176613
banner
  • Moby
    #151054
    Ez a nem kis cég, meg átszólnak jól hangzik, de azzal van telisírva minden topik meg cikk, hogy a devkit mennyire nagyon nincs kész. Szóval biztos van bőven olyan terület, ahova fontosabb lenne fókuszálni, mint az olyan featureök, amiket a mosógépem is tud.
    Felhasználói oldalom meg nem tudom, nincs oneom. Ha lenne, minden bakiért széjjelcincálnám őket, ahogy teszem a szotyival is. Én leírtam ott is: a szarságok nem kellenek ADDIG, amíg nincs mindem más, játékkal kapcsolatos dolog kurvára kihegyezve. Utána tőlem kendácsolhatnak bele excelt is :)
  • Harlekin
    #151053
    sokat internetezel az xbox "valamilyen szintű" webbögészőjével?
    Igen játék közben csak azt használom ha másra nem hát snap és acsi guide keresésre és hála istennek hogy van böngésző benne,mert eddig a pchez kellett rohangálni vagy a telóhoz...
    És nagyon nem érzem magam igénytelennek inkább boldognak,hogy ez benne van...
    Nem kell hogy pluszba energiát használjon 1 eszköz ha már ez is kritérium volt mostanában....
    Jah és a YT is azon szokott menni,mert baszott jól szól a tv és a box meg mindig megy így nem szarakodok a tvbe lévő yt appal...
    Meg mi az,hogy valamilyen szintű? Pont olyan szintű amit tud nem valamilyen.
    Ha valamilyen szintű lenne akkor csak 1 eszköz lenne a világon ami mindent tud hiszen minek egy adott dologra több ugyan olyan eszköz.Teszem azt minek 1000 féle telefon ami hiszen csak telefonálásra kell, hogy alkalmas legyen és mégis pont 1000 féle eltérés van köztük...
    Na mind 1 a lényeg úgy is az hogy x1 be van média lejátszó és remélhetőleg ps4 be meg nem lesz így mindenki megnyugodhat.
  • arty
    #151052
    sokat internetezel az xbox "valamilyen szintű" webbögészőjével?
    hallgatsz zenét a "valamilyen szintű" zenelejátszóval?

    mégis, ki az az ultraigénytelen ember, aki "valamilyen szintű" megoldások helyett nem az adott célra legtökéletesebb otthoni eszközével végezteti el az adott feladatot? (tudom, akinek CSAK xbón van a lakásban meg egy régebbi, buta-tévé, semmi más)

    "Inkább átszólnak a Médiapléjer departmentnek, hogy srácok, dobjatok már össze valamit one-ra ... "

    akiknek egy mkv implementáció +3-4 hónapig tart?
    figy, ezek az emberek ha épp nem fejlesztenének médialejátszót xbónra, akkor nem csak ott ülnének ám karba tett kézzel ... (mondjuk a sonynál szerintem pont ezt csinálják :D )
  • Totti5
    #151051
    Erre van szükség ezért csinálják... MKV a kulcszó, maguk alá csinálnak e három betű hallatán. Azt hogy a középső menü gomb nincs és egy örökkévalóság acsikat, partyt, frendeket kereseni, nézegetni, létrehozni nem számít, amiatt nem hörög a nép.

    Még mindig jól járunk, mert havonta bármi belekerülhet egy frissítésba és nem kell fél évet várni valamire mint a Sony-nál.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.08.30. 17:25:14
  • arty
    #151050
    Ugye tudod ki fizeti ki a kodek árát a végén?
    De nem is erre gondoltam. Inkább arra, hogy kapsz majd egy lejátszót, ami X filmnél elhal, Y filmnél nem tudsz hangsávot váltani, feliratot esetleg nemtud, stb stb stb. Fel lehetett írni pl a 360 tudáslistájára, h "movieplayer" csak annak atomszar és ezzel mindenki tisztában is van, még akkor is, ha volt aki nézett már rajta szinkronos AVI fájlt.

