176613
banner
  • Firerock
    #154357
    07/16
    Szóval ez nem lehet a baj. :(
  • TDC Geronimo
    #154356
    AC4 ps4en pl
  • Totti5
    #154355
    Nem lesz fix 30 sosem, sosem volt egyik AC sem.
  • Skyline
    #154354
    Annak mi köze ehhez az egészhez?????
  • DarkSector
    #154353
    Ezekután szedje össze magát az Ubi és peccselje mindkét konzolt fix 30-ra. Ne csak PS4-en.
  • DarkSector
    #154352
    Oks várom már a The Division-t.
  • Totti5
    #154351
    Nem emléxem annyira, de az AC3nál is ilyen tömeghisztéria volt? ( most ez nem bántás, teljesen jogos )

    Amúgy szedje össze magát az Ubi és peccselják a PS4est minél hamarabb.

  • DarkSector
    #154350
    +1
  • DarkSector
    #154349
    Nem járt le a bankkártya mint nekem nemrég, ugyanígy derült ki, a paypal-hoz rendelt kártyám pl lejárt, és a bankkártya, meg a hozzá rendelt PP-vel ezt irta ki, mire észrevettem hogy a lejárati dátum elérkezett. :D
  • Skyline
    #154348
    Lehet rányomtak valamivel nagyobb élsimítást, és lám az eredménye.:)
    Szó mi szó elb*szták, de egyesek erősen túldramatizálják a helyzetet annak fényében hogy a legjobb AC rész született meg extraként olyan látvánnyal és hangulatvilággal ami eddig nem volt egyetlen sandboxban sem....Megközelítőleg sem....
  • TDC Geronimo
    #154347
    Azért nehogy már megdicsérjem őket, hogy ezt így kiadták.
  • Moby
    #154346
    A nagy lófaszt égés. Olyan útra merészkedtek, ahova senki nem mert. Nem mondom, hogy nincs mit javítani, de a lehetőségekhez mérten jó kompromisszumokat kötöttek, miközben mertek elszakadni a langyos pocsolyától.
    Azért sírt eddig mindenki, hogy a ubi a komfortzónában mozog. Most onnan teknóban az űrbe lőtték magukat, most meg ez a baj.
    ÉN drukolok nekik, pedig ahogy látom rúgják őket mindenhonnan :( Holott innen már az a feladat, hogy ezt kell reszelni-csiszokni. Én drukkolok nekik! Örülök, hogy megvettem.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.11. 22:29:38
  • Firerock
    #154345
    Use a different way to pay
    Your purchase can't be completed with this payment option. Try a different or new way to pay.

    Ez mitől lehet? Eddig simán ment...
  • DarkSector
    #154344
    Mi a gyíkom ez? Warez?
  • DarkSector
    #154343
    Jó értem, pc-n 20 fps-ekkel játszok játékokat, nem tragédia, de a tudat basszameg hogy 900 utána meg ps4-en nemhogy felbontás csökkentés történt de fps-ben még az x1-et sem tudja tartani, most ha hihetünk a teljesítményről szóló legendáknak akkor most vagy több vagy szebb valami ps4-en vagy ugyanaz csak elbaszták.
    Lehet mind2-őt elbaszták.
  • TDC Geronimo
    #154341
    PS4es frém alapján pedig eléggé annak tűnik
  • DarkSector
    #154340
    Ez jogos, igaz, de az infa nekem pl normálisan ment és megy máig.
    Azt kötve hiszem hogy bármikor 20fps lenne.
  • Skyline
    #154339
    Abszolút nem játszhatatlan, kissé túl van ez dramatizálva....
  • Skyline
    #154338
    Az Infamous-t nem beledöngöli hanem húgyba alázza....Ott volt a képernyőn pár csilivli effekt, volt kb 30 méter látótáv és jóesetben 20-30 npc a képen..Mindezt az effekteket levéve szarabb látvány mellett..:)


    Ne várj tapsot nem exkluzív cím, különben már menne vagy a SONY vagy az MS fanvédelem.:)
    Az előző gent a legtöbb anyázó végigtolta miközben habzó szájjal védte az exkluzív címeket amik bezuhantak 20 alá is....És hangoztatták hogy nem a látvány a lényeg és nem a sebesség hanem a játékélmény a hangulat, a tartalom...És lám...Mostanra úgy néz ki már nekik is csak a látvány a lényeg és a sebesség.:D
  • DarkSector
    #154337
    Oks, Értem én, de akkor legyen 720p és 30fps inkább nem?
    Azért játékban a 30fps az alap szerintem, most ennek van értelme? Úgy őszintén? Van értelme túlvállalni magukat ha utána játszhatatlan lesz?
    Vagy amolyan Evil Within módra lesz egy peccs amitől kijön az a fix 30fps teljesítmény?

    Ez nagy égés még akkor is, ha PC-n 100ezres videókártya kell hozzá.
  • Macccy
    #154336
    Az a HALO cucc ott a kezedben egy baszott csúcs gaming history, ezt azt hiszem emberek között is bátran mondom! Az meg hogy retróban nyomod respect! :) Majd alkalmasint megveszem én is, a HALO 2 miatt is, mert az már régen volt nekem nagyon! De most rehabilitálnom kell CoD -dal ...

