176613
banner
  • Totti5
    #153996
  • Moby
    #153995
    Jaja :((
  • DarkSector
    #153994
    Én írtam valami rosszat vagy mi?
  • Moby
    #153993
    Így viszont töröld az enyémet is, mert így már csak a lenyitás utàn derül ki mi szpojlerezek :D
  • Totti5
    #153992
    A spojlert spojlerbe baffa meg, vagy a topikjákba... még jó hogy nem volt időm dekódolni a betüket...
  • Moby
    #153990
    Ugyanazt írod le újra és újra. Nem a fejlesztő dönt. Pont.
  • DarkSector
    #153988
    Miért te miket fizetsz ba+, azt amit szeretnl látni vagy amit elédbasznak? :D
  • Moby
    #153987
    A fejlesztök??

    /galamb lép cecil négy :DD
  • DarkSector
    #153986
    Dehogy nem hogy ők mondják meg miért fizess.
  • gduck
    #153985
    1. már teljesítve (novemberi update)
    2. JOGOS! (Legalábbis nálunk pl. aránytalanul drága a digitális játék)
    3. ja
    4. álomvilág
    5. dettó álomvilág
    6. atyaég... és erre ki szavazott ugyan?
    Utoljára szerkesztette: gduck, 2014.11.08. 17:53:09
  • Moby
    #153984
    Nem volt rossz, deee kicsit túl lett ez hypeolva :)
  • Moby
    #153983
    A fejlesztők nem diktálnak sehol semmit. Ők fejlesztenek. Munkabérért.
  • TDC Geronimo
    #153982
    jéézusom de szar szinkronosan :D
  • DarkSector
    #153981
    :D
  • Totti5
    #153980
    :)))
  • DarkSector
    #153979
    Minimum 3-4 BAROMSÁG, egy olyan mesevilágban létezhetnének, ahol nem a fejlesztők diktálnak.
  • Totti5
    #153978
    Ennyit a júzerekről és az igényekről.

    A hivatalos Xbox feedback oldalon ezek a kérések/óhajok kapták a legtöbb szavazatot:

    1. 15744 - Legyen háttérkép
    2. 15418 - Legyenek olcsóbbak a digitális játékok
    3. 14089 - Az Xbox Music-ot lehessen snap-elni és a háttérben hallgatni
    4. 13441 - Legyen kompatibilitás az Xbox 360-al
    5. 8199 - A felhasználó döntse el, mi legyen az ingyenes havi játék
    6. 7788 - Ha frissül valami, legyen leírás, hogy miket javítottak

    Egy pont ami értelmes, értelme van, akár hasznos is lehet és kivitelezhető az a 3. ( 6.-at nem értem, hisz van minden konzolon IE és a hivatalos oldalakat mindenki fel tudja keresni vagy a goglébe beírni hogy "november xbox one update" és kiad 1500 linket ami leírja, persze meg lehetne csinálni pofon egyszerűen egy logot ami update után a júzer arcába tolja h mi változott )
  • DarkSector
    #153977
    Te is. :D
  • Harlekin
    #153976
  • DarkSector
    #153975
    Bekaphatsz! :D

    Tőlem ti semmiféle véleményt nem fogtok hallani.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.08. 15:49:08
  • Skyline
    #153974
    Majd ha Sötétszektornak meglesz az első élménye a Store-ral,megtudod mi az a túlragozás...
  • Kongy
    #153973
    Szerintem túlragozzátok a témát. Majd mindenki veszi úgy, ahogy neki a legjobban megéri, azt, ami a legjobban érdekli.
  • Harlekin
    #153972
    Én eddig cirka 35 játékot vettem(ünk) usa storon 1 et Magyaron 2-t angolon tehát tényleg nem érdekelt india se hong kong vagy akár mi.Nem állok úgy ahogy azt te gondolod csak úgy hogy ha eldöntöm hogy az kell akkor megveszem ha nem akkor nem mint ahogy írtam is.Ha kell és nincs rá pénzem akkor se veszem meg ha 1000 ft,mert akkor nyilván okom van hogy azt a 1000 ft-ot másra költsem.Ha viszont van 7000 em arra hogy megvegyem akkor lesz akár 10000 is és pont.Ha nem akkor nem veszem meg és szintén pont a lényeg,hogy nem érdekel a 18000 es játékárakhoz képest így is úgy is olcsóbban tudok hozzájutni!Ez az 1 érdekel valamelyest!
  • Skyline
    #153971
    Örülök hogy te úgy állsz hogy leszarod, nekem azért nem teljesen mind1 hogy valami 11 guriga vagy 15.:)
    Továbbá azért az Usa store az messze nem 10000/18000 ezres különbségen megy,hanem kb 2-3ezres különbséggel a bolti dobozoshoz képest....Nagyjából 15ezerért veheted a játékot az Usa store-ból a boltos 17-18-al szemben....

    Persze share...Ha innen nézzük ott sem mind1 hogy 15ezret felezel vagy 11ezret..:)


    De ahogy írtam az egésszel nem lenne gond ha az árszabás reális lenne vagy lenne bármiféle átlátható értelme, de nincs....Sem a pénz értéke sem semmi...
    Az egyik store-on valami 11ezer a másik store-on ugyan ez 22ezer....Más játékot megnézve (szinte egyszerre jönnek,ugyan úgy AAA cím,stb) meg pont az olcsó store-nál lesz drága a cucc, és ahol az imént duplaannyiba került a játék ott a másik cucc olcsóbb....

