176612
banner
  • Macccy
    #145802
    HALO-t hiába szádra ne vedd!! ;)

    Hasonlítsam, oké:
    - Mafia 1 zenéje epic volt és a maga idejében páratlan szinte (csak Max Payne zongora theme verte), a 2 zenéjére nem is emlékszem, számomra így non-existent
    - Mafia 1 irányításába bele kellett jönni, éreztem hogy a kocsik fos szarok mind, 2-nél erre nem emlékszem bár lehet
    - Mafia 1 tucat jelenetére emlékszem, kétszer vittem végig talán, a léghajós résznél és a végén be is párásodott a szemem, a 2-ből csak valami raktárban lövöldözésre emlékszem meg arra, hogy így néztem mikor a planetáriumnál hirtelen vége lett: 8|
    - Mafia 2 amennyire emlékszem a maga korában nagyon szép volt ... bár a maga korában a Mafia 1 baszott gyönyörű volt szóval ez egál

    4:1

    Ez van. Pedig PCn toltam és megjelenéskor, tehát a maga idejében mindkettőt. Lehet az a baj, hogy én nem szippantottam, azért nem tetszett.

    Mi a f*szért beszélgetünk egy százéves játékról, ami még csak nem is Xbox exkluzív?!? :))
  • Versace26
    #145801
    Sziasztok!! Hogy tudom a teljes accomat törölni? Problémám az,hogy eladom,és az accoomra többet nem lesz szükségem,és nem akarom hogy a bankártyámrol frissitse folyamatosan a Live tagságot.. Probáltam a bankártya adatait törölni,de akkor egy mésikat kér helyette.. Ha az account törlésére megyek rá,akkor azt irja hogy elösször töröljem a fizetési cuccokat,de azt meg ugye nem lehet... Na akkor most mi van??
  • arty
    #145800
    segíts! nem akarok guglizni :D
  • arty
    #145799
    egy 7-8 órás halo nem rövid a majd kétszeres játékidőt kínáló mafia2-vel szemben? ;)

    kérlek tedd meg, hasonlítsd az első mafiaához, komolyan érdekelne! én zabáltam a mafia1-et az akkori gta3-al szemben (bár utóbbit is bírtam, de a mafia1et jobban), s első pillanatban a mafia2 sem tetszett, de utána a már említett beszippantást élhettem át....
  • arty
    #145798
    0 autózás?! wtf?
  • Waczkor
    #145797
    Nekem is tetszett a Mafia 2,de az egyben sokkal jobb volt a story és a főhős szerintem.
    Azon akkor nagyon ledöbbentem és még ma is előkapom néha és végigpörgetem 2 nap alatt.Lenyomom a versenyt is mindenféle csalás nélkül.

    Max Payne 1-2-3 még ilyen,főleg az egy azt is letolom néha annyira hangulatos.

  • Totti5
    #145796
    Klisé vagyis a desing, a grafika, a rendezés és az audió tökéletes összhangja? hát akkor imádom a klisét!
  • arty
    #145795
    "Még a GTA 4 ótózásánál is jobban bejött,"

    volt, h nekiálltam PARKOLNI a játékban - megláttam a helyet, lassítottam és beálltam :D
    de a rendőrök előli menekülés is m-e-g-u-n-h-a-t-a-t-l-a-n!
  • arty
    #145794
    tiniként középsuli mellett volt idő "mindenre"
    utána - azóta -> semmire :( de a mafia2 rövid, 10-15 óra alatt lehet vele futni egy "kört"

    és egyébként a mafia1 is pont olyan sivár várost tudhatott magáénak, mint a második - nem erről szólnak, ez nem valódi sandbox :)
  • Botond #145793
    És közben Joe előadja a csajozós szövegeit. Na azon mai napig szakadok. :D
  • Renjike
    #145792
    google a barátom! megoldottam
  • Renjike
    #145791
    Valami bassza a csőröm : miért van az hogy ha kikapcsolom a gépet percekig fut még de nem világít. csak villog a bekapcsológomb közepe kb 5 másodpercenként?
  • Macccy
    #145790
    Klisé, klisé, Let it snow, klisé ... Nem az a baj, hogy nincs dara, a bajom emlékeim szerint az volt, hogy semmise volt úgy igazán és ugyanez még néhányszor aztán ... vége. De mint mondtam, ízlés dolgon nem veszünk össze, csak mondom hogy nem véletlenül lett lehúzva a tesztekben.

