176613
banner
  • Moby
    #153954
    Az mindenestre valós elvárás, hogy EGY store legyen. Egyetlen, egységes store. A tax úgyis külön megy.
  • Skyline
    #153953
    A vpn írás főként hk-ra vonatkozott..
  • Harlekin
    #153952
    És melyik lenne az a stor vagy mihez vagy kihez áraznák be????
    Azért mert valami 60 dollár az nem mindenhol ugyan azt az értéket képviseli.Plusz voltak és vannak olyan játékok amik RÉGIÓ szerint jelentek meg és más storra soha nem kerültek fel,mert nem tartották alkalmasnak vagy biztosak voltak a sikertelenségben.

    Nyugodj le ne gondold ezt túl!Változtatni nem tudsz rajta megy ameddig megy használd ameddig lehet és pont!Majd esetleg megint mehet az agyalás1 hétig utána ha jön a fék,hogy na ugye Én megmondtam,de a helyzeten az ugyan úgy nem változtat.

    Ismétlem ez megtörtént 360 on is akkora lufi lett neki,hogy még 1 hónapig ment az agyalás lufi pukk és elült minden szépen csendben és maradt minden a régiben...
  • Moby
    #153951
    >Ha Usát lehet mást miért nem?

    Tőlük kérdezd. Nyilván azért van hónapok óta kint a vpn leírás a hk és az indiai vásárláshoz(nem nov1 óta), mert az ugyanúgy megy. INNEN lehetett vpn nélkül is. Ami semmit nem jelent.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.08. 11:42:38
  • Macccy
    #153950
    Ja várjá, akkor nem fogalmaztam jól: MOST akartam megvenni Alaszka, Fairbanks US store-on és nem jó, aztmondja használjak más payment method-ot.
    PayPal -t monnyuk megpróbálom még hátha megy. Az is jó nekem.
  • Harlekin
    #153949
    bazzze ne legyél már Te is rotyoman!!!

    VEDD MEG MOST NYOMJ RÁ!!!!!!Mi történhet!? A. leveszik a pénzt és instal game és boldogság!!!!!
    B. nem veszik le a pénzt és közlik az okot no istal no game!!!

    Bazze nem kell ezektől a dolgoktól fosni!
    Pont mint a warez rád rugták az ajtót volt swattingolás érte??? Nem!!!

    Gondolom ennek a geo lock dolognak vannak okai amiket Mi nem ismerünk és nagy valószínűséggel nem is fogunk!
    Gyanítom adózási és más ANYAGI okok miatt nem jó nekik ez,hogy más régiók ott akarnak vásárolni vagy azokat a régiókat így támogatják stb...

    Amcsi storon mi probléma lenne közvetlenül az Ő zsebükbe töltöd a pénzt!!!!
    Szerinted a nagy szabad ország ahol az MS kihátrált a nyomás alól,hogy a homokban fetrengő Irakban és a faszom tudja hol szolgáló katonák majd nem tudnak játszani a mindig online boxok miatt akkor hoznak ilyet,hogy amerikai store esetleg Magyar országról nem lesz elérhető!?

    Ne adj örömet az aggodalmaddal a sok idióta gyökérnek akik ebben élik ki a savanyúságukat,hogy túl lihegik ezeket a dolgokat ki színezve.A legtöbb majd akkor fogja magát pofán köpni amikor ugyan így megveszi a nextgent ami szerintük egy értelmetlen faszság és használja ki azt amit mi,de annak fogok a legjobban örülni ha már ez nem lesz számukra,mert szívesen lemondok a jóságról,hogy nekik soha ne legyen jó,hogy esélyük se legyen arra,hogy ezt kihasználják.Tudod legszebb öröm a káröröm,mert nincs benne irigység!!!
  • Skyline
    #153948
    Ez egy baromság amit írsz. Ha Usát lehet mást miért nem? Eddig nem lehetett? Akkor előző hónapban hogy húzta be haverom mindenféle trükközés nélkül Indiából a goldot, a forzákat és a fifát?:)
    Miért van tele a net azzal kb november 1 óta hogy ami addig működött vpn és minden nélkül az most sehogy (India store)....?:)
    EDDIG lehetett...Mostmár nem. De holnap este kíváncsi leszek menni fog-e ha letelt a 48 óra.:)

    Egyébként eleve az egészet baromságnak tartom, egyetlen store kéne amihez lehetne feltöltőkártyát venni vagy kártyával dollárért vásárolni. Egységáron. Ennyi... Az hogy van olyan cím ami nálunk 22ezer forint (miközben boltból 17-ért kihozom), és a többi régióban közel FELEENNYIBE kerül vicc kategória...

