176613
banner
  • orichalcos
    #151334
    Inkább Halo-Borderlands, mint COD.
  • Muttley
    #151333
    kijött :-)
    aki már tolja
    melyik lett inkább?
    - Bungie féle Halo v. Activision féle CoD?

  • AnarchoiD
    #151332
    vicces ez a destiny 50% -nal azt irta ready start aztan azota all egy grafika hogy "installing" :) minek irta akkor hogy ready to start ? :) neha valtogatja a kepeket es zenel....
    Utoljára szerkesztette: AnarchoiD, 2014.09.09. 14:03:17
  • TomStorm
    #151331
    Na végigzongoráztam pár felbontást Dio3 RoS alá.1024x768 widescreen eddig talán a jobb választás,itt már nincsenek azok a nagy akadások csak mikro stutter ha jól írom tehát apró akadások vannak már játszható akár Hardcore karakterrel is a játék bevállalható.
    1080i-t tesztelem nemsokára bár fogalmam sincs az mire teszi a felbontást főleg ha a képernyő felismerés sincs bekapcsolva akkor,hogy renderel felbontást hozzá,no mindegy ő tudja:))
    A létező összes Display R.-es és az nélküli felbontást végignézem,mindet tesztelni.Újrapasztázást itt Slim-nél nem merek bevállalni kissé nehézkesnek nézem a szétszerelést.
  • AnarchoiD
    #151330
    haverok toltak egy ovatos 6ora nhl15 -ot ;) egy eletre megutaltam a hoki-t , pedig elotte sem szerettem ;)
  • AnarchoiD
    #151329
    ea acess az jatek lizingrol szol, beaktivaltam (aztan leis mondtam azonnal, ne vonjon jovohonapban) es letoltheto volt 4-5 gamma + kiprobalhato (trial) 2-3 masik

    nem ad ingyen semmit, maximum kedvezmenyt ha permanensen megvenned az adott jatekot.....


    szvsz en az EA acess-ben azt az elonyt lattam, hogy 5usd -ert lekaphattunk par sportjatekot amig nalam volt egy tarsasag es kigamolhattak magukat a nepek... ;)
  • csicskakapitany
    #151328
    Az EA acces is ad ingyen játékot, mint a LIVE?
  • orichalcos
    #151327
    Aki Tolják Destiny-t és korábban aktiválták azt a 20+ kódot, azoknak fontos, hogy csak akkor kapjuk meg cuccokat, ha a kódokat aktiváljuk is Bungie oldalán. katt
  • Firerock
    #151326
    Na most beszéltem az Xbox supporttal,reggelre felkerült a Ghost,viszont most probléma van a kódok beváltásával,ez hamar orvosolni fogják (állitolag...) Amúgy nagyon kedves volt a telecenteres ember. Ez piros pont.
  • Firerock
    #151325
    Kedves Xbox One előrendelők

    a mellékelten kapott Call of duty ghost kód beváltása a következő:

    keresse fel az xbox.com oldalt ott lépjen be az xbox one-on is használt live fiókjával
    majd a redeem code menüpontban írja be a kapott digitális kódot
    a beaktiválás után az xbox one konzolon az áruházban a call of duty ghost játék ingyenesre vált és innentől kezdve letudja tölteni és telepíteni a játékot

    lentebb a kiadó eredeti angol nyelvű leírását olvashatják

    CALLING ALL XBOX ONE OWNERS!!

    If you type the code into the Xbox One it will say "Sorry this code is for XBOX 360 Only"

    Don't worry!!

