176613
banner
  • Moby
    #151454
    Ennyire nem világos? A konzolgyártás nem üzlet. Maximum a beszállítóknak. Egy szükséges profitminimalizált nyűg a gyártó szempontjàból, amin keresztül értékesítheti a platformját, és mindent, ami ahhoz kapcsolódik. Most erre a nyűgre érkezik valami megoldásféle. Te azt gondolod az ms az xbox one-t akarja eladni. Szerintem nem azt akarja eladni. A tartalmat akarja eladni. Egy sztreamelt rendszeren keresztül a jelenlegi potenciális userbaset tízszerezi meg.
  • orichalcos
    #151453
    Mivel jön vissza ONE eladó lett:

    Microsoft Xbox 360 320GB Halo 4 Limited Edition

    Ha házhoz jössz olcsóbb. :)
  • DarkSector
    #151452
    Ugye ez most vicc. :D

    Olyan régóta készült a Destiny ?????
  • Totti5
    #151451
    Halo 3 ODST

  • DarkSector
    #151450
    Baj van srácok!!!!!!!!!!!!

    Mi a hóhér faszánnak van hogy bekapcsolom az Xbox 360-at.

    Átkapcsolok a HDMI kimenetek közt és nem marad meg a gép.
    Visszaváltva a box HDMI csatlakozójára ÚJRAINDUL a konzol...eddig soha nem csinált ilyet.

    Mi a fasz baja lehet?
  • davidka003
    #151449
    Destiny Review gamespot
    6/10

    The Bad
    Repetitive missions containing repetitive encounters
    Abysmal storytelling that makes you unlock and seek out basic plot elements
    Endgame has you grinding the same bullet-sponge bosses over and over again

    Eléggé lehúzták.
  • DarkSector
    #151448
    Igen Usa meg PS3 de csak a saját eszközén, a konzolon és nem egy azzal rivalizáló platformra....
    Nemtudom érted-e, most a PS3-on nem fogsz PS4-es játékkal játszani, vagyis a gép eladható marad.
  • DarkSector
    #151447
    Igen tudom, de gondolkodj már haver, a konzolt kibaszhatnák a picsába a kukába nem érted mit mondok? :D

    Pont ez végett a stream-hez kis erősségű pc elég.

    Kösd össze a dolgokat
    Mi tartja életben a konzolt? az exclusive, ha ezt eléred pc-n akkor nem fog senki venni Xbox One-t.
  • Moby
    #151446
    Usában megy csak egyelőre, és csak ps3-on. Azért mondtam, hogy félig. Később valszeg minden, várhatóan az xperia eszközök is bekapcsolódnak.
  • Moby
    #151445
    Kutyaközönséges stream, mehetne bármin. Hűtőgépen is. Azon fgo menni, amiben a platformholder érdekelt. Ms esetében ez nyilván minden, ami windowst futtat. Azaz minden.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.09.14. 14:41:24
  • DarkSector
    #151444
    Az hogy pc-n lesz elérhető...kb az...

    Hol megy ps now?
    nekem nincs a menüben ilyen.
  • Moby
    #151443
    A sonyé már félig megy (playstation now). Mi ebben olyan meglepő, vagy hihetetlen?
  • DarkSector
    #151442
    Ezt sem ide akartam...:D
  • DarkSector
    #151441
    Jah ezt mondom akkora durva balhere hir, mint mikor a win8-nak volt az a majd lesznek rajta xbox360 játékok, ja flipper.
  • DarkSector
    #151440
    Elég érdekesen ment nekem is a Dead Rising 3 és megnéztem hátha valamivel tudnám javítani a játékot, de nagy értelme nem volt.
    A gépem még szerencsére nem fejlesztem, többek közt ez sem segített abban hogy az elkövetkező mondjuk 3 évben nextgen játék miatt én pénzt költsek a gépemre, ha tönkremegy akkor is max egy minimális gépet teszek a mostani helyére.
    Ezek alapján nem csak az én gépemmel van egyedül probléma, hogy gyenge.

    Ez egy vicc.


    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.14. 14:25:02
  • grebber
    #151439
    Kamu.Nem mernék meglépni az ilyet.
    Ennyi erővel 0 day jöhetne minden xbox one game pc-re .
  • DarkSector
    #151438
    "Xbox 360 és Xbox One játékok böngészőben? A Microsoft már próbálgatja

    A Microsoft állítólag jelenleg is azzal kísérletezik, hogy böngészőből tegye játszhatóvá az Xbox 360-as és Xbox One-os játékokat. És még csak az Internet Explorer sem lesz kötelező.
    Szeptember első fele két okból is fontos az Xbox One számára: egyrészt számos országban, köztük Magyarországon is most jelent meg, másrészt a nyitócímként, ezzel együtt pedig exkluzívként debütált Dead Rising 3 már PC-re is megvásárolható (és nem sikerült valami jól a port, erről Dead Rising 3: Apocalypse Edition tesztünkben olvashattok).