    //Maga az operátor közölte a geolockos dolgot....De ha nem hiszed nyugodtan menj az ms supportra és chatelgess velük.:)
  • Moby
    #153947
    >Mindenesetre tényleg fura hogy amit eddig lehetett és használtak az emberek

    Nem. Eddig sem lehetett, de az emberek használták. Usát pl. lehetett, és használják most is. Azért megy a para, mert össze vannak mosva a dolgok, és az hangzik ki az egészből, mintha találomra lezártak golna geoloc-al két régiót. Miközben mindenki tudja, hogy nem erről van szó.
  • Moby
    #153946
    Ne szarjál már. Amíg én nem rinyálok nincs baj. Ha bazdmeg van, nálam jön először úgyis :D
  • Moby
    #153945
    És egyúttal sokkal unalmasabb is.
    Mondtam már: ez nem népszerűségi verseny. Ha nem tetszik nem olvasol.
  • Skyline
    #153944
    Még nem,az usa él.
    Egyelőre 2-3 révió kapott a storeon geolockot...
    Ebből is csak hongkong ami 100%...HK egyébként kijátszható HKD feltöltőkártyával.:)
  • Macccy
    #153943
    Akkor most beszoptuk vagy nem? :D
    Hallod most ... értsd MOST akartam megvenni pont a CoD -ot
  • Skyline
    #153942
    Another payment xbox store geolock google.:)
    Egyébként remélem a próféta szól belőletek. Mindenesetre ahogy olvasgatom megy a para,igaz ha az usa store-t is geolockolják az usd feltöltőkártya opció még adott...
    Mindenesetre tényleg fura hogy amit eddig lehetett és használtak az emberek,most sorra elméletileg bezárnak...Nem a legjobb húzás karácsony elött...

    Egyébként ms operátorral is beszéltünk,nem,az hogy japánban élsz régiót váltasz és más store-ból veszel cuccot nem banolandó a One-nál. Csak vannak geolockos országok ahonnan nem tudod megtenni még vpn-el sem,mert simán szűri az ms...Ilyen geolockot kapott hongkong és pár napja India...
  • Soldiers
    #153941
    értettem amúgy a választ, de azért igazat adok mert nem mindenki ért a dolgokhoz
  • gibson9
    #153940
    Nem értem miért kell ebben a stílusban válaszolni. Ha valaki még hülyeségeit is kérdez vagy csak más számára egyértelmű dolgot, akkor is egyszerűbb és gyorsabb lenne értelmesen válaszolni, mint hogy 5 mondatban megy a szarkazmus. Több energiád maradna másra is.
  • Soldiers
    #153939
    felfogtam a választ :D
  • Moby
    #153938
    Szerintem bannolni fognak.
    Egyrészt ugye az MS tudja, hogy a neved magyar. Komoly csapat jól képzett onomasztikai szakembert alkalmaznak. Másrészt tudjuk, hogy az usában nem élnek magyarok (kitiltották őket).
    Innenfogva eléggé egyértelmű, hogy nem használhatod a saját neved!
  • Soldiers
    #153937
    LEhet hülye kérdést teszek fel de regisztrálni akarok a live-ra és USA reget adok meg de attól még a nevem lehet magyar? Azért is kérdezem mert digitálisan akarok majd venni meg egyik spanommal homeolni akarjuk a boxot és h nem jár e semmi komplikációval??

    Bocsi a hülye kérdésért
  • Moby
    #153936
    A hangulatkeltés az egész nextgen témában tőled jön.
    Túl sok időt töltöttél a leáldban. Már csak az hoz lázba, ha valami szar van valahol, már csak arra posztolsz :(
    Jó lenne néha játékokról is beszélni. Ha valaki szar van, azt én hozom úgy is, én vagyok a garancia, hogy nincs a szőnyeg alá söpörve, de ez is azt érinti, aki akar is játszani. Aki csak szagérteni akar, arra bármilyen helyzet megfelelő.
  • Moby
    #153935
    Nem a lehetőség eddig sem volt adott india és hongkong esetében, csak átmásztatok a kerítésen. Amire most húztak szögesdrótot.
    Nameg az esetek többségében az usa és india közötti különbség ilyen 8-900 forintok.
  • Harlekin
    #153934
    Hol találtál erről infót milyen fórumon?Keresem,de nem találom...Dobj ide pár linket.
  • Harlekin
    #153933
    Ja és arról nem beszélve,hogy tegnap óta kint van a hibaüzenet a vásárlással és letöltésekkel kapcsolatban xbox.com-on!Tehát lehet,hogy az egész ennyiben merül ki...
  • Harlekin
    #153932
    Eleve szó nncs szarrá korlátozásról sehol semmilyen formában!!!!

    Abban viszont kongyval értek egyet,hogy ha valaki konzol vásárlásra adja a fejét az nem lehet a fő szempont,hogy azért mert 5 kiskaput kijátszva olcsón jut majd játékhoz.Nem szabad,mert abból maximum csak a csalódás van.Igaz 4-5 ezer sok kicsi sokra megy alapon van,de ha marad az amit Mi eddig 1 éve használunk akkor is megéri hiszen cirka 160000 forintott spóroltam azzal,hogy 1 éve van konzolom és azokat a lehetőségeket használtam amit MS ENGEDETT!Érdekes módon 1 éve használjuk a barát listámon x1 tulajok 95% a és soha nem volt gond.
    Most bejött a hong kong meg india meg stb és 1 hét alatt ezek szerint stopot tettek rá!!Nem tartod furának,hogy azt amit iszonyat sokan kihasználnak 1 éve ahhoz még nem nyúltak azt amit meg most kezdtek kiskaput használni azt bezárták?!

