176613
banner
  • balee4
    #154276
    Mögvan a Collection. :)



    Csak ne telepítene ilyen sokáig...
  • Moby
    #154275
    Én mindig sikítva röhögök mennyire szakértik a SO-t, ezzel póznán csúszkálással, miközben a játék lényegének ez a 0.001 ezreléke :DDDD
    És azonnal tudom is a posztból, hogy az illető egyetlen nanoszekundumot nem tolta, akik ugyanis tolták, azok kêtpofára zabálták. De nem a póznán csúszkálásért.
    Hasonló volt a helyzet a knackel ps4-en. Csak az teknóban gázos volt, de a szakértés mebt ott is betonkeményen :D
  • TomStorm
    #154274
    Lehet inkább újonnan kellene megvennem de úgy meg elég drága Kinektel.Egyik használtat se merem megrendelni ha olcsó ha nem egyiket sem kipróbálás nélkül.Itt a Megyében meg nincs 1 darab sem:/
    Ha esetleg tud valaki megbízható eladót vagy bármit ahol olcsóbb az szóljon pls
  • DarkSector
    #154273
    Ki zokog? :P
  • Totti5
    #154272
    "Uncharted 4. Halo 5. ugyan már! Találjanak már ki végre ezekre a tetves alultervezett gépekre fantasztikus új világokat, történetet, játékmenetet"

    Sunset pl új IP, ki lett találva... be is jött nekik, mert remek cucc. Persze ha neked nem tetszik az nem a jéték hibája. Ryse is ki lett találva, de ha neked az sem tetszik akkor az se jó. Titanfall is új IP.

    " Sunset Overdrive-ot már pénzelte a Sony duplán is, csak az egyiket Ratchet-nek, a másikat InFamous-nak hívták. Ebből gyúrtak most az Insomniac-nál egy SO.-t, amitől nekem egy óra után felfordult a gyomrom, annyira idegbeteg a játékmenet. Persze lehet neked még újdonságnak hat."

    Sony pénzelte volna, sőt fizetett is volna érte egy rahedli pénzt, de a fejlesztők nem akarták eladni az IP jogait senkinek, ezért nem lett a Sony-é.

    Akkor most a Sunset Overdirve egy Rachetfamus más néven? szerintem nem. Nyilván a Rachet elemeket vett át, mármint ami a fejlesztők erőssége pl a "siklás egy kötélen", amit nagyon nem az Infamous talált fel... sokkal korábbi Rachetben is volt már ilyen, stb...

    Infamous újdonság? Rachet újdonság? Sunset már nem? érdekes...

    Játék felhozatal jelenleg így áll. Most, jelen pillanatban nov. 11-éig az MS több, változatosabb, megmerem kockáztatni h tartalmasabb ex kínálatot ad a játékosainak mint a Sony. Aztán lehet hogy nem, én nem tudom, nekem az MSé tetszik, a Sonyé nem izgat jelenleg.

    Microsoft:

    Dead Rising 3
    Forza Horizon 2
    Forza Motorsport 5
    Halo: The Master Chief Collection
    Killer Instinct
    Ryse: Son of Rome
    Sunset Overdrive
    Titanfall

    Sony:

    DriveClub
    Infamous: Second Son
    Killzone: Shadow Fall
    Knack
    The Last of Us: Remastered

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.11. 17:57:52
  • Harlekin
    #154271
    Erre Én már nem is akartam reagálni,de így örülök,hogy beírtad.
    Ugyan azzal a tv beállításal,ha váltasz x1 en TV és PC beállításra valami hasonló elő jön,de ki az a hülye aki a szart akarná használni....
    Ja aki fikázni akarja x1-et!!!!
  • Lamech
    #154270
    Ezzel a katica témával feldobtad a magaslabdát. :) Most kivételesen nem ütöm le. :D
  • Moby
    #154269
    Amazonról vett giftcarddal vásárolgattak ma netszerte. Ha semmi nem változik akkor is van megoldás.
  • Harlekin
    #154268
    Csitt ugye meg beszéltük... sicc vissza ps4 topikba,mert zokognak a hiányod miatt és Én ezt nem akarom látni...
  • Renátó1985
    #154267
    Nálam nem így néz ki, rendesen be van állítva a tv-hez a one.
  • DarkSector
    #154266
    Isten ments. :D
  • DarkSector
    #154265
    :D
  • Harlekin
    #154264
    Tényleg ne gondolkozz hidd el csak fejfájás lesz a vége...
    Leírom pontosan mi van olvasd végig 5 szőr nem inkább 10 szer,ha nem érted NE!!! ismétlem NE kérdezz vissza,mert csak még jobban össze zavarodsz.Válts témát inkább a katicák párzási szokására vagy valami sokkal egyszerűbb témára mint a quantumfizika rejtélyes törvényeire...

