176613
banner
  • arty
    #151414
    ... és még mindig sokan értetlenkednek, h miért ilyen a gép (mármint h nem 300 ezres pécé van belül, annak teljesítményével - és persze árával)

    így mondjuk a prevgenesek már nem sokáig "örülhetnek", pláne látva a prevgen játék-eladásokat...
  • Totti5
    #151413
    US: PlayStation 4 and Xbox One sales are currently 70 per cent higher than combined PS3 and Xbox 360 sales after the same amount of time (10 months) on the market.

    PS4: 190,000
    X1: 159,000
    WiiU: 59,500
    360: 49,500
    PS3: 27,200
    WII: 13,600
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.12. 18:46:09
  • Totti5
    #151412
  • Myselor
    #151411
    srácok a destinyhez kell gold ?mert öcsém most kapta meg és nincs már goldja,de mégis tud játszani,és partyt is tud csinálni.valami gold hétvége van?vagy hogy működik?
  • Waczkor
    #151410
  • Myselor
    #151409
    sziasztok nincs valakinek 1 hetes live-ja ?nagyon szépen megköszönném:)
  • Waczkor
    #151408
    Még több infó,ps4 screenshotok, illetve ma jön a trailer.
    Katt
  • Waczkor
    #151407
    Az kimaradt hogy Ps4-re is ugyanekkor,pécére meg január 27
  • davidka003
    #151406
    Korrekt.
    Aki nem tolta még az jól fog járni.
  • Waczkor
    #151405
    GTA 5 Xbox One release date and new details revealed.
    Rockstar has finally confirmed the release date for Grand Theft Auto 5 on Xbox One - 18th November 2014.

    The studio has also shared a little more about the new content and assorted tune-ups you can expect from the next generation version of its latest open world hit.

    New activities (such as nature photography and range shooting), weapons, vehicles (such as the Dodo Seaplane and a Blimp) and wildlife are on the cards, plus denser traffic, a brand new foliage system, 100 new songs, new DJ mixes for the 17 in-game radio stations and "enhanced" damage and weather effects. Pre-order and you'll earn receive 1,000,000 in-game dollars to spend in the main game and GTA Online.
  • arty
    #151404
    lényeg a lényeg, csinált meg a transzfert és akkor megy minden accal minden játék :)
  • Totti5
    #151403
    Nagyon szép ez a Destiny!



    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.11. 21:31:49
  • Myselor
    #151402
    valakinek van 360-ra destiny ?aki megvette és nem jött be neki?:D
  • Bercy #151401
    Lehet, hogy valami ilyesmi lesz.
    Igazabol amikor megvettem az X360-at az volt az elso xbox-om.
    Regisztraltam rajta egy UK accountot (ugyanis angliaban elek) aztan kesobb vettem par jatekot.
    Egyszer volt szervizben a gep (nem tudom, hogy csereltek-e vagy javitottak), lehet utana kellett volna valami license tranfert csinalni, hogy most mar az az en gepem.
  • DarkSector
    #151400
    Mintha a DX11 nem AMD-n inditott volna, ez annyira nem meglepő nekem. :D
  • davidka003
    #151399
    Biztos hogy nem.
    Szerintem a license trasferrel lesz valami.
    Nem a te gépeden van és azért csak a saját account-oddal megy.
  • Bercy #151398
    Akkor nem tudom, miert nem mennek a live store-bol vett jatekaim masik accounton. Lehet bizonyos akcioban vettem oket amikor esetleg ez a korlatozas a resze lett volna a felhasznalasi felteteleknek?
  • davidka003
    #151397
    USA accom van meg magyar.
    Minden vásárolt játék megy mindennel. Van vagy 50 pénzért vett játékom.
  • Totti5
    #151396
  • Bercy #151395
    Nalam megse megy. Hidd el nem viccbol irom. Az egyik account egy UK account a masik pedig magyar.
    A UK accounton vasaroltam games on demand jatekokat es a magyar accounton nem indul el. Lehet egy masik UK accounton menne?
  • davidka003
    #151394
    " Ugy vettem eszre, hogy amiket penzert vettem GOD formatumban azok csak es kizarolag a sajat profilommal jatszhatoak. Azaz nem eleg ha a profilom rajta van a gepen de abba kell belepni ahhoz, hogy elinduljon a jatek. "

    Marhaság. Nekem 2 profilom van és mindegyik megvett játék megy másik profillal.
  • arty
    #151393
    nekem úgy rémlik, h akkor nem működik, de ezer éve próbáltam :(

    ha jó cimbi, hagyd ott az accod, max kérjen PW-t :)
  • Bercy #151392
    Ugy vettem eszre, hogy amiket penzert vettem GOD formatumban azok csak es kizarolag a sajat profilommal jatszhatoak. Azaz nem eleg ha a profilom rajta van a gepen de abba kell belepni ahhoz, hogy elinduljon a jatek.
    Azonban a Games with Gold "akciobol" vagy reedem koddal letoltott jatekok barmelyik profillal jatszhatoak sot ez eredetit amivel letoltotted le is torolheted.
  • TomStorm
    #151391
    ACT2-re Expert keresek D3 RoS Coop-ra valakit.Hybrid Tank+DPS Crusader akár csak ranged DPS(Justice+blessed hammer) craftolt full zöld szettbe és zöld fegyverrel(lvl25).A főbb Achivement-ek megszerzése is cél!
  • DummyBoy
    #151390
    Technikai kérdésem lenne.

