176613
banner
  • orichalcos
    #153834
    Elméletileg tölthető a Halo day one patch. 15giga
  • Waczkor
    #153833
    Srácok!
    Beregeltem a crew bétára,mivel múltkor kimaradtam így most 4 email címmel regeltem.
    Mivel csak 1 kulcsra van szükségem és kaptam 4-et,itt van 3 kulcs,nem akarok privibe küldözgetni mert asszem időhöz vannak kötve a kulcsok.
    Első 3 aki a leggyorsabb.
    Kulcsok:

    TGP-E3KW-UML9-KXCL-TM9J
    TGP-J3MJ-QCDF-KHED-C64W
    TGP-JYPF-CDTN-LLJA-EXGA

    Aki felhasznált egyet írja be hogy más ne próbálkozzon feleslegesen.

  • DarkSector
    #153832
    Thx a tippet Fable Journey-hez.

    Ma jött meg, csak kiderült nem sikeült még szereznem hozzá Kinect-et. :D
  • orichalcos
    #153831
  • DarkSector
    #153830
    Ha még nem volt.
    Nagyon durva, kezdek elcsábulni.

    (igaz hogy ez ps4-es videó, de mind2 konzolon 1080p 30fps lesz!!!!)
    Ja hogy lehetséges X1-re így kiadni egy multiplatform játékot, ilyen brutál minőségben? Ja......
    A többi fejlesztő remélem elgondolkodik majd egy csöppet.


    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.06. 00:00:11
  • davidka003
    #153829
    Iszonyú igénytelen, unalmas szar.
    Szirmai meg aztán no comment.Amúgy se bírom de ide tök felesleges volt.
  • DarkSector
    #153828
    Te és a konzolok, 27. epizód. :D
  • eje75
    #153827
    thx
  • Kongy
    #153826
    Az nem gáz, hogy elkezdi újra letölteni szerintem :D Nekem azt írta ki, hogy "Sorry, tudjuk, hogy nagyon akarnád már játszani a játékot, de ki kell várnod a megjelenést." :)
  • Moby
    #153825
    De vannak érdekes dolgok. Ott a vinyón az ac unity pre ordered. Rányomok az ikonra, elvisz a sztórba, ott rányomhatok az intallra, és elkezdi újra letölteni
    Halo mcc totál megborult azáltal, hogy kinyitottam Oric által. Egyelőre mindkét esetben csak reménykedem, hogy működni fognak, ha megnyílnak.
  • Moby
    #153824
    Ja.
  • eje75
    #153823
    A régebbi One tulajokhoz lehetne egy kérdésem? Szeretném tudni, hogy jól értem-e: ha éppen letöltök egy játékot és a konzol instant-on módban van, akkor a háttérben letöltés folytatódik, mintha a konzol "be" lenne kapcsolva? Köszi a segítséget
  • orichalcos
    #153822
    Az esti streamem, ha valakit érdekel. One-on csak nekem ilyen fosh a stream minősége? Pedig normális netem van...
  • orichalcos
    #153821
    Kész. :)
  • kutyakiki81
    #153820
    Oh,köszi!
  • Totti5
    #153819
    Pedig elég hasznos tud lenni ilyen esetben!
  • Moby
    #153818
    Ezzel azért még várjál :)
  • kutyakiki81
    #153817
    Sziasztok!

    Valamiért nem akar az X1-em csatlakozni a LIVE-hoz. Előfizetés rendben, internet (wi-fi) rendben, a hibakód ez: 0x87dd001a

    Valaki tud erre megoldást, mert a Microsoft oldala nem volt hasznos.
  • Snexi
    #153816
    na mégiscsak full hd a gta5 one-on,ennek örülök :)
  • DarkSector
    #153815
    Akartam is mondani, hogy a legolcsobb igen store-on, mégpedig osztott accounttal GARANTÁLOM hogy 21000-től olcsóbb lesz.

    Firerock, elnézést a késésért, előbb is írhattam volna, csak Moby az aszisztensem nem figyelmeztetett, meg meg kellett ragasztani az üveggömbömet, ezt is Moby eléggé lassan a tőle megszokott módon intézte. :)
  • Moby
    #153814
    Darkot kérdezd. Itt csak neki van jogsija csirkecsontból jóslásra :D
  • Firerock
    #153813
    Store-on előreláthatólag olcsóbb lesz mint 21.000?
  • DarkSector
    #153812
    Ha a hülyéskedésre gondolsz az úgy szerep hogy attól én jól érzem magam, ha a bocsánatkérésre, az nem. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért te sem vagy gyenge.
    Tetézed finoman a dolgot hogy á, ez a dark nem rossz csak kicsit idióta szegény legyetek kíméletesek, ez az amikor segítve ártasz. :DDDDD
    Nem tudom hirtelen örüljek-e vagy sírjak. :D

