176613
banner
  • Firerock
    #151374
    Eddig is tudtam hogy nem szeretem az ilyen stilusú játékokat (sci-fi),de ennek adtam egy esélyt. Hát nagyon nem jött be.
  • Seth
    #151373
    Nem sok időt adtál neki :(
  • Firerock
    #151372
    Kipróbáltam a Destiny-t. Nem jött be. Eladnám,cserélném,leginkább az utóbbi. Valakit nem érdekel? Rise,Watch Dogs érdekelne cserébe. Ha meg eladnám akkor mennyi lenne a reális ár? 1x volt a gépben.
  • Firerock
    #151371
    Csak nextgen konzolokra és PC-re adták ki. Nekem Xbox One-on fennvan.
  • TomStorm
    #151370
    Fifa 15 Demo nincs Live-on?
  • DarkSector
    #151369
    Ma jött.
    Igénytelen üzemmód ON!

  • arty
    #151368
    forza, halo
  • Moby
    #151367
    De. Csakhogy nem ezt mondtad (ez egyébként is nem bejelentett módon asszem 3 éve történt meg, amikor fossátörték az egész psn-t, és most, 2 hete, amikor ddosolták). Te azt mondtad, hogy psn-en laggol, ami live-on nem.
    Egyébként szerintem is jobb a live, de nem ebben. És még azon is lenne bőven mit csiszolni.
  • TomStorm
    #151366
    De ha nincs PSN akkor nem tudok Online játszani.Én már figyeltem mikor párszor ezt írtad:"Ezt leginkább külső szolgáltatók végzik ahol a szerverplatform a kapocs a játékos és a host között".
    Nem is igazán értem.Ha xar a PSN akkor tökmindegy milyen a külső szolgáltató szervere nem?
  • Moby
    #151365
    >PSN 1-2 játék csúnyán lagol még Live-on szépen megy.

    Sem a live, sem a psn nemigen hosztol játékszervert közvetlenül. Ezt leginkább külső szolgáltatók végzik ahol a szerverplatform a kapocs a játékos és a host között. Azaz semmilyen módon nem determinálja a működést, hogy az live-on, vagy psn-en megy, hacsak nem eltérő szolgáltató áll mögötte, és/vagy el nem cseszték az adott platform kódját.
  • TomStorm
    #151364
    Ezt nem hiszem el lvl25 HC kari elem lemerül és ahogy cseréltem másik akksira visszanyomtam játékba,későn reagáltam levertek:DD

    Amúgy sikerült belőni 50-60FPS-t.Display Recovery ON Widescreen ON és 1024x768 felbontás.TV-n meg felhúztam képélességet majdnem max.-ra
  • TomStorm
    #151363
    Meg cserélni is ellehet bármikor akár egy hétre rá is ha nem tetszik és még fizetni se kell egyikre sem
  • TomStorm
    #151362
    Én csak kipróbáltam őket tessék ezt figyelembe venni így írom a véleményt!
    Nem igazán van ellenérv ami olyan jelentős lenne.Kontroller X1 kényelmesebb de PS DS4 rezgőfunkció Epic.Kinézet szubjektív kinek mi,nekem PS4 jobban tetszik.
    Exclusive játékok mind2 gépre kb.azonos arányban vannak.
    X1 Dashboard nálam nyerő a PS4 User Interface/XMB is viszont jó lett.Kinect nagyszerü de lehet kapni sima változatban is tehát ez se kell figyelembe venni mert ha úgy vesszük akkor azt plusszba meg kell fizetni és kinek van rá szüksége kinek nincs.
    Live,játék akciókban verhetetlen gondolom a későbbiekben sem fog változni.
    Live nálam mindig megy az Online játékra alkalmasabb.PSN 1-2 játék csúnyán lagol még Live-on szépen megy.

    Ha jó ismerősöd és tudnátok együtt online/Coop játszani akkor az ő helyében X1-t vennék.Ha viszont eddig nagy PS fan volt és tetszett az összes PS Ex.cím akkor szerintem ne győzködd mert téged fog szídni ha jönnek az új PS4 címek:D

    Egy idő után viszont sokaknak úgyis lesz mind2 konzol ha lemegy az áruk ezt is figyelembe lehet venni tehát nem egy autót vagy lakást vesz azért csak egy játékkonzol:)
  • Firerock
    #151361
    Köszönöm szépen! Kielégítő választ adtál! :)
  • davidka003
    #151360
    Eladás után nem tudod használni.

