176613
banner
  • DarkSector
    #151814
    adok 1000-et a kettőért.
  • DarkSector
    #151813
    nektek is LIVE off van?
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.28. 16:08:52
  • Renjike
    #151812
    nekem van eladó :D mennyiért viszed?
  • DarkSector
    #151811
    alig maradt valami. :D

    Nekem Resistance 2-3 várja hogy ps3-ra megrendeljem majd 1x.
  • davidka003
    #151810
    2 for 5 font

    Van pár jobb cím.
  • DarkSector
    #151809
    Igen Reach-nél már a bevezető pályán elsírom magam hogy a magyarok rettegnek, bezárkóznak, világvége hangulat. :D

    Halo 4 meg 1 személyes Arnold Swarzenegger kaland.
    Viszont ahogy indul a 4 az durva adrenalin pumpáló, mikor a csaj felébreszti Chief-et.
  • arty
    #151808
    Visszagondolva, ha a legjobb halót kellene megjelölni, szerintem a reachet választanám, pedig a négyest is borzasztóan élveztem, a grafot állejtve csodáltam, stb. Akár mennyire is jó volt mindenben a halo4, a reachen végigkísért a melankólia, a reményvesztettség érzése... nekem ez egy játékban telitalálat, minden mást háttérbe tud szorítani.

    ---

    Horizon 2 pedig ahogy látom (kösz totti!) egy alibi port. Legyen 360ra is, de odafigyelést, azt nem kapott.
    Két kattintással odabutitották a tájat one-ról, majd a prevgen képességeihez már nem finomították, nem hozták ki a legöbbet a gépből... :(
    Remélem lesz akinek örömet okoz és h mégse dolgoztak feleslegesen vele, de aki tud várni, szerintem majd one-on tolja le!
  • Harlekin
    #151807
    Én kaptam az első 360 as boxom az anyósomtól!Az x1 et meg a barátnőmtől!
  • DarkSector
    #151806
    csodálkoztam is az elején. :D
  • gduck
    #151805
    Ok, ezzel én is így vagyok, akkor valakivel összekevertelek itt a fórumon :( Remélem nem haragszol ;)
  • Totti5
    #151804
    Egy utolsó videó. Jöhet az X1 verza!

  • DarkSector
    #151803
    Nem szarság.

    másoknak a drog a jó.
    Bár tény hogy mind2-őbe meg lehet halni ha túladagolod! :D
  • Totti5
    #151802
    Pénzt eleve nem kapok senkitől mióta van keresetem így nehéz összeharácsolni bármit rokonoktól, nem hogy 150 ezres konzol! ( ez nálunk meg van beszélve és jó dolog is! )

    X360at is nyári melóból vettem, némi pótlással a szülőktől. PS3-Xbox ONE és minden ami van és lesz saját keresetből, nem is fogadnák el senkitől semmit. Ez kurta drága dolog amúgy is. Elég ha nekem fáj a fejem amiatt hogy dobálom ki a pénzt minden "szarra" ami géming.

    Anyós meg nincs is még :)
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.09.28. 12:59:37
  • DarkSector
    #151801
    Jajja akkor az durva. :)
    Irigykedünk most.
    Gratulálunk az anyóshoz, szerintem 10000000 anyósból 1 ilyen létezik. :)

    Crew PC-n próba, hát nem dőltem hanyat.
    Inkább az a jó benne hogy nagy bejárható terület van....nekem másban nem adott pluszt.

    Ja és nem álltak meg ott a fejlesztők, hogy MINDENHOVÁ mehetsz, hanem ovábbmentek!

    MINDENEN átmehetsz ebben a játékban, a növényzet olyan mint a sivatagban egy képzelt kis tó. :)
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.28. 12:25:25
  • gduck
    #151800
    Ha jól emlékszem Tottit ők lepték meg az XO-val (remélem nem keverem mással, 1 éve volt már :D ) , ezért írtam neki ;)

    Crew: Kedden 14 órakor indul. (Már 3 napja tudni, csak a Gamestar lemaradt :D ) Ha valaki bejut, majd írjon véleményt róla :)
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2014.09.28. 12:22:37
  • DarkSector
    #151799
    PS4+XOne

    The Crew zárt béta.
  • DarkSector
    #151798
    Miért mi van az anyóssal? :D
  • DarkSector
    #151797
    Ezzel én is így vagyok.

    mondjuk nekem a legjobb élmény az volt mikor a végén hősi izét kell izélni, csak nem tudom melyiknk a végén volt.
    Reach vagy 4. :D

    Reach-ben viszont a PAJZS sokkal durvábban néz ki, mint a 4.részben, ez kicsit sziven is ütött.
    Mármint az a felvehető bura nem Chief pajzsa.
  • gduck
    #151796
    Ja, amúgy a Forza5-öt egy évvel ezelőtt még kibírtam, de most jön a Horizon2 és a Halo Master Chief Collection (ez a sorozat kimaradt eddig) úgyhogy nagyon érik már az XO. Csak hát nekem is olyan anyós kellene mint neked van
  • Tinman #151795
    Nekem viszont nagyon könnyen megy.

    A Reach-et én kissé untam (sztorit is, nem csak a helyszíneket és a csatákat!), ellenben a Halo 4 csatáinak, helyszíneinek jó részét viszont az életben el nem felejtem és ehhez term. a látvány is bőven hozzáadott, nem csak a kihívás foka.
  • gduck
    #151794
  • Totti5
    #151793
    Külsős port. Nincs ebben semmi titok.

