176613
banner
  • arty
    #151214
    baziirigy vagyok

  • arty
    #151213
    szerintem a ryse pc nem fogja megmenteni őket... talán még egy hónapnyi fennmaradást sem biztosít nekik pluszban :((

    így ugrik a crysis4 esélye, ill. EA-nál majd mindent az egyengraffal szórakoztató fosbájt hajt :(
  • Totti5
    #151212
    Nem-e? ez baj és ez gáz, mert ezekről kellene beszélni már rég és nem az MSt rugdosni minden nap.

    Hibernálás, a gép kikapcsol, de nem teljesen a játék vagy akármi ami fut az úgy marad ahogy hagytad. Ilyenkor persze többet fogyaszt és van némi hangja is + nem hideg boot van hanem kvázi egyből a menüben vagy és ugye ilyenkor műküdik az Xbox start vagy milyen parancs kinectel.

    Ilyenkor elvileg frissítéseket szedi autómatán, persze letöltés is minden egyéb megy a háttérben.
  • arty
    #151211
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a ps3as pont annyira kurvajó játék, mint a ps4es - csak szarabbul fut, szarabbul néz ki ;) amugy igen, már ps4re is kijött

    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.09.05. 21:12:53
  • Tinman #151210
    Öööö erről még csak nem is hallottam én sem :-D
  • DarkSector
    #151209
    Csak a ONE vagy a régi is? :)
  • Totti5
    #151208
    Na, home-oltattam a gépet ismerőssel. EA Access is megosztódott egyből, már toltuk is a meccset az előbb! Nájsz!
  • davidka003
    #151207
    Hm..
    Kár, hogy eddig ezt senki nem mondta pedig hasznosnak tűnik a dolog.
  • Totti5
    #151206
    2013-as premier óta tudja.
  • balee4
    #151205
    Ezt nem hiszem el, kikapcsoltam a gépet, és bekapcsolás után ott folytatom a gamet, ahol abbahagytam. Nem is tudtam, hogy a PS4-gyel ellentétben a box tudja ezt a funkciót. Kurva jó. :)
  • Harlekin
    #151204
    LOÁL!
  • DarkSector
    #151203
    Ide is thx, akkor egy darabig nem veszem meg...:S
  • DarkSector
    #151202
    Thx
  • Totti5
    #151201
    Egyszerű de nagyszerű :)
    A Sony - Activision megállapodás miatt Xboxos Destiny reklámokat nem futtathat a Microsoft, így kreáltak egy képzeletbeli parfümöt, ami egészen véletlenül Destiny-nek hívnak, mellékarcolták, hogy "az új illat a Xbox-tól", és mögé tettek egy weboldalt.

  • Totti5
    #151200
    NFS Rivals tölthető EA accal!
  • Renátó1985
    #151199
    Gratulálok!
  • Harlekin
    #151198
  • Totti5
    #151197
    Yep, ezzel:

  • balee4
    #151196
    Kár... :( De emlékeim szerint te lőttél képeket a Diablo 3-ból...
  • Myselor
    #151195
    és ezért kapsz valamit?:D
  • Totti5
    #151194
    Sehogy, csak videót tudsz felvenni ( GAME DVR )
  • balee4
    #151193
    Hogyan tudok screenshotot lőni?
  • Tyrant01
    #151192
    Igy jobban látszik

  • Tyrant01
    #151191
    Én így ünnepeltem a magyar XONE premiert

  • n000rbi
    #151190
    Igen, a hanyattbox így tényleg vicces :) Egyébként grat, használd egészséggel!
  • balee4
    #151189
    Köszi. :)
    Igénytelenre sikerült unboxing videóm. :) (Még soha nem csináltam ilyet, mobillal vettem fel, nem volt könnyű egyik kezemben a telefonnal kibontani a konzolt. :))
  • TomStorm
    #151188
    Én meg Unity-be nem látok semmit a mozgás anim és grafikán kívül.Nem is tudom mit tesznek abba a játékba.Bejárjuk Párizst és?Azon belül mi lesz?Megöljük a célpontokat,megmentünk mindenkit ez a biztos.Jó gondolom nem ennyi lesz azért de mi az a nagy változás akkor?
  • TomStorm
    #151187
    Biztos,hogy igényesebb lesz.Bár nekem BF-el sem volt gondom,nagyon kedvelem azt a világot ahol játszódik de ez a zord Északi sarkvidék is jóféle.
    Kiváncsi vagyok hajózást fejlesztették mert itt Jégpáncélon kell majd utat törni aminek mindenképpen ki kell hatni a hajózásra.
  • TDC Geronimo
    #151186
    ac4 2.0

    Unitybe sokkal több változást látok és ez az amcsi story meg broáf a karakterekkel együtt.
  • Totti5
    #151185
    Tréler alapján ez a rész jobb lesz mint a kalózos izé volt tavaly.
  • Tinman #151184
    Grat :-)
  • Totti5
    #151183
  • balee4
    #151182
    Xbox One magyar Day One kiadás, illetve Dead Rising 3 Apocalypse Edition és Ryse Son of Rome Legendary Edition.

  • grebber
    #151181
    PC-n is szépen megkapja ugyanazt a hideget meleget mint One-on + még hogy mennyire optimalizálatlan "techdemo".
  • TomStorm
    #151180
    De a D3 ROS nem ért még ide.Pedig igérték,hogy mára megjön.Hogy tudom megszerezni a futár telefon számát?
  • TomStorm
    #151179
    Az nem az enyém csak havernak segítek rendbe rakni azért van itt,sajátot már eladtam
  • Tinman #151178
    Thx az infót.
  • Totti5
    #151177
    4 nehézségi fok van. A 3.on kell és lehet kezdeni ( Centurion ) elsőre pont jó, van kihívás és lehet minden mást is élvezni. 4. fokpzat egy végigjátszás után oldódik fel ( igaz ennek értelmét itt sem látom, mint ahogy a Diablo 3ban sem... ) Persze egyik fokozaton sem lesz hardkór cím, de utolsó kettőn kellemes, védekezés, védelmek feltörése, helyezkedés, kitérés fontos, mert anélkül nem lehet előre jutni, így meg végig van játékélménny, s ahogy jönnek az erősebb enemyk egyre jobb lesz.

    Recruit Difficulty: Easiest level. Recommended for beginners
    Soldier Difficulty: Normal level. Should be good for the average player
    Centurion Difficulty: Hard. Enemies are now tougher and harder to kill, and deal more damage
    Legendary Difficulty: Deadly. Recommended only for experienced players
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.05. 15:04:04
  • ktomi22
    #151176
    minek 2 box?
  • TomStorm
    #151175
    Na de megjött a Slim,kis aranyos:)Rendesen elbújik a FAT x360 és a FAT PS3 mellett:D