176613
banner
  • Harlekin
    #151294
    Kérdezd tyrantot!Nála konkrétan 3 hónapig 24/24 be ment az x1,mert ha nem boxoot azon keresztül nézte a tv-t is és nem kapcsolta ki soha max a tv-t...
  • Firerock
    #151293
    A mai naptól én is Xbox One tulaj vagyok :) Kb 100Gigányi letöltés jött össze,óránkénti 3 GB-os átlaggal. Éjszakára bekapcsolva hagyhatom? Vagy ezt is ki kell kapcsolni néha mint a 360-at?
  • davidka003
    #151292
    Nem úgy van, hogy azon is fix 60 FPS?
  • Totti5
    #151291
    Simán megeshet, Eurogamer sanjnos nem tesztelte csak a nextgen verzákat.
  • TomStorm
    #151290
    Most X360 D3 RoS tényleg ilyen szar a Frame?Össze vissza akad már kezd elmenni a kedvem is az egésztől
  • Totti5
    #151289
    Dreampage homokozója! :) beleköphettem volna mindegyik cikkébe jó pár dologgal ami valósabb képet ad a játékról, de nincs értelme, de attól még a HD videót és a real time rendertől illik megkülönböztetni ( ez még sem "csak" egy 100 p elétérés ), de ha nem is megy mert amúgy sasolni kell hisz a videó nagyon szép és nagyon jó a tömörítése, azt hogy frémdrop nélkül tolja le az összes kátszínt tökéletesen!!! bármi van a képen vs amikor megkapod az irányítást és 30 fps alatt suhan az elég szembetűnő, persze nem szólok bele, azt csinál amit akar... mondhatnám hogy volt közel 1 éve az eurogamer tech elemézést is elolvasni, ahol leírják, mert szokta és fordított is onnan több alkalommal komplett cikket. Ha már valami "hivatalos" dolgot csinál akkor csinálja jól, mondjuk ha már 1 hete írtam kommentbe neki, akkor legalább válaszolt volna és javítja a cikkben, mert csupa jószándék vezérlet, de így h le sem tojt, már mérges vagyok.
  • QuippeR
    #151288
    XOne-s CoD: Ghosts-ban nincs semmi olyan, ami megakadályozná, hogy egy más gépen használt játék teljes értékű maradjon, ugye? egy kolléga kölcsönadná (az eddig még nem használt) példányát, és nem akarom, hogy valahogy az accountomhoz bindolja a rendszer vagy valami, aztán mikor visszaadom a lemezt, akkor ő meg ne tudjon vele mondjuk multiban játszani.
  • orichalcos
    #151287
    Xbon One Destiny STREAM Valakik már játszanak vele.
  • arty
    #151286
    de ez egy xbox promószájt, az a csoda h nem 10est kapott ...

    "Szeretettel üdvözlök mindenkit a megújult, és 2014 szeptemberétől immár teljes gőzzel üzemelő hivatalos Xbox Blogon!"
  • Totti5
    #151285
    Elég gyenge teszt, mint írtam is a kommentbe nincs tisztában azzal mi a pre render meg valós idejű cutscane. Gondolom még most javította a cikket. Nomeg nincs az 8 pont.
  • heady
    #151284
    Hiaba toltam vegig anno ketszer is xboneon, ugy megvennem psre mint a huzat.
  • n000rbi
    #151283
    A Ryse kb. az xbox one "Knack"-je, mindkettőt divat lehúzni. Ha már úgyis olyan nagy kakában van a Crytek, igazán kidobhatnák ps-re is, szerintem sokan vennék. :)
  • davidka003
    #151282
    Ryse: Son of Rome teszt

    "Az a nagy helyzet, hogy a Ryse: Son of Rome tipikusan egy olyan "utálni kéne" skatulyába szorult játék, pedig többszöri végigjátszás és sok multiplayer után sem látom jelét ennek okára. Sem a kampány hosszába, minőségébe, sem egyéb tartalmába nem lehet belekötni, a látvány az egyik legszebb amit valaha láttunk, története, realizmusa minden pillanatban értékelhető. Római birodalmat feldolgozó játék konzolon aligha lesz ilyen még egy, a stratégiai műfajt leszámítva pedig valószínűleg sehol. A harcrendszere viszonylag egyszerű, ez tény, ellenben taktikát és időzítést kíván, nem puszta gombnyomkodást, a leglényegesebb pedig hogy minden egyszerűsége ellenére sokadjára is élvezetes marad. Bűnös, véres élvezet, olyan, amiért a hasonló témájú filmeket és tévésorozatokat is szeretjük. "Róma lüktető szíve nem a szenátus márványpadlója, hanem a Kolosszeum homokja." Ez a játék pontosan visszaadja ezt az érzést. Vitallion parancsnok szavaival élve: Róma a civilizáció. Róma a rend. Róma a hatalom. A Ryse pedig, hölgyek és urak, maga Róma."

