176613
banner
  • arty
    #150246
    Nem fér be... majd meglátod :/
  • Harlekin
    #150245
    Olcsóbb és könnyebb 2 centivel nagyobb asztalt venni és az már most elérhető mint 2 évig várni a 2 centivel kisebb boxra!Szerintem!!!
    Akkor nagyobb valami ha lelóg onnan ahova rakja az ember,ha nem akkor nem nagyobb csak ismét 1 tök felesleges hajcihő a box körül.Így legalább látszik,hogy van ott valami és kitűnik a sablon szarok közül,és azért ha valakinek ez a a hobbija igazán megdobogtathatja a szívét a látvány...
  • arty
    #150244
    Majd lefenykepezem az asztalom neked ;)
    Nagy a gep, de legalabb kussol... az is valami...
  • Harlekin
    #150243
    Akkor örülj neked dobta a gép az ajándékot!!!
  • TomStorm
    #150242
    Diablo 3 ROS most hogy lesz?Meg kell venni az egész pakkot csak külön ROS-t nem lehet majd olcsóbban?
  • Totti5
    #150241
  • TomStorm
    #150240
    Co-op mehetne bele.Mondjuk 4 hajóval több legendary hajók ellen.
    De az is jó lenne ha nem csak egy hajónk lehetne,amibe át tudnánk szállni
  • DarkSector
    #150239
    Vagyis ez egy AC 3.3?
  • Totti5
    #150238
    Már nem lényeg mivel nincs főszál.
  • TomStorm
    #150237
    Ő egy Templar ha jól tudom a AC3 és Ac4 közötti időböl.Tehát egy templomossal leszünk:Shay Patrick Cormac
    Aztán,hogy ez a Templar mire adja a fejét ki is ő valójában miért lett az ami majd kiderül
  • TDC Geronimo
    #150236
    Már ők maguk se tudják
  • DarkSector
    #150235
    csak én vesztettem el a fonalat AC ügyben, ez most kinek a fia vagy kinek az apja?
  • TomStorm
    #150234
  • DarkSector
    #150233
    Lost Planet meg R Me nincs meg , a többi volt már olcsóbban.
  • Moby
    #150232
    Végre egy AC új ötletekkel! Megjelenik a harc mint játékelem, és HAJÓZÁS! Nájsz!
    Remélem lesz benne csomó mellékküldi, meg hajófejlesztés. Ezzel tényleg új szintre emelik a sorozatot.
    Nagyon várom!

    Ui: lenne nekem is ötletem, amivel IGAZÁN egyedivé tehetnék: hallgatózásos mellékküldik! Az betonkemény lenne. Hátha valaki a ubitól olvassa az esgét...
  • Totti5
    #150231
    Abban még mindig nem hiszek, mert a harc ugyan olyan gyengének tünik...
  • TDC Geronimo
    #150230
    Unity sokkal jobbnak hangzik, mint ez a Rogue. Unity visszatér a gyökerekhez és elég sok dolgot átalakít.
  • Totti5
    #150229
    Helyszínekkel most sem lesz gond, de az a baj hogy ha nem rebútolják valami olyan "komoly" story mögé az egészet mint az AC 1-2-3 akkor hiába jön ilyan olyan rész, az AC esszenciája meghalt, ezért is rossz az AC4.


  • TomStorm
    #150228
    Na nekem akkor meg is van az év híre!!
    Biztos jó lesz a Párizsban való öldöklés is de a hajózás és az a világ amit röviden lehet olvasni róla számomra érdekes.
    Bár lesz egy Risen 3 is addig:)
    Akkor úgy látszik AC4 ennyi volt,többet már nem állok neki de jó belegondolni,hogy folyt.köv:)
  • Totti5
    #150227
    Miért nem örülnek?
  • Ulthane
    #150226
    Assassin's Creed: Rogue bejelentés

    Hááát, nem hiszem, hogy ennek örülnek majd az előző generációs konzolosok. :) Egy rókabőr lesz ez is!
  • xxdani
    #150225
    legalábbis kinect nélkül nem, de vele... Igaz gondolom karcsúbb a kínálat mint one-on .
  • Totti5
    #150224
    X360 nem tud hangvezérlést.
  • Ricsi234
    #150223
    Nekem is jó lenne egy ilyen. Vagy egy 40-45 fontos is elég lenne:D
  • TomStorm
    #150222
    Itt is van olyan,hogy hangal vezérlem az Xbox-ot?"Xbox on" meg off és ilyesmik?
  • TomStorm
    #150221
    Most azon gondolkozok,hogy veszek egy új vagy használt Slimet,kinectel.Annyi sok játék van még ami kimaradt és nagyon olcsók.A FAT-ot meg eladom.

