176613
banner
  • kirol
    #148539
    Bakker hogy van annyi időd játszani, hogy már végig is vitted?

    Nekem amúgy teszik, csak nagyon elkélne egy magyarítás.
  • lwb
    #148538
    A történet kiszámítható, a fordulatokat kilométerre előre látni lehet. Ez egy ilyen történetalapú játéknál megbocsáthatatlan.

    Most vittem végig, pici csalódás. Pedig az ötlet jó volt, de pont a sztorin nem kellett volna elhasalni.
  • Seth
    #148537
    Nekem bejött.
    Akadozás csak addig van amíg betölti a következő szakaszt(Totti valószínű pont ott járkált oda-vissza, ahol ezt elvégezte a gép, ilyenkor tényleg egyfolytában akad,mert ugye oda-vissza töltögeti a szakaszt, ahelyett, hogy továbbment volna), utána simán megy. Persze megoldhatták volna ezt jobban, de engem ez nem zavart.

    Nagyon hangulatos a környezet, jó,nyomasztó helyszínek,kedvelhető főszereplő és sztori. Rengeteg gyűjtögethető cucc és olvasmány.
    Ami nem tetszett, hogy a nyomozás-kiértékelés elronthatatlan, előbb utóbb, mindenféle következmény nélkül rájössz, max nem kapsz egy arany emblémát az eset neve mellé a status képernyőn (még achievment sem jár a perfect teljesítményért, szóval tényleg nem kell vele foglalkozni).
    Később lesz még új képesség, teleport, macskát meg lehet szállni, hogy más helyekre bejussunk,etc. Kis harc is van benne, démonok elől kell bújkálni, hátukba kerülni,mert csak úgy semmisíthetőek meg.
  • TomStorm
    #148536
    Pedig de vártam:(
  • Totti5
    #148535
    Murdered: Soul Suspect

    Béna zsé kategóriás valami. Sajnos túl sokáig nem tudtam feltérképezni a játék adtalehetőségeit, mert olyan szinten szar fps hogy folyamatosan megáll a kép, ha meg nem akkor 15ös diavetítés legtöbbször.

    Kerülednő.
  • xxdani
    #148534
    state of decay új DLC-jéről (lifeline) tapasztalata van valakinek? Az előzőről dlc-ről nem hallottam semmi jót,de ez felkeltette az érdeklődésem.
  • Harlekin
    #148533
    reset lehetőség
  • gduck
    #148532
    Ja bocsi, az kimaradt hogy a hivatalos support is tud segíteni, mert állítólag a sorozatszámból van generálva. Szóval egy telefont vagy e-mailt megér ;)
  • gduck
    #148531
    Bocs 11 gomb, mert ugye a B nem használható ;)
  • gduck
    #148530
    A kód segítene, ha végigpróbálgatnád. Csak hát ugye 12 gombból csak 4-et kell használni a megfelelő variációban, ami nem kevés :(
  • xbox360bmw20
    #148529
    Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat!Nem vagyok nagy „kocka” sajnos a video nem segített se a kombinációk!Elvittem volna már rég de sajnos nem tudok itt a közelbe szervizet, már googléval is keresetem. Amúgy kb tudtom szerint vagyis a nyomozó mondta hogy már 25feljelentés érkezett szóval egybevonták az ügyeket és ennyi nem lesz semmi belőle. De jól kereset a mocskos cig.ny 750ezer felett :D
  • Rage47
    #148528
    köszi
  • orichalcos
    #148527
    Halo 4 spoiler nincs benne.
  • arty
    #148526
    akkor még nem nézem meg :) (halo4 első 5 percnél vagyok tul)
  • orichalcos
    #148525
    Szerk hiánya. Na szóval "kanonizált". Elírtam elnézést. A képregény amúgy a Halo 4, illetve a Spartan Ops után játszódik.
  • orichalcos
    #148524
    Hm, itt az országban nincs Halo fan közösség akikkel dumálni lehet. Itt vagytok páran, szóval betolom ide is.