    Jó lehet nagyon. :)
    Alig várom, hogy legyen ONE-om hozzá pár év múlva. :D
  • vg
    #151281
    Én pont a rendőröst részt szerettem.
  • barmi
    #151280
    Gratulálok Mester !
  • balee4
    #151279
    Totti: ha nem gond, felvettelek Live-on.
    Illetve pár One-os emberkét még felvennék, mert Totti-n kívül kb. 2 ismerősömnek van One. :) De ti is felvehettelek, a gamertag-em: Dr4amLord.
  • Firerock
    #151278
    Akkor jó,sok negatívumot nem hallottam eddig. Holnap nekem is meglesz :)
  • Harlekin
    #151277
    Így legyen...
  • Harlekin
    #151276
    Szerintem elég sokan...
  • Firerock
    #151275
    Ea Access-re előfizetett már valaki?
  • DarkSector
    #151274
    Lassú vagy vazze. :D
  • orichalcos
    #151273
    Szerverek már holnap mennek, ez új hír. katt

    Új-Zéland meg elvileg 10 órával van előrébb mint mi. (GMT+12, mi pedig GMT+2) Vagyis náluk szeptember 9 éjfél az nálunk szeptember 8. 14:00. (korábban elszámoltam magam)
  • balee4
    #151272
    Pont most hagytam abba, kb. 3-4 órát toltam. Holnap délután folyt. köv. :)
  • Totti5
    #151271
    Jó lenne egy normális rész rendőrök nélkül. Amúgy nem igen lehet betelni a graffal, baromi jól néznek ki az effektek, fények és az időjárás, meg úgy minden amikor zajlik a dolog. Nextgen.




    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.07. 20:39:43
  • Harlekin
    #151270
    Mert átpártoltál a sötét oldalra és ritkán nézel be ide.kinek van ideje 2 napig twitchet nyomni...
  • arty
    #151269
    itt esgén még sose csíptem el senki twitchét :D

    mire én kattintok, mindig offline ...
  • Harlekin
    #151268
    szerintem nem...
    most jelenleg pstszerint 10:20:49
    vasárnap, 2014. szeptember 07.
    Tehát mi már később vagyunk értelem szerint.Így a destiny ugye 9/9 00 kor indul azaz még 38 óra tehát az nálunk kedd 11 óra énszerintem....
    Mind 1 milyen lokáció lesz beállítva a PST a mérvadó akkor indul el a szerver akkor küldi ki az engedélyeket...Jó lenne ha nem így lenne ahogy én számolom,de szerintem így lesz...
  • orichalcos
    #151267
    Vagyis ez holnap délután 5 órát jelent. Ha jól értem.
  • balee4
    #151266
    Nyomatom a Ryse-t, akit érdekel: http://www.twitch.tv/dr4amlord
  • Tyrant01
    #151265
    Mivel az a +12-es időzóna, mi meg a +1-ben vagyunk, 11 órával korábban.
  • orichalcos
    #151264
    Xbox One-on a Destiny-vel akár már holnap játszhatsz.

    Nálunk ez hány órát is jelent pontosan? AM12:01 NZT
  • TomStorm
    #151263
    Skeleton King kb 2 perc volt Hard-on:))OP a Crusader!3-400at kriteltem rá lvl15 Smite+Heavenly Strenght 2kezes kalapáccsal és full Strenght-es pajzsal ZSÍÍR:DD

    De remélem későbbiekben a kraftolt cuccok nem lesznek erősebbek mint a Legendary-k-.-
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2014.09.07. 11:13:32
  • arty
    #151262
    MW1-ben is de gyűlöltem a túlerőltetett rendőröket... valahogy a fejlesztők elfelejtették, hogy ez elsősorban egy autósjáték lenne :(
  • Totti5
    #151261
    Vagyis arról szól hogy kimész a garázsból egy kiválasztott versenyre, elindítod a versenyt, de legyen az akármi a rendőrök felbukkannak mindenkép itt vagy ott, na amikor már megy a roncsderby nyerd meg a versenyt, ha megvan megkapod a pénz érte, de az csak akkor lesz a tied ha bankolod, vagyis keresel egy garázst a tárképen és belépsz oda, mert ha elkapnak a rendőrök akkor elveszik a pénz ami nálad volt. Iidóta egy játékmechanika egy autós játékba, a renődöket meg lerázhatod, de csak 10 másodpercre utána hiába mész tovább random megint nekedesnek.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.07. 10:31:29
  • TomStorm
    #151260
    Felettéb mód tudok örülni ennek a Nemesis-nek mikor Rare monszta harc közben megjeleni lol:D
    Végülis csak egyet üt meghalok és eltünik omg-.-

    Nagyon jó lett az új D3 de azt nem értem 720p miért van Frame drop és ha felteszem egy általam kiválasztott felbontásra akkor miért nincs?
  • Totti5
    #151259
    Azzal nincs is gond, igaz túlzás már a csicsa, mert pl a fákról 1 perc alatt annyi levélv hullik le hogy annyi nincs is rajtuk:) de csillog villog, fénylik minden. Ha nem lennének benne rendőrök ez egy nagyon jó játék lehetne, de autózni sajnos nem lehet benne, mert bármit csinálsz, bármerre mész, bárhogyan mész 1-2 percen belül már a rendőrök, helikopterek kereszttüzében leszel, onnantól meg ez nem autós játék lesz hanem akciójáték... pedig a tájak szépek, erdő, sivatag, hegyek, nappal, éjszaka, eső, hó.
  • balee4
    #151258
    Érdemes ilyet venni? Vagy esetleg van vmi komolyabb?
  • DarkSector
    #151257
    nézd azokat a bokrokat meg sziklákat....:D az szép? :D
  • DarkSector
    #151256
    nem értem a kérdést.
  • arty
    #151255
    pedig tök jól néz ki :)

    (még a végén igazat kell adnom skyline-nak? :DDD )