176613
banner
  • Skyline
    #153713
    Nem csodálom...Hulladék....
    Ha az ellenfél béna és szétválnak akkor van esélye a szörnynek, úgy tudtam győzni egyszer...Lesből levadászgattam őket aztán medik és hevigánner nélkül cseszhették...
    Ugyanakkor ha a csapatban a trapper nem teszi a dolgát és nem nyomja ki azt az erőpajzsot amiből a lény nemtud kimenni akkor idegesítően hosszú egy meccs mert lényünk állandóan elfut simán....

    Plusz eleve illúzióromboló hogy nálunk kisebb szörnyek egybe be tudják kapni a huntereket és szinte instantkill...Mi meg csapkodhatunk meg hajigálhatunk követ mint az idióták.....

    Haverokkal néha unaloműző ökörködésnek jó a játék..Másra nem....
  • Kongy
    #153712
    Jaja, láttam, bár az Evolve-ot kihúztam a vásárlási listámról... :)
  • orichalcos
    #153711
    N emár
  • TDC Geronimo
    #153710
    Ajánlom, hogy vess egy pillantást a februárra. Az is egy elég killer hónap lesz. Általában év eleje is az mindig február/március.
  • Kongy
    #153709
    Ez nyilvánvaló. De attól még nem tetszik.
  • Totti5
    #153708
    Most éri meg kiadni, mert jönnek az ünnepek, év vége, promóciók, verseny van. Nyáron kisebb a vásárlói kedv.
  • Kongy
    #153707
    Tudom, de attól még röhejesnek tartom. Kész van egy játék fél éve, és ülnek a babérjaikon. Lefogadom az AC Unity már nyár elején kész volt, de ezt kb elmondhatnám szinte bármelyik mostani címről is... SZERINTEM.
  • Totti5
    #153706
    Mindig is így volt és így is lesz.
  • Kongy
    #153705
    Amúgy szerintem röhejes, hogy egész évben nem jött annyi játék, mint az elmúlt pár hétben, és a következő pár hétben fog... Kicsit azért jobban szétszórhatnák őket, hogy mindig legyen mivel tolni. Egész nyáron csak a Last of Us remastert toltam, most meg azt se tudom, hogy Sunsetezzek, vagy CoD-ozzak. Jövőhéten meg azt se fogom tudni, hogy Halo-zzak, vagy AC-zzak.
  • Moby
    #153704
    Ha a DAI nyer, akkor már a 2016-ost is :D
  • Moby
    #153703
    És szerintem ez szándékos. Azért nincs, mert a kiadók figyelmesek. Nem hagyják, hogy a játékosok pont karácsony előtt kúrják el a pénzüket játékra. Ha lenne játék, simán előfordulhatnának olyan esetek, hogy mindenki az ünnepi szezonra EGYSZERRE tolná ki a játékokat, ömlesztve, és olyan skandallum is megesne, hogy két nagycím jönne azonos napon.
    Szóval ÉN örülök, hogy nincs játék az új gépekre, így nem is kell foglalkoznom ilyen hipotetikus problémákkal. Hálistenszerencsére.
  • arty
    #153702
    :DDD
  • Totti5
    #153701
    Te is ügyesen építed a 2015-ös backlogodat.
  • arty
    #153700
    :DDDDDD
  • Kongy
    #153699
    Ne feledd a BF4-et, meg a NFS Rivals-t. :D Ja meg a FIFA 14-et.
  • TDC Geronimo
    #153698
    De hát NINCS JÁTÉK új gépekre én azt hallottam.
  • Moby
    #153697
    Najó, a codot lehet behúzom még, ha találok olcsón. DESEMMITÖBBETTÉNYLEGLOL
  • Moby
    #153696
    Nah, én húztam egy vonalat. Még két játékra vagyok hitelesítve az idén. Az egyik a gta5. A máskért versenyeznek a kiadók :D
    Mikor vettem a gépet? 3 hete? Most vagyok ott, hogy...
    FH2
    PVZ
    RYSE
    Sunset Overdrive
    Halo MCC
    AC Unity
    GTAV
    ???(DAI vs. FC4)

