176613
banner
  • Tinman #151134
    Segítek...

    Dead Island alapot letoltam + DLC-t is, olyan 35-40 órám volt benne. Egyrészt ott a co-op mód, amire még azok is bólogattak, akiknek amúgy nem jött be a játék. Másrészt a választható karakterek története, habitusa, szakértelme más és más. Olyannyira figyeltek erre a készítők, hogy a Riptide-ban tovább viheted a korábbi karidat és term. akkor az ő szemszögéből követheted végig az eseményeket. A DI tele van RPG elemekkel, rengeteg quest, rengeteg NPC, és iszonyat mennyiségű item és fegyó, a szemétből összerakható fegyverekről nem is beszélve.
    Maga a játék is egy igazán hangulatos helyen játszódik, ezen a téren a Riptide-al sincs gond, ott pl. a Cold Fear -remek horror játék- hajós élményei is megelevenednek az elején.

    A DI-al játszani egyedül is lehet, végigtolható, a kihívás végig jelen van, főleg, hogy a zombik követik a szinted, ha bekapcsolod azt az opciót, így soha nem lesz az, hogy pusztulgurul minden.

    A DI mégis csak egy középszar játék, a Riptide meg még szarabb. A fő gond az velük, hogy olyan szinten van respawn, hogy elég 50métert odébb menned, ha visszamész újra ugyan ott van ugyan az a zombi. Ez borzalmas. Ez annyira atomgáz, hogy leírhatatlan. A Souls játékokban is van respawn, de ugye kicsit büntetésként, mert halálod esetén jönnek vissza a dögök... itt nem. Itt elég egy utcával arrébb járna. A legundorítóbb húzás az amikor kemény arc zombikat nyomsz le kínkeservvel, majd azok dettó újra ugyan ott vannak akár 1 perccel később, de olyan szinten, hogy a jobb oldali ház, alsó szintjén levő asztal melletti halottat játszó zombi fejét ha szétvered, 1 perc múlva sértetlenül újra ott van és halottat játszik. Okádék és ez a Riptide-ban hatványozottan jellemző. További gond maga a harc, 1-2 zombival melee-ben még csak elvagy, de amikor 4-5-en rontanak rád kis helyen ott sok sanszod nincs. Eleve sokszor totál valószerűtlen helyzetekbe keveredsz, de mindegy is... mindent elront a VÉGTELEN respawn.

    Dead Rising?

    Itt sem a hangulattal van gond, hanem főleg az idővel, meg az elbaszott mentési rendszerrel. Megfejelve ez azzal, hogy kissé unalmas a játék éppen elég ahhoz a tényhez, hogy vagy 3x próbáltam magam beleásni, de 5-6 óránál tovább nem bírtam.

    Mind a kettő (+Riptide) játék lehetett volna baromi jó, ha az említett faszságokat eltüntetik...
  • Totti5
    #151133
    6 órás NHL 15 trial már tölthető EA Access-al!


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.04. 19:03:55
  • Firerock
    #151132
    Jó kérdés. Webshop. Az SMS-ben is azt irták hogy 4ig hívjam őket. Nem Pesti vagyok úgyhogy futárral kértem a szállitást. Az emlitett shopokhoz tudsz adni telefonszámot?
  • Totti5
    #151131
    Honnan rendelted? Alle, Ákrád, Westend 21:00-ig nyitva vannak.
  • Firerock
    #151130
    Hivott az 576 a ONE-al kapcsolatban, de csak 4 után vettem észre és akkor már nem voltak elérhetők. Mást is hivták? Mit mondtak? Mikor fogják kihozni?
  • Totti5
    #151129
    Már rég eladtam. Nem az én játékom ahogy az előző részek sem. Nextgen tecsdemónak jó volt, 7-8 órát el ökörködtem benne.
  • Totti5
    #151128
    Direkt csinálod? mi nem tetszik benne összehasonlítva a Dead Islandal. Írd már le... vagy nem megy?!!

    Eddig nem magyaráztál semmit, leírtad 3szor hogy nem jó. Miért nem jó? még nem hangzott el egyetlen érv sem.