    És ezzel az MS-nél emberek dolgoztak, de minek? Nem lett volna jobb, ha mondjuk ÉRDEMI munkát végeznek, valódi, játékkonzolba való funkciót implementálva?
  • TDC Geronimo
    #151049
    60as szinten 22k dmgvel ölted le act 5 főbosst? :o

    Nem mentél le minden barlangba vagy hogy csináltad hogy csak 60as lettél végére. Én még nem voltam főbossnál és 68 és feles vagyok 80k+ dmgvel. Te is masterre raktad act 5be gondolom egyből.
  • DummyBoy
    #151048
    Ezaz. Ahogy tudom az összes offisöl formátumot lejátssza. BR, DVD, stb, meg a MS sajátjait ... (nincs még One-om, emiatt nem tudom lecsekkolni ...) Emellett tudsz vele TV-zni, valamint használhatod azokat az appokat, amelyek média elérésre szolgálnak.

    Az MKV nem éppen az a formátum pl: amiben annyi hivatalosan forgalmazott média megtalálható ;)
  • AnarchoiD
    #151047
    ez a mediaplayer csak ezen a konzolon megy nem ? ebben semmi free nincs, a vasat megvettem, es toluk pont, live ert fizetek pont, szal ez rossz takarozas ;) az audiocodeceket amiket tud a gep azokat is meg kelett licenszelniuk, mashogy nemlehetne benne .. szal nem lehet idegen a tema ;)

    mivel az MS kezdettol nem konzolnak hanem otthoni mediakozpontnak erolteti a gepet ezert , szegyen hogy nem alapbol vannak benne ezek a funkziok....
    Utoljára szerkesztette: AnarchoiD, 2014.08.30. 16:39:45
  • DummyBoy
    #151046
    Mint pl.:? (Ez itt nem a kötekedés része, hanem szvsz 100 embert megkérdeznél erről és 100 különböző választ kapnál ...)

    Azért az MS nem kis cég ... Gondolom nem úgy van, hogy átszólnak az ikszboksz departmentnek, hogy akkor most dobjatok el mindent, és csináljatok diviksz pléjert :)

    Inkább átszólnak a Médiapléjer departmentnek, hogy srácok, dobjatok már össze valamit one-ra ...

    Azért a médialejészó funkció valamilyen szinten elvárható feature egy tv-re köthető kütyüről, amiben Blu-ray lejászó és USB bemenet is van, még akkor is ha ez nem fő funkció.
    Utoljára szerkesztette: DummyBoy, 2014.08.30. 16:30:53
  • Moby
    #151045
    Más, fontosabb dolgok tökéletesítésével célszerűbb tölteni az időt. Olyanokkal, amikre nemhogy jobb, hanem semmilyen alternatív megoldás sincs
  • Harlekin
    #151044
    Igen és offroadra is alkalmas akkor már ha erről nézzük...Nagyon nem ugyan az a 2 dolog.

    De hála istennek,hogy ismét egy olyan dologról van szó ami nekem megfelel nektek meg nem...Így nem nekem kell agyalni rajta,hogy ez most jó vagy nem vagy kell vagy nem...Szimplán használom!
  • DummyBoy
    #151043
    Ezzel a hasonlattal csak az a baj, hogy mi van ha a többi 4958740957239047520947 millió ... (xD ) 458 itália tulajnak meg az köll, mert a csomagtartóba nem fér az a pár zsák bodza?

    Nem kötelező használni, így én sem értem miért baj.
  • Moby
    #151042
    Biztos fel lehet a 458 italiára is kendácsolni a vonóhorgot, gondolom alkalmas is rá, még talán hasznosítani is lehet, csak ne az enyémen legyen :D
  • Harlekin
    #151041
    Soha az életbe nem értettem meg azt a hozzáállást,hogy miért baj,ha egy eszköz ami még ráadásként alkalmas is rá tudjon több funkciót!?
  • DummyBoy
    #151040
    Köll a népnek a lejátszó ... Ennyi. Emiatt dolgoznak rajta ... tökéletes sosem lesz.

    Anno olvastam valahol (Ergo nem szabad tényként kezelni amit írok, csak van benne ráció ...), hogy a MS lejátszók azért "fapadosak" mert egy rakás kodek jogdíjas (Roppantul leegyszerűsítve azt ami a valódi ok ... ), és addig nincs gáz, amíg egy free programba belerakják, de pl: egy fizetős alkalmazás részeként már perkálni kellene érte. Nem is keveset ...