    Nincsenek gémek :(
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.04. 20:49:43
  • Macccy
    #153695
    Baaaassszameg a ROCKSTAR
    Na, Oric! Most nem lesz Master Chief Collection vétel szerintem, inkább egy GTA V -öt kell vennem ... megint :)
  • Totti5
    #153694
    Hol a legolcsóbb most a GOLD vásárlás?
  • n000rbi
    #153693
    Tehát úton van. Ez a lényeg, köszi ;)
  • Moby
    #153692
    Nah, milyen jó, hogy mennyire tudja mindenki milyen is a halo, csak orichalcos meg én nem :DDD
  • arty
    #153691
    1. gta KELL (időm persze ugyse lesz rá)
    2. farcry4 KELL (idő....)
    3. cod is KELL (na, ez bele fog férni :D )
    4. halót jólelb*szták :(((( az nem kell, amig filléres nem lesz. barmok.
  • TDC Geronimo
    #153690


  • Moby
    #153689
    Ja, má akartam írni, hogy az állandó loholás miatt csak ma tudtam feladni, szorri :(
  • n000rbi
    #153688
    Végülis úton van? (x1 cserecuccok még kanyarban se, csak kérdem, hogy mennyire figyeljem a postást :))
  • Kongy
    #153687
    Én is ! :DDDDD
  • Firerock
    #153686
    ??
  • Totti5
    #153685

  • n000rbi
    #153684
    Na ja, azt hiszem idén novemberig már a jövő karácsonyra szánt pénzt is elcseszem, nemhogy az ideit :D
  • Totti5
    #153683
    R* megint kocsikáztat mindenkit. GTA5 lehet prevgenre jött ki, de olyan magasan van a léc, és még rápakolnak, hogy elképesztő.

  • Moby
    #153682
    Komolyan remélem, hogy az fc4-et elbasszák :/
  • Totti5
    #153681

  • n000rbi
    #153680
    A picsába, pedig nem akartam megvenni
  • Kongy
    #153679
    Must have
  • Totti5
    #153678
    You Can Play Grand Theft Auto V In First-Person On PC/PS4/Xbox One
  • Kongy
    #153677
    Aztán ha ráuntam rámrohad. Bomba biztos játékokat szabad csak megvenni digitálisan, amit nem bánsz meg.

    Eddig viszont baromi jó a CoD. Single-t toltam még csak, hogy belerázódjak a kontrolleres célzásba, de nagyon tetszik. Végre egy CoD, amire azt mondom, hogy ismét fasza. Ez a nextgen CoD, amit tavaly ígértek!
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.04. 18:18:34
  • Moby
    #153676
    Ennyit bír a cucc. Az 1-2-vel még lehetett volna ügyeskedni, de a felhúzott verza sem túl acélos. A 4-el nincs mit tenni. Ott elfogy a kraft. Nincs ötszörös power hozzá, és a 360-as verzát nagyon bereszelték.
  • orichalcos
    #153675
    Ezt a Halo 30 fps dolgot honnan vetted? Nézted a Digital Foundry tesztjét?

    teszt

    A legalacsonyabb FPS szám az 42 volt ha jól láttam. ( az is egy Halo 4-es dzsungeles résznél) Sehol nincs 30 fps-ről szó, az átlag 60 megvan mindenhol, csak sajnos van olyan 10-15 fps drop.

    Persze ez még mindig gáz, de ma este 7kor jön a patch, meglátom változik-e valamit.
    Utoljára szerkesztette: orichalcos, 2014.11.04. 18:02:27
  • Totti5
    #153674
    Halo 3 ami fix 60. Sajnos a Halo 1 sem az, Halo 2 sem az és a Halo 4 sem az. Pedig simán megelőlegeztem nekik, komolyabb pénzt is tettem volna rá hogy megcsinálják... sajnos nem csinálták:(

    Persze kurta jó lesz így is, de na...