12274



Age of Conan: Hyborian Adventures - MMORPG
  • PanzerWolf
    #12274
    Valaki játszik még? Indítottam új karaktert. 33-as szinten vagyok jelenleg.
  • foxxi
    #12272
    Hali. Igen, meg :)
  • Alanw
    #12271
    Megvan a nekrod még?
  • Alanw
    #12270
    Pont tegnap felraktam ujra,nem tudom az uj AMD driver miatt vagy a jatek ujjult meg de mintha szebb lenne a graika mint amire emlekeztem
    Utoljára szerkesztette: Alanw, 2020.02.02. 12:55:46
  • foxxi
    #12269
    Ez engem is érdekel. Szerintem a 70es nekróm még megvan
  • Alanw
    #12268
    Tolja meg valaki?
  • kismusil
    #12267
    Sziasztok. Szeretettel várunk minden kezdőt és haladót, 2018. május 31. óta üzemelő PvP szerverünkre.

    Facebook csoportunk neve: HUN Vér és Becsület Gaming Server
    Itt megtaláltok mindent amit a szerverről tudni kell: discord link, szabályzatunk, support és egyéb más információt.

    Szerver név : HUN Vér és Becsület Gaming Server
    Szerver ID : 176.57.160.57:28600
  • Alanw
    #12266
    Nem rossz,megtartom,nem az a csilivili csoda mint a mostaniak de hangulatos....
  • TomStorm
    #12265
    Steam-en látom fennt van úgyhogy vissza nézek:)
  • Centurio01
    #12264
    Sziasztok! Melyik szerveren vagytok?
  • Although
    #12263
    Artanis játszik még nem tudja valaki? Hihetetlen kitartó volt.
  • PiszkosFred
    #12262
    Azt tudom, hogy az Ark kozosseg(ek)bol eleg sokan vannak (mi is), akik atruccannak majd kiprobalni az Exilest egy teszt erejeig. Aztan majd kiderul, hogy mi lesz a tovabbi sorsa. A rabszolgatartasra kifejezetten kivancsi vagyok, remelem tobb lesz annal, mint par "wandering dino agressziv beallitasokkal" :)

    De van sajat topikja is, ott kellene folytatni.
  • T800
    #12261
    Van akit érdekelne ez az új Conan Exiles? Mert én gondolkodom egy próbán, persze az árától is függ. Összehozhatnánk valami kis "túlélő" csapatot :)
  • Although
    #12260
    Két video amit ma néztem meg a T6-ról, az utolsó hardcore, hagyományos hc rpg online változata :)

    Egy video tavalyról egy régi csapattól párszor mentem velük jó fej népség volt.

  • Although
    #12259
    Annyit tudok, a khitai is ingyenes lett. Azóta többen játszanak vele, de magyarok azt nem tudom. Talán a fekete sereg még megvan.
  • T800
    #12258
    Sziasztok!

    Van itt még magyar klán aki rendszeresen játszik a játékkal? Vagy nagyon kihaló félbe van már?
  • MarkBlade
    #12257
    Nem hiszem hogy sokáig megmarad ez a játék már..
  • Although
    #12256
    Úgy hallottam teljesen ingyenes lett, alapvetően. Ránéztem erre a dologra és úgy néz ki rengeteg extra pl konstans perkek meg hasonlók. Olyan cheat modnak tűnik. :)
  • TomStorm
    #12255
    Mi ez az új True Membership?Aki megvette alapjátékot az mindent megkap?Területek,insták mindent?
  • TomStorm
    #12254
    Amúgy meg szép idők voltak nekem Enslave klánban a kezdetektől a végéig.
    Olyan amit sose felejtek el.Nagy csapat volt de inkább PvP.
  • TomStorm
    #12253
    Le igen.Viszont nagyon durván értenek fejlesztők maga a világ megalkotásához.
    Legyen az Conan,TSW,Dreamfall.

    Most lesz 3 új játékuk ugye tudjuk.Viszont nem MMO.Ez igéretesnek hangzik számomra mert ebbe profik.

    Egy túlélő Conan játék különböző módokkal ami online ááá nagyon komoly lenne:))
  • TomStorm
    #12252
    TES.online az egyetlen nagy MMO konzolon is!És meg kell hagyni nagyon jó!
    PC-n meg iszonyat mit foglalkoznak vele ráadásul már B2P.

    Funcom mit csinált?Soha nem hozta rendbe szervereit.Inkább megszüntette EU-t.
    Soha nem lett B2P.Soha nem tett alapjátékhoz hozzá nagy dolgokat.
    Nagy pénzért árulta az egy Mapos kiegészítőit,szartak a PVP részére
  • Although
    #12251
    Igen ez is benne van. Míg Juropában volt addig 70ms utána meg 150ms.
    Ez benne van az üzlet filozófiában. A Zeni ilyet szerintem nem fog meglépni.
    De ezek mindenkit leszarnak a nagy beképzelt arcukkal sajnos.
  • TomStorm
    #12250
    Azért nem jutunk el mert szartak az EU szerverekre és meg is szüntették.
    Egy Raid-en ilyen latency ami nekünk van felejtős
  • Although
    #12249
    Ezekben a fickókban az a zseniális, tudod évekre terveznek. Anno pontosan tudtuk, sejtettük, a T4 nekünk 0,5-1 év lesz mire sikerül, így álltunk neki. De sikerült, ma is emlékszem mikor Toth Amon elesett és Conan megjelent. A mai nemzedék jó része nem érti, de talán mindig így volt, csak az az igazán édes amiért keményen megdolgozol :)
    Most elnézve a T6 bemutatót lehet nemigen lesz túl sok csapat mára aki letudja az összes boss-t :) Már a demo is jelzi az utolsó 3 boss a hardcore a köbön.
    A funcom ehhez zseniálisan ért. És meg voltak az emberei hozzá, egyszer fordult elő, hogy reklamáltam valamiért ami nehéz volt, ez amúgy sose, szerintem bug volt és írtam. Most is emlékszem a fickóra aki visszaírt. Béna vagy és egy smile, szerintem viccnek szánta. De jellemezte az akkori hozzáállást. Ma elnézve a TESO csapatát pontosan látszik mitől lesz valaki sikeres és mi az az út ami a HC vagy inkább úgy mondom nehézséget kedvelők között van. Az egyikhez a funcom hozzáállása kell de ők a büdös életben nem lesznek sikeresek úgy mint a Zeni. Persze mit nem adnék ha csak töredéke lenne üzlet filozófiában, hozzáállásban a funcomnak, akkor még ma is bent lennék.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.02.26. 20:23:36
  • Although
    #12248
    Ez meg régi kedvenc volt igazából azért kedveltem mert sose sikerült :)
    Most meg egy PUG is végignyomja :) Ja és 4K-s video

