176612
banner
  • bluesfool
    #145842
    Gondolom ez a fajta táp kell neked http://dx.com/p/us-plug-ac-power-adapter-for-xbox-360-e-black-100-240v-236317
  • hellboy4591
    #145841
    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni. Tegnap vettem az egyik haveromtól egy új kiadású Xbox 360 Slimet (Xbox 360 E), teljesen új nem volt még használva, viszont az a bibi hogy nem volt neki hozzá tápegysége. Nézegettem Árgépen meg a Konzol Világ oldalán a tápegységeket, de nem tudom hogy melyik passzol ehhez a típushoz. Aki jobban ért hozzá bedobna nekem ide egy linket ahonnan megtudnám rendelni a cuccot? Előre is köszönöm!!! :)
  • TomStorm
    #145840
    Mondjuk Maccy is közel állt a megoldáshoz:)

    Na remélem többet nem akadok el ilyen dolgon^^
  • TomStorm
    #145839
    Ez az,így kellett,sikerüt!
    Hálás köszönet:)
  • Seth
    #145838
    Nem kell célozni, csak nézz nagyjából a célpont felé és nyomkodd az LT-t
  • TomStorm
    #145837
    Jó ezt tudom de hiába ha nem nyílik ki.Dobjak gyorsan 2 baterangot mindig ezt hajtogatja de ennél nem tudom gyorsabban dobni pedig már LT+Y kombóval dobom
  • bluesfool
    #145836
    jah már látom a videóban azt a részt , balra és jobbra is kell dobni batarangot
  • TomStorm
    #145835
    Hiába dobálom a francba már mindjárt a lemezt fogom kidobni..
  • bluesfool
    #145834
    sg forum bug :) , isten ments hogy ilyet hallgassak , már elnézést aki mégis ilyet hallgat
  • TomStorm
    #145833
    Nem az a rész és beágyazott videó sem jó.

    Az elején még mikor blackmask-hoz kell bejutni.
  • Macccy
    #145832
    Hja, elég langyi zene volt :D :D :D
  • Macccy
    #145831
    Nem emlékszem arra a részre, pedig próbálok ... De ha kettőt kell dobni akkor basszá oda kettőt, RT RT RT RT RT ..... Húzzad neki, akkor dobálja. Célzással ne foglalkozz!
  • bluesfool
    #145830
    na most jó , bocsi valamiért rossz videót rakott be először
  • bluesfool
    #145829
  • Macccy
    #145828
    Kiaf*szom rótta fel, Arty, nee tegyél gyászba tezsvérem...! :) Én szóval nem érintettem az óraszámot, büdös szóval se, mert lesz*rom! A játéknak egyszercsak VÉGE LETT! Érted?
    Egy HALO az meg van csinálva úgy hogy érzem annak a 7-8 órának az ívét és fuckin intense shit az egész! A Mafia 2 meg 14 óra tranquilo, comprende? És akkor hirtelen vége van.

    Nem baj ha nem érted, de szerintem túl van már beszélve vastagon ez a játék. Ennyit tényleg nem ért :P
  • bluesfool
    #145827
    igy se tudod megnézni ha beszúrom a videót ?
  • bluesfool
    #145826
    értem , nem az a rész amikor kicsit felnyilik az ajtó ?
  • TomStorm
    #145825
    Nem tudom így megnyitni,konzolról netezek:(
  • bluesfool
    #145824
    Walktrough videót néztél , hátha ez segit http://www.youtube.com/watch?v=CU1S5xTxehc
  • davidka003
    #145823
    Ma este 11-ig érvényes.
  • TomStorm
    #145822
    Árulja el v.ki ps,hogy jutok be Batman Orig.elején a kapun mikor 2 baterangot kellene dobni egyszerre valami ilyesmit ír.Batman topikban hiába kérdeztem csak bambula van,nem válaszol senki
  • arty
    #145821
    Akkor is baromság egyik játéknak felróni, hogy "csak" 12-15 óra, miközben a másiknak a 7-8-at is elnézed.
  • Shan
    #145820
    Felajánlom zavvi 5-20%-os kódomat:
    5257-3781-4C04
    Próbálgatni nem ér, csak felhasználni. Szóval akkor írd be, ha veszel is valamit.
    üdv
  • Macccy
    #145819
    Mi a baj? Lara McClane személyesen pucolja le a Nakatomi szigeteket! BÁÁÁááNG! :D
  • Macccy
    #145818
    Pedig HALO az HALO, az eddig mindig odakúrt és amíg a zene és akció eme finomhangolt egyvelege ennyire elkap, addig igenis többet ad, mint a Mafia 2 féle 15 óra bélyeg seftelése a zuccán.