    Halo Escalation képregény friss számának utolsó két lapja. (hivatalos kanozizált képregénysorozat, következtetni lehet majd az új Halo részre is szerintem)

    katt1

    Katt2
  • gduck
    #148523
    Na elolvastam, most már megyek pukkadni a sarokba és sárgulok az irigységtől :D :D
    Basszus, még most se látom, hogy jön össze a lé az XO-ra :( De a reményt sose szabad feladni :D :D
  • Harlekin
    #148522
    Te nézegesd a neten nyugodtan! Viszont Én mit nézzek a neten,ha ITT játszok X1en vele 5 napja cirka 20 óra van benne és baszott jól érzem magam miatta!Jah és gta 4 et is szarrá játszottam,ha netán ezen indulnánk el!
  • gduck
    #148521
    System info oldalon megnyomod ezeket egymás után: LT RT X Y LB RB
    Ezek fixek, ezután még 4 gombnyomás van, LT LB RB RT Dpad-Left Dpad-UP Dpad-Right Dpad Down X Y A nyomógombok KOMBINÁCIÓJA!

    Pl. LT RT X Y LB RB Down Down Up Up

    Sajnos elég sok lehetőség van, a kód utolsó 4 gombnyomását csak a nandból lehetne csak kiolvasni. Próbálgassad vagy szervíz ;)
  • Myselor
    #148520
    én nem vitatkozok veled,a lényeg hogy bármit mondasz a watch dogs még mindig egy szar marad és ehhez hasonítani se kell a gta-hoz.egyszerűen gagyi ,nem kellek én hozzá hogy leírjam miért meglehet nézni a neten ha nem tudnád mi a gond vele ^^
  • Harlekin
    #148519
    Jah értem a textura pop up az online betegség volt jah igen az csak az 56 k modemes felhasználókat sújtotta...Ja igen és a verseny is csak akkor volt ha volt online mert ha nem volt akkor amúgy se volt...Na mind 1 a lényeg hogy a GTA felülmúlhatatlan volt!Szerintem ott és akkor pontot kellet volna tenni a digitális játékiparra.Hiszen nincs tovább nincs jobb nincs szebb nincs élvezetesebb game akkor minek erőltetni!
  • Myselor
    #148518
    oké xd te most megint az online-ról beszélsz
  • Totti5
    #148517
    Wolfenstein : The New Order

    Ezért éri meg FPSeket csinálni és játszani.

    Vérprofi munka. Látszik minden momentumán hogy a végletekig csisztolták. Átgondolt, következetes, jól felépített pályák.

    Gunplay az mondanom sem kell de szinte tökéletes. Sok fegyver, fejlesztési lehetőség, alternatív lövés, két kezes lövés. Ha ez nem elég lopakodni is lehet, ami működik! Perkek végig letudják kötni az ember figyelmét és változatossabbá tenni a gameplayt. Ölj meg így meg úgy, ezzel meg azzal X mennyiségű enemyt és ha ez megvan akkor kapunk egy ki plusz ( gyorsabb töltés, futás stb... ) 70%a meglett, élvezetesek voltak unlockolni őket.

    Az AI bőven tud hülye lenni, de ez volt az egyetlen ( számomra ) észlelhető hibája az egésznek, de ez csak az opcionális lopakodásnál jön elő a nyugis részeknél, hisz ott van csak értelme ( nem látnak, ha meg igen akkor nagyon ), amúgy egész jól műkodik. Fedezékbe mennek, lerásolnak, betámadnak. Elbújni nem éri meg ha többen vannak, de hát a játék feelingje akkor az igazi amikor 2 db shotgunnal trancsírozzuk a nácikat. Nyugis részek szerencsére vannak, így mindig fel tud töltődni az ember a következő menet előtt.

    Hosszú! Kimondottan hosszú és ezt úgy érték el hogy egyszerűen nagyon sok pálya, ami mindig más pl földön, vízen, levegőben, űrben. Mindenhol. Pályák televannak nézelődni és gyűjtögetnivalóval ezek tárgyak, olvasnivalók, fegyver fejlesztések stb... Több féle útvonal is van olykor, ami 1 irányba visz persze, hisz ez egy cső FPS, de nem csak 1 folyosó az egész.

