176613
banner
  • Harlekin
    #150166
    Alattad írja aki megvette,hogy annyi és nem hiszed el!!!Meg tyrant berakott 1 másik hirdetést 1 teljesen szabványos oldalról és ennek se hiszel!?Akkor minek hiszel vagy miben????
  • TomStorm
    #150165
    Én még akkor se láttam egy hidetést se ami 110 alatt lett volna.Másik,hogy ennek tudatában ki az a segghülye aki 90-ért adja el:D
    Mert lehet van ilyen bár én még most se hiszem,hogy annyiért lett véve az a Box..
  • Lamech
    #150164
    Csorog lefelé, délután már remélem tesztelhetem. :)
  • Harlekin
    #150163
    Most is fekete az alap gép és az is marad attól mert ez most fehér a játék véget.360an nál is voltak kitérők minden serialnál!

    Mi a probléma a méretével???Ha csak nem 1 kutyaólban él valaki...
    Mindenkinél ott figyel a 4 nm-es tévé és jó lenne nagyobb a konzolból meg szeretnének 2 centivel kisebbet.Ezek annyira vicces dolgok....
  • Harlekin
    #150162
    Ne tedd inkább nyitott szemmel járj,ha szükséged van valamire!!!
    Az elmúlt héten 2 en is hozzá jutottak amint látod 100 alatt géphez!Neked is sikerülhet,HA nagyon akarnád...
  • Harlekin
    #150161
    Ezért is írtam úgy,hogy a gépet és a forza 5-t vetted ennyiért.Na halottam sikerült a homosítás norbival.Akkor kezdj el gyúrni a titanra hagyd a ryset meg a forzát!Mindjárt itt a Renátó és akkor kell majd még 1 ember,hogy meglegyünk 6 an és mehet a zuzás...
  • Lamech
    #150160
    Kinect nélkül volt. A többi stimmel. :)
  • Muttley
    #150159
    2 év múlva kisebb lesz és újra fekete
  • heady
    #150158
    A gep sem rossz, de a joy nagyon allat.
  • TomStorm
    #150157
    Hamarosan ez lesz Sunset Overdrive Bundle-ba 400euróért.Xbox One Blanche/Xbox One White.Nekem tetszik:
  • TomStorm
    #150156
    Ennyi..jól írod kb ennyi.

    Azt ne mondjátok már,hogy itt az emberek 90ezerért dobáloznak X1-el mert dunának szaladok..
  • Harlekin
    #150155
    "Ott cseszte el az MS, hogy azt hangoztatta, hogy nem lehet majd használt játékot venni. "

    Jóval megjelenés előtt kiderült,hogy nem így lesz nagyon minimális időt volt ez a verzió porondon!!!!

    "Sokan ismerősök közül még mindig ebben a tudatban vannak."

    Már ne is haragudj,de nem a középkorban élünk,hogy az információ szerzésér karóba húzás jár.
    Az ilyeneket vagy szimplán nem is érdekli vagy csak még rosszabb,hogy buták.
    De végül is egyik se jobb a másiknál és boldog vagyok,hogy az ilyenek nem hígítják az xbox társadalmat,mert majd ezek jönnének a napi kérdésekkel,hogy miként kell bekapcsolni a boxot és a szintén csodálatos hasonló világmegváltó kérdéseikkel!

    Szerintem ne barátkozz velük vagy legalább ne osszad meg velük azt az infót,hogy ez már nem így van.Nyugodtan higgyék azt,hogy nincs használt piac!kérlek
  • Botond #150154
    Kinecttel? Annyiért ez így ajándék! :D
  • Harlekin
    #150153
    Ennyi...

    Bocsánat 26. án vette

  • Harlekin
    #150152
    A barát listámon most is vettek használt boxot 100 alatt tehát már most lehet venni,ha nagyon kell !!!90000 ér!!!! vette a gépet forza 5 el LEMEZES!!! Múlthét csütörtökön....
  • Totti5
    #150151
    Killer Instict és minden más retróágyú is csak addig jó amíg sóvárogni lehet érte, ha itt van sőt olyan minőségben és mélységben ami mint annó, akkor le sem szarják. Majd veszek miatta gépet, nem sürgős, de jó hogy van... ez volt olvasható a KI-nál. Ezért felesleges volt megcsinálni, mert nem rohantak érte... eltelt pár hét és visszatértünk a Rare szar, MS szar és szívem vágya egy Banjo-Kazooie, de jó lenne!