    Dead Rising 1-2-őt nem warezoltad le? miért nem? akkor mit vártál a Dead 3-tól?
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.04. 17:48:06
  • davidka003
    #151127
    Különböző ízlések, nincs ezzel gond.
    Totti megvette te nem veszed meg.

    Sokan utálják a Remember Me-t is nekem mégis 1000G lett.
  • grebber
    #151126
    Neked tetszik bejön jónak tartod, én nem. Nem foglak győzködni és magyarázkodni nekem miért tetszik ez amaz meg nem.
    Már a pc-s videójában az első 2 percben volt két olyan dolog ami irritált mint az állat. (Lehet te megnézed a videót 10000000000 forintom rá fingod nincs miről beszélek mert neked nem zavaró én meg kb már most hányok tőle)
  • TomStorm
    #151125
    Köszi az jó nekem.Holnap jön az új Slim a FAT-al meg eladtam a live-ot is pénz meg nem maradt 3 hónaposra:))
    De ha valaki tud adni trial kódot az jó lenne
  • davidka003
    #151124
    Mi másra lenne jó ha nem online játékra?
    Csak arra van, semmi másra.
    Ingyen játékokat viszont nem kapod meg hozzá. Illetve a gold kedvezményes játékokat sem veheted meg olcsóbban. Csak multi.
  • TomStorm
    #151123
    A 7 napos trial kóddal is lehet online játszani?Teljes értékü live lesz 7 napig?
  • Totti5
    #151122
    De miért nincs sehol?
  • grebber
    #151121
    Igazad van warezolom több orán kerszetül a 32GB-ot azért a 3percért hogy kiderüljön hogy fut és törlöm ,mert egy Dead Islandhoz képest sehol nincs.Majd ha 1200ft-ért szórják megveszem pc-re addigra gépem is lesz hozzá.
  • Totti5
    #151120
    Capcom ráadásul pozitív negyedéven van túl mert minden címük millió felett megy.
  • Totti5
    #151119
    Azért jön pcre mert a capcom úgy gondolja a jogok nem az ms-nel a vannak. Mondjuk te eleve warezolod....
  • Totti5
    #151118
    Szerinted.
  • Tatyla
    #151117
    Ettől még a Dead Island jobb...
  • grebber
    #151116
    Az konzolon = a bukással igen jól látod.Nem hiába jön pc-re aból is csak csurran cseppen valami.
  • Totti5
    #151115
    Bukás? Eddig több mint 1 millió 200ezer ment el, és most kerül piacra még rengeteg országban. Meg lesz a 2millió is.
  • orichalcos
    #151114
    Reggel 9-től játszható. 9 órás különbség van PST és CET között.

    Más:

    Törölt játékok amelyek soha nem jelennek meg.
  • grebber
    #151113
    Senkit nem érdekelnek az alapok főleg nem engem amit írtam akkor is áll ha a pápa csinálta az alapokat.
    "Egy nagyon gyenge Dead Island paródia se"

    Konzolon "bukás" volt pc-n is az lesz ,de legalább kiadták rá.
  • Totti5
    #151112
    Dead Rising már akkor lefektette ezeket az alapokat amikor a Dead Island még csak skicc volt egy papíron.
  • grebber
    #151111
    Höh amíg xbox 360 exkluzív volt a Dead Rising 3 anno még talán vártam is.De most látván a pc-s trailert jól döntöttem,hogy nem vetem meg a nyári "olcsóságban". Egy nagyon gyenge Dead Island paródia se
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2014.09.04. 07:43:05
  • Totti5
    #151110
    Pontosítás : a játék csütörtök este kilenctől egészen hétfő reggel kilencig játszható. Acsikat is ad.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.03. 19:45:21
  • Totti5
    #151109
    MS ingyenessé teszi ezen a hétvégén a Forza Motorsport 5-öt. Csak GOLD kell neki, a teljes játék letölhető és 2 napig használható
  • Totti5
    #151108
    Nincs ez lefektetve, de mivel a sport játék fanok azonnal veszik a legújabb részt amivel 100 órákat játszanak 1 évig, ha jön a következő évi új rész, akkor a régi eladásai szép lassan leesnek. Fifa fan már tavaly megvette a a 14es részt, nekik azt hogy az EA ezzel a szolgáltatással adja nem oszt nem szoroz, a 15öt fogják venni pár héten belül 1 day. Arra nagyon jó hogy az EA évente kifizettesse a felhasználókkkal azta a 7 ezer forintot amiért odaadja az előző évi sport címek egy részét, hisz ha ezt évente mindenki megújítja akkor bevétel mellette persze boltban is fogják venni ezeket a játékokat ugyan úgy ( vagy kevesebben ). Ez azoknak nagyon jó akik nem vennék meg teljes áron az adott évi sport címeket vagy neki 2015ben is jó lesz a 2014es rész. Persze mint a képlet mutatja nem csak sport címekről van szó, hanem bármilyen EA játék belekerülhet.

