2074
  • Plata
    #2074
    Még ott vagyok ahol mondtad hogy táborozzak le,sajnos azóta nem sokat haladtam,mert kevés volt az időm.De ha már zöldebb terület,szerinted merre menjek el?
  • PiszkosFred
    #2073
    Rakj pontot a perkek kozott a kapcsolodora, epits egy istallot, a nem sivatagos, hanem inkabb mar zoldebb teruleten meg ott rohangal par csiko, fogd meg oket siman a "use" gombbal es rakd be az istalloba nemi szalma kereteben es mindjart lesz lovad. A nyerget aranylag konnyu legyartani.
  • Plata
    #2072
    Köszi,megnézem,bár lovam még nincs.
  • PiszkosFred
    #2071
    Addig is huzd be a twitch dropot, matol van 2 uj, a lo armor egesz pofas.
  • Plata
    #2070
    Jah az ilyesmik a sztori módban úgysem számítanak.
    Online nem nagyon merek menni még úgysem.
    Nagyon összetett a játék és még alig ismertem meg az elejét.
    Bár félek a modjaimnak most lőttek sztoriban.
    remélhetőleg frissítik őket,a tréképes nélkülözhetetlen,bár a ruhás is jó.
  • PiszkosFred
    #2069
    Nalam lejott seperc alatt, 20gb, aztan vagy 10 percig telepitette es modositotta a fileokat. Uj szezon kezdodik, uj purge, uj guild cuccok, stb. eleg monstre anyag jott. Folytathatod a regi mentest nyugodtan, ez csak hozzaad a jelenlegi tartalomhoz, nem kavar be. (bar officialon bugos par epitmeny durability szamitasa, de holnapi restarttal megoldjak - mondjak)
  • Plata
    #2068
    Vicc ez a letöltés,vagy iszonyú sokan töltik és azért vacakol,vagy nem tudom mi van.
    Tegnap négy játékot frissített steam egyszerre és hamarabb meg volt.
    A letöltés hol hasít mint állat és 2 perc van hátra hol meg szinte nulla sebességgel tölt és 1 év van hátra.Még a letöltésnél tart nem a telepítésnél.
  • Plata
    #2067
    Steam most tölt egy majdnem 20 gigás frissítést.
    Már vagy két hete nem nagyon játszottam a játékkal,nyár van és alig van időm,plusz mostanában nem is voltam toppon,de folytatni szeretném a játékot majd ha lesz kicsit több időm.
    Sőt tervben van a fás dlc megvétele is,mert mindig is ilyen fára építkezős dilim volt,minecraftban is sokszor építkeztem fára,vagy tóra.
    Végül is ez is minecraft szerű,csak sokkal bonyolultabb.
  • Infrath
    #2066
    sztem adja magát, hogy siptah pvp funoknak van kitalálva
    nem néztem utána hogy ők így gondolják e, de sztem adja magát
    a dolgok elhelyezése
    a végtelen mezők
    a szűkített pálya a vihar középpel
    ha pvp szemszögből nézzük sztem nagyon jó
    de nézem az updateokat
    töltik tartalommal évről évre
    de én is az exile landen érzem magam otthon..
    ez a thrall potyogás az égből.. nem jön be
    inkább pvp ben van értelme, látod mész pvp :D
  • lammaer
    #2065
    Az egyetlen poén benne hogy a dungeonok dobnak új recepteket, az ötletes. De amúgy sivár a sziget.
    Emlékszem, amikor kijött, még kidolgozatlanabb volt, kb early access minőségben jött ki, jó sokat vártam mielőtt kipróbáltam de igy se nagyon jó.....

