176613
banner
  • DarkSector
    #152456
    Live előfizetés a felhőhöz köll.
    Amit Zavarodott kollega elsőnek írt.
  • Zavarodott
    #152455
    Felhőbe vagy merevlemezre mentettél? Mert ha az utóbbi akkor a régi HDD-n van a mentés, ami már gondolom sehol nincs.
  • DarkSector
    #152454
    na tudja valaki már milyen zene megy a háttérben???????? :D
  • DarkSector
    #152453
    "neki az"....:D
  • Kongy
    #152452
    Őőőőő... a Ryse-ról van szó :D Nálam nincs system seller játék, csak ki akarom próbálni a One-t. De bevallom a Sunset Overdrive baromira érdekel az ex-Sony-s Insomniac-os fejlesztőktől
  • arty
    #152451
    őrület, h ez az FH2 ekkora systemseller :O
  • csicskakapitany
    #152450
    Sziasztok!
    Hogy fog ez a Advanced Warfare day zero működni?
    Előrendelem és kapok az oldaltól valami kódot amivel letölthetem a játékot?
  • Firerock
    #152449
    Engem is bejelölhetnél. Newbie vagyok még. kellerd92
  • DarkSector
    #152448
    :DDD
    gratula.
  • Kongy
    #152447
    Meg hát. :D Pénteken legyen mivel tolni...
  • DarkSector
    #152446
    UUUU hány ilyen játék van, most találkozol vele először?
  • Totti5
    #152445
    Látod... teljesen komoly.

    Még egy F1:

  • TomStorm
    #152444
    Én nem értem ezt a Diablo mentés rendszert.Most nem úgy van,hogy account-ra ment a játék?Letöltöttem régebbi profilom és nullás a D3 RoS.
    Vagy esetleg az a gond,hogy nincs Live előfizetve?
  • davidka003
    #152443
    Igen. Még PC-n is.
    Mondjuk PC-n már most van hozzá fix, valami fájlt kell átírni.

    Szánalom. Remélem éhendöglenek az ilyen fejlesztők.
  • DarkSector
    #152442
    Imádlak Ubisoft!

    Ők legalább bevállalták a kis felbontást de legalább full kép.

    itt meg le van kicsinyítve.

    Mondják ők hogy: "filmes effekt ugye"

    De izé lofaszt, csak a teljesítmény spórolás az oka ez egyértelmű!!!!!!!!
  • Totti5
    #152441
  • Bercy #152440
    Ez komoly, hogy gameplay kozben fekete csik van alul-felul?
  • DarkSector
    #152439
    Megvetted előre a játékot, annyira bolond vagy mint én. :D
  • Kongy
    #152438
    Nem tudnak ezek programozni....

    Na megvan a Ryse, már csak egy One kéne hozzá... :D
  • TomStorm
    #152437
    Undorító.Nekem Dragon's Dogma elég volt így játszani.Ott még oké,rá lett fogva,hogy jobb a frame ha hiányzik a kép 1/4-e,meg olcsó is volt DD de itt Cur.gen-en azért ne haragudjanak már.Nekem biztos nem kell ez a játék így
  • Totti5
    #152436
    Japók szerint az a jó ha a TV képernyőjének 40%a használaton kívül van. Szerintem meg rossz, hibás, élményromboló, elbaszott.

    Nem fix 30 fps, a nyomorák japók ezt sem tudták hozni, bár itt nem zavaró, de na... Wolfi fix 60 fps után ez nagy visszalépés. Látszik hogy milyen amikor szakértők és milyen amikor gyenge kezek közt dolgozik ugyan az a motor.




  • DarkSector
    #152435
    Egyszerűen ámulok-bámulok.
    Nem semmi amit öntudatlanul alkotsz. :D
  • Moby
    #152434
    Látod-látod. A leg váratlanabb helyzetekben is tudok valami kiemelkedőt és egyedit alkotni. És ez már úgy is megy, hogy én már észre sem veszem. Kösz, hogy felhívtad rá a figyelmem!
  • DarkSector
    #152433
    Nem is értem a kiemelt hozzászolásokban miért nem látom a háttérzenéhez a youtube linket.

