176613
banner
  • Botond #148499
    Dashboardon lego batman3 trailer fogadott. Gyerekekkel háromszor is meg kellett nézni, várós!
  • Tinman #148498
    Ezt soha nem értettem.

    Előreutalás mondjuk nálam csak akkor ok, ha van megbízhatósága.

    Na, de ha mér megvan a baj és utaltál, tehát tudod a nevét, meg a helyet is ahová utaltál. Ebből már te magad is hamar kideríted, hogy hol lakik. Viszel pár edzőtermi havert és rendbe teszitek a dolgokat + kifizetteted vele az utazás költségeit. Ennek ez a módja, különben mással is megteszi.
  • Harlekin
    #148497
    Olcsó húsnak híg a leve itt meg hatványozottan érvényes.
    Na de a második vásárlás boxba a leírtak tekintetébe a Famyli settingsbe gondolom kibaszásból bekapcsolták a pegi szűrést...Ezért nem indulnak a gamák,mert amik ezen felül vannak korosztály megjelölésbe azok nem indulnak.Keres rá a neten találsz reset lehetőséget hozzá...
    Próbáld ezt!!!
  • Harlekin
    #148496
    Pontosan eszméletlen jó lett a game.A sok fasz meg GTA hoz méregeti és azt keresi benne.Nem azt élvezi ami benne van...Én azt mondom,hogy az ilyen meg is érdemli a csalódást...Pedig mint játékélmény nyújtja azt mint a GTA ha már ennyire ez a mérce...
    Én a Fő storyt szinte el se indítottam nagyon nagyon az elején vagyok. Tápolom a karaktert ismerkedek a várossal és majd ha terminátor leszek neki ugrok a storynak...Már most is annyira jó helyzetek vannak benne,hogy a fele dolgot még ki se tudom használni,hogy csak ámuló...
    Tegnap partyba haverom mondja ,bazz már megint lekapcsoltak a rendőrök és megint.Kérdem mit csinálsz erre mondja elővette véletlen az utcán a fegyvert mondom és...és 5 en telefonáltak a rendőrségre hogy ezt tette.Mondom ne bazd Én végig szaladok a városon AK val és semmi nem történik.Kiderült,hogy az Én hírhedtségem Védelmező státuszba van,mert mentem a lakosokat.Ő meg a "köztörvényes bűnöző" Mert lelövi meg elüti az embereket.Tehát akár 3 ember megölése is nagy mértékben befolyásolja a konkrét játék menetet...
  • xbox360bmw20
    #148495
    Sziasztok!Egy kis történet az első xbox 360 vásárlásom nagy bukta volta előreutalás és semmi rendőrségen van az ügy szeptember óta!Hát rájöttem hogy ebből nem lesz szerintem semmi és vettem egy másikat ami flashelt és ez se remekel valami jól mert family settingset kér valami biztonsági kódot!Kaptam hozzá 8írott játékokat amiből 4et el indít 4hez pedig kódot kér !Haveromtól kértem eredeti játékokat hogy kipróbálhassam hogy jó e a gép azt 4játékból egy indul el kód nélkül :( Szóval mit csináljak hogy ne kérjen kódot!Akitől vettem nem érem el :S
  • TDC Geronimo
    #148494
    Ja és játék tele van ilyenekkel

    Legjobban "élő" open world világ eddig ami készült.
  • DarkSector
    #148493
    <3 <3 <3
  • arty
    #148492
    no, ilyen frém gtaban sose lesz :(
  • TDC Geronimo
    #148491
    Jó nagy a város, de a legmegdöbbentőbb a részletesség. Minden sikátor centiről centire meg van csinálva. A CToS tornyok meg ilyen minifejtörők. Tisztára Batman AC fíling. TÖMVE van tartalommal a játék. Kb fél percenként ugrik be valami mellékküldi, ami folyton elterel a főstoryról. Múltkor is elindítottam, hogy na akkor toljuk storyt, majd 2 órát játszottam úgy, hogy a kampány ikon közelébe se jutottam el...

    Ha abból indulok ki, hogy AC első része milyen volt és a 2 mennyit fejlődött. Hát el se tudom képzelni itt a második rész milyen lesz, mindenesetre nekem day 1 vétel az már most biztos.

    Ja és a motor lekapcsolás/kocsiban elbújás is marha jól működik :)
  • TDC Geronimo
    #148490
    Karakterek akiket eddig láttam egész jók. Lucky Quinnből nem sokat mutattak eddig, de érdekes karakternek tűnik. Főstory egyre jobb, de még csak act 2 elején vagyok, de már ígyis több szálon megy a dolog. Főszereplővel nekem nincs bajom, sokaknak viszont nem tetszik Aiden. Látni rajta a belső szenvedést/vesződést meg a haragot, de többet nem árulok el, mert akkor belemennék a storyba.
  • Totti5
    #148489
    Igen az ilyen élménybeszámolókból érződik hogy amit belevittek újdonságot az fun lehet, és hát mitől jó egy sandbox... csak ugye nem erről van szó hanem a felszínes dolgokról.