    Jelenleg a szolgáltatás azt mondja hogy ami belekerül az benne is marad. Nem vesznek ki semmit. Bármikor előfizetsz elérhető lesz minden ami eddig volt, tehát nem kell csak azért előfizetőnek lenni hogy letöltési sorba tedd, mint a PS+ és Games with Gold szolgáltatásnál, mert 2 hét múlva a játékokat kiveszik.
  • Firerock
    #151107
    Szóval a sport játékoknál mindig az egyel régebbi lesz mint az aktuális? Tehát Ha megjelnik a Fifa 15 akkor a 14 lesz az Acces-ben? A játéklista folyamatosan frissül vagy 1 évig azt kapom ami az előfizetésem pillanatában volt? LEginkább a sport játékok miatt érdekel amúgy
  • heady
    #151106
    Ha az osszes bolygot felfedezitek teljesen akkor kaptok erte egy emblemet.
  • barmi
    #151105
    Destiny panorama
    Utoljára szerkesztette: barmi, 2014.09.03. 10:40:39
  • balee4
    #151104
    Na ez szupi dolog, szerintem előfizetek majd rá. Mondjuk a Vault címek nagy része már megvan PS4-re, de gondolom idővel jönnek még teljes játékok. :)
  • Totti5
    #151103
    Vannak a Vault címek amik a Battlefield 4, Madden 25, Fifa 14, Peggle 2, NFS Rivals. Ezek mind teljes játékok mint ha lemezes lenne a boltból ( csak addig lehet velük játszani amíg él az előfizetés. 1 hónapra 1500 forint, 1 évre 7000 forint )
    A TRIAL címek egy 6 órás bemutató verzió az adott játék bolti megjelenése előtt 5 nappal várlik elérhetővé. Letöltöd a teljes játékot és 6 órán át teljes egészében használhatod, majd ha lejárt a 6 óra kiírja h vedd meg, ha megveszed akkor onnan folytathatod ahol letelt a 6 óra.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.02. 21:37:40
  • orichalcos
    #151102
    Fifa 14 teljes, a Fifa 15, meg NHL csak próbaverzió lesz. A BF4, Peggle, meg az NFS azok teljesek.
  • Firerock
    #151101
    Erre én is kíváncsi lennék. Hétfőn jön a box és ez nagyon érdekelne mert továbbra sem értem.
  • balee4
    #151100
    De ezek full gamek, vagy csak trialok?
  • Totti5
    #151099
    Irigylem a hazai Xbox ONE premiereseket, ha nem is vesz semmi gémet 13.000-ért, akkor is 1500 forintért kaphatnak egy rakat játékot kezdésnek : Battlefield 4, Madden 25, Fifa 14, Peggle 2, NFS Rivals az EA Access-ban. Ami megnyugtató hogy ha bővül a címlista, akkor nem esik ki semmi ami már előtte volt.

    NHL 15 trial is jön jövő csütörtök, hasonlóan a Maddenhoz 6 órán keresztül nyúzható a teljes játék majd.
  • DarkSector
    #151098
    És nem tudsz ellene tenni. :D
  • zaki
    #151097
    Shit, 1 eve mar hogy nem xboxoztam, es mar qrvara hianyzik :D
  • davidka003
    #151096
    Kombós harc. Először én is utáltam aztán mikor ráérzel és csapkodás közben átpördülsz az embereken majd folytatod a 8-as kombót az eléggé adja. :D

    Meg a memory remixek is marha jók csak kár, hogy nem dupla annyi van benne.
  • Myselor
    #151095
    miért mibaj a harcal?