2010
  • lammaer
    Ha valaki esetleg gondolkodik egy siptah végigjátszásban online (PVE szerveren), lehet beszállnék partnernek...
  • Infrath
    repülés, personal teleport kapu oda vissza, nice!
  • Ironman2
    Na a mostani update,szépen átalakított mindent a játékban,a craftképernyő,a skillek is új designet kaptak.Megjött a varázslás,és lehet denevér lábán utazni.DDD Végre mehetünk a felhőbe.Bár azt nem tudom hogy kell irányitani,de érdekes.
    Visszamennék a játékba,bár már túl egyszerű az egész kezdése,tudom merre kell menni,hogy kell gyorsabban felfejlődni,letelepedni az alappályán.

Update 3.0

Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2022.09.02. 21:10:08
  • lammaer
    Úgy rémlik csak egy követő jöhet veled, akár állat, akár ember.
    Amúgy a cél a bossok leölése, ehhez pedig ugye meg kell szerezni az egyre jobb és jobb felszereléseket, pl feljutva az északi részekre meteor ércet (nem jut eszembe a rendes neve), amiből a legpöpecebb páncélokat meg feyvereket lehet csinálni, vagy a vulkánban vannak pl a legeősebb befoható rabszolgák stb.

Szóval önmagában a szint még kevés....
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2022.05.28. 08:26:34
  • rebekakocsis
    Lovam van, sokkal egyszerűbb lett a harc, I-es ellenfeleket van hogy egyből legázolom +a lándzsa. Egy íjász követ még, de ha váltok pl. a hiénára akkor az íjász marad a helyén. Állatból lehet egyszerre több? Nem próbáltam még.
  • PiszkosFred
    Vigyel magaddal allatokat harcolni :)

A cel? Hogy lekeruljon rolad a rabszolgavas es szabad legyel, ehhez kellenek a specko kincsek (regebben 6 db, mostansag nem tudom).
  • rebekakocsis
    Tulajdonképpen mi a vége? Most 51. szintű vagyok a sivatagban táborozok. Nem messzire az elefánt királyhoz. Valamit biztosan rosszul csinálok, mert 3-4 III-as ellenfél körbevesz, menekülés a vége. A bossok meg mivel nekem még nincs taktikám túl hosszúak elfogy az állóképességet, és annyi.
  • _RAYEN_
    Amíg egyszer legalább nem viszitek végig a játékot, felesleges felrakni a modokat, mert elégé összezavarja az embereket és az új játékosok teljesen elvesznek a rengeteg mod által nyújtott lehetőségekben.
  • lammaer
    Amig az alapjátékkal nem vagy tisztában, szerintem nem célszerű telerakni a játékot modokkal.... előbb célszerű megnézni hogyan is képzeltté el a készítők a játékot, aztán ésszel megválogatvaa modokat, az alapján hogy neked az alapjátékban mi tetszik/nem tetszik érdemes felrakosgatni apránként a modokat.
  • rebekakocsis
    Megoldódott. Levettem az összes modot. Így működik. Majd próbálgatnom kell mi jó, mi nem...
  • rebekakocsis
    pl.
  • PiszkosFred
    Nem lehet, hogy DLC-s receptet akarsz kesziteni, amihez nincs meg a DLC-d?

Illetve regen kajakkal volt ilyen bug, amikor live szerveren 1-2 evet lehuzva egyszer csak kivett a Funcom par receptet, de a gyarthato cuccok kozott ott maradt egy ideig, csak engedni nem engedte.

Kepet tudsz berakni?
  • rebekakocsis
    Ez idáig megvan, de pl. tanner table, megvan hozzá minden handcraft, és kiírja, hogy Unable to start crafting item.
  • PiszkosFred
    fejlodsz, raksz a megfelelo skillekre, gyujtesz alapanyagot es legyartod a hatizsakodbol, vagy ha specko munkapad kell hozza, akkor elobb azt gyartod le es abban majd azt, amit szeretnel.
  • rebekakocsis
    Üdv, anélkül, hogy megtenném magam adminnak, hogyan tudok különféle dolgokat építeni? Tanner , alchemist stb.?
  • _RAYEN_
    Conan magyar szerver The Age of Calamitous, új dungeon-k, új építő- és dekorációs és sok más egyéb nélkülözhetetlen mod-al az unalmas alaptérkép újrakezdéséhez.
    Pesti szerver! Ha valaki szeretne csatlakozni írjon rám itt (vagy e-mail: [email protected]) vagy keresen a phobos.ts3.hu:10013 teamspeak3 címen.

Utoljára szerkesztette: _RAYEN_, 2022.01.20. 12:43:47
  • Terawatt
    azatektok eztet is tönkre tette ma'n...
  • Ironman2
    Ez a huawei óra reklám tett be az egész fórumnak,nem vehetik ki,vagy nem tudják kivenni,passz.
  • MarkBlade
    hát kb csak a keménymag jár már csak az sg-re :(
  • PiszkosFred
    Hja, kozben lattam a tobbi topikban is detto ez a helyzet. Kar erte.
  • Ironman2
    Nem ragadt be semmi,az összes topiknál nem jó a válaszgomb,meg a banner,meg a háttérkép..stb.Sajnos evvel kell élnünk tovább,mert haldoklik az sg fórum,nincs már aki foglalkozzon vele.Pedig meg lehetne menteni,de úgylátszik mindenki szarik rá.
  • PiszkosFred
    szar a topik, beragadt egy script
  • Infrath
    akkor bekapcsolva kell hagyni a gépet és letölti automata mikor megjelenik mire haza érsz kész
    ha szűkös az időd akkor tudod mettől meddig hagyd a gépet bekapcsolva
  • T62A #1987
    PiszkosFred #1986
    Azért köszi, lehet meglesem, de akkor se jó, olyan szinten, hogy több 10 GB-ot töltöget le lassan egy 1 TB vinyo nem lesz elég.
    Valamiért nem engedi a rendszer, hogy válaszoljak neked, meg másnak, úgy hogy válaszólra megyek.
    Utoljára szerkesztette: T62A, 2021.12.03. 18:30:28
  • PiszkosFred
    Korlátozd le a letöltés nagyságát. Steam kliensben a Steam menüpont, beállítások, letöltések és ott. szépen lecsorog ott a frissítés, amíg online játszol mással. Ha nem nem játszol épp, akkor a korlátozást visszavonod és mehet teljes erővel a letöltés.

Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.12.03. 17:58:24
  • T62A #1985
    Ez rendben is van, csak közben más online játékkal meg nem tudok játszani, mert akad a kevés internet sebesség miatt. Mert közben frissít a steamon belül a játékot, és ez bármikor jöhet váratlanul, szinte heti szinten, főleg az Ark-nál.
  • lammaer
    Nekem be van nyomva a steam, hogy mindent frissit automatikusan, nem csak induláskor. Problem solved.
  • T62A #1983
    Ne értsd félre nem úgy értem, de ha most szeretnék játszani, had játszhassak, és amikor kedvem van hozzá, majd lefrissítem. Nyilván jó, hogy javítják, meg új tartalom. De had intézze aki játszik vele, hogy mikor szeretné a frissítést letölteni.
  • lammaer
    Tényleg olyan nagy baj hogy egy játékban folyamatosan javítják a hibákat meg adnak hozzá új tartalmat?
  • lammaer
    Steamen is pont 70%... véletlen? :D

A siptah DLCt adják már nagyon óccsón...most akciósan is 15 EUR én meg fukar vagyok :D
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.12.01. 18:31:48
  • T62A #1980
    Sziasztok!
    Én ezért utáltam meg a steamos játékokat, gondoltam ma játszok egyet a Conannal, erre le akar tölteni 59 gb. Nem értem miért kell ezeket állandóan frissítgetni. Vagy legalább had kapcsoljam ki, hogy akarom-e lefrissíteni, vagy nem. De attól függetlenül had játszhassak már vele. Ezért ment az agyamra az ARK is, játszani van kedved, azt másfél órát frissít.
  • Infrath
    epic-en 70% -al olcsóbban lehet most hozzájutni
  • Attilasok
    Közben megoldódott Köszi
  • Attilasok
    Sziasztok. Belefutottam a szereljen fel egy light armort bugba Ha valakinek megvan az ezt javító dlc s elérhetővé tenné nagyon megköszönném. Előre is köszönöm
  • Infrath
    gondolom későn, de azért kiírom
    máj 27 és jún 3 között ingyenes hét van és ha 50 milla szörnyet (non player) ellenséget ől az egész közösség akkor plusz rewardokat kapunk
    >>részletekhez katt ide<<

máj27 és máj31 között meg minden nap drop rewardokat kapsz ha streameket nézel conan exiles ból
    >>részletekhez katt ide<<
    Utoljára szerkesztette: Infrath, 2021.05.31. 12:35:33
  • lammaer
    Még 1-2 év, és jó lesz a DLC is :)

Akkor pont aktuális lesz egy Conan Exiles kór, idén letoltam ismét az alaptérképet hogy lássam hogy haladnak....
  • _RAYEN_
    láttam textura hibát tegnap egyszer, mégpedig az új kinézetű rocknose-ra nem töltödött be a textura, a szokásos fejlesztői gyurmaszerű kinézetét mutatta. Egyébként teledobták az egész szigetet rocknossal ott, ahol eddig nem volt, hol nagyobb tömegben lelhető fel vas.
  • lammaer
    Hát érdekes, 2020-ban valaki már jelete ezt a "requestAsyncload called with with empty or only null assets!" hibát, tehát nem mai gyerek...
    link

Ha nem látsz semmit akkor nincs gond....

(nyilván nem látok bele a kódba, de tippre úgy tűnik hogy a képek/textúrák (assets) dinamikus betöltéésért felelő funkciót néha paraméterk nélkül hívják meg, nyilván ilyenkor nem tudja mit kéne betölteni, ezért a hiba. Ha nem látsz semmi hiányzó textúrát, hanghibát, félkész modellt akkor én fogallkoznék vele)
  • _RAYEN_
    A 04.22-i patch óta a szerver konzolon folyamatosan ez ismétlődik:

[2021.04.24-15.16.22:043][599]LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad calle d with empty or only null assets! LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad called with empty or only null asse ts! [2021.04.24-15.16.22:045][599]LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad calle d with empty or only null assets! LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad called with empty or only null asse ts! [2021.04.24-15.16.22:048][599]LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad calle d with empty or only null assets! LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad called with empty or only null asse ts! [2021.04.24-15.16.22:051][599]LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad calle d with empty or only null assets! LogStreamableManager:Error: RequestAsyncLoad called with ....

Találkozott valaki már ezzel a hibával? Szerver üzemel, játékban sincs semmi változás, problémát nem tapasztalok.
  • Ironman2
    Siptah-hoz jött egy óriási frissítés pár nappal ezelőtt!!

Ide katt!