176613
banner
  • Moby
    #153753
    Nem vagyok hajlandó megvenni a FC4-et, ÉS a DAI-t is!
    NEM!!!
    N
    E
    M
    !
  • barmi
    #153752
    Lehetne már tizennyolcadika ! ..



  • DarkSector
    #153751
  • Skyline
    #153750
    Oksa köszi majd mondom a gyereknek...Indiából nem volt gondja.:)

  • Harlekin
    #153749
    Mert ne Canadát válaszd billing adresnek hanem teszem azt Alaszkát fairbankset,mert ott 0 tax van.Így vásárolok 11 hónapja 0 taxot számol és van más hely is ahol még nulla a tax...
    Viszont Alaszkában is van pár rész ahol van minimális adó van,de nem 15 dolcsi teszem azt a 60 dolcsis játékra...
  • DarkSector
    #153748
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom, nekem belefért volna (ha én rossz néven vettem volna, vagy magamra vettem volna, akkor eleve nem írtam volna, az más szituáció, nekem legalábbis ha más szituációban kapnák ilyeneket., azért is modntam hogy elnézést, mert jó érthető ha ennyire rosznéven vette, csak akartam hogy tudja, én nem sértésnek szántam, akkor valszeg más környezetben írtam volna, mint a választ neki utána, mikor már ideges lettem), ha mondjuk más ilyet ír egy hozzászólásbban.
    Nem vagyunk egyformák, nem szántam úgy a kijelentést, hogy basszus analfabéta felesége van, mert isemrtek asszem már, szándékosan nem bántanák meg senkit, mondom ha ez fájt neki, elfoogadom, lehet rosszul jött le neki, mondom elnézést kérek azért a mondatomért,.
    De az rendben van hogy mi viccelődünk, de azt is vehetném akár sokszor baromi sértőnek, de ez a net, itt nem kell mindent felvenni szerintem.

    Bár ezekszerint neki nem fért volna bele, meg neked sem, ahogy mondod.
    Mondom, azért nincs harag, mert így rosszul esett neki, és mondom elnézést akkor , visszaszívom de nem megbántani akartam ezzel.Télleg az érdekelt az XOne meg X360 ára hogy volt.

    Nem is értem már így visszagondolva hogy hogy jött szóba a PS4 meg a táp, amire valójában nem is lett volna szükség.
    Annyit írt, és azt megköszöntem, hogy X1 118k, a Bos 48k.
    Én csak ennyit gondoltam megkérdezni, a többit nem értettem hirtelen miért lett belekeverve, de ahogy írjátok valszeg jogosan jött szóba.
  • Skyline
    #153747
    Usa store-nál TAX-ot számol? A minap vásároltunk Canadából és rányomott majdnem 15 dollár taxot...
  • Skyline
    #153746
    Az a marklar, hogy te egy igazi marklar vagy és ezt minden egyes marklarkor be is bizonyítod...
    A marklarok többsége marklart kap tőled úgyhogy marklar lenne ha elhúznál a marklarod marklarjába.
  • Moby
    #153745
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Te is rossz néven vennéd. Nagyon. Mi ismerjük kb egymást, tudom mit gondolsz komolyan, de nem mindenkinek jön ez le. És a családom az pl. nekem is olyan téma, amit még jópofaságból sem. Senkitőlsem. Az egy szent dolog. Ezt minden topiktól, fórumtól, internettől, hobbitól és minden egyébtől függetlenül tartsuk tiszteletben mindenkinél. Egymást lehet savazni, az más.
  • DarkSector
    #153744
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Oks ha rossznéven vette elnézést azért hogy azt írtam hogy nem tud olvasni.
    Mint mondtam nem vicces hozzászólás volt. Oks. Elnézést ha rosszul esett, a többiért nem.
    Mondom végeztem ennyi.

    Akkor 2 hét pihenő rendben.