    Főstory, karakterek milyenek? a főszereplő kedvelhető, ártérezni a motivációt?
  • TDC Geronimo
    #148488
    Annyira imádom a játékot, hogy hihetetlen. Olyan vagyok benne, mint egy bedessz batman :D

    Voltak olyan szituk, hogy a végén úgy keveredtem, ki hogy csak mosolyogtam. Slowmo lövölde, cuccok berobbantása telóval, blackout, ezalatt káosz kihasználása majd stílusos távozás a helyszínről. Imádom :)

    15+ órám van benne, story 1/3a van kész és még nem unom egyáltalán, sőt... Autós üldözések is marha jók főleg, amikor lekapcsolsz valakit és hátramenetbe lassítva mutatja kamera. Sose tudom megunni.
  • Totti5
    #148487
    Szépen fut.
  • Totti5
    #148486
    Mióta érdekli a warez oldalakat hogy hátrányosan érint akárkit a világon az illegálisan 'forgalmazott' anyagiak? uggyan már. Valaki(k) akik tövig benne vannak ezen oldalak profitálásba azok keze ott van a WD hazai forgalmazó zsebében is. Egyszerűen a saját portájuk küszöbére nem szarnak, csak mindenki máséra.
  • Harlekin
    #148485
    Mi az hogy a magyar feliratos?Nincs nem magyar feliratos!
  • Totti5
    #148484
    Quantum Break




  • Totti5
    #148483
    Kedden lesz Ufc demó!
  • davidka003
    #148482
    Fos fórummotor, eltűnt a hsz-em.
  • davidka003
    #148481
    Bazmeg úgy fos ez a fórummotor ahogy van. Be volt írva egy kommentem és most meg eltűnt. Szerintem nem Totti törölte.
  • arty
    #148480
    nem jelennek meg a kommentjeim?
  • davidka003
    #148479
    Amúgy olyan hülyeség, hogy magon tiltott felrakni a Watch Dogs-ot. A kiadó kérésére, hogy jobban fogyjon a magyar feliratos változat.
    Aki nem akarta megvenni az ugyan úgy nem fogja megvenni.
    Eleve csak az RGH-s gépek tulajai várják a feltöltést azok meg fix, hogy sose vesznek játékot.
    Mindenki leszedi más oldalról de pénzt a kiadó nem fog látni többet a tiltás miatt az is biztos.

  • Muttley
    #148478
    aki már játszik vele,
    milyen lett?

    (gameplay videok alapján úgy tűnik, h 1x végigjátszós, történet-végigizgulós,
    min az L.A.Noire v. Alan Wake, aztán szevasz)

  • Macccy
    #148477
    ÁááááááÁÁÁÁÁááááá!!!! :()
  • Totti5
    #148476
    Murdered Soul Suspect már itt van a küszöbön jövőhét kedd.
  • Totti5
    #148475
    Megvenni ami érdekel így sem fogok mindent idén, de az eladásoknak kellenek a system sellerek, főleg hogy 2. láncs lesz, kinect nélkül, lehet érte rohanni csomó játékkal. Forza Horizon 2 lesz akkor már jó, de valami legyen ( Sunset Over mellett ).
  • TDC Geronimo
    #148474
    Idő kell nagy nextgen címeknek. PSre se jön szinte semmi ex már idén. Jó grafika=sokkal több munka. Ráadásul alig 1 éve kaphatták meg normális dev gépeket a fejlesztők. 2015ben viszont durva mennyiségű cucc jön úgy néz ki
  • Totti5
    #148473
    2015...

    Mi a jó franc lesz idén, a World Wide Launchra??? E3on nagyon be kell jelentenki 1-2 AAA címet ami földbedöngöl mint pl a Ryse tette tavaly.
  • DarkSector
    #148472
    Uramisten, tudtam hogy oda fog BASZNI!!!!!!!!!!!!!!

  • Muttley
    #148471
    na, ez már alakul :)
    Resi 4 feeling felturbózva :)
  • Muttley
    #148470
    én dőre, magamból indultam ki
    ezek közül engem egyik sem érdekel :)

    íme a fizetett Alien-rettegők
    7. perctől érdemes nézni :)

  • Totti5
    #148469
    Xbox One gameplay
  • Seth
    #148468
    Meg a Dragon Age,Shadow of Mordor, Alien,Batman , Evolve
  • Muttley
    #148467
    a nov 04-es
    CoD Advanced Warfare miatt mondod?
  • arty
    #148466
    sziv :)
  • Joint Joe
    #148465
    Köszönöm szépen a segítséget, sikerült belőni a képet. Ezer hála :)
    Üdv.
  • arty
    #148464
    xbox.com-ról:

    Nyomja meg a vezérlő Útmutató gombját, és válassza a Settings, majd a System Settings elemeket.
    Válassza a Console Settings elemet.
    Válassza a Display lehetőséget.
    Válassza a HDTV Settings lehetőséget.
    Válassza ki a televízió vagy a monitor felbontását - esetedben ez 1920x1080 lesz
  • DarkSector
    #148463
    1 vevő tutira lesz
  • Totti5
    #148462
    Köszönöm
  • Joint Joe
    #148461
    sziasztok, ma végre sikerült szereznem egy VGA HD AV kábelt, hogy összekössem az xboxom egy PC monitorral,de azt tapasztalom, hogy a felbontás 640x480, és 4:3 a képarány.. Már mindenhol próbáltam növelni a felbontást, de csak a monitoron sikerült elérnem a full HD-t.
    a kérdésem az lenne, hogy lehet ezt valahogyan növelni, hogy szebb legyen a kép, vagy legalább hogy teljes képernyőn játszhassak??

    Üdv.
  • Totti5
    #148460
    Na most jött meg a kereketn 7.0 GB update a Wolfenstein-hez.

    Akkor ezzel ma már nem játszok:(