    Az első Mafiához hasonlítva meg ... óóinkább nem is hasonlítom az első Mafiához! Egyáltalán ugyanaz a cseh csapat csinálta??
  • Totti5
    #145789
    Máig nem tudom hova tenni a 4/10 Eurogamer rivjút. Ott helyben ki kellett volna törölni az internetről azt a médiumot.

    Minap belenéztem IGNbe, Max: The Curse of Brotherhood 6/10. Na mondom ezt elolvasom. Valami muff tesztelte aki eleve nem kedveli ezeket a játkokat amit le is írt és olyan baromásgokat firkált össze hogy meglepő módon minden kommentbe kapta az ívet miatta.

    Na de Mafia 2

    'Végre nem egy erőltetett GTA copy.

    Nincs benne melléküldi? nincs.
    Totál lineáris? igen.

    Grafikalilag nagyon ott van, szépek az átvezetők ( bár a mimika az LA Noire után értékelhetetlen... ), szép a város télen, nyáron, nappal, éjszaka, esőben, ködben ami a story előrehaladtával változik, tehát nem "dinamikus".

    Ami nagyon bejött az az hogy nem dara. Kimondottan kevés a harc, sok a jelenet, korrekt mennyiségű ótóka és egyéb esemény amit át kell élnünk ilyen olyan interaktív módon. Ha már ótóka. Szim módban nehéz és élvezetes, s az autók közt hatalmas eltérések vannak, de egy szuper autót sem könnyű terelni, mert nagyon könnyen kipürdülhetünk, nagy sebességénél pedig igencsak veszélyes közlekedni, mert instant halál egy csattanás. Még a GTA 4 ótózásánál is jobban bejött, a Szabotőr vagy a Noire megoldása pedig egyenlő a 0ával ehhez képest.

    Story korrekt, karakterek jópofák, a főhős kedvelhető. Szokásos klisék közelezően megvannak, a szokásos Mafia dolgok detto. Tetszett hogy hullámzó az egész és nem mi vagyunk a város Rambója egyfolytában.

    A hangulati elemek hihetetlen telibetaláltak. Ez főleg a zene és az egyéb audióval összekötött részek ahol a cselekmény és a alatta hallaható muzsika egyszerűen tökéletes egyveleget alkot.

    Egyiklegjobbnextgenélmény, remek, kiváló /10

    ( Mafia 1 jobb Mafia játék volt mint ez a rész, de ez egy kicsit más )
    ( ráfért volna még mit optimalizálni a frémen )

    Szerk: 13 óra volt hardon'


    Sosem fogom elfelejteni ahogy hóesésben megkérkezek a városba miközben megy a Dean Martin - Let it Snow.
  • sharkyn
    #145788
    Koszi...igen a 32giga megvan de a konzolban csak 4 gigas van ha egy ennel nagyobb jatekot szeretnek letolteni liverol nem ajanlja fel a kulso hddt vagy automatikusan a kulsore tolti le a jatekot?
  • Moby
    #145787
    Nagyon szeretem. Már csak a tracklistért érdemes végigjátszani.
  • Macccy
    #145786
    Elég eseménytelen poszt-tinikorod lehetett akkor :D :D
    De csak poén, ízlés dolgokon nem veszünk össze!
  • Macccy
    #145785
    Ja és NE próbálgassátok, mert szerintem már próbából is felhasználásra kerül!!
  • arty
    #145784
    pc+x360 kontroller=mafia2 win :)
  • arty
    #145783
    (a játék szvsz fantasztikus, tinikorom óta semmit nem játszottam 3x végig, ezt igen - szememben simán felnőtt az első részhez

    nyilván én az ótófizikájába eléggé bele vagyok buzulva, ha lenne időm, nekimennék negyedszer is.)
  • Macccy
    #145782
    zavvvi.com Mystery Discount kód 5-20%

