176612
banner
  • LoSA
    #145762
    Egyébként a ONE-nak ennyivel élénkebb a színe? Vagy ez csak beállítás?
  • DarkSector
    #145761
    Forza 5? :/
  • Totti5
    #145760
    AC4
  • DarkSector
    #145759
    Xbox One-ra van olyan játék ami magyar feliratot tartalmaz?
  • DarkSector
    #145758
    Már csak ingame kell, előre nem iszunk a megve rongyára, mert el is baszhatják.
    De jó hír, és a teaser elég érdekesnek tűnt, de hogy a játék milyen lesz.
  • Macccy
    #145757
    linket! linket plzzz!
  • Macccy
    #145756
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!! :()
    Ezzel meg is van mikor vásárolok XBOX ONE-t!! Incoming!
  • Totti5
    #145755
    2016 év végén ezzel kell elő állniuk, és nincs több félrebeszélés.
  • Renjike
    #145754
    Egy kis időjárás , napszakváltás , évszakváltás és tökéletes lenne. :/
  • Totti5
    #145753
    Offisöl: Halo 5 idén!!! ( ezzel meg is van a ünnepi szezon system sellerre )

    E3-at most!
  • Totti5
    #145752
    Mennyire semmit nem mond a játékról egy fotó, még egy fotomód sem, pedig a Forza 4hez képest az 5 más szint, fényekben, textúrákban, képminőségben ( hangokban is érezhető az fejlődés, a részek közt, az 5ben szebben, több effektel szól a Skyline mint a 4ben )





    Dugóhúzó lett volna a célpont a képekhez, de az 5be pont szembe süt a nap, így nem lett volna értelme azt lefotózni:)
  • Totti5
    #145751
    1080p 60 fps mind a kettő. A szokásos színeltérésen túl nem látok semmi eltérést, mert nincs is. Hó valóban nem esik a PS4en a második jeleneten, hogy miért fogalmam sincs, mert nyilván van benne hóesés...
  • DarkSector
    #145750
    A videóban a jobb oldalon mintha esne a hó, ez csak időjárás eltérés miatt van? vagy technikailag tér el a 2 változat?

  • Waczkor
    #145749
    Chupa Chupsot nekem is.Egy időben Müllerben lehetett kapni jófajtát,belsejében rágó,asszem rózsazsínű volt az egész.Állatosz jó volt az íze,a rágónak is meg a nyalókának is.
  • Macccy
    #145748
    És a látható fényt se verik vissza, ezért a Chupacabra közelről nagylátószöggel -fotókat b*szhatod, úgy hallottam! Ühüm! ... Ezért is nehéz őket lencsevégre kapni!
    :D :D :D
  • Moby
    #145746
    Rendelsz youtubon?
    Yetit, vagy bigfootot is lehet, de egyiket sem ajánlom. Gecisokat esznek, és nyáron megdeglik a melegben.
  • DarkSector
    #145745
    Tudsz szerezni nekem is egy chupaságot? :D
  • Moby
    #145744
    Egyelőre úgy tűnik én is előbb fogok chupakabrát tartani háziállatnak, mint aimbotot használni xboxon :( (hint: azt is láttam youtubeon)
  • Macccy
    #145743
    Okés, meg is vetted? Awszom! :) Kösz ... Akkor négy felé hívlak, hogy hova menjek!
  • Macccy
    #145742
    Én lenyomok bárkit aki ilyen célzó bottal jön felém! Régen mikor kicsik voltunk sokat játszottunk ilyet, ugráltunk a bokrokban, kúsztunk mintha odaát lennénk Saigonban és botokkal céloztuk egymást meg "rrratTTAttatataTTaAaa"! Szóval bárkit lenyomok! :D :D
  • Harlekin
    #145741
    Gyere és meg lesz az AC BF is
  • Harlekin
    #145740
    Na mi van aimbotosat álmodtál és elgurult?
  • Moby
    #145739
    Jó reggelt, jó szurkolást!
    Elkerült a LÉTEZŐ aimbot letöltő link? Zúznám már vele a csíroidokat!
  • Macccy
    #145738
    Háátjó, szerintem mehetek, ha tényleg nem zavarok egy fél-egy órára. Beidőzítem a telefont délután fél négyre és akkor talán nem felejtem el! Hmm ... lehet akkor már beugrok a központba a kikúrt bankomba is, hogy átforgassam vellával' a súlyos millákat!
  • Harlekin
    #145737

    Na mi van holnap lejössz???
  • Macccy
    #145736
    AAAAAND Mr. Denial Pessimistic is back in the house! :D Hol késtél, biztos megint az újszülött osztályon kiabáltad, hogy az élet szar! XD

    Jólvancsakviccelek, na! ;)
  • Macccy
    #145735
    Látom ám mi folyik itt, ez ilyen Te voltál a menő multis srác zéró tech tudással és öcséd a Dexter aki geek kóderpápa és most megy itt a vita, hogy ki a nagyobb gémer :D :D :D
  • arty
    #145734
    az S és az E betü

    egyébként egyik sem létező modell :) gondolom a hdd-s xbox360S és xbox360E modellek félrenevezettjei... az E az ujabb slim modell, de itt-ott kicsit költségcsökkentett változat.
  • Harlekin
    #145733
    Nem nem létezik hisz TE mondtad!!!
  • Moby
    #145732
    Na, ha megvan a link ébresszetek fel, mostmár tényleg alvadok. Írjátok már le plíz azt is mit csináljak a fileokkal,mit hova dugjak fel. Olyan marhasággal meg ne gyertek, hogy titkos, mert az összes hw hack elérhető ingyen, nagytételben, akkor majd ezt dugják el.
    Naszóval lóra fel szájkaratés barátaim, eljött a ti időtök! :)
  • izirajder197366
    #145731
    Helló. Valaki mondja már el mi a különbség az Xbox360 Premium S és Premium E között. köszi.
  • Harlekin
    #145730
    Legyen úgy!!!
  • Moby
    #145729
    De létezik. Hiszen elérhető.
    Ööö....mmmm...hol is? Elkevertem a linket. Kisegítenétek?
  • Harlekin
    #145728
    És akkor gondolom ez is a véletlen műve amiről itt szó van nincs nem létezik!
  • Moby
    #145727
    Kérjetek letöltőlinket a ps3 emulátor ropikban hozzá. Ott tuti adnak.
  • DarkSector
    #145726
    aha na ez lehet inkább, azért nem muködött, de értelemszerűen single-ben akartam azzal nyomni a multiban rendesen bill+egérrel játszok.
  • arty
    #145725
    még mw3ban se volt, lehet az infinitys részekben mai napig nincs, nemtom.
  • arty
    #145724
    átverést?
    én inkább hiszek abban, h ez hangulatkeltő, mint h valós :)
  • DarkSector
    #145723
    jah mert cod4-mw2-nél nekem 100% hogy nem ment, lehet azóta megoldották az uj részekben...BO1-ben nem emlékszem már pontosan....
  • Moby
    #145722
    Aimbotot. Mindenkiláthassa.
    Na adjonisten mára.