    Lehet, hogy hamarosan már nem lesz szükség arra, hogy a PC-sek Xbox konzolt vegyenek, a Neowin forrásai szerint ugyanis a Microsoft azon dolgozik, hogy játszhatóvá tegye az Xbox 360-as és Xbox One-os játékokat PC-n. Jelenleg is folynak a tesztek egy nagyon szűk csoport bevonásával, a cél pedig az, hogy a streamelt játékok stabil 60 FPS-sel futhassanak bármilyen böngészőből, akár Chrome-ból vagy Firefoxból is. Azt fontos megjegyezni, hogy még ha létezik is a projekt, nem biztos, hogy mi valaha is kipróbálhatjuk. Figyeljük a híreket, ha jön a cáfolat vagy a megerősítés, egyből szólni fogunk."

    Úristen, van aki ezt egy pillanatig is komolyra veszi?

    Ha ez igaz, azzal eladhatatlanná válna a konzol WTF.
    Ekkora idióta lenne a Microsoft??????
  • arty
    #151437
    lowpoly : kevés poligonból áll, szögletes
    textura: amiről te beszélsz ...

    és igen, a ma használt szűrési eljárásokkal végtelen felbontásu textura is szarul fog kinézni, ha kellően közeli, éles szögből nézed.
  • Firerock
    #151436
    Minden ilyen engedélyezve van :/
  • Moby
    #151435
    Low poly, mi? A szavak jelentésével nem vagy tisztában, de a s akértés már nagyon megy.
  • DarkSector
    #151434
    Az xbox menüben van egy ilyen opció valszeg valami ki van kapcsolva vagy tiltva, mondjuk adatok feltöltése.
  • Firerock
    #151433
    valaki?
  • DarkSector
    #151432
    Igen ezt irtam én is, nem ebből kell ítélkezni.
  • Totti5
    #151431
    Pálya legszéle. Szerintem nagyon látványos és nem a talajt kell nézni.... Azt senki ne várja hogy a pálya minden szegletén shéderezett, űbertextúra figyel, mert nincs olyan játék amiben így lenne és semmi értelme sincsen.
  • DarkSector
    #151430
    az amikor a faszi ül éppen egy kellemetlen helyen és modon lett fényképezve
    ennyi, szép játék a destiny nagyon
  • Totti5
    #151429
    Ennek nagyon jól áll a közelség is, textúrák, objectek és a feületek szépek, kidolgozottak.
  • DarkSector
    #151428
    Tegyük hozzá hogya táj meszsi, közelről minden szikla, épület ember részletesen ki van dolgozva!
    A képen nem tudom mire vélni én sem amit látok de én nyomattam már és szép játék.
  • grebber
    #151427
    Persze tudom senkiházi szar vagyok, de ahogy elnézem ez is olyan mint a HL 2 jól áll neki a távolság.
    De a faszi amin ül kb 3 pixelből áll.Ez mindvégig ilyen low poly szarokból áll vagy van benne értelmes szép textúra is?
  • Totti5
    #151426
    Zene, graf, pályadesing, gunplay nagyon jó. Kár hogy nem single és story központú. Előbb volt egy random BOSS eventem többed magammal ment a csata az enemy ellen. Elég jó volt, tiszta Halo hangulat. Aztán megynertük és jöttek megint a respawn ellenfelek:) én meg fél órán át nem tudtam a küldetésemet folytatni, mert egy cuccért fel kellett volna mennie gy épület tetjére, de nem tudtam. Már 35ször jártam körbe, de egyszerűen nem találtam meg hol lehetne. Szánalmas volt :DDDDD aztán mérgemben inkább kikapcsoltam.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.13. 19:11:23
  • Seth
    #151425
    Ennél is csak az art ami szóra érdemes
  • DarkSector
    #151424
    Videó+Kép+Stream van Xbox-on is? Mármint mind2 platformon lehet ezeket csinálni?
  • Totti5
    #151423
  • DarkSector
    #151422
    Ja innentől már az.....csak néha itt is elhangzanak olyan kommentek...:)
  • arty
    #151421
    grat!!
    ... de ez nem inkább a ps4 topik témája? :D
  • DarkSector
    #151420
    haver segítségével, majd holnap reggel kapom meg, kb 6-kor jött meg. :)
    ráér végülis mert még nincs hozzá játékom. :D
  • davidka003
    #151419
    Most jött vagy wtf?
  • DarkSector
    #151418
    Na kilőve a listámról ez is....:D

  • Firerock
    #151417
    Amikor forzával szeretnék megosztani egy képet akkor ezt irja ki: "This feature is blocked per your xbox live parental control settings." Mi lehet ez?
  • DarkSector
    #151416
    Igen elég durva, ahogy bejelentik az újabb exeket úgy nő az érdeklődés.

    Nem beszélve arról hogy a nagy része ezeknek lefogadom hogy Destiny Bundle!!! Ide a rozsdást!
  • DarkSector
    #151415
    Figy én tudnék szerezni, ha tudnál mondjuk ps-hez egy kis előfizut cserébe