176613
banner
  • Harlekin
    #147973
    x1 re is csak azért ennyi mert itt minden játékot 2 en veszünk közösen teljes értékűként.Tehát feleződik az ár.Igaz ezt 360 on nem tudod sajna megtenni,mert ott is tudod 2 profillal használni,de nem így mint itt.Itt 1 storon megvett játék 2 különböző boxon 2 különböző profillal totálisan egyszerre akár multiba is működik plusz az összes dlc hozzá,ha van.És nem kell hogy a másik profil be jelentkezve legyen az ellenkező boxon.
  • Tyrant01
    #147972
    Én 16 játéknál tartok, vennem kell valamit, hogy utolérjelek
  • Tinman #147971
    X1-re annyi?

    X360-ra sajna majdnem 2x ennyiért látom, pedig 1680-ért X360-ra vinném én is instant!
  • Botond #147970
    Dustot megnézem, de nem hoz lázba, SR3nak viszont örülök!
  • Harlekin
    #147969
    Child of Light na ez valami bámulatos alkotás lett.Főleg 1680 ft-ér!!!!!Nem nagyon szerettem ezt a körökre osztott dolgot,de itt valahogy magával ragadott.(Rájöttem,hogy az AC miatt már ült ez a dolog benne a jó oldalon)
    A grafika az valami csoda oly mértékbe látszik a törődés az odafigyelés,hogy ezt a képi világot hozza,hogy az hihetetlen.A zenéről nem is beszélve a legtöbbször minden játék alatt pár óra után kikapcsolom az alap zenét mert untat,na de ez nem itt szinte várom.Pedig zeneileg nem 1 nagy kunszt,de még is.Annyira a fülembe maradt,hogy leültem a szintetizátorhoz és elkezdtem zenei alapnak legyártani.Meg,hogy meglegyen a dallam.

    Tegnap alig alig tudtam abba hagyni.

    "S mindjárt itt a Wolfi és a Bámuló ebek. Csak is a semmi nem jó és nincs semmi játék nextre(tm) jegyében!"

    Pont tegnap számoltam össze 17 játékon vagyok túl vagy elmerülve éppen vagy csak éppen belekezdve xbox onen.
    Azt hiszem ez az elmúlt 4 hónap így nem az unatkozással telt el.Mint ahogy azt itt sokan gondolnák és erőltették az agitációikat.
  • TomStorm
    #147968
    Soul Suspect 0day,MotoGP meg reménykedek,hogy jó legyen(sokkal jobb legyen mint az elöző részek).Többi nem érdekel
  • DarkSector
    #147967
    :D
  • Totti5
    #147966
    Ez is megjelent!



    Húzós hetek jönnek. Már most gyűlnek a lemaradások: Strike Suit Zero, Child of Light

    S mindjárt itt a Wolfi és a Bámuló ebek. Csak is a semmi nem jó és nincs semmi játék nextre(tm) jegyében!

    + Május 9 - Bound by Flame ( ami nagy zsákbamacska )


    Ebből meg megint itt van egy jóféle tréler ( júni 6 )



    +++++ EA Sports UFC - júni 20

    + Sniper Elite 3 ( első kettő fasza volt ) - júni 27
    + GRID Autosport ( PCn kormánnyal ha jó lesz akkor bodottá ) - júni 27
    + MotoGP 14 ( szeretnék benne hinni, s majd jön a pofánszarás az olaszoktól... ) - kitalálja valaki hogy júni hányadika ?????

    Mi lenne, ha dömping jönne????
  • arty
    #147965
    lehet h ingyenes hétvégén én is megnéztem anno :D de hátha azóta változott az ízlésem! :D
  • DarkSector
    #147964
    Nekem pc-n volt hozzá szerencsém.....pfúj!
  • arty
    #147963
    lenne goldom, megnézném én is - ezért viszont nem lövöm el a hónapjaim :)

    neked viszont boldog lila-bráner napot majd :D
  • Totti5
    #147962
    A Zoo Tycoon Xbox One verziójában lehetőség van közösségi kihívások teljesítésére, aminek eredményeképp a Microsoft pénzt adományoz különböző fajmegőrzési programok számára. Az első ilyen kihívásban a játékosok a szumátrai tigris megmentését tűzték ki célul. A feladat ezer ilyen tigris szabadon engedése volt a játékon belül - a cél teljesült, a redmondi cég pedig 10000 dollárt (2.2 millió forint) adományozott az Állatkertek és Akváriumok Szövetsége (AZA) által üzemeltetett programnak.

