176613
banner
  • Lamech
    #151014
    Van maga a játék a Preorder Edition, Digital Guardian Edition, Collector's Edition Digital content, Vanguard Armory Preorder Offer plusz a két Dlc. Smartglasson is meglehet lesni. :-)
  • grebber
    #151013
    Hova többet? A rajongok ezért sírtak ezer éve viszik majd mintha muszáj volna.
  • Totti5
    #151012
    Nem tudom h mennyit ront rajta a kép, de nagyon nem erőltették meg magukat az újratextúrázással. Sokkal szebb mint a GC természetesen, de csak ennyi?!









    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.08.28. 10:45:58
  • barmi
    #151011
    Éljen! Ott van az m2ts ! Ennek szívből örülök ! :-)
  • orichalcos
    #151010
    2 DLC-t már most bejelentettek.

    Amúgy hol látszik store-on, mert én nem találom, csak azt hogy elő lehet rendelni.

    szerk: Jahogy xbox-on a store-on. :D Milyen pakkok vannak? Vagy tudnál egy képet csinálni store-ról, nálam most nincs itt one.
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2014.08.27. 23:32:43
  • Harlekin
    #151009
    Storon látszik már a Destiny és 18 giga lesz.Már most 7 különböző pakk látszik...Mik lesznek ehhez még!?
  • davidka003
    #151008
    Amúgy ajánlom, hogy 10-15k körül vegyél egy androidos set-top-box-ot és megy vele faszán minden.
  • davidka003
    #151007
    Az, hogy a box nem full Hd filmre van.
  • Ricsi234
    #151006
    . Viszont van egy másik kérdésem is.!
    Letöltöttem egy MP4 kiterjesztéső 1920x1080-as vidót/filmet, és az a bajom vele hogy a gépen semmi baja, de ha az xboxon nézem, olyan mintha le lenne lassítva és egy 5 mp-et késik a hang.Nem értem mi a baja..
  • DarkSector
    #151005
    Éppen akartam írni hogy valszeg a régi gépre kérdezed.
    Az viszont soha nem tudott mkv-t és nem is fog. Sem feliratokat!
  • Ricsi234
    #151004
    Ez mind szép és jó csak nem engedhetem meg magamnak a ONE-t, így marad a 360
  • orichalcos
    #151003
    Viszont MKV-t perpill nem visz még:

    "mkv which will be added by the end of the year."
  • TomStorm
    #151002
    Adok érte 4K-t meg egy classic D3-at X360-ra.Azon garantált téped majd a hajad akár első 10percben Hardon mikor 1 zombi 3 ütéssel leszed:DD
  • Totti5
    #151001
    Forza Horizon 2 fans, you’ve been asking for it and today we’ve got news: The Forza Horizon 2 demo for Xbox One is coming on September 16!


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.08.27. 15:17:20
  • Totti5
    #151000
    Xbox One compatible file types:

    3gp audio
    3gp video
    3gp2
    aac
    adts
    animated gif
    asf
    avi divx
    avi dv
    avi uncompressed
    avi xvid
    bmp
    jpg
    gif
    h264 avchd
    mjpeg
    mkv
    mov
    mp3
    mpeg 1 ps
    mpeg 2
    mpeg 2 hd
    mpeg 2 ts
    mpeg 4 h264 aac
    mpeg 4 sp
    png
    tiff
    wav
    wma
    wma lossless
    wma pro
    wma voice
    wmv
    wmv hd
  • Ricsi234
    #150999
    segítséget szeretenék kérni. .MKV típusú fájlt szeretnék lejátszani az xboxal..Lehetséges ez? Mert tudom hogy nem támogatja, de a szakik, modderek nem találtak még rá valami módot?
  • Totti5
    #150998
    Tesztek elhallgatták ezt. Csak a ömlegnés volt, hogy a játékmenet, mechanika így meg úgy.
  • TDC Geronimo
    #150997
    Nem neked való játék, vágjuk. Vétel előtt körbetájékozódhattál volna jobban.
  • n000rbi
    #150996
    Tudnám miért nem hagyod abba és adod el. (én még el se kezdtem, de a rinyát olvasva már vágnám ki az ablakon :D)
  • Totti5
    #150995
    Experten megvolt az első BOSS. ACT 3 Ghom. Egy helyben álltam, csak a 4 skliitt zongoráztam amint feltöltötte és folyamatosan nyomtam az attack gombot. Az életem 70%-nál alább nem ment le, 1 db pósönt sem kellett használni, sem megmmozdulnom. Oszt meghalt, szintet léptem, kaptam erősebb jobb kardot.

    Mára ennyi, ez most kiakasztott végleg.
  • Moby
    #150994
    "Elsőre ember megtanulja dolgokat, képességeket, megismeri karakterét"

    jelentése a való életben

    "Elsőre az ember végigásítozza a dolgokat. A képességekből szart sem ismer meg, egy csulaköpéstől is pusztulgurul minden, tehát a képességek jelentése: más grafikai effektus. Látja a karakterét. Túl sokat"

    Látom, hogy nem volt kedved gépelni, szóval szívesen :))
  • Totti5
    #150993
    Ok, végigviszem, eladom és örökre elfelejtem.
  • TDC Geronimo
    #150992
    Expert attól még hogy könnyű nehezebb mint a normál. Sokkal több mob sebzés/hp cserébe több xpt meg goldot is kapsz. Vidd végig, rakjad fel utána egy új karival masterre vagy tomerntre azt gyere vissza utána.
  • Totti5
    #150991
    Rettentő gyenge érv, akkor miért van benne normal-hard-expert ha SEMMI értelme és kihatása a mechanikára? valaki írja már le ezt egyszer és kérlek ne beszéljünk mellé.