    Nehézéség is bőven akad. Még normalon is hama leszedik az embert, nem hogy felette még két fokkal. Nincs AIM, de adja magát annyira pontos az irányítás hogy simán lehet célbaklikkelni, vagyis húzni a ravaszt. Sok féle enemy van, BOSS csatából sok nem volt, de ami lényeges az elég jó volt. Kisebb főnökök, vagyis a legtáposadd tömeggyártott robotok azok többször jönnek, akár 3an is, ami igen izmos tud lenni, de itt sem estek túlzásba a fejlesztők, mert pont jól adagolták és nem zúdították őket az ember nyakába minden 10 percbe, mert ettő lesz nehéz és kihívás... itt az elep katona is hamar leveszi a HPt. Gyorsan pontosan jó helyre kell lőni, közbe összeszedni mindent, tölteni az életet. Nincs megállás, nyomni kell.

    Grafika minál előrébb megyünk annál állejtősebb, főleg hogy 60.0 fps. Téyleg, mindig még a végén is ahol brutális mennyiségű dara, robbanás van nagyon sok enemyvel. Olyan részletességgel, aprólékossággal csinálták a pályákat, hogy emelem kalapom! Mindezek mellett ott vannak az elképesztő mennyiségű és változatosságú textúrák, a nagyszerű fények, árnyékok, bevilágítások. ( az átvezetőkben nem tetszettek a fények, és a szűrő, amitől szinematik, csak nagyon elüt a gameplaytól ). Az art, desing nagyon erős benne, folyamatosan érdemes nézelődni mert nagyon sok minden látható, észrevehető amit a fejlesztők odatettek. Ilyen élményért érdemes nextgenen játszani és ezt a MachineGames hozta el

    Színészi játék, szinkron, karakterek mind magas szintű, mint ahogy az audió és a zene is. Mindig minden a helyén volt, nagyon jól szólt. Story és a szerplők, történénések izgalmasak, kedvelhetőek ( túlságosan is, érdemes elolvasni mindent a bázison és a kis mellékfeladatokat is megcsinálni, amikor lehet akkor beszélni mindenkivel, megfigyelni őket ), olykor badass, olykor szomorú, de ez nem egy heppy dolog most sem ( náci megszállás ). S még meg kell említeni a brutalitást, ami jelen van, megy a belezés rendesen. Ahogy kapjuk az erősebb fegyvereket egyre gyakrabban lóccsanthatóak szét a mocskok! Átvezetőkben is van bőven minden ami 18+

    Blazkowicz 2014be is tudja mitől döglik a légy : 9/10

    +++ Easter eggs

    Nagyon erős az OST-je
  • Harlekin
    #148516
    Beleértve az elvesztett karaktereket,az első perctől alkalmazható pénzcsalásig a bugos versenyekig az utólag megérkező textúrákig ha gyorsan mentél a járművel.Igen valóban a GTA nem hasonlítható semmihez,mert az úgy jó...
  • bluesfool
    #148515
    Nem tudom hogy szerepelt-e már de ezek a cimek lesznek júniusban ingyenesek ( games with gold)

    Xbox One:
    Max: The Curse of Brotherhood
    Halo: Spartan Assault

    Xbox 360:
    Dark souls
    Charlie Murder
    Super Street Fighter IV: Arcade Edition
  • Myselor
    #148514
    pontosan,egy lapon nem szabad említeni a gta v-el hát már a saints row gagyiságával versenyzik xd
  • Harlekin
    #148513
    Akkor Te kiestél a hszm mondandójából!!!
    Az hogy neked nem tetszik szíved joga!Na és pont ez a szép,mert szerintem meg baszott jó!cirka 100-120 órára saccolom amit el fogok vele tölteni
  • arty
    #148512
    A bizonyíthatósággal igazad van. (amugy könnyen bizonyítható LENNE: átmatricázott hdd, amin ott az ujjlenyomata... de utóbbival valóban nem foglalkoztak a rendőrök. ettől még a sztori áll: elérhetetlen, havernak ph! sose irt többet, mobilját belőtték h ottjárt, meg is találták, nem az első ügye a srácnak, stb stb stb)

    Mindegy, kíváncsi leszek mi lesz belőle.
  • Moby
    #148511
    Én pl. nem mértem gta-hoz. Önmagában is éppen eléggé szar :D
  • Moby
    #148510
    Amúgy miért utaltok előre ismetetlen embereknek???
    Semmiféle ésszerű magyarázat nincs erre.
  • Totti5
    #148509
    Én becsületes vagyok az utakon és sosem büntettek még meg:) hogy lehet ez?
  • davidka003
    #148508
    Régen nem 50k volt az érték hanem 20k. Nem volt rá kapacitás ezért vitték fel 50k-ra. Úgyhogy azon nem csodálkozok.
    De mostanában 50k alatt nem érdekli őket.

