó nem magyar?
  • MORO67
    #177
    Sziasztok tudja valaki hogy ha magyar a játék vagyis a készitő stáb akkor miért nem magyar a szöveg elég gáz hogy egy magyar game és nincs benne magyar nyelv választás!!!!
  • morfondőr
    #176
    Ennek örülök, hogy megy hamachin a játék! Holnap estére lejön és megyek is tolni multiba! A demo-t már szanaszét játszottam!
  • Dexantreal
    #175
    Nem tudom, nekem nincs kedvem most valahogy játszani, mert nuku hang introknál, plusz nekem is lefagy német kampány első küldije után azt hiszem :S, szal felejtős. Azért lehet, hogy benézek, mindeesetre thanks!
  • gallik
    #174
    Ha valaki multizni akar, akkor hamachin jól megy a játék.
    szoba:warfronthun
    pass: warfronthun
  • benioh1993
    #173
    Rakd ujra a gammát
  • benioh1993
    #172
    Nállam tökéletesen megy
  • a.carkey
    #171
    Van itt olyan aki a német hadjáratot nyomja?
    Ha van, nem tudja, hogy miért fagyhat le az első küldi megnyerése után?
    Nem enged tovább ... :(