    Értelmetlen az egész és irritáló...Eleve mitől olcsóbb máshol a játék mint a saját anyaországukban?:) Ráadásul nem is kevéssel olcsóbb, 4-5ezres különbségek vannak.:)


    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.08. 14:58:47
  • Harlekin
    #153970
    A másik,hogy Én nem vagyok és nem is akarok próféta lenni.Nekem aztán mind 1 mi lesz.Én 1 dolgot tudok bőségesen kihasználtam azt amit eddig lehetett!Itt annak van aggódni valója aki ezt nem tette eddig meg!

    Eddig se nagyon érdekelt pont leszarom hogy 7000 vagy 10000 ér veszem meg azt a játékot ami kell!Ha kell megveszem ha nem nem...
    Egy biztos hogy lemezesen nem fogom 18000,mert ha valami kell az megjelenés napján kell.És a 10000 csak kevesebb mint a 18000
  • Harlekin
    #153969
    A játékok így is olcsóbbak maradnak a homeolás lehetőség miatt.Max nem 7000 lesz/pöcs hanem 10000...azt ennyi,de van arra is példa mint említettük,hogy a magyar olcsóbb.

    És vissza térve erre a hiba üzenetre jelenleg a famyli felület is hiba kódot ír ki xbox one on és axbox.com említést se tesz róla.
    Nincs értelme agyalni addig ameddig ez nem kap hiteles helyről megerősítést.Ki nem jelentik hogy ez után minden store geo lockot kapott!Mert ez idáig nem történt meg!!!És kérdem ha ez meg történik akkor mi lesz azokkal az országokkal akik a MAI napig nincsenek a támogatott országok között mit ahogy teszem azt Magyarország sem volt 10 hónapig...
  • Skyline
    #153968
    Oksa,ahogy írtam a próféta beszéljen belőled. Nekem a One húzóereje a Forzák mellett az hogy olcsóbbak a játékok..:)
  • Harlekin
    #153967
    Figyelj kapcsold be a boxod és nézd meg ott mit ír!
    Írd ide le!!!!
    Ez egy szerencsétlen általános üzenet amit az xbox.comon kiírnak max valamit hozzátesznek, főleg ha fogalmuk sincs mi a baj!
    1 éve szembesülők vele.
  • Skyline
    #153966
    Látom,mert le van írva hogy a a limitáció mit takar és mi érintett...
    A megvett tartalom letöltését érinti a dolog. Nem a fizetést és a megvételt.
  • Skyline
    #153965
    Ha ez lenne az embernek nem lenne egy rossz szava sem...
    De az hogy régiónként más az árazás, ráadásul megmagyarázhatatlanul, az kicsit tényleg vicces...Egyik játék 10ezerrel is olcsóbb az egyik storeban mint a másikban..Közben a másik játéknál pont fordítva van a két store ár.... vagyis még a pénz értékével sem lehet magyarázni....
    Mitől kerül Indiában 11ezer forintba ami az Usában 15, nálunk meg 22 (AC Unity)....Majd ezekután mitől kerül nálunk 12-be a DAI, míg az amcsiknál 15....
  • Macccy
    #153964
    Igen, itt nem geo-lock van az biztos, nem úgy viselkedik. Sokkal inkább tűnik valószínűnek a Fizetési/Banki rendszernek akár a hibája, akár egy hibából fakadóan időleges letiltása. Remélem ez van ...

    Menjen mindenki nézze meg az Interstellárt !!!
  • Harlekin
    #153963
    Nem totál hülye vagyok hozzá!
  • Harlekin
    #153962
    Valóban nem tudtam vásárolni usa storrol 1 dolcsis minecraft skint,de az ingyenest viszont engedte leszedni!!!!
    Másod sorban az xbox one net felület tolja a pofánkba,hogy KORLÁTOZOTT a vásárlás jelenleg (és ez hibából eredő),tehát adódhat szimplán ebből is és volt erre már példa.
    A régi játékokat amiket vettem ,de már nincsenek a vinyon, szintén le tudom szedni usa lockra állított boxal...
  • Macccy
    #153961
    Interstellar kurvára tetszett!! Azt nézzed meg jól, aztán házi feladat kidolgozni a hiányos egyenletet :D
    Jó mozizást! ;)
  • Moby
    #153960
    Ha a játékot nem blokkolják még mindig vehetsz feltöltőt és megveheted azzal.
    De most annyira bestresszeltem ezen, hogy inkább elhúzok megnézni az interstellart. Addig derítsétek ki mi a véres genny van :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.08. 12:33:33
  • Macccy
    #153959
    Van egy CIB VISA netkártya is és egy PayPal a mögöttes számlához kötve. Egyiken sem engedi a vásárlást. Harli is próbálta, szintén zenész ...

    Közben itt is ez a műsor megy két hete .....
    http://xbox.uservoice.com/forums/251652-xbox-store/suggestions/6615854-stop-blocking-digital-games-purchases-in-other-xbo
  • Moby
    #153958
    Mondjuk ha úgy áraznának mindent mint a DAI-t, nekem tökéletesen megfelelne az is, hogy csak a magyar sztóron vásároljak :)
  • Moby
    #153957
    Milyen kártyával?
  • Skyline
    #153956
    Megy az angol? Affected services:Dl items THAT YOU HAVE ALREADY PURCHASED....
    Alatta a leírás.
  • Harlekin
    #153955
    Nyugodj már le!!!!
    Nálam is volt hasonló semmit nem jelent!
    Addig is elemezd ezt meg mindenki más is!

    2 napja szarakodik ez a felület liven!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!