    Semmit nem kell megismerni, nyomod a gombokat és hal mindeki. Meg sem kell mozdulni, csak nézed a csilli villit meg a káoszt a képernyőn. De legyen ismerjük meg a pár skillt, megismertem 5 óra alatt, a maradék 30ba meg mit csinálok? semmit, tolom rájuk és halnak instant.

    Mi a francért nem mehetek Masteren, ha az EXPERT = very EASY ?



  • TDC Geronimo
    #150990
    Dio nem is egyszer végigvivős ezt talán jó párszor elmondtuk. Elsőre ember megtanulja dolgokat, képességeket, megismeri karakterét aztán mehet szopni tormenten vele adventure módba a jobb lootért.
  • Totti5
    #150989
    Master nincs!!!!
  • arty
    #150988
    az _ELÉRHETŐ_ legnehezebb fokozaton nyomja most totti ... nemdebár?
  • arty
    #150987
    18. végigjátszásig ne lássam többet a MEGALAPOZATLAN véleményed!!! :DDDDDDDD
  • arty
    #150986
    "We could possibly have aimed for a higher res, but we went for a 100 per cent stable, vsync-locked frame-rate this time"



    na EZ hozzáállás!
  • TDC Geronimo
    #150985
    10 nehézségi szint van dio 3ba most. Ezért se értem a picsogást a MÁSODIK nehézségi szint miatt.
  • Renjike
    #150984
    Normal , Hard , Master , Expert , Torment I-VI . Tormentre onnan enged hogy 1x végigvitted a játékot és nagyon megugrik a játék nehézsége.
  • Totti5
    #150983
    De hát minden rendben ez egy ilyen játék. Jól le is lettem baszva h Hardot kritizáltam g365-ön, sőt kinevettek, lehülyéztek! Ajánlották a személyem meggyalázása közben, h tegyem feljebb. Megtettem. Most nem értem mi van, mert semmi nem változott. ( ami nem igaz, mert pontosan tudom mi van a Blizzard nagy mellényúlása )

    Ezentúl nem csak az autós dolgok miatt kapom majd a rugodást, de már a Diablo 3 miatt is, mert nem ószom szerintem. Jó lesz :)
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.08.27. 12:51:39
  • TomStorm
    #150982
    Most nézem itt már csak 5 nehézségi fokozat van?LOL

    Vanilla/Classic D3 nehézségi fokozatok:
    Normal mod:Easy,medium,hard és Master I-V aztán lvl25-töl mehet a Nightmare szintén ezen belül Master I-V majd lvl 50-töl Hell ugyanúgy mint a többi és legvégül az inferno.
    Akárhogy is számolom ez 1-60as szintig 18!nehézségi fokozat+Inferno:DD

    Az új részbe meg van 5 abból 2 holt gyenge alapból?szakadok:DDD
  • heady
    #150981
    Ha lehetne mar tormentet rakni, mar szopnal. Ott olyan kamu elite groupokat rak ossze a gep, hogy csak pislogsz. De gondolom te nem mesz at rajta tobbszor, ugye?
  • Totti5
    #150980
    Jelentem Experten a nehézség emelkedése észlelhetetlen. Karakterem már transzba kaszabol ami tárgyakat összeszedtem, dobott, betettem, az élet regenerálóó cuccokkal egyszerűen el sem mozdul a hp kijelző maxról :D na most mit csináljak, mert feljebb nem engedi rakni.
  • heady
    #150979
    Nekem experten talan 2 percig is tartott.
  • Totti5
    #150978
    I've played Metro Last Light for hours on PS4 and Xbox One and that 60fps is basically locked. Obviously some of the PC high-end features are reduced or altered, but in an age where not even Naughty Dog can't run its last-gen title consistently at 1080p60 on PS4, what is the secret of your success?

    Oles Shishkovstov: There is no secret. We just adapted to the target hardware.

    Digital Foundry: Surely the easier path would have been to lock at 1080p30 and concentrate on integrating as many high-end rendering features as possible. Why target 60fps over 30fps?

    Oles Shishkovstov: Because we can! Actually for the next unannounced project, the designers want more and more of everything (as usual) and quite possibly we will target 30fps.

    Look, we shipped a rock-solid 60fps game with the quality right in the middle between the high and very high preset of the PC version. Let's discard around 30 per cent of frame-time for post-processing (as this is basically a constant cost) - so we are at around 11ms for the stuff on screen. Now just imagine if we do target 30fps, that would enable around 2.5 times better, richer visuals.

    Következő Metro ( már ha az lesz ) 30 fpsel fog menni, mert 2.5!!!-ször több vizuális csicsa lehetséges majd mint 60 fps mellett.

    Érdekes interjú, érdemes átolvasni. Beszél a fejlesztésről, a két nextgen gépről, a PS4 erő fölényéről stb...

    Metro Redux: what it's really like to develop for PS4 and Xbox One
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.08.27. 11:09:48
  • davidka003
    #150977
    Shadow Complex beugrott az acc-ra. :D
    Tinman szerette.
    Olcsóbb úgyse lesz mostanában.
  • davidka003
    #150976
    Ez dícséretes csak ne lenne ilyen drága.
  • balee4
    #150975
    Dead Rising 3 Apocalypse Edition
    Ryse Son of Rome Legendary Edition

    Mindegyik kiadás tartalmazza a játékhoz megjelent összes DLC-t. :)