176613
banner
  • Totti5
    #151774
    Indul a Horizon 2 x360 teszt. Majd jövök.
  • davidka003
    #151773
    Egyetértek.
    Kedvencem, hogy PH-n szakmai topic-okban is sokszor olyanok akarnak megmondóemberek lenni akiknek fogalmuk sincs az adott témáról.
  • Harlekin
    #151772
    Tegnapi Destiny!!
    Hogy teljesen érthető legyen,küldetésben voltunk 3-an azaz megvolt a team és valaki be akart utánunk jönni a küldetés helyszínére véletlenül és ez történt!Egyből indult a dance!
  • DarkSector
    #151771
    Nem. ;)
  • Harlekin
    #151770
    Tehát ha nem tudtad azaz fogalmad sem volt róla,akkor minek válaszolsz a kérdésre????Mert ezzel nem segítesz valakin,hanem a szar információval a hülyék oldalára taszítod,mert ő is a kapott információt adja majd tovább teszem azt vagy ebbe a tudatba él tovább!!Tehát ha valakinek nincs konkrét információja egy adott dologról az ne akarjon már mindenképp választ adni éppen elég az,ha saját mag van a "sötétségben"!!!És ez nem csak neked szól!Mert pontosan ezért van ennyi dilettáns ezen meg az összes fórumon,mivel a légből kapott baromságok terjednek szájról szájra.
  • DarkSector
    #151769
    Ja . Az kemény.
  • Totti5
    #151768
    Mindent feltesz PS4en is....
  • DarkSector
    #151767
    Telefonszámon.
  • LocalPatriot
    #151766
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, hogy hol tudom lemondani az xbox gold előfizetésem? Kb. 4 hónapja van új bankkártyám, azóta küldi a microsoft, hogy nem tudja levonni a kártyámról a tagsági díjat...
  • DarkSector
    #151765
    Jó nem tudtam hogy mind az 50Gb-ot felteszi a bluréjrő azt hittem csak egy részét, PS4-en is mindent feltesz? mert nekem úgy tünt nem.
    Mindegy a lemezt kivenni BUTASÁG lenne, ezt ÉP ésszel ki lehet zárni.
  • DarkSector
    #151764
    Jó ezért írtam mert nincsen nekem Forza 5. :D
  • Harlekin
    #151763
    Lemezes játék mindig mindenkor a boxban kell,hogy legyen,ha játszol vele.Első berakáskor felteszi hdd-re a tartalmát,de a boxban kell maradnia,ha használni akarod!
  • Harlekin
    #151762
    Nem is tudtam,hogy van x1ed?
    "Annyi hogy TELEPÍTENI FOG egy bizonyos mennyiséget a lemezről"
    NEM bizonyos mennyiséget hanem MINDENT és a lemez csak ellenőrzésként marad a boxba!!!
    Tehát,ha mindenképpen késztetést érzel arra,hogy válaszolj valami olyanra amiről csak talán elképzelésed van és nulla tapasztalati akkor legalább informálódj előtte ÉRDEMBEN.Hogy NE fals fél információkat közölj !
  • Bercy #151761
    Az egy McLaren P1 es a forza 5 ben is szaguldhattal vele. Sot a jatek legelejen azzal kellett menni egy keveset.
  • DarkSector
    #151760
    Megveszem!

    Mindigis csodáltam a Forza 5-ből ezt a narancssárga autót, ami a játék jelképe volt, itt végre száguldhatok vele. :D
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.27. 13:39:55
  • Totti5
    #151759
    Turn 10 - Dan Greenawalt interjúból részlet :

    G365: A konkurenciát és az ő megoldásaikat figyeled? Esetleg volt már példa arra, hogy irigy lettél egy konkurens játék miatt?

    DG : Igazából nem is konkurenciaként tekintek a pályatársakra, sokkal inkább testvérekként gondolok rájuk, akik szintén az autók, és az autóversenyes játékok szeretetéért élnek-halnak. Ezzel szerintem mások is így vannak, ami pozitív. Nyilván motiváljuk is egymást, sőt hazudnék, ha azt mondanám, hogy magam nem játszom mások autós címeivel. Sőt az Assassin’s Creeden keresztül a többi hasonló nagyszabású játékért is tudok rajongani. Ne gondoljátok azt, hogy egy autóverseny játék fejlesztője szemellenzővel csak a saját műfaját képes játékosként is élvezni. (nevet) A saját játékainkkal viszont a saját ötleteinkre és megoldásainkra koncentrálunk, és a saját újdonságainkat próbáljuk a lehető legjobb formába önteni. És, mint korábban is mondtam, mindig több sorakozik a tervezőasztalon, mint amit meg is tudunk valósítani.