    JOBB a zene mint a videó.
  • DarkSector
    #152432
    Magyar vagy? Te vagy a világon az egyetlen aki a HUN-t egy karakter kihagyással írja a nick-jében. :D
  • gduck
    #152431
  • Moby
    #152430
    Moby HUN
  • Totti5
    #152429
  • gduck
    #152428
    Ha megmondod a gamertagodat, bejelöllek ;)

    UI: Totti és Harlekin már régóta barátlistán van.

    UI2: Valaki megdobhatna végre egy Preview Dash meghívóval (Mer mááá csak így lehet bekerülni.)
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2014.10.14. 19:36:17
  • DarkSector
    #152427
    PC-s FF 13. :D
  • Totti5
    #152426
    The Evil Within PRE ORDER letötve a full játék ( 40 GB ) már 2 hete. Nagy jókedvűen akkkor indítom el az imént, erre benyög 7.3 GB peccset!

    Nem kommentálnám, mert csúnya lenne...

    A világ legjobb rendszere volt az X360 fájl és peccs rendszer. Fizzesen a tetvedék fejlesztő, ha sírnak akkor lehet mutatni nekik az irányt, h hol van az ajtó!!!! és csinálja már meg 1day legalább úgy hogy ne kelljen órákig 10 gigákat tölteni még. Agyon kell őket korlátozni, megmondani mit tehetnek ez az egyetlen járható út!!! Ez a freedom semmire nem jó, azon kívül hogy marketingben jól hangzik...

    Vissza a fizetős peccset!
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.14. 18:42:30
  • Firerock
    #152425
    Csak nálam használhatatlan az xbox.com?
    Kódot szeretnék regisztrálni de csak tölt az az az ablak. Internet explorerrel ha rákattintok a bejelentkezésre akkor fehér ablak fogad.
  • DarkSector
    #152424
    Pontosan, de te az én egészségemre nem vagy már jó hatással! :D
  • Harlekin
    #152423
    Megkapod üzenetben rivalsként,hogy megdöntöttem...
    Tényleg a live az visszaállt???
  • Totti5
    #152422
    Tegnap live "karbantartás" ( értsd beszart... ) volt, nekünk sem ment a party/friends. Itt mindig látható, olvasható hogy ha probléma van.

    Olyan viszont nekem sem volt még 2007 óta hogy a lájv előfizu státuszom megsemmisül.
  • Moby
    #152421
    Hol látom azokat?
  • Moby
    #152420
    Mindegy mikor születnek, csak egészség legyen, meg térerő. A többit megoldjuk :D
  • Botond #152419
    10 órával benéztétek akkor. :D A fiú nekem is júli 7, de az év óra perc, már nem 7. :(
  • Totti5
    #152418
    Demó óta megy a multi, mint amúgy minden X1es játéknál. Pl Fifa 15 EA Access verzióban is patentul ment a multi megjelenés előtt 1 héttel.

    Meglehetősen nagy blama hogy a szósül car driving játéknak beharangozott DCnél nem megy a multi, sőt a bepromózott eső még mindig sehol, sőt a PS+ verzió még mindig sehol. Na de ez minket itt nem igen érint.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.10.14. 15:42:17
  • Harlekin
    #152417
    Na azért tegnap párat visszaküldtem 3-4 másodperccel!

    De ez a megoldás hibátlan amit mondtam a partyval!!!
    Azonnal partyba kell belépni haverokhoz vagy azonnal partyt kell indítani ahogy bekapcsolt a box és akkor ki van zárva,hogy multi alatt a sok köcsög sikítozását vagy éneklését vagy fitymacsatogását keljen hallgatni.Én mindig ezt teszem ahogy elindult a box és biztos a nyugalom.ha nagyon nem akarom a zargatást akkor le is zárom a partyt ha viszont úgy hagyom,hogy barátok bejöjjenek és ha a játékból lép be valaki kibaszom hiszen én vagyok a leader.Tökéletes megoldás a nyugalomra....

    Na megyek is megnézem mik azok a betonba döngölések és küldöm vissza!