176613
banner
  • Totti5
    #147933
    Hamarosan lesz online is.
  • vg
    #147932
    Én is megvettem, igaz ps4-re, de azonnal meg is bántam, miután láttam, hogy csak local multiplayer van benne. Ez ma már teljesen elfogadhatatlan. Persze én voltam hülye, hogy nem olvastam utána, mert egyből kiadta a google az ezzel a témával foglalkozó cikkeket jó pár héttel a megjelenés előtt...
  • DarkSector
    #147931
    jah hogy onnnan. :D
  • Harlekin
    #147930
    "++++ átléptem a 60.000 gémszkórt"
  • Botond #147929
    Június végén járt volna le, playitről hozott egy éves kódot a sógor és azt beírtam. :)
  • DarkSector
    #147928
    hogy csináltad? :D
  • Botond #147927
    Gz, nekem még csak a 10k közeleg.
  • Totti5
    #147926
    Trials Fusion Xbox One

    + Gyönyörű. Éles textúrák, nagyon szép effektek, látványos objectek, hatalmas pályák ( 360ashoz képest brutál a képminőség javulás )
    + Easy pályákat letudtam, nagyon nagy élmény volt, változatos jól megkreált mappok
    + menürendszer tetszetős, gyors, átláható, a zenék hangulatosak
    + irányítás ugyan az mint az EVO, viszont itt ugye van külön rezgése a ravaszoknak, ami fokozza az élményt gázadáskor, fékezéskor ( bár lehetne erősebb, mint pl a Forzában )
    + betonkemény 60 fps és nagyszerű hangulat ( féltem hogy minden a jövőből lesz, de van itt minden ugyan úgy )

    - 900p, ami lehetne simán 1080p is...
    - még mindig van popup, ami még mindig a motor hibája
    - nagyon ritkán van képtörés ( 10 pályából 2őn láttam 2 másodpercig ), bár nem volt meg az adott szakasz és a képtörés közti összefüggés... egyszerűen lett volna még mit optimalizálni

    Csaptam egy teszt videót ebből is. Kellemes és nagyon pöpec / pofon egyszerű a direkt yutub feltöltés.




    ++++ átléptem a 60.000 gémszkórt
  • Harlekin
    #147925
    1 dolog érdekelt,hogy benne legyek az aranyba oszt bobi!Az is csak azért hogy kapjam az xp-t,hogy meg legyen majd az 50 es szint a ruhás acsi végett
    Amúgy Inferno pályát kb 1200 x próbáltam vagy is az első akadályon elvérzek...
    Az összes chalenge acsi na az loooooooolll...
    squirrels acsi a 8. nem jön össze így a többit se néztem...
    De mindezek ellenére baszott jó és őőőőő élvezetes is,ha az ember már nem csak idegből játsza.KB 250 fault után szoktam azon agyalni hogy földhöz basszam a kontrollert vagy ketté tekerjem vagy min2ő-t egyszerre
    Biztos próbálkozok még vele,de most kicsit pihentetem...
    Majd jól kipihenem magam és rákészülök azt olyat verek az időidre,hogy el se hiszed!
  • Totti5
    #147924
    Elég harmatos időket mentél az easy pályákon
  • davidka003
    #147923
    Bátor. :D
  • Botond #147922
    Gold meghosszabbítva 2015.06.27-ig. o/
  • Harlekin
    #147921
    Grat!
    Én konkrétan feladtam a trialt.Nagyon jó,de nagyon nehéz szerintem a vége...
    Biztos elő veszem még,de most elég volt egy időre
  • Totti5
    #147920
    Trials DLC + season pass beregelése : 5 másodperc. Csak felmutattam a kamerának a QR kódot s már rajta volt az accomon a cucc. Jóféle kényelmi funckió.
  • Totti5
    #147919
    Végre megjött a Trials!

  • Totti5
    #147918
    Passz, nem tűnt fel az időre ménes. Amúgy van benne hardkore előző részek stílusú időre menő nehézség, egy külön New game.
  • arty
    #147917
    korrekt :)
  • Istvandorf
    #147916
    A gépre meg fognak jelenni még uj progik? Ha igen, írna valaki listát hogy mik és kb. mikor.?
    Köszi!
  • Harlekin
    #147915
    Van idő limit a küldikre,de bőséges és akár párhuzamosan is lehet őket csinálni.2. végigjátszásra minden küldetést megcsináltam és volt hogy unatkoztam vártam,hogy feladatott kapjak és ne csak szerelgessek,meg száguldozzak a városba és gyilkoljam a zombikat.Pedig van küldetés bőven benne...
    Biztos ki lehet futni,de ahhoz nagyon nagyon nagyon bénának kell lennie valakinek.Minimális odafigyelést kíván az idő múlása...
    Össze se lehet hasonlítani az elődökkel azokat bottal se piszkálnám meg végig se vittem őket adtam nekik esélyt bőven,de soha többet ezt viszont 4 szer nyomtam le.Sőt lehet hogy törlöm a mentésem és kezdek 1 szűz játékot,mert beszoptam a maradék 3 acsit!
  • arty
    #147914
    de azért ki lehet futni belőle? tehát adott küldit/pályát/teljes játékot teljesíteni kell X idő alatt?
    mennyi az az idő? :)