    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.05. 18:02:34
  • Moby
    #153811
    Mêg mielőtt pellengérre állítjátok Darkot, azért jó ha tudjátok, hogy van egy egész más énje is. Meggyőződésem, hogy amit publikba csinál az nagyrêszt szerep :)
  • Totti5
    #153810
  • DarkSector
    #153809
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Oks.
    Amúgy az az elnézést kérés nem seggnyalás akart lenni, meg többiek előtt mártírkodás, hanem őszintén írtam, semmi megjátszás, úgyhogy télleg sorry azért a mondatért.
    Részemről is csak gaming meg hardver.
  • eje75
    #153808
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    értelek.... és nem baszlak le.... inettől kezdve erről ennyit, csak a gaming van...
  • barmi
    #153807
    http://far-cry-4.ubi.com/en-GB/ Nahát ez b+ ! :D Az elöbb egy darab oldalas védett meg a biztos pusztulástól :-) Próbáljátok ki, szerintem qrva nagy ! Ja, és uplay fiókkal el is lehet menteni amit már elértél.
  • eje75
    #153806
    jaaaaa...értem: "Doktor úr, akkor tényleg elmehetek?. – Mondom elmebeteg! "
  • DarkSector
    #153805
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem akarok senkivel barátkozni , utálok mindenkit.
    Mégis mi a baj, az hogy ez egy fórum, egy közösség, különböző emberekkel, vagyok én, meg vannak a többiek, mindenki a többi aki viccesen vagy komolyan, lenézve ám de mégis nem lenézve villoghat itt az okos kommentjeivel.
    vagyis míg én másal beszélek , kérdezek mástól.

    Az emberek nagy része, kapva kap az alkalmon hogy villoghasson, ha mindezt nem nézőközönség előtt, hanem pm-be kérdeztem volna, 100-ból 1 ha visszaszól, max nem válaszolnának vagy azt hogy hagyj békén nem érdekel.

    De tudod hogy van ez, a feltűnési kényszer, hogy mások előtt kell tekerni a szallgot, hogy menjen valami műsor, ellenben amikor nem mással viccelődöm, hanem kérdezgetek, az részemről nem mások előtti feltünési viszketegség, csak pm-be most irogasak mindenkinek egyenként?

    Sokszor kérdezgetek ja, de kíváncsi voltam az árakra, látod a többi nem érdekelt, de ketten voltunk valahogy sorra tapadt rá a témára mindig valami körítés, és a ez meg az mennyibe kerül témából lett kb egy 8 oldalas esszé, és igen részben az én hibánm ha valami gáz van sokszor nem nyugszom amíg nem tisztázom az illetővel, mert én magamban senkit nem bántanék meg, nembaj ha az a vége hogy viszlát, csak miért veszekedjen az ember, úgyis ugyanaz a végeredmény. :)

    Bennem is van hiba a természetemben, ellenben szándékosan nem sértenék meg senkit.
    És annak ellenére hogy bennem is van hiba, akik máig itt vannak egész sg-n egyik ember sem komplett. (fasza most meg ezért fognak lebaszni. :D)
  • Skyline
    #153804
    Erre a kérdésre Moby vagy Harlekin bövebb vàlaszt tud adni,de röviden: krònikus agyhalàl...:D
  • DarkSector
    #153803
    A GTA 5-ben a karaktereknek nincs agya vazze.
  • DarkSector
    #153802
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Oks. :)
    Majd felkészülök azért a támadásodra.
  • Macccy
    #153801
    Toljad és szólj ha megírtad! El akarom olvasni :)
  • orichalcos
    #153800
    Köszi. :D

    Ma esti munka: Halo bemutató írás. :)
  • eje75
    #153799
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De most viccen kívül... (Dark Te most ne figyelj ide) .....Te biztos régebb óta harcolsz vele... mi baja van, úgy általában? Mindenki barátja akar lenni, vagy mi? Miért érzi úgy, hogy mindenhez hozzá KELL szólnia, illetve, hogy minden kommentjét késhegyig kell védenie? Nem értem... ez egy jópofa közösségi oldal kellene legyen, kis helpdesk-el megspékelve, erre folyton megy a flame... na mind1... nem akarok én senki sem bántani (időm sincs rá, ilyen elqrt novemberem még nem volt, amikor egyszerre ennyi game jelent meg... azt se tudom, mihez kapjak) , csak tényleg nem értettem
  • Skyline
    #153798
    Feltéve hogy a jàtékon belüli karaktered is nem kap agyf@szt töle...
  • eje75
    #153797
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    np dude.... semmi gond.....azért ha meglátlak a GTA V-ben, egy párszor oda vissza áthajtok a karaktered fején...
  • DarkSector
    #153796
    Hát tény, nagyon jól, de nextgen játékoknál én már meg sem lepődöm szinte, hamar megszoktam hogy ez kb egy alapon elvárós szint szerintem. :)
    De sejtem hogy sokaknaál, vagy remélsem hogy sokak nem csak a látvány miatt fogják megvenni.

    Ahogy más ezt a játékot várja, én legalább annyira egy Trials Fusion akciót...nagyon kellene már.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.05. 15:44:52
  • gduck
    #153795
    Jól néz ki ez is :)