    XB1-ra meg drága minden game és nincs is sok.Használtan se valami olcsó.

    Kinektem se volt még soha azt se tudom milyen az csak nagyjából:D
  • davidka003
    #150220
    Xbox leárazások
    2. oldalt is nézzétek meg.
    GOLD sem kell a nagy részükhöz.

    Pl Lost Planet 3 - 2400 Ft
    Remember Me - 1700 Ft
    RESIDENT EVIL CODE: Veronica X - 990 Ft
    Resident Evil 4 - 990 Ft
    DMC HD Collection -2600 Ft
    stb....
  • Tinman #150218
    Ez jó... amazonon elvertem már az évek során eddig kb. 100k-t, de se ezektől, se a köcsög paypal-tól soha 1 dollár kedvezményt nem kaptam még, pedig utóbbin, több 100k-ra rúg már a vége...
  • Totti5
    #150218
    Zavvi de azok le sem szartak. Amazonrol semmit nem vettem. Ebayon volt egy meg nem jött csomagom múltkor, de ott vissza kaptam a pénzt és az nem is ennyi volt. Egy cuccom jött aztán ebay de amazon csomagolásban de az itt van. Szóval semmi nincs ami indokolna ilyet de nem hogy 20ezret.
  • DarkSector
    #150217
    Én is nézegettem jo cumok vannak.
    1-5 font között, rendeltem Killzone 3 + DMC 4 9,5 font, a posta 3 font ami drága.
    Amúgy filléres dolog lenne.

    Gears of War filléres.
    Halo 4 4 font. stb stb
  • davidka003
    #150216
    Zavviról volt neki.
  • Harlekin
    #150215
    Nem ott volt neked valami elmaradt késet soha meg nem jött csomagok???Nem azt kompenzálták????Mert valami történet nagyon régről rémlik nekem....
  • davidka003
    #150214


    Ma jött GAME.co.uk-ről.
    Mind az 5 hibátlan, karcmentes lemez. Tokok is eléggé vadiújnak néznek ki.
    Az egész pakk került postával ~4500 Ft-ba. (5000 lett volna de reward pontjaimat felhasználtam)
    Én azt mondom bátran rendeljetek.
    Személy szerint én még teljesen elvagyok a prevgen konzolokkal.
  • Totti5
    #150214
    Aha, pár hónapja regeltem az oldalra. Ebay-ről vásárolok.
  • davidka003
    #150213
    Sokat vásárolsz amazonról?
    Mert ez nagyon érdekes.
    Ekkora gift-et csak úgy még nem láttam.
  • Firerock
    #150212
    Ez már a magyar megjelenés árán is látszani fog?
  • DarkSector
    #150211
    Ahogy a Gears-nak a QT-hoz sem....
  • orichalcos
    #150210
    Ki volt a feladó? (amazon?) Kell nekem is egy ilyen gift. :D
  • Totti5
    #150209
    Ebben mi az árverés?!

    Ma be volt dobva egy levél a postaládába. Amazon ( WTF ). A tartalam egy Gift certificate 60.33 font értékben ( egy kód ).

    Nézegettem, de előrébb nem jutottam, akkor beírom a kódot. Megjelent 60.33 font az accomon.

    Nézegettem, de még mindig nem értem, akkor rendeljünk valamit. pl igen csak kellene egy 2. Xbox ONE kontroller. Hát miért ne.

    Ebben most hol van a buktató?!!!!




    Email is megjött

    Order Confirmation
    Order #XXXXXXXXXXXXXXXXXX
    Hello,
    Thanks for your order. We’ll let you know once your item(s) have dispatched. Your estimated delivery date is indicated below. You can view the status of your order or make changes to it by visiting Your Orders on Amazon.co.uk.
  • Harlekin
    #150208
    Pedig a lemezen is ő lesz a dobozon meg a lemez lesz így hát sok minden agyalni való nincs rajta...Mindenesetre elég szarul másolták rá nagyba a dobozra...Még szerencse,hogy nem így lesz,mert akkor aztán tényleg szarul nézne ki