330
A Digital Reality legújabb játéka, a War Front: Turning Point
  • #130
    InGame videó
  • Hellsing47
    #129
    hát igen..az a ~6.5 giga kicsit sok :)
  • Thanatos
    #128
    tudjuk, de még soká ér le :/
  • Hellsing47
    #127
    War.Front.Turning.Point-RELOADED
    kint van :)
  • TomDantes
    #126
    ez egy alternatív világháborús game. Olyan dolgok vanak benne amik a valóságban nem léteztek, legfeljebb a tervező asztalon.
    A játékmenet javítson k ivalaki ha tévedek, de red alert2 -re hasonlnít.
    AH történelimileg hű játékot kersel ,ez nem az, de ha izgalmas stratégiát, akkor próbáld ki.
  • Scottt
    #125
    nem ismerem ezt a gémet de nem is ismerem majd meg mert ott kezdődik h a linkelt mképen ott van 1 p-39es(repülő) és ott van alatta h mustang az eszem megáll legközelebb a sherman alatt optt lesz h norris tank
  • TomDantes
    #124
    olvasta valaki, február 27-én valószínűleg megjeleneik.
  • gecc
    #123
    Nincs mit, csak egy kicsit le kellet kicsinyítenem őket, hogy fel tudjam tölteni.
  • Dexantreal
    #122
    Thanks! Mármint, hogy helyettem tettél be, mert megígértem és hát mostanában nem nagyon játszok vele, szóval ezért ne mtettem még be képeket.
  • gecc
    #121






  • TomDantes
    #120
    Na és azért mi a vélemény? Szerintem jó lesz, nekem a német kampány a demo-ban könnyebbnek tűnt.
  • TomDantes
    #119
    hú adig még sokat kell várni!
  • Dexantreal
    #118
    Ja majd tehetek, csak picit hanyagoltam a demot.
  • Serpa
    #117
    képeket szúr be vki?
  • Dexantreal
    #116
    Demoban, azt hiszen a multi részében, mikor kilép az ember, akkor kiírja, hogy a Harc kezdődik februárban... szóval akörül. Persze angolúl írja ezt.
  • TomDantes
    #115
    Ja még valmi és mikor jelenik meg? oLvasgattam itt de nem láttam.
  • TomDantes
    #114
    kipróbáltam a demót nekem bejött! Csak kissé könnyen halnak meg benne a tankok!
  • EmThor
    #113
    billentyűzet:
  • Drizzthsz
    #112
    Az micsoda?
  • Dexantreal
    #111
    XP Codec van fent.
  • Thanatos
    #110
    lehet hogy valami codec gond lessz
  • EmThor
    #109
    behalok! a cucc natív támogatja a G15-ösöm :]



  • Dexantreal
    #108
    Pff... akkor nem értem :S.... introba nuku hang, menübe van és a játékban is minden oké. Ja meg még a kampány indításánál lévő intronál nincs, de mindenütt máshol igen.
  • Thanatos
    #107
    nekem votl hang, legalábbis a stukák süvitettek rendesen :D
  • Dexantreal
    #106
    Vááááááá..... letöltöttem demot és emgnéztem introt.... a single player demot persze... és niiincs haaaannggg. Vagy csak nálam nincs intro közben? Mert menüben már van.
  • Lui76
    #105
    Már azt hittem nem is figyelik az sg-n ezt a játékot,
    én is töltöm már lefelé a Demot.
  • Drizzthsz
    #104
    Ajánlom, hogy nyomd végig a tutorialt, s akkor tudni fogod, hogy a dolgok, amiket leírtál, miért is vannak úgy, illetve hogy kell hq-t fejleszteni...

    Én eddig nem is tudtam erről a játékról, először ma találkoztam a demoval, s azt kell mondjam, hogy nekem nagyon tetszik. Végtelenül igényes alkotás! Gondolok itt arra, hogy az épületek úgy vannak megcsinálva, hogy teljesen életszagúak, pl.: a barakkban a katonák éppen gyúrnak az udvaron, meg ilyesmi, az őrtornyok pásztázzák a terepet, ...
    Az időjárás változása nagyon fontos szerepet kap, ez is így jól jön ki. Sztoriból ami eddig van, az kiváló, az fps nézetnek pedig azért van értelme, mert akkor jóval nagyobbat sebez az ágyú, de ezt is a tutorialból lehet megtudni.
    Én várom, eléggé megmozgatott, pedig annyira nem is szeretem az ilyen játékokat manapság.
  • EmThor
    #103
    hát olyan mint a Generals, de valami hiányzik. DX9-es robbanáseffekt, napszak- és időjárásváltakozás nagyon jó, a fák kidőlése is, de valahogy baltával faragott egy kicsit a grafika... fps mód nem hiányzott, de poén (aa gun-ba meg még egy elhárító ütegbe lehet asszem csak beülni)
  • Axon
    #102
    Kipróbáltam a demot.
    Érdekes, megint van szerelmi szál. A hős teuton lovag néha előkapja Hilgár fényképét, majd háromcsövű rakétavetőjével likvidálja a fél orosz hadsereget, miközben a tankok lövedékei lepattannak a cicijéről.