    ///Persze jogos lesz, mert tudod engem soha nem sérteget senki....soha , semmiféle vicces hozzászólás keretén bellül.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.05. 10:27:41
  • Moby
    #153743
    Mert akkor én már megnézegetném ezt is. TB cuccok is nagyon okésak ám.
  • Moby
    #153742
    Itt most te voltál tapló, és nem voltál vicces, és kuvára nem veszed észre magad, és tolod még most is. Hogy jössz ahhoz, hogy sértegesd valakinek a párját? Rádférne egy-két hét pihenő.
  • Moby
    #153741
    Pedig eléggé ismert márka gamer körökben, és elég jónak is számít. Adaptert nem említi, unboxing videóban láttam én is, minimálisan eltér a kinézete a gyárítól, de ugyanazt csinázza, ugyanúgy.
    Egyébként igen, az egy jobb darab, de abban az ársávban már több modell is szóbajön.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.05. 10:24:38
  • DarkSector
    #153740
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen siklottam a büdös faszt, ezt mondom, az Xbox nem PS, mert Xbox felirat van rajta, a PS meg nem PS mert Xbox, az Xbox, meg a PS nem táp mert rá van írva hogy Xbox/PS.

    Értettem hidd el, mindegy.
    Mindenkitől elnézést kérek, nem lényeg most ebben kurvára nincs kedvem ezen viccelődni, lehet poénkodni, de ha ekkora tapló valaki az nekem nem vicces. mármint az a srác.
    Mind1 ezt írtam tegnap ezt hanyagoljuk, értettem nincs közöm a dolgaihoz tisztán megértettem, ennyi vége.

    halkan megjegyzem annak ellenére hogy én értettem hány gép meg hogyan, arra nincs joga senkinek hogy személyeskedjen, max nem válaszol.
    Ennyi, attól a perctől, amikor úgy válaszolt, ahogy onnantól nincs olyan hogy engem utána az érdekeljen már hogy ki mit nem tudott.

    Innentől csak a személyeskedés.
    De nem probléma, szíve joga, megdumáltuk nem beszélek vele, ennyi. Ezekután nem lesz gondja velem többet.
    Megdumáltuk egymásköz, és ennek abban a pillanatban tegnap vége lett.

    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.05. 10:18:06
  • barmi
    #153739
    jááájj :-) akkor már inkább ez tritton kunai stereo headset for xbox one . Mintha ez egy kicsit jobban össze lenne rakva, bár ezt a márkát még sohasem hallottam (persze ettől még lehet hogy szépen szól és minőségi cucc) . Az adaptert említi valahol ? Én sehol sem találok erre vonatkozóan semmilyen utalást .
  • Harlekin
    #153738
    Nem nagyon van magyarázat az árazásra és elég változatos is...
    De a legjobb usa stor az eddigi tapasztalatok szerint..Még talán így is,hogy most magas a dollár.Szinte minden nagy játék 13000 vagy alatt lett megvéve most volt a cod azt hiszem 14 körül...
    És rendszerint minden fent van rajta és azonnal elérhető...
  • gduck
    #153737
    Mert HONG kong, HUN meg nem kong
  • Soldiers
    #153736
    az igen most nézem az új COD pl Hong-Kong-ban 13e Ft hogy lehetnek ilyen árkülönbségek?
  • Harlekin
    #153735
    2 box,2 profil kell hozzá!Te a saját boxodon belépsz a haverod profiljával és csak az legyen bejelentkezve a tiéddel loggolj ki!!-Ott lehet a boxon a tiéd csak ne legyen be jelentkezve!Beállítod a boxon ,hogy haverod profiljának ez a home boxa.Majd kilépsz és a haverod ugyan ezt megcsinálja a Te profiloddal az Ő boxán.Így átvitt értelemben össze olvad mind a 2 box mind a 2 profillal.Soha többet nem kell használnotok a másik profilját akár a jelszót is megváltoztathatjátok csak maradjon a profil a boxon.Ez után már a te boxod ami fizikálisan nálad van a haverod home boxa és fordítva,de a saját profiloddal teljes értékűként használhatod azt ami nálad van fizikálisan...
  • Moby
    #153734
    Egyébként Oric adott ötletet:
    http://ipon.hu/webshop/product/tritton_kama_stereo_headset_for_xbox_one/745197
    És ebben is ugyanúgy bennevan az adapter.
  • Moby
    #153733
    Címfüggő. Szerencsére sokat nem kell rajta matekolni, ha megteszi más :)
    Homeolás: accountok megosztása két gép között, ilyenmódon a játékok közösen vásárlása.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.05. 09:34:29
  • Macccy
    #153732
    Kösz az infót!
  • Soldiers
    #153731
    áhááá
    akkor lenne 2 kérdésem mégpedig mely régiókban olcsóbbak? illetve mit jelent a homeolás?
  • Moby
    #153730
    Ilyent. Vagy 2K-val olcsóbban a mintanélkülit.
  • Moby
    #153729
    Mert kétszeresen olcsóbb (egyrészt a beszára sokszor olcsóbb más régióban+homeolás)
  • Soldiers
    #153728
    Srácok sok fórumon látom hogy sokan digitálisan szeretik megvásárolni a játékot az mért jobb mint ha megvennéd lemezen?
  • Macccy
    #153727
    Jah, Harlekin, mi ez a sztereó headset, amit használtok? A havernak kellene ilyen megoldás, hogy kussba tudjon játszani. Miez és honnan jött?
  • Macccy
    #153726
    :D
    Esetleg Klingonul?
  • gduck
    #153725
    Ugye ismered a nyuszis mesét a sapkával? Szerintem veled most ez történik
  • Moby
    #153724
    Miután gyakorlatilag lehülyézted a feleségét, szerintem kifejezetten finom úriember volt veled. A hülyéskedés belefér, a trollkodás is a jóízlés határáig, ez viszont semmilyen körülmények között senem.
  • Harlekin
    #153723
    Tisztelt fórumtársak ez után DARKAL,már csak ezen módon szabad értekezni itt a fórumon!!!

