176613
banner
  • Firerock
    #151254
    Nalátod. Kell hozzá egy vezeték nélküli reciever.
  • TomStorm
    #151253
    Én?Sehogy
  • TomStorm
    #151252
    Ja úgy,értem:)
  • Firerock
    #151251
    X1 játék az érdekelne!
  • Firerock
    #151250
    Akkor el tudod mondani hogy kötöd össze a vezeték nélkülit a PC-vel?
  • DarkSector
    #151249
    Nem, de így vette, lehet pc-hez, létezett 10-12-ért régen ilyen kiszerelés, és nem kell neki már. :)
  • DarkSector
    #151248
    De ha esetleg érdekel, a recevier érdekelne 2k-ért.
    Ha eladod külön.
    Wireless meg érhet vagy 5 ezret.

    Vagy kapsz érte játékot cserébe ha kell.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.06. 19:50:31
  • TomStorm
    #151247
    Milyen PC-s "vevővel"?X360 kontrollerhez nem kell ilyesmi
  • Firerock
    #151246
    Nem kell valakinek egy Xbox 360 wireless kontroller PC-s vevővel? Mennyit lehet érte kérni?
  • DarkSector
    #151245
    "Amit anno próbáltam 360on az a borzalom köszönő viszonyban sem volt ezzel. "

    Látványban borzalom vagy másban is?
  • Totti5
    #151244
    NFS játékmmechanikában katasztrófa. Szerettünk volna 2en multizni, versenyeket menni, de 2 órán án csak rendőrökkel ment a burnout. Semmi mást nem tudtunk csinálni. Kijelöltem egy időversenyt, 4 mérfőldre, de nem tudtunk odamenni anélkül hogy 3 rendőr na kezdett volna el üldözni, aztán ha már üldözött akkor sosem fogytak el. Aztán rájöttünk hogy safe houseba be kell lépni és eltünnek. Oké, megvolt, verseny kinézve indulunk és 1 perc sem telik el már jönnek a rendőrök. Ez így teljesen élvezheteten, nem lehet benne versenyezni vagy csak simán játszani, mert mindig rendőr roncsderby lesz. Fizika sajnos nincs és ez látható is nagyon sokszor ami rettentő illúzió romboló mert nem autót vezetünk, még ha vannak jobb pillanatai is.

    Maga a játák hibátlanul fut, nagyon szép, tökéletesen fix 30 fps. Amit anno próbáltam 360on az a borzalom köszönő viszonyban sem volt ezzel.



  • Harlekin
    #151243
    soha nem tudjuk meg...3an is próbáltunk segíteni,de ezek szerint nem olyan fontos vagy már megoldódott...
  • arty
    #151242
    egyszerre akrsz képet mindkettőn vagy néha egyiket, néha másik tévén akarnál játszani?

    első esetben egy hdmi splitter, utóbbi esetben egy hdmi switcher fog kelleni hozzá
    3-6 ezer forintos tétel bármelyik is
  • DarkSector
    #151241
    Igen.
    HD+SD Tudtommal, vagy veszel valami Converter dobozt.
  • DaniX14
    #151240
    Sajnos úgy sem jó :/ De néztem a másik profilomat amit nem használok, annál pedig betölti azt is.. Remélem megjavul addigra és betudom állítani, hogy ne legyen automatikus a megújítás.
  • TomStorm
    #151239
    Nem mondanám könnyűnek X360-on.ACT 1-be már többször vissza kellett vonulnom a 15 kezdő poti már elfogyott.Szerintem teljesen jó még.Aztán lehet nagyobb Gear-el könnyebb lesz.Tény és való,hogy vanilla D3 Hard szinthez csak közelít de így lehet élvezni a játékot.
    Én meg vagyok elégedve
  • Harlekin
    #151238
    Igen... Kihúzod az egyikből és bedugod a másikba!
    De mivel nem írtad le pontosan,hogy most osztani akarod a képet vagy ki be dugdosás helyet felváltva használni!?
    Így első körben ezt nézegesd...
  • Béla9248
    #151237
    Sziasztok! Van ra mod hogy a konzolt 2 tv vel osszekossem? (360)

    Utoljára szerkesztette: Béla9248, 2014.09.06. 15:36:39
  • TomStorm
    #151236
    Nem engedi importálni a régi D3 mentésemet ROS-ba mert már nincs meg az account.Ilyen hülyeséget is csak én tudok csinálni,nem igaz már mindent elölről kezdhetek.Mondjuk HARD-on megy szépen Crus.-al és 75% bonuszt kapok és engedi Expert-et is következő karakterrel akinek már adhatok cuccokat.