    Ész nélkül termeltem kifele a nyersanyagot, majd építettem egyre nagyobb hadsereget, miközben visszavertem a támadásokat. Legjobban tetszik a lángszórós bunker, ami roppant hatékony a gyalogság ellen. FPS nézet használatára nincs idő, mint ahogy sejtettem. Hatalmas seregem megsemmisült egyetlen bombázója támadásakor, pedig egy csomó légvédelmi ágyú lőtte folyamatosan. Na sebaj, majd az én bombázóm meg tönkre veri a te sereged (gondoltam én butus), de aztán lett meglepi, amint a repülőgépem az ő egyetlen légvédelmi ágyúja szétlőtte. Máshol is érzékelhető, hogy csal a gép. Az én rakétavetőim rakétái össze-vissza repkednek, míg az ővéi majd mindegyik talál.
    Tankok beásása bő egy másodperc :-) ....vicces
    Me262-es gépeimet megint simán leszedte egyetlen légvédelmi ágyúja.
    Olajkutak nem tudom mire valók. Nyersanyagot a bányából hoznak a teherautók.
    Nem tudom, hogyan lehet technológiai szintet ugrani.
    Szóval elsőre jól elkalapáltak.
    Így hirtelen ennyi összességében.
  • Axon
    #101
    Most húzom a single demot. Pcdome-on fent van, onnan jön mint a villám. Mondjuk a 830 megás méretnél nem árt ha gyorsan csorog lefele.
  • Serpa
    #100
    jah.

    30 perc ...
  • blackgamer
    #99
    holnap 9 órakor (nem tudom milyen időzóna) jön a single demó
    irta gamespot hirlevél
  • donatus13
    #98
    teccik ez a játék meg company of hereos is de ugy gyülölöm a pop limitet
    elcseszi a játék lényegét meg játszhatoságát
    normandyai partraszállás 10 katonával érdekes
  • Dexantreal
    #97
    El nem hiszem.... beírom online játéknál csatlakozáskor gamespy accountom és már át is írtam a jelszót, meg minden, de ugyanúgy azt írja, hogy a jelszó hibás, vagy mit tudom én mi és rohadtul bosszant.... mi lehet a baj? :S
  • Dexantreal
    #96
    Szerintem nagyon állat ez a játék. Mikor jön ki a teljes?
  • Axon
    #95
    Belekóstoltam az MP demoba.
    Jobb volt mint amit vártam ezt be kell vallanom.
    Kicsit építkeztem. Gyártottam néhány egységet, és mire úgy éreztem volna magam, hogy gyeregben vagyok, akkor jött egy hatalmas bombázó és porig bombázta az egész bázisomat. Ezután meg jött a szárazföldi támadás, ahol elpusztították az összes földi egységemet. Így hamar vége lett.
    A legmeglepőbb az volt, hogy jött néhány gyalogosa, amelyek fényesen világítottak, és nem lehetett megölni őket, vagy csak nagyon nehezen. 5 párduc tankom lőtt egyet folyamatosan, de nem igazán akart meghallni. Nos ennek azért ne firtassuk a valóságtartalmát.
    Az viszont nagyon tetszett, hogy a bunkereket lehet FPS nézetben használni. Nem tudom mennyire lehet ezt kihasználni egy nagyobb csetepatéban - valószínűleg sehogy -, de azért látványos. A járműveknél meglevő TPS nézetnek viszont nem sok értelmét látom, mivel majdnem ugyan olyan mint az eredeti nézet.
    Azért a levegőben repkedő fogaskerekek maradtak. Én már rég elküldtem volna a cégtől azt a programozót (vagy aki ezért felelős) aki ezt erölteti.
  • Dexantreal
    #94
    Mikor jelenik meg? :S
  • raymond01
    #93
    Szerintem is jó lesz egynek és remélem javítanak egy kicsit a teljes verzióra rajta! Az alap szerintem nagyon jó, mármint az a feeling amit képvisel, bár a grafikán tényleg lenne mit tolni!
  • Alwares
    #92
    Szerintem jó lett ez. Nekem már a WCG-n is tetszett, és már akkor is teljesen játszahtó volt nemtom mért kellet eddig várni vele... Szeritem teljesen rendben van, a hangulata jó. Egy kis új szint visz a II. Vh-ba..
  • Gauge
    #91
    Ki...sajnos. Nagy reményeim voltak, de szerintem rettentően gyenge lett. Miért is:

    1.) A tereptágyak nem használhatók (pl. lesállasba vagy épületbe nem sikerült gyalogos egységet beraknom) - generalsra épülő játéknal ez ALAP!!
    2.) Az épületek rendkívűl gyengék (2-3 tanklövéstől más esnek is össze)
    3.) A védelem építhetősége teljesen kimaradt (és a sniper!!!!!!!!)
    4.) A hangulat sem lett az igazi (a zene egyszerűen annyira 2 perc után hallgathatatlan)
    5.) Az egységek kidolgozatlanok, kicsik


    Sajnos nem vagyok abban biztos, hogy ezeken a hibákon tudnak javitani a megjelenésig... de reménykedek.