    Amúgy az exilesnek a harcrendszere nagyon tetszik, ezért tolom végig újra és újra pár évente. Tetszik hogy egy akció RPG, rndesen lehet gurulgatni, hárítani, szóval a harc fun, de nincs túltolva a nehézsége mint mondjuk egy Dark Souls játéknak (azokat is szeretem, de az egy másik szint, nem lenne itt jó).
    Azt is bírom a conanban hogy a fejlődés tényleg érezhető, az új cuccokmegszerzése ad egy achievement érzést, a karakter ahogy nő úgy erősödik (hálistennek nem skálázódnak az ellenfelek).
  • Plata
    #2064
    Megnéztem a wikin,nem tetszik,bár a cuccok amiket ad tetszik.
    De a szihet nem igazán.
  • lammaer
    #2063
    Siptah nekem nagy csalódás volt, elég kidolgzatlan, félkész szaga van (úgy fél éve toltam végig). Az eredeti térkép minden tekintetben jobb sztem.
  • Infrath
    #2062
    legjobban az tetszik hogy működnek a thrallok
    lehet akár két kisérőd 1 lovad is
    de akkor le kell mondanod arról hogy cipekedj vagy ne legyen dmged
    vagy maradsz az 1 kisérő és lónál de akkor lsz pontod arra hogy dmged is legyen
    és használhtasz különböző főzeteket magadon thrallod vagy akár olyan ruhát hordasz
    a lényeg ha 2 kisérőd van akkor semmilyen modon nem hatsz a kisérőid stat jaira
    se a ruháddal se potion el
    ki mit szeret
    a corrupted skillekebe még nem igazán nyúltam bele
    öszintén szólva én szeretek hacolni és szerintem úgy gyorsabb is
    a player mindig erősebb jobb
    ráadásul a folyamatos harcoknál lévő poti bűbáj aktiválás esetleg folytonos craft meg nyersi farm eh :P
    sőt egy preview funkció is jó lenne
    ezt mondjuk berakhatnék abba a kinézet váltó bench be
    ahol szabadon lehetne nézelődni a cuccok között még annak is lenne értelme
    én oda megyek egy bas*ó thrallal aki tankol és ütöm a boss-t max javítok fegyót minden 20 .után..

    de mondjuk ha többen lennénk zavarna ha mindenki ott lihegne a boss alatt akkor poén lenne ilyen távolsági harcosnak lenni :D

    már csak egy dolog zavar az armorer is jól megcsinálták hála
    zavart ha alacsony szintüt akartam kraftolni az enm volt a fejletben benne
    viszont minden armor át lett dolgozva
    megint a skillek és stb. miatt

    zavar hogy a royal armor egyik előnyét elvették
    sztem nem fer változtatni azon amit már megvettem talán pont azért mert örültem hogy az úgy van ahogy..
    és jó lenne ha az armorer ben írná a holmik statjait mit ad és mennyire fűt hűt
    akár a thrall hozzáadását is
    amikor ott állsz egy halom armor elött / meg kioldható megszerezhető cucc elött
    és egyet is drága lekraftolni..
    jó lenne nem wikin nézelődni..

    de tény hogy ezen hiányok miatt a youtube meg a wiki népszerű
    sokan szívesen csinálnak róla vidiket is
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2023.05.24. 12:47:28
  • Infrath
    #2061
    igen ha egyszer megveszed majd az összes coin pénzt kioldod (összeszámolhatod, ha biztos akarsz lenni benne)
    pont annyit kapsz vissza mint a pass ára
    ha csak a 70 és 150 xp esket csinálod meg az extra bonussal naponta akkor akár 1-2 hét alatt kész a maxos battle pass

    a sorcery skill fában talentel tudásoikkal bárminek is hívjuk
    lehet teleportálni adott pontból adott pontba
    odahívni a hullád bárhol is haltál meg
    és kinézetet modosítani egyik armor a másikra
    sajna fegyvert nem lehet,
    de annyira nem rossz ez
    max választok hozzá legjobban illőt annyi van..
    golemet is építhetsz ami maxos szintű lvlű hpjus stb. instant thrall
    a gollemek sztem még nagyon új az az op benne hogy farmolja az adott nyersanyagot a területen amit szeretnél, de egyenlőre nem mukodik
    de sztem nem fog
    ez akkor lenne jó ha leraknám vhol vasak köré egy harcos thrallal,
    de az adott zóna szokás szerint le van fagyva, ha nincs ott játékos
    a közvetlen környeztet takarítgatja otthon de az felesleges, de valjuk be ha működne akkor mindenfelé ezt látnám lehet nem maradna nyersim és az egyik főtevékenység kilenne véve a gameből :D

    golemnek fix hpja van nem lehet healelni, de jó sok van neki
    (vmi miatt visszatölt és néha jóval nagyobb is lesz mint volt sztem ez bug)
    a pass hoz meg jól jön ha maxos vagy
    pl. a legendary item lekraftolásához olyan random item kell amit az archivist dob bent random bp egyike, még nincs meg..

