176613
banner
  • Totti5
    #150207
    Akiknek semmi köze a Destinyhez.
  • Harlekin
    #150206
    Nem a cső játékról van szó hanem a feleslegességről.Nem mind 1!Szimplán érdektelen lenne ebben a játékba az a rész ennyi...Az időrabló dolog hogy utazol a toronyba baszakodni persze kellenek a dolgok meg a változatosság,de az ne a lényegi tartalom kárára és idő elbaszására...
  • Ricsi234
    #150205
    LvL: Kell,csak ne Sherman lenne rajta.
  • DarkSector
    #150204
    így évek távlatából rájöttem hogy a kontroller nem csak az x nyomásával tud bekapcsolni, hanem a START gombbal is. :D
    wake up!
  • Renjike
    #150203
    Legjobb játék amivel valaha játszottam ! :)
  • DarkSector
    #150202
    Jah pontosan a reach.

    Amúgy ja nem ugyanazok, nem is baj, nem a kodok átemelését várom egy az egyben hanem lophatnának ötleteket, az ürhajós közlekedést meg betenni egy az egyben.
  • DarkSector
    #150201
    Nem baj, nem kérdeztem mást, csak utasitottalak. :D
  • DarkSector
    #150200
    Biztos valakik készítik a Halo 5. részét nem?
  • DarkSector
    #150199
    Ja igaz a bolygókon is fasznak megyek végig 3000x ugyanazon az utvonalon hogy a küldetéseket elérjem ami a kezdőponthoz képest folyamat messzebb vannak, csőjátékot a népnk!
  • TomStorm
    #150198
    MS azt mondta rá ma délután,hogy kamu.Majd ők bejelentik 12-én Gamescom-on az új árakat.
    Reménykedek,hogy 350 lesz.Az iszonyat letolja a használt piaci árakat is a kinektes gépeket is.Sz-al várom a jövőhetet:)
  • Animefox
    #150197
    Bocsi a gyors hülye kérdésért de már rég játszottam 360-val és kölcsön kaptam egy gépet havertól hogy a halo4-et még be tudjam tolni csak hogy ezt még nekem kéne megvennem hozzá, a neten látok egy NTSC verziót, megvehetem? Vagy nem viszi az itthon vásárolt Slim?
  • Totti5
    #150196
    Xbox.com-on jelent meg, persze már leszedték, de minden bizonnyam a GC-n jelentik be.



    Ennek ellenére olvasva a hír alatti dolgokat tömören: ennyiért se, mert a PS4et kő venni.
  • szega96
    #150195
    Hali!
    Másnak is rossz az xbox live? Nem enged letölteni egy csomó mindent, ha játékot keresek nem talál, van amit meg sem jelenít a csempéken...
  • orichalcos
    #150194
    Nem kell utazás, de pl Reach-ben volt egy kurva jó űrharcos rész.

    DarkSector:

    Nem építhetik be totál más cég csinálja.
  • Harlekin
    #150193
    Honnan!?!?
    Soha nem rendeltem zavviról...Hiszen tudod köcsög warezos voltam,most meg bevándorló Alaszkai USA storos vásárló...Zavvi azt se tudja,hogy létezem és ha tudná se találna meg hiszen 2laki életet élek !
  • Totti5
    #150192
    "Hogy a Halo 5 részben beépítik a Destiny -ben tapasztaltakat. "

    Kik?
  • Harlekin
    #150191
    Az hogy 1 autós játékba A ból B be mész autóval az 1 dolog pár kiló métert.Az meg 1 másik,hogy fedezzünk fel kisbolygókat ugyan már néz meg 1 AC-t ahol 1 hajóval 1000 felfedezhető sziget mellett mész el és a gamerek 99% arra nem veszi a fáradságot,hogy megálljon megnézni azt a ládát vagy bármit pedig csak telibe kell verni a szigetet és kiugrani...
    Akkor gondolod ebbe baszakodna valaki is azzal,hogy a küldetések között lavírozzon kis bolygóról nagy bolygóra és még szarakodjon a dokkolással meg stb.

    Nem hinném,hogy ez nagyon sokat dobna rajta,a meglévők legyenek jók,hiszen sokkal több a kevesebb jobb mint a sok és szar Én mindig ezt vallom...
  • DarkSector
    #150190
    inkább küld nekem zavvi kupont. :D
    Faszt akarsz játszani mindig.
  • Harlekin
    #150189
    Bazze most csak gyorsan átfutottam az idei dolgokat....

    Dance Central September 2, 2014
    Destiny September 9, 2014
    Forza Horizon 2 September 30, 2014
    Evolve October 21, 2014
    Sunset Overdrive October 28, 2014
    Assassin's Creed Unity October 28, 2014
    Call of Duty: Advanced Warfare November 4, 2014
    Far Cry 4 November 18, 2014

    Na ezek a biztos vételek,de az isten ideje se lesz ezekre elég és azért jön még másik 8 ami jó lenne.ÁÁÁÁ nem lesz ez így jó még a végén nem porosodnak a gépek....

  • DarkSector
    #150188
    Hát baszod , nem haragszom rád, de a NFS-ben hogy közlekedtél? A Darksiders 2-ben hogy közlekedtél?
    Dead Space 3?