    Szar a live főleg az X1 vásárlási részlege!!
    És mivel ez nem elég baj pár régió(hong-kong,india) régió zárat kapott!
    Majd mind ennek tetejébe jött pár kárörvendő megkeseredett fogadatlan prókátor és ezt tovább göngyölte,hogy aztán induljanak az összeesküvés elméletek...
  • Skyline
    #154263
    A gondolkodás annál inkább...:D
  • DarkSector
    #154262
    Törekszem rá, de nehezemre esik. :D
  • Harlekin
    #154261
    Na fejlemény!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Rena bekapcsolta a 360 as boxot és bazz ott BE TUDTA ÍRNI A KÓDÓKAT hozzá csatolta így a profilhoz tehát ott volt a pénz már,Na de x1 en TOVÁBBRA SEM ENGEDTE MEGVENNI.Ezért pc és xbox.com MAGYAR store és ott meg tudta venni!!!
    jelentem 4% nál tart a telepítés a Master chiefel AMERIKAI STORRÓL úgy,hogy a home társam meg vette a magyar web storeba!!!!

    Hidd el előbb utóbb helyre áll a rend!Ahogy ez megtörténik bazz ami a storeon van mindent megveszünk jövő karácsonyig preordba...
  • Skyline
    #154260
    Inkább ne gondolkozz....:D
  • DarkSector
    #154259
    Én arra gondoltam hogy megint kezd szívózni a Microsoft?
    Mi a baja neki? más régióban nem enged vásárolgatni?

    Warez meg GOD mg oké volt régen de ahogy Steam-nél itt is a régióval való kiskapuzások bannal való jutalmazását gáznak tartom.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.11. 17:08:49
  • Harlekin
    #154258
    Nekem valahogy ez a bölcsesség jut amúgy eszembe!

    Több repülő van a tenger fenekén, mint amennyi tengeralattjáró az égen.

    a repülő a baszott erős agyon ajnározott ps 4
    a tenger fenék a szekrény
    a tengeralattjáró meg a szép nyugis méla csendben meghúzódó x1
  • Moby
    #154257
    >Viszont ez a Sony leszarja a játékosokat, az Ms meg kinyalja a seggüket egy brutális nagy torzítás.

    Ha ilyet írtam VOLNA az is lett VOLNA. Ehhez viszont el kellett VOLNA olvasni a posztomat, nem ész nélkül belekkezdeni a sony defensbe, amire nem tudok mást, mint megvonni a vállam és sóhajtani. Megvettem a gêpet az első nap amikor megjelent, és megvettem minden játékot, ami nem sport, és lemezen kiadták. Mindet. Ezek utàn lehet engem győzködni, csak totálisan felesleges. Teljes, átfogó képem van a jelen helyzetről.
  • Harlekin
    #154256
    persze persze persze....

  • Harlekin
    #154255
    Nyugi azt teszi!
    Mióta van a live azóta ennyivel elrendezik mindig így volt és marad is.
    Most ez tényleg 1 nagy szopás szar,de ekkora még nem volt pedig 6 éve vagyok liven és legalább neked nem kell ecsetelnem,hogy ami bűnt szart el lehetett követni liven azt Én mindig mindenkor megtettem és a 6 év alatt 1 nyeszlett bant kaptam azt is akkor amikor még a szűz boxa is azt kaptak.Tehát türelem megoldódik egyszer csak.Vagy így vagy úgy!
  • arty
    #154254
    Ez azert van, mert ps4et mar egy eve vettek, boxot meg csak most, h kezdik realisabban arazni es par exklu is jott ra. Misztifikalni nem erdemes :)
  • Harlekin
    #154253
    Ja és akkor már azt is fejtsed ki,hogy miként is volt,de ha gondolod vissza keresem azt az időszakot és elkezdem be rakosgatni,hogy miként ment a para a sírás,meg hogy,de hát csak ez történt,ja meg még az is ,de az nem úgy!
  • Macccy
    #154252
    Miaffaaasz?! Ezt kurvára ne hagyja ennyiben Rena! Basszon oda nekik, hívja fel őket újra amíg nem foglalkoznak vele érdemben!