    Figyelembevéve azt, hogy mennyit kellett tejelni a MS-nek csak azért mert az Explorer a rendszer része volt (Ez mondjuk egy olyan dolog volt, ami nem kicsit kiverte az ismeretségi körömben a biztosítékot ...), nem lennék meglepve, hogy óvatosabban állnak neki az ilyen dolgoknak.
  • arty
    #151039
    ezek csak sarkított példák, amiken keresztül arra akartam célozni, hogy egy semmitérő applikációba mennek és mennek a mérnökórák ... miközben a konzol nem erre való és bőőőven volna mit fejleszteni a játék témában is.
  • DummyBoy
    #151038
    Ezért nem lesz soha semmi tökéletes ... Szerintem kevesen dőlnek majd a kardjukba, ha nem esetleg nem menne a 7.1-es flac vagy nem lenne szürke felirat :)
  • arty
    #151037
    kétségeim vannak afelől, h milyen lesz a kompatibilitás, hogy pl megy-e majd egy 7.1 flac hangos mkv, hogy pl tudok-e nagyobb, szürke feliratot állítani a fekete sáv-részbe, stb stb stb.

    ha(!) tökéletest tudna alkotni az MS, azt mondom - csinálják! de megy és kész kategoriáju lejátszónak értelme 0.
  • Totti5
    #151036
    Attól még nem hátrány ha tudja majd egyszer normálisan, és ez még csak béta. Ma kaphat tök átlagos smart TV-k gyönyörűen együttműködnek USB 3.0 HDD-kel. Amit nem lemezen nézek, minden mást a TVre kötött HDD-ről és eddig nem volt film/felirat/hangsáv amit ne játszott volna le tökéletesen, pedig napi szinten nézek valamit. Bár nem tudom ezeken kívül milyen opcionális dolgokat szoktak elkövetni az emberek egy szimpla filmmel, de nekem a felmásolom, rádugom és play 100%osan működik legyen mkv, avi, wmv, mov vagy akármi.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.08.30. 13:38:16
  • arty
    #151035
    soha az életben nem kapod meg egy xbmc funkcionalitását pl. - mindig lesznek hiányzo fícsörök, bugok
    szerintem minden erőforrással a játékgép funkciókat kellene erősíteni!
  • Harlekin
    #151034
    Nem!
    Ez arra jó,hogy tesztelheted és tesztelhetik mik az igények rá,hogy működik.Hiszen itt egy igen széles szegmenst kell összehangolni 1milió Különböző eszközt kel,hogy normálisan használjon kb ugyan annyi formátummal majd.A parasztvakítás az lenne ha közölnék hogy van 3 fajta pen meg 3 vinyó ami megy vele és 4 alap file formátum ami müxik...Használhatod amik már most is mennek rajta.Nem véletlenül preview ezzel mindent közöltek is!Semmi parasztvakítás nincs ebbe...
  • AnarchoiD
    #151033
    az az uj mediaplayer (igaz hogy csak preview) egy kalap fos


    mkv h264 nemmegy
    avi - meg kilep 1 perc utan ;(

    de jo lesz ha egyszer megcsinaljak ;) addig csak parasztvakitasra jo
  • Totti5
    #151031
    Itt van a Diablo BOSS csatám a lehető legnehezebb fokozaton amit a játék engedett, mármint ami lett belőle. 7 perc kemény és izzasztó epikus küzdelem!
  • Tatyla
    #151031
    Level 70 a Max szint...
  • Totti5
    #151030
    Jó dolog ez!

    Végeztem, Malthael is már az enyészeté.