    a sorcery vel még armor-t fegyvert thrall lovat is idézhetsz átmeneti de instant cuccok
    elég op, annyi mindent dobnak az npc-k is mikor ölöd őket szinte egyből építheted is az thrallod
    már a játék elején lehet mindened hogy könnyeb legyen, de persze kell tudás hozzá mi hol merre milyen npc stb.
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2023.05.24. 12:31:44
  • PiszkosFred
    #2060
    "viszont csak egyszer kel megvenni a pass-t mert belőle újra megveheted a kövit"

    Arra gondolsz, hogy az egyes BP szinteken láttam ilyen fizetőeszközt, mint reward (nem tudom már fejből a nevét, amit a Conan használ euróért), azokból össze lehet szedni a következő BP árát?

    "az az igazság eddig sem zavart, de most hogy hulládat bármikor haza teleportolod mégis mitől tartanál?"

    Ezt lehetne bővebben? Nincs meztelen futás vissza a hullához?

  • PiszkosFred
    #2059
    Tegnap volt a bejelentés, pár hét múlva június végén új kontent jön, az idei nagyobb csomag első része/fejezete. Új invázió (stygian) jön, feltehetően hasonló a mostani Purge részhez, csak itt a klán által összehordott loot fogja triggerelni valószínűleg, lesz némi clan újdonság (egyedi guild szimbólumok, amelyek megjelennek a ruhán, zászlón, pajzson, stb.) meg a szokásos balance és egyéb rendszerek ráncfelvarrása.

    Na meg jön új battle pass is, így a mostaniba már lehet nem érdemes belekezdeni.
  • Plata
    #2058
    Steamen már láttam hogy új age jön,age of war?
  • Infrath
    #2057
    van vagy volt mert mostanában lesz nagy update megint vagy már volt
    új pass stb.
    80 dolgot lehet kivenni
    amiből pár dolog csak ingynes
    most vhol 45 körül volt egy farkas skin jól nézki
    viszont csak egyszer kel megvenni a pass-t mert belőle újra megveheted a kövit
    (ne felejtsd el claim elni ha kinyílt!)
    én több mint egy éve jöttem vissza
    és engem felettébb megfogott hogy végre halgatnak a szolgák rád ha lagol akkor az enemy is
    nem zavarja a fegyver ki/be tétel
    az új illusion rendszer nagyon jó
    meg adhatsz emote thrall okra állatokra nagyon adja
    meg megváltoztathatod a statot a szolgán nagyon jó :)
    és még mindig baromi nem lagos a játék hála égnek
    öltem kis időt ark ba
    és annyival jobb itt :D
    mintha haza érnél
    lehet szervertől is függ
    meg hogy hány aktív dolog van a közeledben
    pl. amikor kb 30 an fenn vannak történnek meglepetések
    inkább a random ping kidobás zavar néha de nem vészes
    az az igazság eddig sem zavart, de most hogy hulládat bármikor haza teleportolod mégis mitől tartanál?
    nagyon élvezem a lóvat is full grites lett az összes statja és persze már maxos
    és futásra alkalmas nyerget kapott elég élvezetes vele a közlekedés
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2023.05.23. 04:32:27
  • PiszkosFred
    #2056
    Igen, masik terkep, bar lehet, hogy van atjaras a ketto kozott, ezt nem tudom, megvettem a kieget anno, de csak par percet jatszottam a szigeten.
  • Plata
    #2055
    Köszi az infót.
    Ha le lesz árazva meg is veszem. :D
    Viszont az azt jelenti hogy új karit kell ezesetben indítanom mert az egy másik pálya nem?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.05.22. 20:38:22
  • PiszkosFred
    #2054
    Olyasmi, az Isle of Siptah nevu kiegnek a resze az a fajta "floatsam" elem stilus.
  • Plata
    #2053
    Hát ez nagyon klassz,de gondolom ezeket az építőelemeket moddal vagy dlc-vel rakta be.
    Nagyon ügyesen építette meg.
  • PiszkosFred
    #2052
    Nincs, ARK-ban tudsz tutajra építeni egy kisebb mozgó bázist, illetve az ATLAS az, ami erről szól, ott komplett hajókat tudsz összerakni a kicsi slooptól a galleonig. Conanban csak hajónak látszó bázist tudsz építeni:
  • Plata
    #2051
    Meg kérdezem de azt hiszem a válasz nem lesz.
    Van-e lehetőség bármi féle vizi jármű építésére?
    Csónak,kenu,tutaj,stb?
    Szeretem a vizet,a való életben is bolondulok a vízért,imádok pecázni és sátrazni vízparton,de játékban is.
    Red díd online-ban a játékom jó részét az tette ki hogy csónbakokat hajókat loptam és mindenhova eljutottam vele,ha a játék engedte,mert ugye a mélyvízen a játék automatikusan megöl akármivel mész.
    De sikerül kitrükköznöm azt is hogy leugorjak a vízesésen hajóval. :D
  • PiszkosFred
    #2050
    Amikor ranezek egy kepre es pontosan tudom, hogy hol keszult, centire pontosan melyik helyen - mert annyit jatszottam vele anno - akkor ott mar "baj" van :)
    Kezdesnek jo hely az ott egyebkent, van 3 thrall tabor is par meteren belul, lehet fogdosni a szolgakat, hogy aztan felszerelkezve elindulhass keletre a dzsungelbe (ahogy Infrath kollega dekkol), vagy eszakra a szavannara, vagy a kisse huvosebb Nord teruletre.
  • Plata
    #2049
    Hát én a nyersanyag meg a fene tudja mi szorzót nem piszkáltam,csak annyit hogy legyen térképem és hogy a ruhám kinézetét megváltoztassam.A ruha ugyanaz marad csak másnak néz ki,mint a Transmog a WoW-ban.
    Na és alap íjam van meg kardom még.