    De amúgy nincsen semmi. Amíg nálad van te használod.
    Ha eladod akkor más.
    Akár neten is.
  • Firerock
    #151359
    De ha én használom,akár neten is akkor ő is fogja tudni? Nagyon nem vágom hogy van ez,azért ez a sok hülye kérdés.
  • davidka003
    #151358
    " Ha igen mi a módja?"

    Találsz egy vevőt.
    Szvsz ha jó áron adod akkor jatekaim.hu-n ugranak majd rá.

  • Firerock
    #151357
    Mi van playstation-el? :) (Egyik cimbim most vacillál hogy Xbox vagy Ps és kéne nekem valami ellenérv a ps ellen :D)
  • Firerock
    #151356
    Na megjött a Destiny. Úgydöntöttem hogy ki szeretném próbálni,adok neki egy esélyt. Van rá mód hogy ezekután eladjam ha mégsem tetszik? Ha igen mi a módja?
  • Botond #151355
    ty!
  • Totti5
    #151354
    + közönséget is alaposan átdolgozták és nem csak grafban meg animációkban jobbak, de hangulatban teljesen új élmény ahogy énekelnek, bekiabálnak mindig csinálnak valamit. Tényleg odamentek és felvettek mindent, mint ahogy ígérték. Teljesen más élmény mint az előző részekben.
  • DarkSector
    #151353
    Hát az kurvanagy eltérés lehet akkor.
  • Totti5
    #151352
    Fifa 15 demó

    EA dobta az 1 meccs 2 rövid fél idő szisztémát ami szinte végig ment előző genben. Belepakolt 6 csapatot, 2 pályát az összes napszakot, változót ( eső is, hó is ) így mindent végig lehet próbálgatni!

    Amilyen látványos fejlődés volt a prevgen 14 és nextgen 14 közel annyi van a nextgen 14 és a 15 közt!

    Gyepet teljesen lecserélték, és immáron nem hogy jóval részleteseb és élethűbb, de dinamikusan változik ahogy tapossák a játékosok! A játékosok koszolódnak, a mezek még részletesebben mozognak, az érzelmek még jobban kivehetőek rajtuk, csomó új animáció belekerült ami 1-1 szitu esetén pl lökdösődés előjöhet. Az eső és a hó nagyon látványos, már nem mű hatást kelt. Rendesen fröccsen a víz is pl ha becsúszunk az igen látványos tud lenni. Amin nagyon meglepődtem, hogy beletettek olyan apróságot mint a mezhúzás. Le van rendesen animálva ahogy belemarkol a másik mezébe és huzogatja, a másik elesik ő meg elengedi , mindez persze teljesen random az adott szituációhoz igazítva, állati! Sok új animáció, még részletesebb meglévő animációk, még pontosabb átmenetek és impact engine. Kapus mint ahogy ígérték szintén láthatóan fejlesztették, sok sok új animációval és bravúrral.




    Jöhet a full!
  • DarkSector
    #151351
    Fuck Yeah!

    Megvan , a sors asszem döntött melyik konzolt veszem meg először!
    Ezt!
  • arty
    #151350
    mondanám rosszmájúan, hogy van honnan fejlődni, de aztán eszembe jut, h mi a helyzet playstationon és ... respekt ms :D
  • davidka003
    #151349
    Úgy érdemes.
    Mondjuk a Halo: reach nem rossz de nekem már sajnos megvan. Eladással meg nem vesződök most.
  • DarkSector
    #151348
    Fuck! Most néztem nekem már megvan! volt egyszer valami 700ft-ért, akkor megvettem, sebaj így jobb, a GOLD-omat ugy használom majd el, hogy 16. után hogy a kövi hónap másik felébe legyek benne, mert első arcade játék szokott lenni, a hónap másodikja meg AAA. :D
  • davidka003
    #151347
    Brutális mennyire fejlesztik.
    Iszonyú respect az MS-nek ezért.
  • davidka003
    #151346
    LINK

    Írja is:

    Exkluzív arany ára
    374,75 Ft
    1 499,00 Ft--<ez meg anélküli
  • DarkSector
    #151345
    Biztos hogy ez GOLD-al 375FT?
    Mert akkor beírom a Gold-omat, és tetejében ingyen lesz még Halo Reach is! :DDDD
  • DarkSector
    #151344
    Ugye viccelsz....
    Te vagy az egyetlen aki a kérdéséhez bebasz felesleges képeket is.

    amúgy nem, sem borderlands, sem halo, sem cod, sem battlefield, hanem ez egy Destiny....

