176613
banner
  • barmi
    #153794
    Dragon Age : Inquisition
  • Moby
    #153793
    Mivel a sztóron még nincs nemtudom hogy vársz választ a kérdésre...
  • Moby
    #153792
    Négyet tervezek én is, abból kettő már a vinyón integet :) A
  • DarkSector
    #153791
    Dragon Age Inquisition..............
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.05. 15:29:40
  • Firerock
    #153790
    valaki?
  • gduck
    #153789
    FC4, GTAV, HALO, CREW. De örülök ha egyikre lesz pénzem :)

    Mi a csuda az a DAI??????????????
  • barmi
    #153788
    Mi még négyet tervezünk idénre : fc4, gtaV, dai, halo mcc. Ezekkel jövő júniusig elleszünk szerintem :D ja, és ha idén jön akkor az oddworld: abe's exoddus-t is biztosan behúzzuk :) .
  • DarkSector
    #153787
    Most pontosan amit mondtam trailert az istennek nem találom, de erre gondolok nagyjából, ez a Kyrat.
    Gondolom extra kiegészítés lesz.
  • Moby
    #153786
    Misztikus téma jöhet! A helyszínválasztás miatt adná is magát.
  • DarkSector
    #153785
    Persze kivárom, az összevágott trailerekből baromira nem lehet szószerint értelmezni, meg anyira nem érdekel hogy fejtegessem, lehet csak a multi lesz megbolondítva ezzel, de biztos hogy valami misztikus téma lesz belekeverve ezt elhiheted nekem, ez a része nem flesselés, csak majd részletek megjelenéskor.

    Pont ez a furcsa nekem is, elsőnek nem hittem a szememnek, hogy mi a rák ez, meg voltak ilyen csukjás barmok mintha assassin creed-eznél.
    Nevethetsz de volt ilyen. :D
  • Kongy
    #153784
    Köszi előre is :)
  • Moby
    #153783
    A háromban meg hatalmas világító szemű füstölgő szörny... :DD Szerintem várd ki, hogy mi is az, amit ott láttál.
  • eje75
    #153782
    TIÉD
  • Kongy
    #153781
    Én igényt tartanék a kódra, ha neked nem kell :)
  • barmi
    #153780
    Ok, akkor nem adom el csak küldjed már ! :DDDD
  • eje75
    #153779
    Mindíg ez az anyagiasság... és a gaming szeretete hol marad ? Inkább játsz vele, ha meg pénz kell, akkor áruld a tested a kamion parkolóban.... valami töröknek csak megtetszel....
  • eje75
    #153778
    Tudom, de láttam egy filmet Kalkuttai Teréz anyáról, és azóta mindenemet elosztogatom a nélkülözőknek :)
  • barmi
    #153777
    Ha tényleg nem akarsz bajlódni az eladással nekem küldheted a kódot privátban ! :-)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    majd én jól eladom :D
  • DarkSector
    #153776
    Vagy mi az a trailer-ben amikor átváltoznak tirgissé meg a franc tudja mivé, legalábbis a trailerben van hogy a faszi eltünik és előjön monjuk az a fehér tigris, nem tudom mit csinálnak az állatokkal, csak ezekből a jelenetekből jött le nekem hogy lesz, ha kiegészítőképpen is, valami ilyen dolog benne vagy mod nevezze mindenki ahogy tetszik.
    Vagy ilyen nem lesz a játékban?
    Mert voltak ilyen teleportáló benszülöttek meg nemtudom mik. Nem nézted a trailert?
  • n000rbi
    #153775
    Nem a tápventi volt, ez biztos. Sajna nem találok hasonlót se youtube-on, hogy megmutassam.
  • DarkSector
    #153774
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mondtam a feleségedet nem akartam bántani, Elnézést kértem. Nem úgy gondoltam.