    Csak kalóz szerű a kinézetem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.05.22. 11:33:34
  • PiszkosFred
    #2048
    Hivatalos szerveren nincs mod es minden beallitas alap 1:1-es (nyersanyagok gyujtese, thrall szelidites ideje, sebzesek, stb.)

    Nem hivatalos szerveren mar lehetnek modok, rendszerint van is 1-2, de ott a szerver fenntartoja donti el hogy miket hasznalnak, a jatekos max javasolhat aztan vagy bekerul, vagy nem. Itt az egyes beallitasok is valtozhatnak, rendszerint van szorzo a nyersanyagra, xpre, stb.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.05.22. 11:25:38
  • Plata
    #2047
    Ezek a modok nem működnek Online?
    Csak térkép modom van,meg olyan amivel bármikor megváltoztathatom a kari külsejét,nem kell új karit kreálni satöbbi.
    Bár valszeg a következő karit már óvatosabban kreálnám meg nem ilyen összecsapottan.
    Minimap mod nagyon jó,mert nem kell térképet megnyitogatni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.05.22. 11:01:20
  • PiszkosFred
    #2046
    A valaszok miatt eszembe jutottak a dolgok es kedvet kaptam megint. Felmentem egy random offi szerverre, hat... semmi sem valtozott :) Talan nincs annyi elkeritett, fallal korulvett terulet, mint anno - ez mondjuk vagy a kozosseg fejlodesenek koszonheto, vagy mazlim volt -, de a elbomlott bazisok utan maradt levegoben lebego szolgakat 3 eve nem tudjak kijavitani? Teleportalo ellenfeleket/mobokat hagyjuk, az csak inkabb kellemetlenseg talan a szerverlag miatt, de a nagyobb epitmenyeket es lerakott szolgakat tovabbra sem kepes normalisan megjeleniteni a jatek, bar ez sem kifejezetten a Conan hibaja, ez mufaji standard manapsag es ugy fest, igy is marad.