    Amúgy az ilyesmit elég nehéz bizonyítani is. Személyesen átvetted aztán otthon kipróbálod. Nem annyi amennyit mondott a srác. Mivel te állítod, hogy átvert ezért neked kell bizonyítani is. Simán mondhatja azt, hogy otthon kicserélted és te akarod átverni. Gyakorlatilag ilyenkor a te szavad van az övé ellen.

    Persze ha több feljelentés érkezett ellenne akkor könnyebb elítélni. De pont volt hasonló eset és mivel a csaló nem volt büntetett előéletű így nem lett semmi a dologból.
  • arty
    #148507
    meglátjuk két év mulva, mire tárgyalás(?) vagy valami lesz belőle :) de ha másfél év után kapott infót, hogy áll az ügy, akkor nem igaz, hogy nem foglalkoznak vele. (20k-val verték át (hdd) havert: 2 terás helyett 80gigást kapott a blahán.)
  • davidka003
    #148506
    A te módszereddel is vertek már át embert.

    Megad egy random címet, telszám egyszerhasználatos vagy simán csak nem létező, mert sokan úgyse hívják fel. Facebook-on pedig utalás után letilt.

    Kb az utóbbi 1 évben konkrétan 10 ilyen átverés volt a Svindlerek Listája oldalon. És ez csak azok akik jelentették ezt az oldalon. Hányan lehetnek akik hallgatnak, mert szégyellik.

    Egyedül a vaterában lehet talán bízni, mert ott normális értékelési rendszer van. Mondjuk én jatekaim.hu-n is úgy szoktam vásárolni, hogy megnézem, hogy az értékeléseket kitől kapta az illető.

    15-20k felett biztos nem utalgatnék. Úgy vagyok vele, hogy inkább spórolok és megveszem a boltban. Egyedül Xbox-ot vettem használtan előreutalással de azt a srácot Tinman ajánlotta szóval korrekt volt.
  • davidka003
    #148505
    LINK

    Ha 3-an tesznek feljelentést viszont akkor értékhatártól függetlenül kell nyomozást indítaniuk.

    Az ügyek 99%-a sosem oldódik meg. És ez elhiheted, hogy így van, mert rokonom is rendőr. Mondják, hogy nem tudnak mit tenni, mert a főnök sokszor nem is engedi, hogy nyomozgassanak inkább az a dolguk, hogy büntessék a becsületes embereket az utakon.
  • davidka003
    #148504
    Aha...
    Én folyamatosan követem a facebook-os csalós oldalt is meg a prohardveres csalós oldalt is. Nyilván csak poénból írta már le vagy 50 ember, hogy mondták neki a rendőrségen, hogy 50 ezer alatt nem tudnak mit csinálni vele.
  • Harlekin
    #148503
    olx en utaltam már Én is előre...Nincs azzal baj csak körültekintőnek kell lenni.Elsődleges,hogy elkérem a címet másodlagos,hogy rákeresek neten a névre telszámra,hogy történt e ezzel visszaélés,harmadik a Facebook kapcsolat és már mehet is az előreutalás ha minden ok összeegyeztetve...
  • arty
    #148502
    Könyörgök, ne beszélj baromságokat ... "rendőrség leszarja 50k alatt"

    Nem szarja le, csak pl ismerősnek is másfél évbe telt, mire lett update az ügyében.
  • davidka003
    #148501
    Sajnos ez nem így megy.

    A sok idióta utal előre az OLX-en(aprod a régi neve)
    Ott nincs értékeléses rendszer.

    A helyet honnan tudná? Pont az a csalás lényege, hogy csak a nevét tudod. Rendőrség meg leszarja, mert 50k alatt nem foglalkoznak vele.
    99%-ban esélytelen visszaszerezni a pénzed. Esetleg ha több embert átvert akkor foglalkozik vele a rendőrség de a tárgyalások 3-4 évig is elhúzódnak és nem kapod vissza a pénzed automatikusan, utána még polgári pert indíthatsz ellene.
  • The Norberto
    #148500
    X1-en néha megakad de szinte biztos hogy nem grafika miatt hanem valami egyéb van a háttérben.