    10100111001011010101
    10101110101010101100
    01010110101011100101
    01111001111001110000
    11010101001010110111
    11100100100011101111
    01010101010101101010

    Esetleg idegen nyelven!

    FEKETE,FEHÉR,IGEN,NEM,de ez már biztosan magyarázatra fog szorulni másik 4-5 hszben!

    Bocs dark,de ez kihagyhatatlan volt!


    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2014.11.05. 06:49:58
  • Harlekin
    #153722
    Dark szerintem nem megy ez neked...

    Tehát A !!!!!MÉG EGY!!!!!felett elsiklasz!

    Volt neki ps 4 volt van tudott róla az asszony!!!

    Elment vett x1 et (amibe bele számolták a 360-at)csomagolta ki x1-et és az asszony nézte majd az xbox 1 tápra cinikusan jelzés értékűen mondta,hogy vettél MÉG 1 PS-t...
    Tökéletesen érthetően leírta!



  • DarkSector
    #153721
    ""nem mondod komolyan, hogy az XBOX mellé vettél még egy PS-t?".... mondom: nyugi, az csak a a TÁP!!"

    Vagyis magyarul arra utal, hogy az Xbox melletti pS nem PS hanem egy táp.

    Mindegy, bocs hogy megkérdeztem , én a szöveg alapján kérdeztem, szarul fogalmaztad meg ennyi.
    Basszam én vagyok az idióta hogy mertem kérdezni elnézést, látom csalánra hugyoztál.

    Amúgy meg bazdmeg ne személyesked, meg sérteges, meg kurvára leszarom te milyen topikba kiket kedvelsz, elmehetsz a picsába.

    Elnézést is kértem, nem bántásképpen mondtam hogy a feleséged nem tud olvasni, az ecsém, meg rácsodálkozás volt , nem az hogy öcsém, de mind1.
    Leszarom, tudodmit nem kell bezsélnünk egymással.
    Nincs gond, tárgytalan , felejtsd el hogy szót váltottam veled. csá
    Vaszom kivan az ilyen parasztokkal.
  • eje75
    #153720
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vicc volt, dude....vicc.... tudod: viccelt az asszony... kifigurázta azt a böszme nagy téglát...hogy majdnem akkora mint a Ps4....érted? mind1.... már bánom, hogy ideírtam, de Én hibáztam: elfelejtettem, hogy átjöttél a PS4 fórumból, és már itt szakértesz... azt egyébként már levettem a hozzászólásaidból, és a fórumtársaid reakcióiból (amelyből tökéletesen leszűrhető, hogy népszerű vagy errefelé...) : Te tényleg mindig tökéletesen kérdezel... ...bocsáss meg nekem, hibáztam, lépek is, jó éjt....