    Visit xbox.com and login with your account (same one as your xbox live gamer tag)
    Click redeem code and enter the 25 digital code found in the call of duty box
    Click Confirm

    Go to your Xbox One console and click on the games tile
    Find call of duty ghosts
    You will notice it has changed from £54.99 to FREE
    Click download to install the game

    Enjoy :-)
  • gduck
    #151324
    Erre az NFS nem alkalmas, viszont a hamarosan megjelenő CREW pont jó lesz ;)
  • TomStorm
    #151323
    Nem semmi.Sok sikert nekik én tuti beszerzem majd.
    Addig esetleg régebbi részeket kiadhatnák X360-ra:-)
  • grebber
    #151322
    Xbox One-ra érkezik a The Incredible Adventures of Van Helsing
  • davidka003
    #151321
    GTA V 20.000 Ft live-on. :D
    Ahhoz képest ez nem is sok.
  • orichalcos
    #151320
    Hja igen, ott kicsit megdobbant a szívem hogy WTF? :D
  • DarkSector
    #151319
    PASS = 8590 FT!!!!!!!!!!!!!!

    Amúgy az év egyik legnagyobb durranása egyértelmű volt hogy a live legmagasabb beárazását fogja kapni....és jó ideig nem is lesz olcsóbb.
  • orichalcos
    #151318
    14990 Ft lett a Destiny Live-on. Xbox 360-ra. US store-ban még nincs fent, gondlom a szokásos 60 dollár lesz. Ez szerzem végül be, így jól jön majd ingyenes one példány.
  • Firerock
    #151317
    Nekem még ez sem jön be,sima error-t ir ki Windows alatt is és az Xboxon is.
  • davidka003
    #151316
    Undorító féreg dolog volt tőlük.
    Na pont ez miatt nem veszek tőlük semmit. Mondjuk régen is utáltam őket, mert marha drágák 99%-ban.
  • orichalcos
    #151315
    Igen, tudom mi ez. PH-n meg Gameren is ez volt. Majd írták hogy migrálás után ment minden rendesen.

    A COD: GHOSTS Xbox one kódjával automatikusan kapsz egy xbox 360-as példányt is, így kettő COD lesz acountodon. (Xbox 360 példány, Xbox One példány)

    Egyik srác akinek sikerült. (nála pont kipróbáltuk személyesen is hogy megadtam xbox 360-on a kódot, ott kiírta hogy hibás)
  • Totti5
    #151314
  • arty
    #151313
    igen, aki bekalkulálta, h eladja/cseréli (miután letolta), annak ez nagy pofon ... :((

    365ön is már előre hirdettek példányokat...
  • orichalcos
    #151312
    "Migráljon át ami 360on 3 hónap fixre, közbe lesznek gold akciók amikről lemarad,"

    Miért maradna le bárki is akciókról. Át kell csak állítani a ONE régióját és már a magyar árakat látja. ONE esetében nem számít már hogy milyen az account régiója. (most cod esetében ez kivétel mert nálunk a magyar live-on nem elérhető a COD.Még.)
  • Totti5
    #151311
    Azt mondták "elfogyott", de akkor miért nem adtak BF4et vagy bármit ami volt, vagy miért nem mondták el mivan, vagy miért nem annyit rendeltettek elő amenny volt.... Fene sem érti, mondjuk ez simán átverés így, mert nem nextgen COD-ot kapsz első körben, pláne nem BR lemezen.
  • Totti5
    #151310
    Az ACT 5 jóval szebb és részletesebb grafban és több is az enemy+effekt. X1en is szarabbul tudott futni jó pár daránál, bár mint bárhol a játékban amikor nem volt semmi a képen volt hogy 54fps, amikor 25enemy rongyolt nekem 60 volt, csak ez az ACT5ben többször fordult elő.
  • arty
    #151309
    én ezt a futáros/személyesátvételes rasszista válogatást nemértem... nem fért bele az 5kg-ba a cod lemez? :)
  • arty
    #151308
    pedig egyébként a demo teljesen jó volt 360on, szerintem ...
  • arty
    #151307
    jesszus :D

    tyrant az ms sztereotíp vásárlója :D

    ( pláne, h tudom h még a DRM-nek is integetett, sőt: visszasírja )
  • Totti5
    #151306
    Migráljon át ami 360on 3 hónap fixre, közbe lesznek gold akciók amikről lemarad, csak azért, mert a megyer lájvosok megint hozzák azt a szánalmas formát mert hiányos a magyar piactér!!! Már megint, pedig 1 év sem telt el... na ezért nem kell nekem a magyar.
  • grebber
    #151305
    Batman: Arkham Knight Batmobile Edition (PS4/XOne) includes:

    Custom Art Book – 80 Page, Full Colour Art Book Showcasing the concept art of Batman Arkham Knight
    Limited Edition SteelBook™ – Unique SteelBook™ case and game disc
    Comic Book – Limited Edition DC Comics Batman: Arkham Knight #0 Comic Book
    Exclusive Character Skin Pack – Three Unique Skins from DC Comics – The New 52
    Transforming Batmobile Statue – Fully transformable Batmobile statue realized in exquisite detail by TriForce
    SRP: $199.99 / 199.99€ / 169.99£

  • orichalcos
    #151304
    Nem kell x360 hozzá, csak át kell migrálni HU accountról, mert itt még nem elérhető digitálisan. Ha valaki tud várni akkor állítólag napokban felteszik hozzánk is a COD_ot. De tök mindegy amúgy, mert account migrálás után vissza lehet tenni a ONE régióját és minden ugyanolyan mint korábban.
  • Totti5
    #151303
    576 szépen leszopatta a vásárlókat

    COD Ghost játékot a bolti átvevők lemezen kapták meg, a futárosok letöltő kóddal.

    A letöltőd X360 - XOne upgrade, tehát 360 kell hozzá hogy beregeld és utána ha rajta van az accon tudod letölteni X1-en is.

    Nade, ezek a idióták ( erre jobb szó nincs ), UK kódot adtak amit magyar Live accal nem lehet letölteni!

  • TomStorm
    #151302
    Utánaolvastam lesz Patch,tudnak a problémáról!!Na így már kicsit megnyugtatóbb..
  • Firerock
    #151301
    Ez a készenléti mód hogy jön elő? A power saving módba raktam az első inditáskor
  • DummyBoy
    #151300
    Engem most a fene megesz, mert nem tudom, hogy eldjam-e a dobozos Destinymet és megrendeljem online vagy ne ... xD
  • TomStorm
    #151299
    Az Enemy mértéke biztos nincs a grafika igen.De nekem jelen pillanatban jobb lenne még csúnyább graf csak futna normálisan.
    Az alap Diabloval semmi gondom nem volt!Nagyon szépen ment a konzolon.Itt valamit elcsesztek viszont de nagyon mert változás grafika terén nem igazán van.Annyi,hogy néha esik csak szét a kép de efektek minden ugyanaz
  • Totti5
    #151298
    Tedd készenlétibe és akkor nincs bekapcsolva de töltések mennek. Amúgy tök mindegy mennyit megy, mindegy volt a 360an esetében is. Ott az első széria volt hibás, amik utána jöttek már mehettek 1 hétig is, semmi baja nem volt.
  • Totti5
    #151297
    Lehet mondani h a Diablo 3 elfut kvarcórán is, de nem. Elég számítás igényes amikor tömegattak van, ráadásul a kiegben több az ellenfél és szebbek is a pályák nem csoda h prevgen ezt már nem bírta. Prevgenen nem érdemes Diablo 3at játszani, mert eleve vissza van butítva a pálya és az enemy mértéke.
  • TomStorm
    #151296
    Akkor ebbe most csúnyán beleszaladtam.Ezek a jelek,hogy bizony kell már az a Next.Gen!!
  • TomStorm
    #151295
    Ez biztos,hogy nem Fix 60fps.Ha az akadásokat/shuttert vagy mit nem veszem alapul akkor is időközönként simán lemegy 20-30 között.
    A kép már annyira nem esik szét(vagyis nem olyan sokszor)mint a sima D3-nál de a Frame rate egyszerüen borzalmas.
    Mikor Nemesis megjelenik kb 30mp-et kell várni mire betölti az inventory-t nyögvenyelősen nyitja a párbeszédeknél késik szóval borzalmas komolyan.
    Megpróbálok utánajárni máshol mert látom itt a topikban senkinek nincs meg de ha lenne tipp megoldás így kivülállóként az érdekelne,köszi!