    Semmire nem hasonlít.
  • DarkSector
    #151343
    bui
  • Harlekin
    #151342
    Ha hiszed,ha nem totál Destiny lett.
    Jah és baszott jó!!!!!!!!!!!!!!
  • Totti5
    #151341
    Anglia eladások ( a tényleges )

    PS4 - 1 milló
    X1 - 600-700 ezer közt
  • Totti5
    #151340
    Xbox ONE Október update

    Snap mód: Az Xbox Guide gomb kétszeri megnyomására ezentúl egy gyorsmenü fog megjelenni, amivel könnyedén nyithatunk új alkalmazást a képernyő jobb oldalán, egy gombnyomásra bezárhatjuk azt, illetve válthatunk a két futó app között. Eddig a játékosoknak ezt "vakon" kellett intézniük, így jóval kényelmesebb lesz a funkció használata.

    Friends app: Az októberi frissítés után a barátlista is rögzíthető lesz a képernyő jobb oldalán, onnan is lehet üzenetet küldeni vagy becsatlakozni másnak a játékába. Az üzenetek kezelése is végezhető ezentúl a Snap módban, vagyis jóval egyszerűbbé válik a játék közbeni kommunikáció.

    Achievements app: Megosztható lesz egy-egy achievement, és az is látható lesz, hogy az adott eredményt melyik barátod érte el korábban. Így megmutathatod, hogy végre te is elérted, vagy ha még nincs meg, tudni fogod kitől kérhetsz segítséget ezzel kapcsolatban.

    Teljesen új Friends lap: A Dashboardon új "fül" nyílik, ez lesz a Friends. Látható lesz, éppen mi népszerű a barátok körében, ki szerezte a legtöbb Gamerscore-t az elmúlt 30 napban, és még néhány információ.

    SmartGlass frissítés: Megjelennek a top játékok a profilon belül, illetve az alkalmazás barátlistájában is.

    DLNA és MKV támogatás: Az Áruházból letölthető Media Player app frissítése után támogatni fogja az MKV videók lejátszását, és a DLNA streamelést is. Minden olyan eszközről, ami támogatja ezt a szabványt, könnyedén lehet majd streamelni zenét, filmet és fotókat Xbox One-ra.


  • Totti5
    #151339
    Ennek örülök, kíváncsi leszek rá, remélem ez nem olyan mint a diabló 3 hogy 4 végigjátszás után kezdődik a játékélmény.


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.09. 17:43:42
  • davidka003
    #151338
    Szóval vicc az egész:

    Borderlands Games on Demand 75%
    Borderlands 2 Games on Demand 75%
    Borderlands 2 Season Pass Add-on 50%
    Borderlands 2 Mechromancer Pack Add-on 50%
    Borderlands 2 Captain Scarlett and Her Pirate’s Booty Add-on 50%
    Borderlands 2 Mr. Torgue’s Campaign of Carnage Add-on 50%
    Borderlands 2 Sir Hammerlock’s Big Game Hunt Add-on 50%
    Borderlands 2 Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep Add-on 50%
    Borderlands 2 Psycho Pack Add-on 50%
    Borderlands 2 Headhunter 1: Bloody Harvest Add-on 50%
    Borderlands 2 Headhunter 2: Wattle Gobbler Add-on 50%
    Borderlands 2 Headhunter 3: Mercenary Day Add-on 50%
    Borderlands 2 Headhunter 4: Wedding Day Massacre Add-on 50%
    Borderlands 2 Headhunter 5: Son of Crawmerax Add-on 50%
  • Botond #151337
    És a többi micsoda? Otthon nincs net, itt nem tudom megnézni. :(
  • davidka003
    #151336
    A heti gold akció gagyi viszont a Borderlands 2 csak 375 Ft GOLD-al.
  • csicskakapitany
    #151335
    2 Destiny videó - Xbox One