176613
banner
  • davidka003
    #152499
    Prohardveren 10-en írták sajnos, hogy ez így van.
    Megpróbálhatod de felesleges.
  • Zavarodott
    #152498
    Persze, amint lesz felhő át is tudod pakolni a mentésed. ;)
  • Ricsi234
    #152497
    Nemár..Akkor gyakorlatilag meg se próbáljam?..
  • Kongy
    #152496
    Na az, arra gondoltam :DD
  • Moby
    #152495
    Accountnak nincs lakcíme. Csak számlázási címe.
  • Kongy
    #152494
    Okés. Lakcím meg ilyesmi az USA-beli kell, hogy legyen, nem?
  • Moby
    #152493
    Usa állambélit, lehetőleg taxfree államból (mondjuk kalifornia). Vásárolni úgyis onnan fogsz, de tudsz venni magyarról is ugyanezzel. Vagy bármilyen store-ról.
    Minden fosomkártyát megesz, én a virtuális otp-s webkártyával használom (maestro asszem)
  • DarkSector
    #152492
    Ingyen South Park pinball! :D
  • Kongy
    #152491
    360-on én is a magyar live-ot használtam.. :)
  • Botond #152490
    A magyar liveon tuti, mert ott én is azt használok. :D
  • Kongy
    #152489
    Na, mivel holnapután itt a One, gondoltam megkérdezem milyen accountot regisztráljak, amivel ugye megosztani is szeretnék játékokat? Jelenleg hol a legkedvezőbbek az árak? Illetve dombornyomott magyar CIB-es Visa kártyát hol fogadnak el?
  • DarkSector
    #152488
    Köcsög buzik.
  • TomStorm
    #152487
    Sajnos nem így van.Ezt írták korábban is,többen is,hogy blizzard szerver stb!Hát jól megszivattam magam a rossz információk miatt.Ez csak PC-n van így..
    Utoljára szerkesztette: TomStorm, 2014.10.15. 18:16:37
  • TomStorm
    #152486
    Ja,hogy felhőbe kellett volna mentenem.Tehát akkor minden bukta.Nem gond kezdem elölről.
    Viszont későbbiekben akkor át tudom majd másolni felhőbe a mentésemet?Most Live nélkül játszok
  • davidka003
    #152485
    Úgy kb 2 hónapja már nem lehet semmilyen dolgot venni magyar kártyával más régiós Live-ról Xbox 360-ra.
    Paypal abszolút esélytelen, mert azt rögtön visszadobja a cím miatt de állítólag sima bankkártyát talán elfogad, de abból is teljesen random.
    Ja és az ingyen GOLD játékokat sem lehet leszedni külföldi acc-al már.

    Szerencsére ONE-on nincs ilyen szopás.
  • DarkSector
    #152484
    Max a Microsoft tiltja. :D mi nem. :D
  • DarkSector
    #152483
    Jaja ezt ismerem, ezt régen sokat hallgattam, de Killer Instict-nél bejövős a zene, itt meg csak a rap ritmusa meg szövege a jó. :)
  • Ricsi234
    #152482
    Valaki tudja hogy minecraftba hogyan lehet osutott képernyőn játszani?
  • Firerock
    #152481
    Nincs valakinek eladó One Stereo Headset? :)
  • Kongy
    #152480
    Na igen, csak azt kb minden ilyen adásvételes oldalon tiltják.. szóval marad a fórum :)
  • Zavarodott
    #152479
    Hacsak nem adod el a gépeddel együtt az acc-od is... ;)
    Utoljára szerkesztette: Zavarodott, 2014.10.15. 16:40:25
  • Zavarodott
    #152478
    Szerencsére. Bár ha jó a játék akkor hozzá lehet szokni. A full screen azért enyhén szólva is kötelező...;)
    Remélem nem most posztolom ezt negyedszer és csak én nem látom...
  • Zavarodott
    #152476
    ;)
  • Ricsi234
    #152475
    Köszi a gyors választ. Én mint amerikai foci buzi, nem hiszem hogy megfogom unni egy gyorsan:D
  • Zavarodott
    #152472
    Xbox 360-on biztos, hogy nem... Azon toltam. A Blizzardnak ott semmi köze nem volt a mentésekhez, azért is módosította szarrá a karakterét a lusta játékosok tömkelege...
  • Kongy
    #152471
    Nem vernek át... :D Hátránya, mint minden digitális játéknak, hogy nem tudod eladni, ha mégsem tetszik.
  • Ricsi234
    #152470
    Sziasztok! Szeretnék vásátolni egy játékot a Marketplacen keresztül. Hátránya, előnye, átverés, korrektek?
    Szeretnék minél több dolgot megtudni, hogy nektek milyen infótok van. Egyébkén az NCAA Football 14-ről lenne szó 30$, US Accról venném meg.
  • DarkSector
    #152469
    Kis gyerek voltam akkor még, bocsánatos bűn. :)
  • Moby
    #152468
    Háááát arról nem a film tehet, hogy te minden butaságot elhiszel holmi jöttmenteknek :)
  • DarkSector
    #152467
    Tudom olvastam, és.
    Ki nem szarja le hogy milyen a film vettem egy tv-t amire azt mondták régen hogy a filmeket csik nélkül látjuk a 4:3-as tv-kkel szemben. A többit leszarom. Amit írtál tudom , hallottam párszor , de leszarom :)

    Asszem a natur filmek 12:5 vagy hányas képarányúak nyers formában.
  • Moby
    #152466
    Aki ilyet mond, azt ott, helyben, prompt kell agyonütni bikacsökkel. Nagyon fontos, hogy nem szabad késlekedni, mer elszalad, és terjeszti a fertőzést.
  • Totti5
    #152465
    Szerencsére 50bol csak 1 játéknál megy el az eszük a fejlesztőknek.
  • arty
    #152464
    blizzard szerverén van az accod és oda mentődik a karaktered ...
  • Zavarodott
    #152463
    Ezért szokták tolni a szöveget, hogy mozihatása van a játéknak ha alul felül csíkos... ;)
  • Muttley
    #152462
    és ez is :)

  • Moby
    #152461
    Aztat a mozivászonra forgatják. Ésmivel azok a gépek meg lencsék nem teremnek minden bokorban(pl. panavision), meg amúgy is erre van a szakma berendezkedve, nehézkes az amúgy egész más preferenciák alapján méretezett tévékhez alkalmazkodni.
    Ez meg riöltime renderelődik. Akármennyire.
    Szóval a kettőnek annyi köze van egymáshoz, mint jártasságod a témában ;D
  • DarkSector
    #152460
    Hát, filmeknél hogy ?

    Megveszem a 16:9-es tv-t és még mindig csíkos mint a 4:3-asnál?
  • Bercy #152459
    En bevallom most eloszor latok ilyet. De ez botranyos. Hogy kepzelik?
  • DarkSector
    #152458
    Vagy rap? :D

  • DarkSector
    #152457
    Ez de kurvajó. :D