    5258-7796-4943

    Aki felhasználja, írja be ide, hogy más ne fusson rá!! ... Ja és szívesen! :)
  • Macccy
    #145781
    Külső HDD 32 GB -os elsődleges partícióig illetve pendrive 8-16-32 GB méretben az Xbox Settings/Storage menüjéből ellenőrzést követően formázható és használható a konzollal! ... De savegame -eket nehogy ráments, mert ha bukod, akkor lesz sírás! ;)
  • sharkyn
    #145780
    Sziasztok csak egy kerdes egy kezdo konzolostol...xbox360nal ha liverol szeretnek jatekot letoltebi de a merevlemez kapacitasa 4giga persze a jatekok joval tobbek kulso hddre egybol letoltheto a liverol a jatek? Ha igen hogyan? Ha nem kinek milyen felesleges jatekja van... koszi
  • Macccy
    #145779
    ÚGYszétbaszom ezt a fos googlit mostmár!!! Mi a kurva anyjáért age-restricted ez a fos ÉS mi közöm van nekem hozzá??! Bezzeg ez a szaros inkonzisztens adathalmaz, ami a gugle account mögött van nyilvánvalóan tudja hány éves vagyok, mert egy hete bezzeg nyomta nekem a happy birthday-t!!!! Okádék amit az a cég csinál!
  • Totti5
    #145778


    'Az Alien: Isolationben felfedezheted a félelem valódi jelentését - egy olyan túlélő-horrorban, melynek atmoszférája a folyamatos rettegésről és a halálos veszélyről szól. Ellen Ripley lánya, Amanda 15 évvel az Alien eseményeit követően kétségbeesett harcba kezd a túlélésért, miután elindult, hogy felfedje az igazságot az anyja eltűnése mögött. Amandával egy folyamatosan változó világban kell majd eligazodnod, ahol a rémült és kétségbeesett populációval, valamint egy kiszámíthatatlan és kegyetlen Aliennel fogsz szembenézni. Felkészületlenül és túlerővel szemben kell megkezdened a kutakodást a hasznos erőforrások után, improvizálva és az eszedet használva eközben - nem csak csupán azért, hogy küldetésed sikerrel járjon, hanem hogy életben maradj.'

    2014 év vége Xbox One és PS4

    A fejlesztők bizakodásra adnak okot, de eddig konzolon még nem tettek le semmit, ami már nem ennyira, no meg multkor már átbasztak a palánkon egy Alien játékkal, így ennél a lehető legrosszabra készülök fel, aztén meglátjuk mi lesz. Csalódni nem akarok még egyet, max majd jól megmondtam h szar lett és továbblépek, mint ha semmi nem történt volna.
  • Totti5
    #145777
    Nofene, ilyet sem nyertem még...

    Project Spark Beta Invitation

    Congratulations! You’ve been selected for the Project Spark Beta!

    We’re proud to have you onboard to help shape the future of Project Spark. This invitation gives you early access to Project Spark and exclusive access to our feedback forums.

    Project Spark is an endless adventure where everything is customizable by you! Jump into the open world sandbox where you can create your own games, worlds, movies, stories and more. Then share them with your family, friends, and the world.

    It’s quick and easy to get started:

    1. Make sure you are running Windows 8.1. If you haven’t updated from Windows 8 to 8.1, you can do so for free via the Windows Store

    2. Download the Project Spark Beta app on the Windows Store here.

    3. Launch the Project Spark Beta App and log in with your Beta Key
  • davidka003
    #145776
    Fear has a new name… Alien: Isolation is coming to Xbox 360 and Xbox One later this year!