    Waczkor első két bekezdés: naeztmondom pásszek! :D

  • Waczkor
    #145817
    Mafia 1 ben szerintema story sokkal mélyebb volt,változatosabbak voltak a küldetések.Meg szerintem a főhős is szerethetőbb volt,2ben ha nem lett volna Joe akkor semmit nem érnek a szereplők.

    Story-nak volt rendes lezárása a végén.
    Kettőben meg csak néztem hogy most ez a vége?

    Zenék nagyon jók a 2-ben.Autók irányítása nekem mind2ben tetszett.

  • arty
    #145816
    - mafia2 zenéje fura, h nem maradt meg, hiszen itt is nagyon okés a score (lám tottinak és mobynak is feltűnt, nekem annyira nem - de nekem az elsőé se)
    - mafia2 irányításába is bele kell jönni, csak mostmár jóval profibb vagy gémpeddel (+ anno felteszem billel nyomtad)
    - mafia1 idején 10 évvel fiatalabb voltál. nemtudom játszani mikor kezdtél, de érthető, ha nőtt az ingerküszöböd :)
    - mafia1 valóban gyönyörű volt a maga korában, ez kikezdhetetlen :)

    egy játék hossza objektiv mérce a tizenezres árához képest, ha te azzal védekezel, h "de a héló az héló és azért ott nem baj h rövid" akkor no komment :)
  • arty
    #145815
    Forza konkrétan egy autósjáték.

    SR3-as véleményed inkább nem kommentálom, annál szarabb autókázás kevés játékban van (még a korai gtak is jobbak).
  • davidka003
    #145814
    Forza 4
    De még a Saint's Row 3 kocsikázása is jobban tetszett annál, mint ami a Mafia 2-ben volt.
  • arty
    #145813
    Melyik játékban van szerinted jó kocsikázás?
  • Totti5
    #145812
    Lara


    2014 nem Lara


    Miért kellett? tökéletes volt.
  • hazard17
    #145811
    Mondjatok már valami jó játékot Xbox360-ra !!!
  • davidka003
    #145810
    Számomra egy rakás szar volt a kocsikázás benne. Iszonyú gagyinak éreztem.
  • DarkSector
    #145809
    Köszönöm az infót.
    ..... hát végülis mind3 jó játék, kár hogy pc-n megvannak, és ezekből egyenlőre nem érzem azt hogy visszamenőleg vásárolnék még 1 példányt, annyira nem tetszettek. :D
  • Botond #145808
    Bioshock1-2 és Mafia2. MInd 747 ft nem goldosoknak is. 2k sale van.
  • DarkSector
    #145807
    van valami 1000 ft alatti játék akcióban? nem goldosoknak?
  • Botond #145806
    Ha csak addig jutok, amíg Joe végigmondja a csajozós tippjeit/szövegeit és kacagok hármat, már akkor megérte. :)
  • Macccy
    #145805
    Úgyisvan! Ha tetszett akko ne hallgass rám, az a lényeg hogy ami jó azt spájzold be! :)
  • Botond #145804
    Megvettem. 747 Ft nem pénz.
  • Macccy
    #145803
    7-8 órás HÉLO-hoz hasonlítani meg te is tudhatod, hogy fölösleges, ennyi erővel egy tucat Füles rejtvényújság üti a Szkáyrimet, mert előbbi kitart a kis protestánsoknak akár egy hónapig is?! :D
    HÉLO közben a füleden fröccsen ki az adrenalin és úgy az egész mellékveséd, a cerka pedig már a theme alatt keményedni kezd (lehet csak nálam)! ... Not the same league, I tell you.

    ;)