    dr1et és a dr2 dlcjét próbáltam, maga volt a pokol :((
  • Harlekin
    #147913
    Időre megy,de nem úgy mint az előzőek.Nincs agyament zombrex hiány para. Telik az idő,de bőségesen van mindenre idő...Szükség szerű az idő múlása benne,de nem oly mértékbe mint az előzőekbe.simán tudod csinálni a fő szálat és a mellék küldetéseket is plusz marad idő az élvezkedésekre is.És minden lényegesen egyszerűbb lesz ahogy fejlődsz.50 es szintnél éjszaka szaladgáltam a városba és 2000 es kombokat csináltam,mert minden blueprintem le volt egyszerűsítve ezért szinte minden mindennel jó fegyvert adott.
    Nagyon élvezetes game lett csak nem szabad nekiugrani esztelenül.Pont azért mert van idő és azt a fejlődésre kell fordítani.Ami meg adja magát...
  • Harlekin
    #147912
    Mármint az sg fórum,hogy képtelen működni rendesen!őőő igen!
  • arty
    #147911
    most akkor időre megy ez a hármas vagy sem? :)
  • DarkSector
    #147910
    ennyire már nem lehetsz te sem igénytelen. :D
  • Harlekin
    #147909
    Baszná telibe ez a fos!

  • Harlekin
    #147908
    Jelentem a Titan fall 1000 GS

    És az utolsó acsi feltétele!

  • Totti5
    #147907
    No, kipróbáltam a youtube feltöltés. A fene tudja, jobbnak jobb, de még ez sem az a minőség amit elvárok.



    Méltatlanul hanyagoltam a Dead Rising 3at. Nem állt kézre, nem éreztem, nyomasztott a sok zombi, bementem olyan helyekre ahol lealáztak ilyen ninibossok...

    Nem úgy működik... lassan fejlődni kell és majd akkor odamenni ha már kibírja a karakter, mert nagyon sok dologben lehet fejleszteni a karaktert, ezekhez meg ilyen olyan feladatok tucatja van a térképen. Ezzel a szemlélettel már más a játék! ( hiába sosem voltam Dead Rising hardkór, eleve abbahagytam őket nagyon hamar, mert időre ment )

    Na itt nem. Van idő, nincs idő. Ami bámulatos az a térkép részletessége. Az utcán szó szerint hömpölyögnek a zombiagok, ami ha nem lenne elég, minden tele van objektumokkal, amiket szét lehet rombolni természetesenn ( a zombik a haláluk után nem tünnek a földről ( nyilván később igen, de amíg ott vagyunk nem ), így elég szép tud lenni a látvány ), s minden ki van dolgozva!!!. Ez elég impresszív. Ráadásul nagyon sok épületbe is be lehet menni, ahol szintén minden apró részlet textúra, berendzés a helyén van és fel lehet fedezni a titkokat. A térkép ráadásul nagy és változatos, járművekkel öröm száguldozni.

    Ami döbbenetes az a használható tárgyak mennyisége. Zavarba ejtő, se ezzel együtt a zombik kinyírása nagyon változatos. Több mint 100 megabrutál és agyahalott eszközt lehet összetákolni, ha megszerezzük a leírásukat. Nem is érdemes nekikesni külön, itt tömegekben kell gondolkozni:D

    Persze a sok sok minden más mellett amivel el lehet szórakozni, van a főstory is, főkarakterekkel, átvezetőkkel, BOSS-okkal ami igen rendben van, nagyon hangulatos.
  • DarkSector
    #147905
    Metal Gear Solid V: Ground Zeroes - már nem exkluzívak a DLC-k
    Egy hét múlva bárki letöltheti a Déjà-Vu és Jamais-Vu küldetéseket függetlenül attól, hogy Sony vagy Microsoft konzol van a birtokában.
  • arty
    #147904
    francba :(
    akkor jó lett volna egy úk gép, de mostmár mindegy.... (kösz)
  • gduck
    #147903
    Én nem megyek, de másik fórumon írták, hogy már vettek és 360E ;)
  • Tinman #147902
    Persze!
  • davidka003
    #147901
    Zavvi kódot én is kérhetnék? :D
  • DarkSector
    #147900
    de kell rendelnem, fontos, pls adjon valaki ha tud. :D

    Ezt kéne megvennem
  • davidka003
    #147899
    Elfogadnák, köszi. :D
  • DarkSector
    #147898
    Zavvi 10% off valakinek?
  • arty
    #147897
    megy ki valaki? nekem hozhatna egyet (akár 360S, akár 360E)... jegyárának felét állom :)
  • Tinman #147896
    Relikviának :-)

    Assassin's Creed-es, Heavy Rain-es, HALO-s? ;-)
  • Tinman #147895
    ÜT! :-)
  • davidka003
    #147894
    Csak sikerült. Ezt a képet csináltattam. :)
  • Totti5
    #147893
    Negyedéves jelentés ( januártól márciusig )

    Devices and Consumer Hardware részleg ( ebben van az Xbox is ) - 1 973 millió dollár bevétel ( 41%-os növekedés 2013hoz képest )

    1.2 millió Xbox One
    800 ezer Xbox 360

    5.1 millió leszállított Xbox One
    83.7 millió leszállított Xbox 360