    , ezt a játékot mindenkép be fogom szerezni. Hiánypótló.
  • DarkSector
    #147961
    Faszba, igazából egyik sem érdekel hogy őszinte legyek. :D
  • Totti5
    #147960
    Na végre, SR3 nincs meg. Nem mintha kellene, de hátha.
  • davidka003
    #147959
    Games with Gold híreink vannak: május elsejétől 15-ig a "Dust: An Elysian Tail" majd május 16-tól a hónap végéig a "Saint’s Row The Third" című játékokat ajándékozzuk az Xbox LIVE Gold előfizetőinknek.
  • misiizsai
    #147958
    Köszi szépen a választ! :) Akkor 2 lemez kuka
  • davidka003
    #147957
    Szar minőségű a lemez. Elengedi a ragasztás.

    Nem tudsz vele mit csinálni.
  • misiizsai
    #147956
    Volt már valakinek olyan problémája hogy magától foltos lett a DVD kintről befele haladva és használhatatlan lett? Ez mitől van? :(
  • Myselor
    #147955
    srácok valaki tudna segíteni?öcsém akar venni egy gamet xboxon keresztül.és amikor írná be a cuccokat kifagya a box ,de mindig.gépen az xbox.com-on meg állandóan ilyen emailes geciség jön be,valami kódot írj be stb.nem lehet eljutni a fizetés opcióra annyira idegesítő ez a szar,alapbol nem értem a box mért fagy be.esetleg a másodikra ha valaki tudja mi a megoldás pls help
  • Totti5
    #147954
    Transzformerszből is sikerült csinálni egy simán COD minőségű brutális játékot: FoC, aztán jött a film játék...
  • arty
    #147953
    na, ez jó hír, thx :)
  • Seth
    #147952
    Igen,az jó volt, meg a Shattered Dimensions is. De ez egy vacak. Aki játszott az első résszel, annak erős deja-vu-ja lesz,mert minden ugyanaz. A várossal nem kellett foglalkozniuk, átemelték onnan. Spiderman szintén újrahasznosított, mellékküldetések szintén. Szerintem még a felszedhető képregények is ugyanott vannak, szintén 300 db van belőle elszórva.
    A sztori meg össze van szórva, ki-be jönnek az ellenfelek mindenféle felvezetés nélkül. A főellenfeleknél általában ugyanaz a taktika(4-es kombó ,elgurulás, várunk a köv alkalomra, esetleg hozzájuk kell vágni valamit, repeat), rémesen unalmas, nameg rövid is. Kerülendő
  • vg
    #147951
    Pedig ez a cég csinált jó Spiderman játékot, az Edge of Time szerintem jó volt, nekem legalábbis tetszett. Ez a filmadaptáció már az előzetes alapján is sokkal vacakabb.
  • Seth
    #147950
    Semmit sem vesztettek volna a One játékosok, ha soha nem jelenik meg.
  • N0rbi san
    #147949
    Ez nagyon gáz.... Nemcsoda hogy nem akarta az MS hogy megjelenjen.
  • Totti5
    #147948
    Arty!

    Trials freestyle pályából nincs sok. 1-1 szegmensből 1-2 iyen pálya van ahol csak azt kell csinálni, a többi 50 pályán nem, nem is lehet.

    A megvalósítása érdekes, pofon egyszerű és mégis jól működik. Nem kell hozzá semmi, csak a jobbra balra helyezkedés s a jobb analóggal amierre tekeri és ahogy tekeri az ember úgy csinálja. Egyszerűbben, a két analógról megy az egész.