    Utoljára szerkesztette: eje75, 2014.11.05. 01:24:04
  • DarkSector
    #153719
    Oké
    Bocs ha rossznéven vetted.
    Kérdést tökéletesen kérdeztem, mégpedig azt hogy az amit elhoztál mennyibe került, vagyis az X1.
    És amit beadtál, mennyiért vették be.

    Lényegtelen a PS4 meg mikor történet, még ha forditva vásárolsz és adod le az X360-at akkor is hibátlanul kérdeztem és értettem elsőre is amit írtál.

    A nem tud olvasni, nem igazán vicc volt, hanem hogy rá van írva elvileg hogy PS4. :)
    Arra kérdeztem hogy nem látta hogy a gépre rá van írva?
    Vagy eleve nem is tudja mifán terem a konzol?

    Amúgy köszönöm a választ, a 118 elég korrekt ár.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.05. 01:00:58
  • eje75
    #153718
    A feleségem remekül tud olvasni, ellentétben veled: "Ma meglett a One a PS4 mellé, a bolt nagyon jó áron beszámította az X360-amat" Ha ma lett meg az One a PS4 mellé (ami már ott volt...múltidő...érted?) akkor vajon mibe számolták be? Gondolkodj el rajta, de ne kapkodd el a választ!
    Ráadásul a humora is remek, ellentétben veled...Ecsém! A kérdésed értelmesebb részére válaszul: 118 volt az One és a 2012-es 250 GB-s X360-at kinect-el beszámították 48e-ért.... Nekem az jó deal volt, a PS4 óta csak a szekrény tetején porosodott... Ráadásul a bolt is nagyon korrekt...szeretek bemenni hozzájuk, nagyon vásárlóbarát a hozzáállásuk, jó fejek...
  • DarkSector
    #153717
    Ecsém!

    Árakat tudnál mondani? Gép mennyi volt, régit mibe számolták be. :D
    Feleséged nem tud olvasni sem? :D
  • eje75
    #153716
    Ma meglett a One a PS4 mellé, a bolt nagyon jó áron beszámította az X360-amat... szétpakolom a dobozt, bejön a feleségem, szét néz a sok xaron, kikerekedik a szeme: "nem mondod komolyan, hogy az XBOX mellé vettél még egy PS-t?".... mondom: nyugi, az csak a a TÁP!! .... Forgatja aztán megkérdi: "ez valami orosz cucc, vagy atom energia hajtja?" :)
  • Kongy
    #153715
    Jaja, nem is emlékszem már milyen utalást tett a Player, amikor játszottam tegnap, de az kb 1 hete történt... :D Már amire utalt. Kérdem én: hogyan? :D Elvileg akkor már rég kész kellett lennie a játéknak :D

    Elég megnézni ezt, egyszerűen nem tudsz haragudni a játékra, ha fűbe harapsz :D


    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.04. 23:43:48
  • Moby
    #153714
    Bocs, de ma sem tudok elmenni szó nélkül a Sunset Overdrive című nagy sűrűségű élménykoncentrátum mellett :)) miután a belem szétröhögtem a mai etapon a játék egy jelenettel búcsúzott a The Mask-ből.
    Köszi insomniac, és köszi ms, hogy pénzeltétek!

    A generáció legszórakoztatóbb játéka eddig, és gecimagasra lett dobva a léc.nem kell hozzá kőkemény angol, de KELL egy közrpes, hogy az állandó poénbombák üssenek.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A videójáték és a garbagecollection reláció monológját majd kikeresem valahonnan, azon konkrétan beszartam. Olyan napiaktualitású kikacsintások vannak, hogy a hajam tépem :)

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.04. 23:38:42