    Utoljára szerkesztette: Although, 2016.02.26. 15:44:24
  • Although
    #12247
    Már rég nem játszok vele, de gondoltam beteszek két videot :)
    T6 ide se fogok eljutni már :)
  • MarkBlade
    #12246
    Valakit nem érdekel egy account kedvező áron? Mamut, rhino, kiegek + 80-as kari..Ha érdekelne pm.
    Bocsánat az offért de én már rég nem játszok. Hátha másnak meg jó lesz.
  • TomStorm
    #12245
    Üdv.
    Január van újabb info meg semmi erről:Funcom will announce a new game based on the 'Conan the Barbarian' license in January 2016

    Jó lenne tudni valamit..
  • ricsaj
    #12244
    Én is csak annyit tudok róla, hogy amióta kijött még nem tudtam belépni...
    A support meg kérdezősködött jobbra balra, de megoldást nem találtak rá...
  • TomStorm
    #12243
    Én még nem.Mit kell tudni róla?Egyik ismerősöm írt,hogy jó.De csak ennyit:)
  • Although
    #12242
    Az új rendszert valaki próbálta már?
  • ArtanisNerwen
    #12241
    Mindenkit óva intek attól hogy valaha is elkezdjen játszani ezzel a szeméttel
  • ricsaj
    #12240
    Nincsenek többen az amcsik, furin elenyésző a létszámuk, de még Cromon sincsenek többen.. habár rengeteg az ausztrál is most.
    Azt írták annó hogy financiális okokból került oda vagyis NY-ben olcsóbb a szerver mint németben
  • ArtanisNerwen
    #12239
    Ezek a funcomos fiuk készek hazudozni is azért hogy kimosdassák egymást. Elvileg nem adhatnak ki harmadik félnek adatokat rólunk... mégis képesek kiadni adatokat. Persze nem feltétlen igazat, olyant hazudnak ami nekik éppen jó. A saját szabályaikat sem képesek követni. Teljesen gumi módon értelmezik őket. Nem gondoltam, hogy ilyen féreg mentalitás tőlünk nyugatra is életképes.
  • Although
    #12238
    Ja nekik kb 60-70 ms lehet, nekem is annyi volt míg Európában volt. Magyarul lassított felvétel vagy hozzájuk képest. A döntés érthető volt, létszámban sokkal többen vannak mint az európaiak, nem gondoltam, de ez van. 600-700 fős guildok mind amerikaiak és szinte csak az van, volt az első 20-ban pár hónapja.
  • TomStorm
    #12237
    Lagol még most is elég szépen.A 140 is inkább 165ms nálam.Nem a legjobb.PVE-re elmegy de dueleztem azonos Class-al és szerintem sokkal gyorsabban skillezett mint én,biztos Amerikai volt.Még azért próbálgatom de egyelőre nem tetszik ez a US szerver
  • Although
    #12236
    Ez már eldőlt mikor amerikába ment a szerver. Erre már nem költenek sokat. Mint látod még mindig nincs új resource rendszer. Behozta a pénzét és most már csak vegetál. Olyan sehol nincs, hogy egy csapattal két mmo-t is lehessen fejleszteni. Ezt itt hagyták, pvp játéknak akinek megfelel így, 140 ms-al meg fejlesztés nélkül, az marad akinek nem, az megy. Őket ez már nem érdekli. Már nagyon rég nem léptem be de akkor utoljára meglepően sokan voltak és persze laggolt is. Volt pár nagyon szép év 2009-2011 között. Ennyire fogok emlékezni, meg ez volt nekem a legjobb :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2014.09.15. 08:14:04
  • ArtanisNerwen
    #12235
    A conqueror egy jó kis klassz, pvpben talán az egyik legerősebb. Mint a másik két soldier class-al gyors billentyűre kell tenni a frenzy defensive stance váltást. Frenzyben ugyanolyan erősen üt mint egy barbár. Persze olyankor sokat veszít az armorból és a protection is lenullázódik. A legtöbb conqnak van két bubble a brute featből, két knockback, reflection damage, overtime damage, rengeteg hp, zászlók.
  • ArtanisNerwen
    #12234
    Én fizető játékos vagyok, és nem "meghúzni" akarom magam, azt meg pláne rosszul viselem amikor mások próbálnak meghúzogatni. Tudatos vásárlóként szolgáltatást várok el a pénzemért.