    G365:A Forza Horizon esetében a motorsport stílus kicsit könnyedebb ívet kapott, lekanyarodott egy kicsit az árkádos irányba…

    DG : Ne viccelj, mindig ezzel az árkádos dologgal jönnek az emberek. Miről beszéltek? (nevet) Az árkád játékokról nekem általában az ilyen pontgyűjtős, hi-score vadász cuccok jutnak az eszembe, vagy azok a klasszikusok, amelyek egyszerűségükben rejtették a nagyszerűséget. Amit ma úgymond árkádos autóversenynek mondanak, azok mögött is olyan komplex rendszerek zakatolnak, amelyeket össze sem lehet hasonlítani a régi játéktermi stílusú autóversenyekkel. Én inkább úgy közelítem meg a dolgot, hogy van a Forza Motorsport, amit akár precízségre törekvő szimulátorként is használhatsz, és van a Horizon (most már) széria, amely esetében pedig azon van a hangsúly, hogy a finomkodást félretéve élvezd a vezetést.

  • DarkSector
    #151758
    Akkor nem figyeltem. Zsír.
  • Muttley
    #151757
    kint van a Forza H2
    aki már játszik vele,
    teljes autó lista, amit beletettek a H1 óta pluszban?

    és jaaaaaj... :-)

  • Renjike
    #151756
    Mi a különbség a ONE és a 360 verzió között? :)
  • Totti5
    #151755
    360as gameplay
  • grebber
    #151754
    FH2 -ben is lesz megint magyar felirat?
  • orichalcos
    #151753
    Alapból a két xbox-ra jelentették be.
  • DarkSector
    #151752
    Basszus mióta van Forza Horizon 2 X360-ra???????????????????

    Én azt hittem csak X1-re létezik, most meg látom torrenten hogy kijött a régi konzolra is. O_o
  • DarkSector
    #151751
    Hát elég szép, a jóság még odébb van, hiszen ebből még egy demo sem mutatna sokat!
  • Myselor
    #151750
    nagyon szép a játék.és jó is?:) videókbol annak tűnt
  • DarkSector
    #151749
    Is-is. :D

    Nehéz a válasz! :D
    Nem vagy-vagy, hanem ha dobozos játék, akkor ÉRTELEMSZERÜEN a lemezt nem veheted ki, hiszen akkor körbeadhatnád 10000 haverodnak.
    Annyi hogy TELEPÍTENI FOG egy bizonyos mennyiséget a lemezről. (úgy vettem észre ez nem opcionális.

    Digitálisan meg gondolom tudod hogy megy. :))
  • Firerock
    #151748
    Ha veszek egy xbox One dobozos játékot akkor mindenképpen minden egyes alkalommal benne kell lennie a lemeznek vagy valahogy fel lehet másolni/ le lehet tölteni a játékot?
  • DarkSector
    #151747
    Rendelés ---> 5800ft:

    Haze - PS3
    Resistance: Fall of Man - PS3
    Motorstorm - PS3
    Halo 3 - X360
    Gears of War - X360
    The Darkness - X360

    éééésssss ezitten-e: Vanquish Steelbook! X360-ra :)

    ////Vanquish vitrinbe megy, a többi csere vagy olcón eladás.
  • TomStorm
    #151746
    Még 10 nap.azt már fél lábon is:)Not
    mostazonnalakarom!!
  • Totti5
    #151745
  • Firerock
    #151744
    Vegyetek már fel légyszi Liveon :)

    nicname: kellerd92
  • Totti5
    #151743

    Joystiq – 5/5
    Polygon – 9.5
    IGN – 9.3
    Shacknews – 9
    The Escapist – 4.5/5
    EGM – 8.5
    Game Informer – 8.25
    Gamespot – 8
    Eurogamer – 8


    Middle-earth: Shadow of Mordor's great action and dynamic enemies make both victory and defeat an amazing experience.

    +Great combat
    +Enemy progression
    +Losing matters
    +Mind control
    – Unexciting campaign missions
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.26. 19:07:06
  • Totti5
    #151742


  • Firerock
    #151741
    Köszi szépen mindenkinek! Működik!
  • Botond #151740
    Accountra veszed a live goldot, mindegy milyen géped van hozzá.
  • arty
    #151739
    lehet, hogy mostmár befizetné az áfát, ergo tőled is el kell kérnie :)
  • TomStorm
    #151738
    Visszatért és drága lett.Minden drágább lett mint volt.Felejtős..
  • grebber
    #151737
    The Evil Whithin

    A konzolok esetében pedig a következő mennyiségű szabad helyet kell felszabadítanotok:

    Xbox One: 40 GB
    PlayStation 4: 40 GB
    PlayStation 3: 7 GB
    Xbox 360: 7 GB
    (PC: 50 GB (a telepítéshez, egyébként a játék maga csak 41 gigát foglal)
  • arty
    #151736
    és?

    Ezt a két címet csak boxra kellett kihozni - belőtték a felbontást, frémet és hozzáigazították a játék grafikáját.
    Multiplatformnál nem ennyire egyszerű, mert ott a pécé és a ps4 is, ahova jobb grafot lehet prezentálni, utána one-on mehet az agyalás, hogy mit vegyenek vissza...

    Mondjuk a foxendzsin valódi japó nemtörődömség, hiszen azért a 720p aligha indokolt butitás... van ilyen - ahogy van olyan is, hogy ps4-en se néz ki jobban a játék, akkor se ha a gép esetleg többet bírna (Destiny). Teljes mértékben fejlesztői/kiadói döntés.
  • arty
    #151735
    /me nem kevés izzadtságot töröl le homlokáról.

    :D