    Ellenben az utána lévők már válaszképpen kaptad tőlem, szóval nem kell összekeverni a 2 dolgot, az anyázást már utána írtam mikor nekemestél (nekemesés az hogy kiosztasz, ki hol merre milyen topikokban, és nem megjelenk meg eltünök, mert nem 1 honapja irtam ide először, valamint nem sajátítható ki egy topik, az az én jóindulatomon múlik max "ha nem sétek szabályt" hogy foglalkozom-e vagy nem-e bárkinek a véleményével, nekem is sokminden szokta fúrni a csőrömet, csak nem szólok sokszor, én is köphetnék egyet a földre és nem foglalkoznék más bánatával, de próbálok részben-egészben odafigyelni, nem kíváncsi valaki arra amit írok, semmi para, 1x korrekt hangnemben elég leírni és betartom, ezt elhiheted nekem azért soha nem haragudtam még meg).
    Ennyi, akkor asszem le is zártuk a témát végleg.
    Legalábbis én zártam a saját részemről.
  • Macccy
    #153773
    Köszönet a stereo-headset tippért neked és a Mester Szakácsnak (úgyistudja, hogy róla beszélek!) :)
  • Moby
    #153772
    +1
  • Macccy
    #153771
    Nem szeretnék senkinek keresztbe tenni, de ha picit rám hallgatsz, eladod. 5 ezerért azonnal elkapkodják!
  • Moby
    #153770
    Hogy mit csinálnak az állatokkal?
  • eje75
    #153769
    A tegnap esti posztomnak lett volna folytatása, csak sajnos SötétSzektor megtalált, és aztán a politikai korrektség jegyében, mindennemű személyeskedést mellőzve a feleségemet kvázi lehülyézte, engem elküldött a picsába, leparasztozott, letaplózott (amiből keveredett itt egy kis xarvihar -amit, gondolom, egyikünk se akart- ezért elnézést minden fórumtárstól) így az tegnap éjjel lemaradt. Szóval a bundle-ból a FIFA15 egyáltalán nem érdekel, ezért aki itt a fórumon először jelzi, hogy szeretné, szívesen átküldöm neki a kódot… peace….
  • DarkSector
    #153768
    Igen , csak picit nekem még emészteni kell ezt a "Bloody Roar" stílust, hogy átváltozhatnak a karakterek állatokká, vagy igazából nem tudom hogy az átváltozás, megidézés, mindegy, csak kicsit furcsa volt trailerben látni.
    Biztos jó lesz a játékban alkalmazni, de emésztenem kell még kicsit. :D
    Teljesen más hangulatot áraszt így, nem is tudom igazából teljesen FC sorozatba illeszteni, hanem valiért másképpen tekintek rá.
    Remélem jó lesz, de pre-order nálam semmiképpen most.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.05. 14:11:56
  • barmi
    #153767
    a tápom nekem is "cicereg" egy picit, de nem foglalkoztam vele eddig, remélem nem krepál be . Szerintem a venti baxakodik benne, majd szétszedem ha lejár a gari a gépröl .
  • orichalcos
    #153766
    Hivatalos oldalról:

  • Moby
    #153765
    Az FC2 eléggé fisifosi volt, viszont a 3 kurvajó game. És ez annak egy extended változata mégizgibb környezetben, mégjobb karakterekkel.
    NAGYON el kell ezt cseszni, hogy ne legyen jó.
  • DarkSector
    #153764
    Azért viccen kívül, ne várd hogy nyilatkozzak DAI ügyben, távol ál tőlem nagyon, mint stílusban mind játékmenetben.
    Csak annyi hogy DA játékosok tudom az első részt jobbnak tartották mint az azt követőt.
    Ez ha lehet hinni a hype-nak valóban jó lesz.

    Na de a FC4
    Hát valahol valakinek írtam már, ez olyan hogy az első része nagyon fasza volt, míg a FC2-nek max annyi ereje volt részemről hogy nagy bejárható területen bohockodtam meg szuper volt felgyújtani a növényzetet benne.

    A FC3 mekkora nagy hype-ot kapott, az valóban korrekt volt, jobbnak éreztem mint a 2. részt.
    De hogy most ebben a 4. részebn valójában melyikhez hasonlót fogunk kapni szerintem lutri.
    Az biztos hogy már most elmondható az hogy szerintem BAROMI változatos játék lesz.
    Ami nekem a FC2-ben ugyancsak negatív volt (ott nem éreztem azt a változatsságot, most nem az a baj hogy afrikában vagy hol miért nincs felhőkarcoló, vagy egy halálcsillag, csak nekem az eléggé laposnak tünt akkor)
  • Moby
    #153763
    Mármint a tápventin kívüli zúgás?
  • n000rbi
    #153762
    Le vagy maradva, ez már nem a zörgős, ez a lógós :D Kaptam ugyanis cserekontrollert a MM-ban, de gép mellől kivettet (r-go 1000% használt), az nem zörgött, ellenben a bal analógnak volt 1-2 mm holtjátéka, amit kb. 1 óráig bírtam elviselni :) (és nyilvánvalóan csak otthon vettem már észre)

    A táp a gép bekapcsolt ill. instant-on állapotában búgó statikus hangot adott. Az meg nem jó véleményem szerint :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.11.05. 13:40:05
  • Moby
    #153761
    UGYE??? HÁMONDTAMHOGYOTTALOGIKA!
  • Moby
    #153760
    Azt még eddig nem sikerült.
    Nadeviszont gyártottam elméletet: az FC4 lesz most, a DAI meg mondjuk január, mer az hosszabb!
    Még nem találtam ki hogyan függ ez össze, deeee olyan, mintha lenne benne logika. Valahol. Valamilyen.

  • TDC Geronimo
    #153759
    AC után FCt tolni hááát. Ezerszer inkább DA:I. Mondjuk előtte tolj le mindent, mert abba lesz annyi tartalom, hogy idén máshoz nem kell már hozzányúlni.
  • Moby
    #153758
    Vissza is!

    Én inkább azon aggódom, hogy feleslegesen vársz. Mármint a táp az lehet, hogy okés lesz, de a kontroller szerintem....háááát....nemtudom. Szerintem nincs olyan, ami valamennyire ne zörögne.
    Amúgy a táppal mi volt a gond?
  • DarkSector
    #153756
    Én sem vennék a helyedben szar játékokat. :D
  • n000rbi
    #153755
    Baj van.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Megérkezett a Ryse és se kontroller, se táp. (ment privát)
  • n000rbi
    #153754