    Pont lvl 60 lettem, ennél jobban ki sem lehet számolni :))

    Ha valakinek kell bármit tudok adni ( gondolom lehet ). Pl ilyen fegyókat, de tonna pénz, meg köveket is, már amíg meglesz a játék és el nem adom ( 12500-ért lehet vinni postával együtt )




  • Harlekin
    #151029
    jöhet szeptember 9
  • Harlekin
    #151028
    Totti nyomjál rá manuál ne várd meg az autot.:-D
  • Tyrant01
    #151027
    Kint az új system update
  • TomStorm
    #151026
    1 hete vettem meg.Egyébként Live Gold-nál már nem az első eset sajnos,hogy így járok
  • DarkSector
    #151025
    Xbox Live GOLD

    " szeptember 16-tól 30-ig pedig a Halo: Reach lesz beszerezhető"

    Yeah ....
  • Harlekin
    #151024
    és már meg is vehető!!!holnap vásárlás
  • Totti5
    #151023
    Na, a legvégére jó lett a játék! ACT V utolsó negyede nagyon jó volt nehézség szempontjából teljesen rendben volt már, nem csak butaszmessing. Most vagyok a végső csatában a Reaper of Souls BOSS, most hentelt le 6. alkalommal ( hozzávetőlegesen a Diabló BOSS csatáig bezárlólag 2szer haltam meg az is az 1ACT volt amikor bejött a nemezis, meg még valahol az elején ). Rohadt jó, mert én rontottam el, és kihívás és ötletes és szénné hugyozta az alap Diablo 3-at a Reaper of Souls ACT 5.

    Gyors rivjúvolom is, mert többet ehhez már nem tudok hozzátenni :

    ACT 1-4 : 6/10 ( NORMAL, HARD, EXPERT = szinematik eksön VERY EASY )
    ACT 5 : 8/10 ( MASTER a jó fokozat! mer ez a HARD )

    ACT 5 minden téren sokkal jobb mint az alap játék, pályák, ötletek, graf, látvány terén is jobb. Pont amit vártam volna a Diablo 3-tól némi EPIC dolgot, de az az ACT 1-4 és a Diablo BOSS fight sem hozta, az ACT 5 viszont igen.
  • Harlekin
    #151022
    ezek látszanak!
    desti
    desti1
  • orichalcos
    #151021
    Szeptember havi gold játékok.

    Xbox One

    Crimson Dragon továbbra is
    Super Time Force

    Xbox 360

    Monaco: What’s Yours Is Mine
    Halo Reach


    OH és akit érdekel magyar live-on 14990ft lesz a Destiny.
  • Harlekin
    #151020
    ja megvan :-D 360 on is szénné játszottam át is hoztam ide a wizzardomat!Köszi rendes vagy a cuccokal...Csak sajna még nem jutottam oda,hogy jobban belemerüljek a dologba,mert elkezdtük a fifat és a stroke szélén vagyok miatta.Nagyon nem kapom el a fonalat benne.
    Jah meg folyton nyomom a pinball fx2-t és persze a titant is...És ugye még a wolfi is itt vár meg a thief félig sincs kész...És jön 2 hét múlva a destiny....Nem tudom mit tegyek itt porosodik csak a gép!!!!

    Jelenleg így néz ki a TA profilom mert szarrá unom magam!

    31 GAMES 761 OF 1,075 37,909 OF 88,583 20,180 OF 29,800 71% 1.8785

    átléptem a 20000 GS-t x1 en...
  • arty
    #151019
    Egy letolas...
    Elarultad a diablozast, buta konzolos! :D
  • TomStorm
    #151018
    Brutál jól néz ki a pajzs:)
  • Totti5
    #151017
    Hihetetlen de a kieget engedi MAESTER-en játszani, már a végén vagyok, nem haltam meg egyszer sem, de kell használnom pósönt és mozogni kihasználni az erre kitalált skilleket. Megjött a gameplay! Hihetetlen mi? kár hogy a Diablo legyőzése és az odáig vezető út óvoda volt a nagyszerű EXPERT-en meg sem karcolt semmi sehol soha. Diabló legyőzése olyan nevetséges volt hogy majd feltöltöm holnapra és majd rivjúvolom az egészet ha végére értem.

    Harlekin, te megvetted? mert ezerrel küldözgetek neked legendary gifteket, mert csak téged ajánl fel :))) amint vége ennek a kínlódásnak neked vagy bárkinek átadok mindent ha kell ( crusader ), legend cuccokat rakat pénzt, összes felszerelést, köveket stb...
  • arty
    #151016
    namég17x ... :D
  • Totti5
    #151015
    Flawless Victory.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.08.28. 13:07:28