    Nincs értelme veszekedni meg birkázni mást hiszen a helyzeten se így se úgy nem változtat csak max köpködni fogtok egymásra...
  • Harlekin
    #153931
    Mint ahogy adott volt a 360 on is a mindent megkerülve ingyé meg kurva olcson behúzott stor játékok a neve nincs országokból és utánna ment a sírás,hogy a delikvensek kapták a profil bann-t és tártsait.Majd MS bezárta AZT a kaput,de ettől függetlenül a többi maradt!
    Ez csak a szokásos,hogy valaki fingott egyet és megy a festése meg a hozzá keltett görög tűz!!!
  • arty
    #153930
    semmi :)
  • Skyline
    #153929
    Tehát ha neadjisten szarrákorlátoznak majd mindent mint a Sony ,és nem tudsz élni a lehetöséggel amivel addig, majd veheted 20ezerért ami más storeban 10ezer akkor is ilyen hobbi....okos.....

    Birka...Ennyit tudok az ilyenre mondani....
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.07. 23:46:10
  • Kongy
    #153928
    Hát figyelj, ez egy olyan hobbi (de szerintem pl a horgászás is olyan, meg minden.), amihez pénz kell. Sok sok pénz. Szóval szerintem olyan ember, akinek nincs pénze ilyesmire, az ne vágjon bele. Vagy igen. Vegyen meg egyszer egy ütős PC-t, aztán warezoljon rá. Ennyit tudok erre mondani.
  • Skyline
    #153927
    Vagy akinek nem mind1 4-5ezer forint játékonként....
  • Kongy
    #153926
    Akkor sok a hülye.
  • Skyline
    #153925
    Hülye? Ahogy nézem a forumokat elég sokan,főleg indiából. A lehetőség eddig adott volt...
    Nem véletlenül....
    Store
  • Kongy
    #153924
    Már bocs de ki az a hülye aki a hong kongi meg indiai sztórban akar vásárolni? :D Miért nem elég a nyamvadt USA. Amúgy meg nem kell szarni, ha 18 ezer is egy játék, homeolással úgy is csak 9 ezer, szóval szarul ebből homeolt gépekkel nem lehet kijönni.
  • Tyrant01
    #153923
    Ha megszűnik akkor mi van?
    Minél tovább halogatja valaki a gép vásárlást annál nagyobbat fog szopni :-D
    49 játék van a vinyón, úgyhogy elég sokat spóroltam eddig :-)
  • arty
    #153922
    pesszimista! hangulatkeltő! vészmadár!

    nem süllyedünk fogdmárfel!!!!!!
  • Skyline
    #153921
    Remélhetőleg ez megmarad...Első körben a Hong Kongi került blokkolásra...És november 1-jétől az Indiai....+ Már irogatták páran hogy egyeseknek Kanadánál is hasonló hibát dob....A VPN pedig nem segít.
  • arty
    #153920
    vagy igazad van

    vagy... :D
  • balee4
    #153919
    Nyomatom a Sunset Overdrive-ot, akit érdekel: http://www.twitch.tv/dr4amlord
  • Moby
    #153918
    El.
  • Soldiers
    #153917
    ha amcsiból vásárolok az OTP-s mastercardot elfogadja??
  • orichalcos
    #153916
    Köszi.
  • Harlekin
    #153915
    A homeolásról!!!
    Ma egyik ismerősöm át akart homeolni máshoz és ez meg is történt,de ugyan úgy maradt a régi hometársán azaz látta az ő játékait viszont az új home társa nem látta az ővéit!Ezért magának le homeolta a saját boxát és újra az új haverét,de nem lett jó.
    Telefon supportnak,hogy most mi a baj support közölte,hogy nem jól csinálták,mert a régi home társal ugyan azt el kell játszani amit elötte csak vissza felé azaz a haver profillal belépsz a saját boxodon és rányomsz ,hogy ez nem az ő home boxa és fordítva.

    Mivel így elbaszta a 3 home lehetőséget napra pontosan megmondta a support,hogy mikor kihez hogyan homeolt, ezért a support ADOTT 1 NEGYEDIK HOMEOLÁSI LEHETŐSÉGET!!!!
    TEHÁT KAPOTT PLUSZBA SUPPORTTOL 1 LEHETŐSÉGET!!!!!!!!

    Így hát kedves mindig aggódó egyének a support segítségével ment a homeolás tehát ennyit az aggodalmatokról,hogy ez mennyire illegális!!!!Remélem továbbra is így tartjátok és nem használjátok ki!!!!