176613
banner
  • TomStorm
    #151174
    Neked ebből hátrányod nem lesz és szerintem nekik sem.Tudják,hogy mit csinálnak.Lehet így jobban érzik magukat,hogy Rise Multiplatform.Meg az ilyen "Tech" játékokhoz(ezen belül jó game!) kell majd a DX12 bevezetés amihez az új WOS9 amiből sokat kell eladniuk.
    Biztos megvannak az előnyei részükre
  • Tinman #151173
    Értlek... amúgy nekem nem úgy tűnik, hogy press x 2 win játék lenne, de gondolom aki ennyire pro benne annak van nehezebb fokozat is alapból nem?
  • Totti5
    #151172
    Phil kifejtette. Nem akart kereszetbe tenni az így is csőd szélén vergődő Cryteknek, meg nem is ez a módja a dolgoknak. Nekik pénz kell hogy fenn tudjanak maradni, PCn meg van akkora név a Crytek hogy erre talán rárepül a nép és lesz belőle valami profit vagy a warezon köt az olyan butus előítéletek miatt hogy "press x to win". Amúgy nyilván drága gémer PC kell hozzá, ami leendő X1 tulajoknak meg nem alapkövetelmény. Aki most vesz konzolt az vesz Ryse-t hozzá, ha érdekli, hacsak nem a gémer PC figyel a spejzban és azon akarja játszani kizárólag. Dead Rising 3 is most jelenik meg a napokban PCre.

    Lesz idén Halo, Forza Horizon, Sunset mint elxlu húzócím. Itt a Destiny ami konzol only stb...
  • Tinman #151171
    Ezt a lépést vesszek meg nem értem... egy húzócím volt a Ryse X1-re. Nálam is ott szerepelt, a miért is vennék X1-et listámon... erre minap látom, hogy PC-re október 15.-én jelenik meg. Azt tudtam, hogy jönni fog, de, hogy ilyen k. gyorsan azt nem.

    Szerintem ez eléggé elbaxás témája. MS helyében nem engedtem volna, hogy egy ilyen "látvány cím" ennyire hamar PC-re is megjelenhessen... jó, jó, majd lesz talán 1x, egy ilyet elhintettem volna, de KARÁCSONY előtt, Worldwide launch előtt??? HÜLYÉK!
  • Totti5
    #151170
    Mától Wordwide elérhető az Xbox ONE , itt az ősz, özönlenek pár héten belül a jobbnál jobb címek.
  • Tinman #151169
    Kijött az már egyáltalán PS4-re? Csak azért, mert a PS3-as moslék, thxbutnothx.
  • orichalcos
    #151168
    Nem. Xbox 360 verzió alapján írok egy bemutatót róla, utána kapok egy példányt One-ra azon játszok inkább majd vele sokat.
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2014.09.05. 06:47:06
  • arty
    #151167
    1 hét alatt kijátszod? (vagy megunod?)
  • arty
    #151166
    " kidobod "

    leadod, szelektív gyűjtőbe ... úgyérted ;)
  • arty
    #151165
    jaja.... Last of us :D
  • TomStorm
    #151164
    14K Day1 Vanguard edition.Én várok vele szerintem.
    D3 Ultimate-et is 7k-ért veszem pedig nem is rég jelent meg.Én még Ps store-bol akartam megvenni dupla ennyiért ráadásul PSN haldoklik ma is egész nap-.- olyan,hogy online géming felejtős..
  • arty
    #151163
    én csak a DI-t nyomtam, de el nem tudom képzelni, hogy annál ne lenne jobb bármi :D
  • orichalcos
    #151162
    Olyan tuti nincs. ÉN előrendeléssel 12k-t fizetek 576-nál.(korábban vettem egy 2ezer ft-os előrendelői csomagot)Vagy ha vársz egy hetet az enyém eladó lesz olyan 10-e körül.
  • DarkSector
    #151161
    destiny hol a legolcsóbb? (x360)
    ha van egyeltalán olyan hogy 10k alatt
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.04. 22:52:37
  • LoSA
    #151160
    Valahogy van egy olyan érzésem, hogy egy rakás kaki lesz ez is!
  • TomStorm
    #151159
    Az jó akkor mert elem töltőm van.Akkor reggel veszek elem-akkut egy párat,köszi
  • davidka003
    #151158
    Elemet adnak hozzá.
    Ha lemerül kidobod aztán raksz bele mondjuk tölthető elemet.

    Obscure 1-2 kimaradt. Nem tudom mennyire venné be a gyomrom a grafikát most így 2014-ben.
  • TomStorm
    #151157
    A Slim X360 fekete kontroller elemes gyárilag vagy akku?
  • Tinman #151156
    Obscure 1? Esetleg a 2. rész?

    Megmondom őszintén Silent Hill effekt nálam... annyira parázok alattuk, hogy nem tudok velük játszani. Még 10 éve abban bíztam, hogy majd megerősödök, de úgy beleélem magam, hogy nem megy. A trash horror szokható, de a Silent Hill-féle pszichó horrortól kész vagyok.
  • Tinman #151155
    Veszem majd én is, sajna én már vagy 3-4x letoltam, de azért jó lesz az... úgyis eltelt már vagy 8 év a legutolsó óta :-)
  • davidka003
    #151154
    Cold Fear
    Akkor még 15 éves voltam mikor megjelent.
    Végig kb gyomorideggel játszottam, mert annyira fostam.
    Mostanra már viszont jól tudom kezelni a horror játékokat, higgadtan állok neki, nem tudnak annyira megijeszteni.
  • Totti5
    #151153
    Resi 1 GC verzió ütős anyag lesz. Még szerencse h anno csak részleteiben láttam ismerősnél és nem játszottam végig, így naggyából új élmény lesz.