    Na toljad Sierra 117! Nem fogsz csalódni az élményben! ... ja és figyelgesd a sztorit azért, megéri ;)
  • Moby
    #154335
    Én meg ennél a pontnál mondom azt, hogy ha azt nézem, hogy beledöngöngöl a betonba látványilag minden sandboxot amit eddig láttunk, beleértve az exkluzív infamoust is, szégyenteljes, ahogy az szaggat. Pefig itt negyed képernyőn több stuff van, ÉS BE TUDOK MENNI A KIKÚRT ÉPÜLETBE AMI BELÜL POFÁNBASZÓAN GYÖNYÖRŰ!
    És ez egy multiplat cucc. Illő lenne a helyén kezelni a dolgokat.
  • Skyline
    #154334
    Utóbbi IS és előbbi IS.
    Túlvállalták magukat. Ilyen látvány mellett ilyen bődületes mennyiségű NPC és objektum nem volt még sosem a képernyőn... Itt az ára.:)
  • DarkSector
    #154333
    Na ennél a pontnál mondom én is azt hogy vagy az Ubisoft nem tud rendesen játékot optimalizálni, vagy vicc ez a nextgen téma.
  • Kongy
    #154332
    Notre Damos mutogatott küldetés játszva.... apám, egy új élmény ezzel a grafikával, kidolgozottsággal, nagyon durva! Igaz, hogy ugyanazt csinálod benne, mint 7 éve, de ennek legalább van hangulata.
  • Moby
    #154331
    Tegnap néztem pc sztrímot. 970-el ment 30-50 fps-t, szóval óvatosan :) )ami még mindíg jobb, mint a huszon persze)
  • Skyline
    #154330
    Jó látni hogy akik az előző gen átlag 20-25 fps-el szaladgáló címeit tolták mosolyogva, és habzó szájjal védték a 20-25-re bezuhanó Last of Us-t is, most fröcsögőgörcsöt kapnak ha nincs meg a stabil 30...:D

    BEZZEG ha valamelyik gépen exkluzív lenne! Főleg Sony-n...:D
    Egyből Definitív játékélményről beszélnének, és arról hogy mennyivel előbbrevaló a hangulat és az élmény a látványnál/sebességnél..:-P
    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.11. 22:07:09
  • Skyline
    #154329
    Én is ezt csináltam két órán át havernál sörözgetve....Iszonyatos milyen világa...Ráadásul az eddig sosem látott nps és objektummennyiség valamint mindezek realtime megvilágítása-árnyékolása mellett szinte számtalan épületbe be is lehet menni.:)
  • TDC Geronimo
    #154328
    Lehet inkább lewarezolom pcre és inkább ott tolom le psre meg már le se szedem :D
  • Harlekin
    #154327
    Ne is mond ma elbasztam ebayen 1AC unity és black flag kombót 10678 ftér... 1 percet csúsztam bazzeee,mert mire vissza rohantam meló helyre vége lett a bidnek...1 kibaszott percel

    Na ez a halo valami kibaszott jó játék! most vagy áldom vagy szidom az eszem,hogy eddig ezeket Én nem játszottam 1 részt se,Mivel így most új élmény mind .
    Bele néztem a 4 be és az valami eszméletlen szép.
    Viszont elkezdtem az elsőt,jó munkát csináltak a feljavítással ,de kövezetek meg Én többet megyek a régi látványba szinte csak abba,mert valahogy az olyan retró hangulatot ad ennek...
    Majd végig tolom acsizáskor a javított verziót...
  • Moby
    #154326
    Még nem játszom, egyelőte szájtátva nézelődök :))
  • Skyline
    #154325
    Jóval változatosabb küldetések mint az eddigi AC-kben - csekk
    komolyabb harcrendszer kihívással tele - csekk
  • Moby
    #154324
    Túlvállalták magukat keményen. Viszont a látványra mondhatjuk, hogy új sztenderd. Csak ügyes fejlesztők kellenek, akik ezt használható sebességre hozzák.
    Pocsolya, fénytükröződések kimaxolva - csekk
    Emberi bőr fényelése kimaxolva - csekk
    Minden fényelése kimaxolva - csekk
    VALÓDI embertömeg kimaxolva - csekk
    Anyagok kimaxolva* - csekk
    GI, AO kimaxolva - csekk

    /5 percig egy fakin lépcsőn korzósztam fel meg le, és azt bámultam hogy játszik a fény az ingemen, meg a bársony mellényemen :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.11. 21:58:55
  • Skyline
    #154323
    gyakorlatilag egész nap azt néztem hogy One-on nem láttam csak lassulást, míg a ps4 videókban rendesen darabosra szaggat...És lám valóban..:D
  • TDC Geronimo
    #154322
    Hát nagy marha voltam, hogy megvettem ezt ráadásul digitálisan :/

    Meg kellett volna várnom legalább DFet.
  • n000rbi
    #154321
    Miért kellett ezt így kiadni? Iszonyat gány.
  • Kongy
    #154320
    Na ezt a videót azoknak ajánlom a figyelmébe, akik leszóltak, hogy azért szaggat a játék, mert XOne-on tolom.
  • TDC Geronimo
    #154319


    2-3 fps + nagy tömegben. Érdekes. Mindenesetre mindkét verzió förtelem frém terén.
  • Kongy
    #154318
    Azt aláírom, durva lesz az UC4, látatlanba meg lehet mondani :D
  • TDC Geronimo
    #154317
    Given the immense graphical upgrade on offer, this isn't so surprising, but what comes as a bit of a shock is that the Xbox One version frequently out-performs the PS4 game in more detail-rich areas, such as locations littered with NPCs in the packed Parisian streets.

    Kijött DF. Ez azért lol