    Komolyan ha KI helyett az lett volna akkor most mindenki X1en játszana? a nagy francokat.
  • davidka003
    #150150
    Annak mi értelme, hogy odaírják, hogy alkuképes?
    Marha az ilyen. Így egyértelmű, hogy alkudik a vevő és az eladó csak magával baszik ki.
  • Tyrant01
    #150149
    Már most is van annyiért.
    Ez pár napja volt a g365-n, el is vitték.

    "Sziasztok!
    Eladó vált xbox one konzolom, maukálatlan állapot. November végéig még él a garancia hozzá.
    Alapgép+ 1 db kontrolerrel és kinectel adom, sajnos játékot nem tudok hozzá adni.
    Ajándékba adok 1 db hdmi kábelt is.
    A gép és a kinect karcmentes, hajszálkarc sincs a gépen és a kinecten sincs.
    A doboz is megvan hozzá természetesen.
    Kihasználatlanság miatt adnám el a gépet, nagyon keveset használtam a konzolt.
    Csak személyes átvétel játszik, postára nem szivesen adnám.
    Személyes átvétel oroszlány és 20km-es környéke.
    Természetesen a konzolt meg lehet nézni és ki is lehet próbálni.
    Ára: 95.000 ft. Az ár minimálisan alkuképes.
  • arty
    #150148
    én a slimem is használtan vettem, a kontinak jóformán új illata volt :)
    az első ps3 slimemmel pedig a tulaj a fél év alatt 2 játékkal tolta - acsik alapján pár-pár órát :D
  • arty
    #150147
    darabra 2 vs. 5, de igazából 2 vs. 3 :) (KI, ZT...)
    az exklu egyébként is a leáld vesszőparipája, ezeknél jóval több ghosts vagy épp ac4 fogyott a gépekre, tutira...

    demondjuk oké, ha valaki exklukra hajtott, annak a számok alapján box - ez egy érv a sokból... és kb annyit érhetett, mint h "az xbón a halkabb" :/
  • TomStorm
    #150146
    Használtal a kontroller téma necces.Sok esetben kell venni hozzá újonnan és annak az ára 10ft-ot nem csökken soha.
    Egy használt X1 meg új pad meg már lehet ott lesz az új áránál.Esetleg ilyen 10k-t lehet fogni de az nem sok.
    Kinektes meg szintén felejtős,azzal is tartja az árát.

    Én azt mondom erre a 110e.pénzre újonnan,hogy megéri de tényleg ez is nagyon a max:)
    Ne legyen igazam de használtan 90e alá nem fog menni..
  • davidka003
    #150145
    Ott cseszte el az MS, hogy azt hangoztatta, hogy nem lehet majd használt játékot venni.
    Sokan ismerősök közül még mindig ebben a tudatban vannak.
  • davidka003
    #150144
    Ha 100k alá megy használtan akkor marha jó ár lesz, mert 5 évig biztos jönnek rá játékok.
  • Totti5
    #150143
    Exluzív játékok DAY1, amik változatosságban, mennyiségben lazán verték a Sony-t, de ebben az esetben nem számított ( fordított esetben milyen visszhang lett volna te jó ég........ ). Orrba szájba vették a PS4et az 1 Knack és KZ miatt de nem vették lközel sem annyira a ONEt a Forza 5, Ryse, Killer Instict, Dead Rising 3, Zoo Tycoon pakkal. Ez még leírva is borzasztó.
  • arty
    #150142
    nagyon bírnám, ha kiló alatt vehetnék (használt) gépet késő ősszel :D
  • TomStorm
    #150141
    Én olyan fülest kaptam,belsős forrásokból,hogy 110eft lesz a kinekt nélküli verza 1 játékkal.
    Szerintetek ez igaz lehet,hogy Magyar webshop ilyen ára lesz szeptemberben?
  • Totti5
    #150140
    pl Progame