    Talán beépíteni egy olyan alternatív dolgot hogy fast travel, teleport vagy valami, de te is mehes az űrben lennének felfedezhető kisebb bolygók, igen....megoldható lett volna.
    És oda szállj le kb ahová szeretnél, ne a térképen egy ponton ahol éppen mindenkit odabasz a gép.
  • Harlekin
    #150187
    "nem te közlekedsz a bolygók közt, nah az kurvanagyot dobott volna a játékon"

    És ezt még is hogyan kiviteleznéd,vagy mit gondolsz ez alatt?
    Kíváncsi vagyok rá,de tényleg.Mert speciel engem kurvára irritálna,ha órákon keresztül repkednék A-ból B -be,Bőségesen jó ez hogy a hipertérbe pont 1 töltési időegység alatt eljutunk a kívánt helyre.
    Mert azt azért lássuk be az űrbe ebbe a játékba semmit nem csinálnék mivel kurvára nem passzol bele 1 lövöldözzünk a semmi közepén 1 másik űrhajóra.Tehát utazásra meg hót felesleges az Én repüljek dolog...
  • DarkSector
    #150186
    Én tudod mit remélek?

    Hogy a Halo 5 részben beépítik a Destiny -ben tapasztaltakat.
    Ilyen nagy terepek járművekkel.
    És annyi hogy kicsit a story mélyebb legyen , aztán minden happy lenne.
    Ja és a Destiny-ben 1 nagy hiba van, hogy az űrhajós rész magától megy, nem te közlekedsz a bolygók közt, nah az kurvanagyot dobott volna a játékon!

    Én ezelőtt azt hittem így is lesz.
  • orichalcos
    #150185
    Ez és a Titanfall kiadás néz ki a legjobban...Remélem Halo 5 bundle is lesz majd nem csak matricázott géppel.
  • TomStorm
    #150184
    Látom lesz XB1-ra is Diablo3+kieg.Eddig úgy tudtam csak Ps4.

    A másik része az,hogy XB1-t simán beszerzem olcsóbban mint PS4-et.Durva azért,eddig ezt elképzelni se lehetett.
    Én megmondtam.Amikor meglesz az a pénz amit erre szánok és akkor amelyik olcsóbb azt fogom megvenni.
    Jelen állás szerint X1 nagyon jó vétel.
  • TomStorm
    #150182
    Na az jó,thx
  • Harlekin
    #150181
    Semmi nem kel hozzá még gold se Te használod azt a LEMEZT ő meg a MÁSIKAT...Ha ezen cserére gondoltál
  • DarkSector
    #150180
    zavvi kódót kérek szépen!

    Ha valakinek van 10% off ne kíméljen pls. :D
  • TomStorm
    #150179
    A használt játék csere itt is úgy működik mint Ps4-nél,hogy nem kell regisztrálni őket?Csak Live gold kell és ennyi?
  • Harlekin
    #150178
    Jó tegyük félre,hogy jövőbe látó vagy...De legalább akkor a mondatodat úgy szerkeszd,hogy ne csak Te tudd,hogy a mondat elején a 2 év múlván van a hangsúly és nem a mondat végén az újra!És akkor nincs miről beszélni
  • TomStorm
    #150177
    Ez a fehér nagyon tetszik.A fekete a nyomába se ér.Ezek után nem is valószinü,hogy valaha is feketét fogok venni.

    Én várok inkább türelmesen tovább
  • TomStorm
    #150176
    Aztán még az is lehet,hogy még olcsóbb lesz,hmm:
    "(A very interesting rumor has been just spotted (via Neogaf) on the mobile version of the Spanish Xbox Site – apparently, Microsoft may be cutting again the Xbox One price, in Europe at least, to 349€ at Gamescom (possibly announced during the press conference, scheduled for August 12th)"
  • TomStorm
    #150175
    Na ez az első amit így látok.Ez tényleg jó ár.Mondjuk +útiköltség és 1 játék még kell hozzá.Én azért megvárom ezt a szeptemberi megjelenést
  • Muttley
    #150174
    hangsúly: "2 év múlva"
    akarsz beszélni róla?
  • Tyrant01
    #150173
    Van még 2 szabad USB, oda is mehet 2x2 Terra
  • Harlekin
    #150172
    Dehogynem amilyen ütembe veszed a játékokat karácsonyra tele lesz :-D Főleg ha most vissza raksz mindent amit esetleg eddig leszedtél a belsőről...
  • Tyrant01
    #150171
    Egy ideig biztos nem fog megtelni a vinyó
  • Harlekin
    #150170
    Tessék az eredeti hirdetési hely lefelé a hatodik!!!Ha már csak úgy nem hiszed el...


    Halboy baszod így viszont drágán vetted a kinect nélkülit 90000 ér,látod kaptál volna minimális alkuval kinecteset is ennyiért!Mindig csak a kapkodás
    Igaz viszont akkor kimaradtál volna a destinyből...Viccelek amúgy jól vetted a gépet...

  • Harlekin
    #150169
    Pontosan így ahogy mondod!!!
  • davidka003
    #150168
    Tök mindegy, hogy elhiszed-e. Igazából lényegtelen is. A vevő tudja, ennyi a lényeg.
  • Harlekin
    #150167
    Kövesd végig az eseményeket!!! Lamech #150160