    Cold Fear jó volt, bukott is rendesen, nem csoda hogy nem erőltette az Ubi.

    Nagyok az elvárások az The Evil Within irányába!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.04. 21:34:35
  • Tinman #151152
    Deadlight nekem is tetszett, jobban, mint a Dead Island. Annak idején amit nagyon csíptem az igazi klasszikus Resident Evil 1. Mocsok jó hangulata volt, de a Cold Fear se volt ám piskóta.
  • davidka003
    #151151
    Nekem az se tetszett bár 200/200G lett.

    Én is akkora marha vagyok, mert végigvittem a deadlight-ot is meg a dead island-et is de egyik se tetszett igazán.
  • Totti5
    #151150
    Eddig a Deadlight volt a legjobb zombi élményem.
  • davidka003
    #151149
    Igénytelenek. Nem értem a balfasz fejlesztők nem foglalkoztatnak tesztereket? Azok az idióták nem mondják, hogy min kéne változtatni?
    Gondolok itt a Dead Rising 1-re. Simán lehetett volna javítani rajta apró dolgokkal de szartak bele.
  • Tinman #151148
    Én nem értem miért tosszák el sorba ezeket a zombis játékokat, pedig van benne lehetőség, de valamin mindig elcsúszik. Legjobb a témában a Walking Dead szezonok a Telltale-től, de azokkal meg az a baj, hogy nem is igazi játékok, inkább interaktív rajzfilmek. Pedig olyan mocsok egyszerű lenne egy jó zombis címet összehozni.
  • TomStorm
    #151147
    Igen,One vagy PS4 miatt nem tudok dönteni.
    De most amire megveszem(x360 vagy ps3) az nagyon fogja befolyásolni az újgenerációs konzol megvételét majd:)
  • Totti5
    #151146
    Mindenkép nextgen verziót érdemes, mert a játékmenet is más. Sokkal több ellenfelet tud megmozgatni és sokkal több is van benne mint a 360asba.
  • TomStorm
    #151145
    Ez jó áron van köszi
  • The Norberto
    #151144
    Azt vedd figyelembe hogy az új generációra lesz új patch (2.1) ami szerintem fain lesz így szerintem jobban megéri főleg ha nem ez lesz az utolsó patch.
    Ha van mind a 2 konzolod akkor az újra vedd meg szerintem. Vagy ha nincs akkor meg gondolom azért vacilálsz hogy lehet megveszed a One-t vagy PS4-et és arra vennéd meg.
    Utoljára szerkesztette: The Norberto, 2014.09.04. 20:44:10
  • The Norberto
    #151143
    Én eddig 3x vettem az Electronik First oldalról. Nem kell megijedni ha nem jön instant a kód mint ahogy ígérik. Nekem még mindig megjött. Egyszer volt valami hogy beírtam de lefagyott az Xbox és a kód elhasználódott de nem kaptam
    Goldot de ezt a MS ügyfélszolgálat lerendezte nekem 10 perc alatt.
    Utoljára szerkesztette: The Norberto, 2014.09.04. 20:34:04
  • Totti5
    #151142
  • TomStorm
    #151141
    Tudtok ajánlani olyan oldalt mint livekodok ahol mail-be küldik a Live kódot?Ez a livekódok bezárt pár hétre,vagy végleg..
  • TomStorm
    #151140
    Köszi:)
    Bocs,hogy mindenhol megkérdezem de jól kell döntenem melyik konzolra veszem.Ha beválik holnap a Slim Xbox360 akkor erre fogom megvenni.Még meglátom
  • Tatyla
    #151139
    Van mentés import igen
  • TomStorm
    #151138
    Ha úgy döntök,hogy Xbox360-ra veszem D3 Ultimate-t akkor a régi D3account-al tudom folytatni?Megmarad minden és mehetek tovább karakterekkel?
  • Totti5
    #151137
    EA idén már felveszi a ritmust a 2K "ellen".
  • balee4
    #151136
    Ugyan nem 576, hanem KSZ, de nekem holnap jön a gép. :)
  • Totti5
    #151135
    Köszi, a Dead Island valamelyikkel játszottam pár órát ( hotel volt benne elején?! ) jó volt, de pár órán át tovább nem köt le a zombihent, meg nyomasztó is hogy folyamatosan mozogni kell, mert folyamatosan ott vannak ( igen a respawn is pl ). Co op-ban ezek biztos nagyon jók ( mint a Destiny, Bordlerlands is főleg arra készül ). Ezek erre lettek teremtre, valamilyen szinten alapkő bennük a szósöl téma, mert egyedül ezek hosszú távon nem annyira nyerőek, pláne 2-3-4-részt követően.

    Dead Rising 3 már nem megy időre ( mehet, ha akarod mert van olyan mód is ). Mentést is rendebetették, normálisan van csekpoint. 2 fős online co-op lehetséges. Mondom ezt sem bírtam tovább mint az előző két részt, de szerencsére sokat fejlődött a játék nem csak techben és grafban, igaz ehhez kellett 8 év :D
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.04. 19:15:59