    Nagyon jó Crusader iszonyat látványos a harc vele,kiváncsian várom az új ACT-ot milyen és az Adventure módot:)
  • TomStorm
    #151235
    Párszor ráfrissítesz vagy ki/be log és jó lesz
  • DaniX14
    #151234
    Közben már megtaláltam, hogy az előfizetési opciónál a profilnál lehetne kikapcsolni a dolgot csak az meg ezt írja ki:

    Ajjaj... Ennek bizony nem lett volna szabad megtörténnie.

    Úgy látszik, valami bökkenőre bukkant a rendszerben.

    date: 2014.09.06. 9:48:04
    s: mTH0lZn22aSsBMhjmlYG78mPjt0/N9zYgiH+Jf/J7TM=
    req: 8a6f6e23-c6e5-42a4-abfe-d43da6b6c2c0

    Másnak is ?
  • DaniX14
    #151233
    Sziasztok! Ma fizettem elő egy havi EA Access tagságra és arra lennék kíváncsi, hogy magától fogja majd megújítani amikor lejár? Mert, én most csak egy hónapra akarom kipróbálni, aztán nem akarom, hogy magától csak, úgy levegye a pénzemet.. És nincs olyan opció sehol se , hogy ki lehetne, kapcsolni azt, hogy ne újítsa meg a tagságot..
    Köszi a választ előre is !
  • TomStorm
    #151232
    D3 RoS végre itt figyel már:)kezdtem female Crusadert
  • TomStorm
    #151231
    Na végre egy upgrade lehetőség.
    Remélem DA3 is lesz ilyen és még több játéknál is
  • Botond #151230
    GZ!
  • orichalcos
    #151229
    Vedd meg digitálisan PS3-ra vagy xbox 360-ra a Destiny-t, ingyen megkapod nextgen változatot is. Csak január 15-ig.

    Akiket érdekel a játék, de még csak régi konzoljuk van, azoknak ez jó dolog, főleg hogy a megszerzett cuccok mind átvihetőek a nextgen változatba.
  • DarkSector
    #151228
    Nem irigylem a faszit mezitláb futni ennyit a városban. :D

    Meg mikor a motorral nem tudott felmenni a lépcsőn, az vicc.
  • balee4
    #151227
    Nyomatom a Dead Rising 3-at, akit érdekel: http://www.twitch.tv/dr4amlord
  • tesó07
    #151226
    Amúgy nem tudtok valakit aki árul jó áron neten feltöltőkártyát meg goldot ( Iceakoson kívül,mert ő most nincs ) ? Köszi a választ előre.
  • tesó07
    #151225
    Akinek tegnap jött meg az xbox one és kapott hozzá cod:ghosts letöltőkódot, van olyan akinek nem jó?
    Mert nekem az istennek se engedi letölteni, valami hibát ír.....pedig a forza jön rendesen.
  • Harlekin
    #151224
    A nagy szart most is a melóhelyen gebedek...
  • Totti5
    #151223
    Nem kell a duma tudjuk hogy egész hétvégén acsizol hogy hétfőre 1. legyél

    Ezek a képek :))))

  • Harlekin
    #151222
    3. vagyok...És én örülök más sikerének.És mivel melóhelyet váltottam sajna nagyon nincs annyi időm mint amennyit szeretnék acsizásra fordítani...Plusz itt volt a titan ami aztán rengeteg időt vitt acsizás helyett még kimaxolás után is...
  • Totti5
    #151221
    Headsetet lehet valahol kalibrálni?

    Bedugom és csetelek. Hangminőség érezhetően javult, maga a füles jobb minőség, gombokkal lehet adagolni a hangerőt ami tartósabb lehet mint a tekerős volt 360on, DE max hangerőn is halk. Ha most 5.1en tolnám a BF4et kb nem hallanám mit mondanak nekem ( pedig elvileg nem vagyok süket, és ismerős aki ma vett boxot 1 perc után pontosan ezt vette észre ), a másik meg hogy érzékeny és beszűrődik a TV hangja 20% hangerőn is ha nem beszélek akkor is.

    Nem áll össze a dolog, persze kijelzi a kontrollert batterit már 3helyen a gép, rezeg villog, az arcomba mondja hogy MOST kell cserélnem, hisz az volt a fontos és nem pl emiatt verni az asztalt.

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.05. 21:57:00
  • Tinman #151220
    Hát akkor marad a PS4 verza...
  • arty
    #151219
    edit: 15w-ot eszik standby-ban
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.09.05. 21:23:49
  • arty
    #151218
    Halál szánalmasak ezek a "megállapodások" :((
  • arty
    #151217
    Ez így van, de bejáratott IP, nem hiszem h egy EA veszni hagyná...
  • arty
    #151216
    Ne tapsolj, nem érsz rá! Húzzál bele rendesen! :D
  • davidka003
    #151215
    Állítólag a Crysis 3 le lett zárva viszonylag korrekten.
    Persze ettől még jöhetne Crysis 4.