    Nem egyszerű, a földetérés kb mindig necces tud lenni.

  • Totti5
    #147947
    Bombahír. Sikerült átrugodsni a MS rostáján a The Amazing Spider Man 2-t Xbox Onera. Teljesen váratlanul ma felkerült digitálisan, pedig tegnap még az álláspont szerint NEM JELENIK meg X1re. Lemezesen nem várható, vagy majd később. Ilyen totális cspdtömeg piáros munkát ritkán látni. Megjelenetenek egy címet, amit előtte beharangoznak hogy nem jelenik meg.

    Már vannak gameplay videók, állítólag olyan szinte töri a képet X1en, hogy az csudaszámba megy.

    PS3ast találtam, ezt nézve azon is csodálkozok, hogy ez egyátalán működőképes. Remélem nem kap többet 3 pontnál, mert ez egy moslék munka.

  • Harlekin
    #147946
    "Hangvezérlést megoldották, már tetszik. Ilyen kényelmi funkciót is tud, ami szintén tetszik."

    Remélem a TV-t is a box hangvezérléssel csinálod.Hangold rá és baszott jó lesz neked.
    pl jön 1 telefon hívás game közben,nem kell a tv távirányítót keresgetni nyomkodni,hanem csak mondom hogy xbox mute és kussol a tv.Vagy asszony elkezdi a haját szárítani a kezemet se kell levenni a kontrollerről és csak mondom hogy xbox volume up!
    Iszonyat királyság aki nincs benne az úgy is azt mondja marhaság,pedig baszott jó dolgok ezek...
  • arty
    #147945
    70ért ma vennék xbone-t :P
  • Moby
    #147944
    >Ettől most érezzem magam szarul?:)

    Ne, pusztán egy tényt állapítottam meg, nem is neked címezve. De ha gondolod, érezd :)
  • Muttley
    #147943
    ilyen az, amikor keverik a
    Bulletstorm világát
    a Halo játékmechanikájával

  • Botond #147942
    Lego játékok jóságok. Már a karibos alapára is lement 6ról 3ra, meg is vettem azonnal. :)
  • Totti5
    #147941
    Ettől most érezzem magam szarul?:) ott a kinect a TV alatt. Hangvezérlést megoldották, már tetszik. Ilyen kényelmi funkciót is tud, ami szintén tetszik. Nagyon remélem hogy az RPGkben pl Bethesda játékok, Bájover játékok ugyan úgy lesz hangvezérlés alapú társalgás az NPCkkel mint volt a Mass Effect3ban. Nagyon bírtam. Várom a csodát, hogy valamit már csináljanak az eszközzel, ami fun.

    Aki kommentálja a videóit és mutogatja magát annak jól jön. PS4en sem véletlen veszik a kamerákat mint a cukrot, mert rengetegen twiccselnek. Persze az egy más közönség, de láthatóan vevők rá = pénz.

    Persze jöjjön a Kinect nélküli Xbox és jönni is fog minden bizonnyal, ha nem a kinectes verzió árából engednek, de akkor meg az lesz a gond, hogy miért csak 20 ezerrel olcsóbb, bezzeg ha a kinect nem lenne akkor 70ért megkapnám:DDD
  • davidka003
    #147940
    :D
  • Moby
    #147939
    Erre egy 3k-s webkamera is jó.
  • arty
    #147938
    amire valóban jó a kinekt
  • vg
    #147937
    Kapják be, addig meg már benne lesz ps+ játékok közt.
  • Totti5
    #147936
    Fejlesztők mondták és videó is van. Kicsit elcsúsztak a dologgal plusz a multi újat is fog hozni, nem csak le lesz kopizva az Evolution.
  • davidka003
    #147935
    Na ez a hét is ratyi. Lego játékok vannak akcióba GOLD-al, meg a Star Wars Force Unleashed.

    Killer is Dead-hez nem kell GOLD de az 20 dollár. 10-ért vettem volna valszeg.
  • vg
    #147934
    Ez te honnan veszed? Én nem ilyet olvastam.