176613
banner
  • TDC Geronimo
    #154316
    Azért egy prevgenhd tlou remastert ne keverjünk ide. ND tudjuk mire képes tech téren és az ICO csapat segítségével szerintem lesz itt állkoppanás decemberben.
  • Moby
    #154315
    Igen, deee az még nem járt ott pl a bőr fênyelésében, mint ez. Ha nem popuppolnának a szemem láttára a karaktermodellek, rádobnám a generáció legdurcább grafját. Ráadásul olyan atmoszférát teremt ezzel, hogy beleborzongok. Ha képesek lettek volna hibátlanra megcsinálni, őrülezesen fel lenne adva a lecke mindenkinek.
  • Skyline
    #154314
    Nagyjából 10 kommentel elötted linkelte Totti a store-os preordert..:D
    Már elérhető a legtöbb store-ban. És trükközni sem kell nagyon, majdnem az usa a legolcsóbb. A magyar nevetségesen fel van lőve akárcsak a bolti árak...6000 forint differencia...Szánalmas...
  • Moby
    #154313
    Ha továbbra is ragaszkodnak a 60fps-es elkêpzeléshez, sok jóra nem számítok :(
    Oké, hogy az ubi nem ügyes, de nem hiszek benne, hogy ezt, vagy ezt felülmúló minőséget 60fps-ből ki lehet hozni ezeken a vasakon. És ebben a tlour is megerősített.
  • n000rbi
    #154312
    Jóvan, tudja a franc már követni ki kivel van :D
  • Moby
    #154311
    A ps4-es bf-ről beszéltem :D
  • n000rbi
    #154310
    Jah, nem szóltam akkor :D
  • Kongy
    #154309
    Nekem az elején, mikor besütött az ablakon a nap az UC3 jutott eszembe. Basszus, ennyire előre jártak már akkor teknóban ND-ék?? :O
  • TDC Geronimo
    #154308
    boxon bf 720p lehet azért :P
  • Firerock
    #154307
    GTA V nem lesz elérhető Pre-Orderben a Store-ban?
  • n000rbi
    #154306
    A BF-et tegnap megnéztem, de egyből az elején az erdős részen olyan kb. 320x200-nak tippeltem a 10 méterre lévő fák, bozótok felbontását. Ryse 900p-je már sokkal jobb, olyannyira, hogy ha nem tudnám, észre se venném.
  • TDC Geronimo
    #154305
    Hát uncsiból még nem láttad a nexgent. Szerintem ott még lesz 1-2 meglepetés :)
  • Moby
    #154304
    Ebből a 900p-ből pont annyira szar sem látszik, ahogy a bf-nél. Nincs se zsizsgés, se semmi egyéb. Tökéletes a képminőség.
    De az indoor fényelés, az...szinte real. Sőt, inkább má filmszerű. Legszebb, amit valaha láttam, beleértve az uncsikat is. Krézi
  • TDC Geronimo
    #154303
    900p ellenére milyen a képminőség? Képeken mindig homályosak ezek, de pls se WD se BF nem olyan tvn. Nem annyira éles, mint a natív, de nem vészes.
  • TDC Geronimo
    #154302
    Nincs? láttam direkt ilyen képeket, 15 npcből volt 3 fej kb és az ismétlődött :p

    Amúgy az már videóról is látszott, hogy arcok gyönyörűek és a GI megvilágítás is az.
  • Kongy
    #154301
    Persze, hogy az! Ezt pofázom már reggel óta :D A tömegben nincs 2 egyforma arc!!!
    Ha a küldetések is olyan jók lennének mint a grafika, akkor egy GTA V szintű játék lehetne.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.11. 21:16:37
  • Moby
    #154300
    Úristen az égben! Ez a unity helyenként már cg minőség
    Nem is bírják a gépek, node...ez lélegzetelállító. Azok az arcok, a fények, a szobrok...
  • Macccy
    #154299
    Én ma már szerintem 3x kaptam sztrókot, tegnap 2x ... a hétvégén meg folyamatos sztrók streak-jeim voltak bazmeg emiatt a szar miatt, mert EZT NEM NYELEM BE BASSZAMEG!

    Úgyhogy ... most megvettem a CoD -ot eBay -ről egy jóarc gyerektől 56$ -ért, fullos pakk, amit a gépekhez adtak, 4 kód, ilyen-olyan skeleton lófasz, festések, baszom faszom csiribiri zabszalma. Most tölti lefelé a 46 GB-t, de már volt megint egy sztrókom, mert mióta a ONE -al négyre emelkedett a TP-Link routeremre jutó eszközök száma, azóta fura módon már kétszer eldobott eszközt. Persze hogy most éppen a ONE -t!!!! De már megy megint ... 13% ... 14% ...
  • ktomi22
    #154298
    Hasznaltan ebayrol vagy varhonnan ms legtutibb..
  • tenkenorman
    #154297
    értem találtam egy webshopban, pesten van a bolt, már írtam egy spannak holnap megnézi mert én győrben vagyok. szóval neked a SpeedLink jó minőségben áthozta? mert még azokat látni más boltokban.