    Mivel meglett a One-om, így tervezem, hogy eladom a 360-amat. Mivel egy cimborámat érdekelné, így szeretném a letöltött játékaimat rajta hagyni.

    Ha letörlöm a profilomat a gépről, akkor ettől a többi profil alól még játszhatóak lesznek a játékok?
    Vagy rajta kell hagynom és lejelszavaznom?

    Mi ilyenkor a teendő? Ha csináltatok már ilyet ,akkor hogyan?

    Előre is köszi!
  • grebber
    #151389
    Eléggé AMD párti ez a DX12 ,de ez már mióta tudtuk... A jövőbe tekintve sanszos hogy AMD-t kell venni...
  • davidka003
    #151388
    "A magyar fejlesztésű Pinball FX 2 Xbox One-ra is elérhető. Ha még nem próbáltad ki, itt az idő hiszen egy flipperasztal ingyen van. Ajánlónk az Xbox blogon."

    LINK
  • Moby
    #151387
    Az xbox nem baszkurálja a felbontást játéktől függően, a ps3 igen, szerintem azzal kevered. Egyébként meg ha nem valami roncs tévéd van szinte mindegy is, a mai tévékben lévő scaler semmivel nem rosszabb, mint a konzolban lévő. És a végeredmény így-úgyis fullhd egy fullhd tévé esetén.
  • TomStorm
    #151386
    Igen csak az a fura,hogy TV-m nem veszi vissza 720P-re D3 RoS-t mikor elindul.Többi játékot igen.Ez marad 1080P és olyan élsimítás van rajta,hogy PC megirigyelné:) vagy csak én voltam balfax és nem tudtam eddig,hogy 1080P-n jelenjenek meg a játékok?Mert ez is egy opció:)
    A régi Diablonál ilyen nem volt,rece hegyek,csúnyácska Graf.Itt csak lesek,hogy mi van:o
  • Moby
    #151385
    #151380 :
    >De hogy lehet 1080P fut D3 Xbox 360-on?

    Az ugye tiszta, hogy te azt állítod mennyin jelenjen meg, nem azt, hogy mennyin "fusson"? :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.09.11. 07:59:09
  • gduck
    #151384
    Ezt is megértük :)

    "A DirectX 12 a fenti szintek mellett a Microsoft terveinek is megfelel, vagyis egy olyan API-ról van szó, amelynél az Xbox One konzolra írt kódot direkten át lehet másolni PC-re, és igen apró, pár soros kiegészítésekkel futtathatóvá lehet tenni az érkező Windows operációs rendszeren."

    DX12
  • DarkSector
    #151383
    Konzolon lehet állítani a grafikát?????
  • davidka003
    #151382
    Ez egy konzol. Tök mindegy mire állítod nem kéne befolyásolnia a teljesítményt.
    A játék bugos, talán javítják.
  • TomStorm
    #151381
    És nagyon szép a grafika 1080P-ben,mozog a növényzet is ha átmegyek rajta vagy csak suhintok egyet fegyverrel durva:o
  • TomStorm
    #151380
    Aki most erre magyarázatot ad azt megcsodálom komolyan.
    D3 RoS-ba csak úgy tudok stabil 60FPS-t elérni ha bekapcsolom Display recovery-t és 1024x768-ra teszem VAGY 1080P-be.Értitek?1080P ugyanolyan stabil FPS van mint 1024x768 felbontáson lol
    Ahogy elállítom bármi másra akár 720p vagy 960 bármilyen felbontásra a játék egyszerüen szétesik,játszhatatlan:O

    De hogy lehet 1080P fut D3 Xbox 360-on?Így van megírva a játék vagy Wtf?
    Természetesen 1080p futtatom már órák mióta rájöttem erre,Spawn-olt közbe 2x is Nemesis és akadás nélkül lement a csata.
  • DarkSector
    #151379
    Amúgy mik az eltérések pl FIFA-nál az 5 platformnál?
    PC most valóban a rendes nextgen változat vagy a rgi generációs változat?
  • DarkSector
    #151378
    Hát ez jó kérdés, de asszem igen az a baj mert ahogy vásárolni sem lehet vele demozni sem, CSAK MULTI. :S
  • TomStorm
    #151377
    Ja csak Trial Goldom van lehet az a baj
  • DarkSector
    #151376
    Irták hogy minden gépre kint van, de gold kell az első héten a demo-khoz, különben nem jelenik meg a listán!

    valszeg ez a baj.
  • arty
    #151375
    ps3ra kint a demo, szal tuti nem csak nextgen!