    Microsoft Xbox One 500GB - 122 790 Ft
    Sony Playstation 4 500GB - 125 290 Ft
  • Totti5
    #150139
    Sajnos ott sem a játék minősége volt a mérvadó hanem azt hogy minek lett elkönyvelve. Ryse kő kemény akciójáték, bőven vannak benne izzasztó részek. Az egész arról szól hogy kurvajó körítés jó story, karakterek köré épített akció kaszabolás. Erre ilyenekt olvasok ma is, hogy interkatív mozi, 0TE játék, akkor felmegy a vérnyomásom. Ha a Ryse interaktív mozi, akkor a Beyond cover shúter...
  • arty
    #150138
    jahoppá, alapgépként olcsóbb az xbón
  • arty
    #150137
    hol nincs? itthon 130k vs 160k a fifa bindli gameshopnál ....
  • arty
    #150136
    önmagában nem lenne elég... de most őszintén, mi szólt a box mellett nyitáskor?

    "boxom volt előző genbe, veszek most is azt" klisét átlépve :)
  • arty
    #150135
    az árkülönbség nem sallang, ez már az előző genben is bebizonyosodott :)
  • arty
    #150134
    Ryse sajnos uj IP, az embereknek folytatások kellenek.
    Konzol második évében egynek jó lett volna, de gépet nem adott el sokat, az fix.

    Akkor már inkább a Titanfall - ott látszott is, h megdobta a gép eladásait.
    Csakhát sajna nagyon mélyről indultak azok a bizonyos eladások... nagyon, nagyon, nagyon mélyről.
    Tudtam (és reménykedtem is benne), h az MS kap majd pofont (e3 után ez látszott), de az arányok azért nagyon meglepnek, vszeg Mobynak van igaza: a marketing a minden és abban az ms ultrabéna volt, a sony meg ultraügyesen csapkodta le a labdákat.

    (én azért szeretnék abban is hinni, hogy gyengehw/kötelezőkinekt/kormánylehuzás is belejátszik abba, h szarul szerepel :D mert engem ezek zavartak leginkább.)
  • Totti5
    #150133
    Belistázta a Trials Fusion a DLCket a karrier képernyőre, csak egyenlőre le vannak zárva. 6 pálya pakk DLC, ami annyit tesz hogy 9-10 új pálya / DLC, pályaszerkesztő elemek, kihívások, és 5 db acsi. Season Pass összessen kb 60 új pályával bővíti a játékot.

    A Fusion pedig már 1 millió felett fogyott!
  • Totti5
    #150132
    Nincs a két gép közt árkülönbség már min. 2 hónapja.

    Ryse-ra azt írtad interaktív mozi. Nem az.
  • Harlekin
    #150131
    Na de könyörgöm,hát ez nem a "MI" akiknek már van a problémája.Ez legyen a TE problémád meg azé aki hallgat másokra,speciel ÉN nem hallgattam senkire eddig se és ez után se fogok csak kizárólag magamra,nehogy már más mondja meg nekem hogy mi a jó vagy a rossz,vagy kell vagy nem kell.Azt hiszem mindenki saját akarattal rendelkezik.
  • DarkSector
    #150130
    De ki kell szálni.
    Nem egyről bezsélgetünk, aztán ilyenkor tudom mi szokott lenni a téma vége....mindenki higyjen amit akar.
    Bár a te vleményed érthető a gép magát adja el, leközölnek egy adatot:

    150% powa.

    azt ennyi, a sok idiotának ez elég.
  • DarkSector
    #150129
    Nem vágod mit mondok, lofaszt nem ér hogy te végigvitted.
    Van egy vásárló, elmegy, megnézi mit vegyen.

    Xbox?
    Ryse? Lofaszt lehurrogják, lehurrogják a bone-t, és nem kell, nem ismerem, csak tudom hogy nem kell.

    PS4?
    Killzone?
    Infamous?
    Ja ismerem kurvajó volt régen, tuti attól nem lesz rosszabb, nem szapulják, minden oké, mindenki isteniti....vegyük.

    Ennyi a többi csak sallang, az a 20-30k árkülönbség meg a többi csak sallang!
  • Harlekin
    #150128
    Nem kell ebből kiszállni azért,mert mi akik használtuk más véleményen vagyunk.Mivel pontosan ezek az érvek ellenérvek világítanak arra rá,hogy mennyire más és más a rálátás azok között akik használták és azok aki csak látták...És most ez nem bántás csak észrevételezés...
  • Totti5
    #150127
    El sem kezdted, csak állítottál valamit nem ami nem igaz, úgy hogy nem is játszottál vele.