    Amúgy ezt nézi meg holnap a barátom:
    http://platinumshop.hu/product/630/Xbox-360/ar-akcio-olcso/Tartozek/Kabel/VGA-HD-AV-kabel-optikai-kimenet-utangyartott
  • Totti5
    #154296
    Képminőség perfekt lesz. Ha találsz akkor erdeti MS a tuti, de utángyártottakkal is lehet próbálkozni, de mivel MS-t manapság már boltban nem igen lehet, marad a más fajta. Nekem ez volt : SpeedLink Xbox 360 HD VGA kábel
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.11. 20:38:12
  • tenkenorman
    #154295
    így van ezt néztem én is. akkor ez jó lesz köszönöm a segítséget. és a minőségről tudunk valamit? jó gondolom nem ér fel egy fullhd tv-vel de a mostani 80centis kockatévé 420p kombónál remélhetőleg jobb :)
  • Totti5
    #154294
  • tenkenorman
    #154293
    Sziasztok!
    Vettem egy xbox 360-at. (fehér nem slim) És azt szeretném megkérdezni hogy miként tudnám monitorra csatlakoztatni, mert nincs otthon hd-tv-m nem is tervezek venni viszont van egy VGA csatlakozós LCD monitorom. Két dolog érdekelne:

    1. HD kábel -> VGA átalakító
    2. Xbox csatlakozó (az a nagy a hátulján)- és arról VGA- ra láttam hogy van olyan aminél le van szedve külön a hang is sztereoban.
    Bocsássatok meg hogy pongyolán fogalmazok új dolog ez még nekem és sosem voltam a kép- hang szabványokban penge.

    Jó lenne ha dobnátok konkrét kábel típust ami már bevált, mivel analog digitál átalakító lévén gondolom van különbség az egyes típusok között.

    Lényeg az hogy mi lenne a legideálisabb megoldás? legalább egy 720p -ben szeretnék játszani :) előre is köszönöm a segítségeteket.
  • Totti5
    #154292
    Éppen aktiváltam a Unity kódomat és nézem az új store felületet. Átláható, gyors, minden külön lett szeparálva. Eltévedni sem lehet benne. Mondjuk az még mindig zavar hogy a lemezes játékok egy és ugyan az az MS szerint mint a letöltős és indie címek.. vissza az XBLA-t!!!!!!

    Amúgy tetszik, nagyon ráfért már
  • orichalcos
    #154291
    26an játszanak a barát listámon a Halo-val. És mindenki kampányozik, senki nem akar custom multit tolni. :(
  • balee4
    #154290
    Gyerekek pazar ez a Halo 2. Olyan szinten felújították a grafikát. Meg egyébként is piszok jó játék, kedvenc Halo-m.
  • ktomi22
    #154289
    Ahh nincd comedy m .. most normalis netem sem... szolok havernak adjon sp reszeket :D
  • Totti5
    #154288
    What works - and what doesn't - in Halo: The Master Chief Collection


    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.11. 19:54:57
  • Moby
    #154287
    ROFL
  • balee4
    #154286
    Halo 2 Anniversary

    http://www.twitch.tv/dr4amlord
  • gduck
    #154285
    Pedig egyszerű! Épp tegnap ment a Comedy extrán a két South Park rész, amiben az XO és a PS4 tábor összecsapott. Ajánlom nézzed meg ;)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Cartman at XO csapat vezére volt, szal mást nem vehetsz, mert megkeres álmodban és végez veled


    Utoljára szerkesztette: gduck, 2014.11.11. 19:11:08
  • TomStorm
    #154284
    Ok!
  • Totti5
    #154283
    GTA5 pre order US store 60 dodó
  • Moby
    #154282
    Ilyen gimmick fasságokra nehogy pénzt szórj :D vegyél az árából vmi ütős játékot.
  • TomStorm
    #154281
    Végülis annyira nem fontos csak gondoltam az összkép miatt,hogy az is legyen meg a hangvezérlés pl.bekapcsoláshoz ha hazaérek mondom xbox ON és bekapcsol hozzá a TV is elvileg mert van ilyen vezérelt valami a TV-n:)
  • Moby
    #154280
    Kinekt minek?
  • R0ckatansky
    #154279
    Helló! Akinek van kedve coopozni Unity-ben:

    Club: HUNter Killers (simán csak magyar clubokra keresve is dobja)

    Gamertag: HUNR0CKATANSKY

  • Lamech
    #154278
    Jelentem kb. 2 perce eltűnt a vásárlással kapcsolatos hiba üzenet az xbox live status oldalon.
  • Totti5
    #154277
    Nájsz, nekem ez most kimarad, majd jövőre ( csak azért mert nincs játék ).