    Check out the first trailer here: http://bit.ly/1cW6O8P and let us know if they heard your “excited scream” in space
  • davidka003
    #145775
    Na végre valaki aki egyetért velem, hogy milyen unalmas szar volt a Mafia 2.
    Nulla autózás, nulla sztori, halál unalmas küldetések.
    Mafia 1 pedig az isten volt mikor megjelent.
  • Macccy
    #145774
    Hááthateccett .... :)
  • Botond #145773
    PC-n megvan minden dlc-vel, beledobtam vagy 50-60 órát (öcsivadászattal együtt ofc), és nekem tetszett. Mindenhol szarozzák, de nekem tetszett. Mondjuk, ha framerate gondok is vannak xboxon meg egyéb optimalizálatlanságok is, akkor tényleg felejtős. Még törpölök, hogy letöltsem megint steamről újrajátszani, vagy boxon. Addig is pörög ac:rev, aztán AC3. :)
  • Renjike
    #145772
    Bioshock ennyiért elgondolkodtató :) 2 multijában van még akár 1 meccs is? :D
  • Macccy
    #145771
    Ha elfogadsz egy jótanácsot Boti, akkor nem adsz ki érte egy zsemle árát se, nemhogy 750 Ft-ot! Elmondom miért: amint megláttam, hogy írta Davidka a listát és Mafia2, mondtam énis, hogy húú meg háá, ennyiért SIMÁN, hiszen imádtam nagyon a maga idejében a Mafia játékot még PC-n! Aztán Arty ugye leszarozta a verziót, ahogy szokta :) .... És milyen jól tette!! Mert utánanéztem review-knak és rájöttem, hogy ezt én már végigjátszottam (!) de ANNYIRA unalmas szar volt az egész, hogy az agyam ki is törölte az "élményt"! Nagyon rossz játék szerintem, rövid, béna sztori, kicsi, statikus és üres térkép, sehol sincs az első nagy Mafiához képest! Egyetlen jóság benne a grafika volt (megjelenéskor!) és persze a Tommy Gun ....!
    Szerintem nem ér semmit!
  • Moby
    #145770
    Vot nemrég akció, facebook likeért vagy mi a tökömért lehetett steamkulcsot lőni. Be is hörcsögöltem, hátha egyszer előveszem még :)
  • arty
    #145769
    pécére vedd! sajnos konzolokon a mafia2 elég szaggatós :(
  • Botond #145768
    Mafia2 van letöltősben a magyar liveon? Ez kell akkor! :) Asszem a DLC-k is akciósak amúgy.
  • davidka003
    #145767
    Live-on
  • davidka003
    #145766
    Bioshock 1-2 - 750-750 ft.
    Mafia 2 - 750 ft.
    Duke Nukem Forever - 1250 ft.
    Spec Ops: The Line - 1500 ft.
    Borderlands 2 - 3300 ft. + DLC kedvezmény
    Far Cry Instinct Predator - 500 ft. (GOLD)
    Far Cry 2 - 650 ft. (GOLD)
    FC2 Fortunes Pack DLC - 320 ft. (GOLD)
    Far Cry 3 - 3500 ft. (GOLD)
    FC3 Blood Dragon - 1250 ft. (GOLD)
  • arty
    #145765
    fotomod ezért nem számít, nem látni kellő differenciát :)

    (az fm3ban ocsmány szine volt lagunának :( )
  • arty
    #145764
    beállítás - konzolon és tévén is kell/lehet állítgatni
  • TDC Geronimo
    #145763
    Ugyanazt a baromságok vitték tovább, mint ps3/360 teszteknél volt. Összes PS3as meg most PS4es összehasonlító videóba magas a gamma. Normális TVn ez nem így néz ki... RGB beállítás a ludas.