    Meg akartam nezni egyuttal a Battle Pass dolgot is, ha mar ott vagyok, erre most latom, hogy a challengek ingyenesek, de a BP eseteben meg az alap standard sem ingyenes? A premium oke, az mindenhol fizetos, de itt kvazi az egesz BP szinten fizetos? Vagy en vagyok bamba?
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.05.22. 10:31:21
  • Infrath
    #2045
    hullák eltűnnek sajna bár sztem nem olyan nagy gebasz
    a kiütöttek pedig föld alá mennek, de vagy menj el messzire és vissza hogy újra betöltse vagy ha szerveren lennél relog megoldja
    még a hullákat is mert betölti őket
    singleben a relog máshogy működik (konkrétan in game cheat)
    sztem bátran elkezdhetted volna multi ban max keresel egy kis pupulácios szervert.
    de ha modozgatsz akkor később sem ajánlom az offit
  • Plata
    #2044
    Ma fogtam egy szakácsot,elkezdtem haza húzni,erre beállt fejjel a földbe csak a lába látszott a föld alól,a bokája alatti rész. XD
    Úgy húztam haza,majdnem oda értem az átkozott kínzóeszközhöz mikor elszakadt a kötél a szakács meg be esett a föld alá.
  • Infrath
    #2043
    én a legnépszerübb szerveren tolom és nincs gondom
    bár én a dzsungel ben vagyok ahol max 1-2 ember van a közelben
    ha start zónában vagy vagy asagard környékén meglehet hogy kellemetlen dolgokban lesz részed
    thrallok már szerencsére nem bugolnak be
    ha nem mozdul a thrall od akkor az enemy sem
    szal is is
    vagy neked kell agrot kapnod majd megy rá a thrall
    sztem sokkal jobb mint régebben
    most már egyáltalán nem zavarja a fegyver váltások sem
    nem akad be ha bunkot majd visszadod a fegyverét stb.
  • Plata
    #2042
    Egyenlőre sztori,hogy valamennyire meg ismerjem.
  • lammaer
    #2041
    Singlében tolod vagy multiplayer szerveren?

    sajnos évek óta probléma, hogy a szervereken ha esetleg 5nél több játékos van, megbuggyan az AI - nemcsak a követő, de a független NPCk. Sok offi szerveren voltnagyon rossz tapasztalatom a játékkal, igy végül mindig kihalt unoffikon toltam végig a játékot 2-2.5 évente. Legutóbb 1 éve toltam végig a siptah DLCt, és ugyanez volt. Egyszerűen nem bírják rendesen megcsinálni a játékot.
  • Plata
    #2040
    Nem a mod előtt is mindig szunyált. :D
    Modok:
    Edit appearance.
    RA:Character customisation
    Simple minimap
    Olyan modot kerestem igazából ami kicsit adna kis infót a dolgokról játék közben hogy ne kelljen wiki-n nézegetnem.De ezek is jó modok.Az amazonom szebb lett tőle.Na és így nem a ronda busman ruhában szaladgál.Tudom hogy a ruha továbbra is béna és nem sokat véd,de a kinézete szíp.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.05.21. 11:10:12
  • PiszkosFred
    #2039
    Nem lehet, hogy a mod csinalja? Melyiket szedted le?
  • Plata
    #2038
    El is felejtettem mondani.
    Szerintem a harcosom egy zombi.
    Be rakom a házhoz őrködni az állandóan húzza a lóbőrt. :D
    Ha hívom hogy jöjjön harcolni jön és harcol,de ha megállunk valahol egyből vízszintesbe megy át.
    Épp csak nem horkol.
  • Plata
    #2037
    Tegnap le szedtem még egy modot,tegnap tudtam játszani.
    A mod tök egyszerű,megváltoztatja a követők meg a karim kinézetét bárhol és a ruhájuk kinézetét,ugyanaz a ruha marad rajta,csak más a külseje.
    Ami nagyon klassz mert a karimnak ruha kinézete alapból juj de ronda,ugye még nem jutottam el a bonyolultabb ruhákhoz,jelenleg még a thrall jouney-t tolom,de most egy craftolós thrall-t kéne elkapni,viszont az még várat magára,egy íjászom és egy harcosom van.Jelenleg le foglal az élelem szerzés meg egyéb dolgok farmolása,bőröm az már annyi van hogy építhetnék belőle egy bőr halálcsillagot. :D
    A házam környéke hemzseg a hiénától.
    A víz a gondom,az messzebb van.
  • PiszkosFred
    #2036
    Igen, egyik bosszanto dolog a jatekban, hogy aranylag nagy tavolsagbol mar eszlelnek es betamadnak a joszagok, a bennszulottek, mindenki. Ha nem akarsz veluk harcolni, siman fuss el eloluk, par meter utan feladjak es visszamennek a helyeikre.

    A befogott szolgakat oltoztesd fel (fegyver+pancel) es majd ok vigyaznak rad, vagy a bazisra.
  • Plata
    #2035
    Képzeld fogtam be két csajt.
    Egy íjászt meg egy harcost.
    Sűrűn be támadnak hiénák meg egyebek.
    Kerestem neten magyarosítást,de csak egy olyat találtam amit időközben abbahagytak.
    Gondolom nincs másik.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.05.19. 21:20:51