    NFS Rivals egy moslék volt 360on, akadt szaggatott, míg a Horizon 2 mindig fix 30 fps. S lehet hogy látványba többet pakolt ki a Rivals de emlékezni sem akarok arra a borzalomra olyan szörnyű volt prevgenen.
  • Totti5
    #151792
    Nehezen tudok élmény szinten különbséget tenni a Reach és a Halo 4 közt, de a többi is csak picit volt alattuk. Halo 4 a Reach vagyis a Bungie motorját használja, csak amíg a Bungie képtelen volt rendesen megírni és kiaknázni a benne rejlő lehetősgeket a 343 jött, látott és győzött, megmutatta hogy kellett volna. Ettől független amikor a Reachot játszottam grafban ütős élmény volt az is.
  • Tinman #151791
    Nem csak grafban jobb a Halo 4, hanem úgy kb. mindenben.

    A leglényegesebb különbség mégis ez: Bungie vs. 343

    Nekem az egész Halo 4-el csupán annyi a kínom, hogy a szaGsajtó tolta a 10/10-eket a Bungie címeire, aztán jött a Halo 4 és megmutatta milyennek is kellett volna lennie a korábbi Halo részeknek... ouch.

    Egyetérteni nem kell velem senkinek, de én abs. elfogulatlan vagyok, ugyanis csak azért toltam le a Halo részeket, mert excluk... se rajongó nem vagyok, se FPS őrült, se XBOX fanatic. Egy kívülálló vagyok és kívülállóként mondom, hogy a Halo 4-ben van ott az, amitől megértem, hogy valaki Halo rajongó ÉS NEM, NEM CSAK A KÜLLEM MIATT!
  • gduck
    #151790
    Szerintem politika. Más x360-as autós játékban (pl. NFS Rivals) miért gyönyörű a táj? Ráadásul ahogy látom a térkép se olyan nagy. Kb olyan mint a FH.

    Ettől függetlenül szerintem jókat lehet játszani a x360-as verzióval is, a tájon kívül más "kivetnivalót" nem látok benne ;)
  • Totti5
    #151789
    Ugyan az a szakasz, egyik 100 méterrel előrébb van.


  • DarkSector
    #151788
    Vagy a nagy terület megemésztette a masinát? (FH2)

    Halo azért furcsa mert nem láttam még excusive-oknál ekkora eltérést egy adott sorozatban. (Halo)
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.28. 09:28:44
  • davidka003
    #151787
    Persze, hogy jobb a Halo 4 grafban, mert kihoztak mindent a gépből amit tudtak.

    Ezzel szemben marha gáz, hogy a Horizon 2-re meg ennyire szartak.
  • DarkSector
    #151786
    Játszok itt a Halo Reach-el meg Halo 4-el (már egyszer végigvittem őket csak még egyszer elkezdtem)

    A pofám leszakad a Reach és 4 között mintha látványban generációs eltérés lenne, a 4 sokkal szebben néz ki, ez csak így tünt fel most hogy egymás utána belejátszok mind2-őbe....nem gyenge.
  • gduck
    #151785
    És az irányítás? x360 vs XO? Mert fórumokon sokan panaszkodnak rá.

    UI: Amúgy a táj elég kidolgozatlannak tünik, a dombok szögletesnek :(

    szerk: ja, #151780-ben látom ott sz összehasonlító kép ;)
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2014.09.28. 08:41:51
  • Totti5
    #151784

  • DarkSector
    #151783
    Fennáll még a probléma.

    Mi a szösz lehet?
    Problémák:

    1: Gép lekapcsol ha elváltom a tv-n a HDMI bemenetet
    2: Gép ha kikapcsolom és a menüben be van lőve a "töltsön a háttérben opció" akkor is lekapcsol teljesen

    A faxom kivan már, régebben ment rendesen, nem igaz hogy nem az új frissités baszta szét a gépemet.
  • davidka003
    #151782
    Szal nem érdemes megvenni.
  • DarkSector
    #151781
    Jaja, erre apellálok, mert a kövi 2 játékot még meg tudom szerezni, mert direkt 16 után löttem el. :)
    Csak utána lenne majd jó.
    Azért thx a tippet! Kár hogy nekem kár bíbelődnöm ezzel már.
  • Totti5
    #151780
    Nincs miről beszélni, ez szimplán egy Horizon 1 más térképen, Forza 4 motorral. Minden téren érezni hogy egy generációval ezelőtti. Sumo Digital valszeg nem hozta ki a maxot az egészből, talán nem is tudnák. Fix 30 fps, okés minden téren, de nincs benne semmi abból az esszenciából amitől Horizon 2 lenne. Versenyek is mások, offroad versenytípus nincs benne, ( látható miért az alábbi képeken ), nincs eső. Körítés kb ugyan az ( bejátszások ).

  • davidka003
    #151779
    Hátha köv hónapban is megy még a dolog és akkor kitudod használni.
  • DarkSector
    #151778
    Jó ötlet, vegyem meg 3x-ra is a Reach-et?
    Ez max arra jó hogy tudjak multizni, vagy akciókban vásárolni. :D

    ha ezt tudom nem lövöm el az uccsó 1 havi kodomat.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.09.27. 21:52:54
  • DarkSector
    #151777
    ???? Miez? lehet játszani vele? :D
  • davidka003
    #151776
    Ingyen 1 hónap gold

    Azokon az acc-okon működik amin még nem volt 1 hónap próba gold.
    Új acc-on is megy.
    Új acc-on meg kell adni bankkártyát. Illetve majd kikapcsolni az automatikus megújítást.

    Én megcsináltam új acc-al. Megvettem ingyen a Reach-et, meg a 2 ingyenes Xbox one játékot. :D
  • arty
    #151775
    raw mp4 videot is tegyél ki léccilécciiiii valahova :D

    youtuben minden részlet elveszik :((