    De akkor most ha ennyire kivan a Store, akkor mi a retekért csak az a két szűkszavú üzenet van Live Status -ban? Miért nem írnak ki egy marhanagy táblát, hogy OUT OF ORDER
  • Harlekin
    #154251
    Miért kellene nyugtatnom magam!?Ezt fejtsed már ki légy szíves!
  • Harlekin
    #154250
    Milyen torzítás van ebben!
    1 dolgot látok és ez mérhető!
    Jelenleg x 1 topikban több régi ps4 es tag van új x1 tulajként mint ps 4 topikban régi x1 es tulaj!Nyilván valóan ez azért van,mert semmi torzítás nincs abban,hogy ki mennyire találta meg a számításait egyik vagy másik helyen.De semmi gond ezzel mielőtt elkezdenéd a szépítést!Ezek tények
  • Lacee86
    #154249
    Sziasztok! Szerintetek megéri még -aránylag- hosszabb távra xBox 360-at venni? Vagy mennyire éli végnapjait vajon a régi generáció? Meddig fognak vajon rá játékokat kiadni?
  • arty
    #154248
    Nem igy volt, de nyugtatgasd magad :)
  • Harlekin
    #154247
    Esküszöm neked egyszer már megnézek 1Final Fantasy játékot,mert így 340 játékkal a hátam mögött valahogy ki maradt. Vagy várj inkább mégse ha ez lesz a véleményem utána 1 SO-rol...
  • Harlekin
    #154246
    Jó nektek bazz....Figyeld az újabb fejleményeket!!!!!!!!
    Renának ma megjöttek a prepaid kódok konzolok szervizéből!!!Teljesen hivatalos ő tépte fel sértetlen volt minden!!Se a magyar xbox.hu se a magyarra állított x1 NEM fogadja el!A profilját is már ÁTMIGRÁLTA xbox.hu-n MAGYARRA és mindig azt az üzenetet kapja,hogy something went wrong!!!3 kártyáról beszélünk 17000 forint értékbe mindre ezt írja!!!Az AMERIKA supportal beszélt és közölték vele,hogy ezek érvénytelen kódok tehát NEM felhasználtak hanem NEMLÉTEZŐ KÓDOK!

    Totál teljes káosz van!!!!!!
  • Kongy
    #154245
    Tolhatnuk majd mert csak random ki vannak rakva a városban bar mikor el lehet kezdeni oket :)
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.11. 16:21:10
  • ppista
    #154244
    Teljesen igazad van abban, hogy mindegy melyik konzolt veszi meg az ember, hiszen szinte ugyanaz a hardver, és szoftver van mind a két oldalon. Itt csak tényleg az egyéni ízlésvilág fog dönteni, már ami az exeket illeti, és a cég szimpátia.
    Viszont ez a Sony leszarja a játékosokat, az Ms meg kinyalja a seggüket egy brutális nagy torzítás. Valóban vannak gondok néha a PSN környékén, és a kizárólagos játékok sem ömlenek, de ugyanaz elmondhato a xbone-ról is főleg a kezdeti időkben. Sunset Overdrive-ot már pénzelte a Sony duplán is, csak az egyiket Ratchet-nek, a másikat InFamous-nak hívták. Ebből gyúrtak most az Insomniac-nál egy SO.-t, amitől nekem egy óra után felfordult a gyomrom, annyira idegbeteg a játékmenet. Persze lehet neked még újdonságnak hat. A többi ex is tizenkettő egy tucat x1.-en, és igen PS4-en is. Hogy mi lesz egy év múlva, az tényleg rejtély, de az eddigi beigért címek egyik gépen sem hoznak mély ájulásba.
    Uncharted 4. Halo 5. ugyan már! Találjanak már ki végre ezekre a tetves alultervezett gépekre fantasztikus új világokat, történetet, játékmenetet. Minek vettük meg ezeket, ha ugyanazokat a szarrá rágott csontokat lökik elénk. Final Fantasy 12. monumentalitásű anyagokat kérek, vagy már a büdös életben nem lesz még csak hozzá hasonló sem?
  • vg
    #154243
    erre a "polcon rohad" meg az "alkalmi vétel" kapcsolatára írtam valamit, aztán cenzúráztam magam, szóval soha nem tudod meg mit írtam rá, nehogy sírva rohanj Moderátornak topicba...
  • Skyline
    #154242
    Jelen pillanatban csak megerősíteni tudom Moby-t.
    A ps4-em a polcon rohad. Exkluzív tartalom nagyon gyér, az egyetlen ami kimagasló a Last of us remastered...A többi fullosan totálközépszar cím,esetleg jó graffal. Mindemellé a SONY szarik a játékosokra, a PSN hulladék, a plus szolgáltatás hogy multizni tudj baromi drága és a minősége nevetségesen gyenge. Vicc hogy a haveromhoz rohangálok át (nem nagy út, másfél emelet..:D )...Már 1 hete nézegetem napiszinten a ph-t hogy ha jön valami alkalmi vétel lecsapjak a One-ra...Itt legalább van rendes szimuláció, több minőségi exkluzív,, és jóval olcsóbb ugyanakkor messze színvonalasabb multi és szolgáltatások...
    A legrosszabb ami történhet veled a One-on hogy valamivel kisebb felbontásban kapod az aktuális játékot...De cserébe legalább minőségi online és egyéb szolgáltatásokat kapsz, és nem az fogad minden héten 2-3 alkalommal hogy maintenance van vagy hogy annyira le van rohadva az online rendszer hogy a barátokat sem látod...
  • Moby
    #154241
    Meggyöttek a DAI pontok. Potyognak a 8-9-ek
  • Moby
    #154240
    Koopot toljuk majd, vagy már belekezdtél? :)
  • TomStorm
    #154239
    Hát arra a pár játékra amit veszek évente nem érdemes 2 konzolt tartanom:)
    Idén is csak D3RoS,DAI meg GTA5 ami must have.Ezek meg mindegyiken biztos jók lennének.
  • Moby
    #154238
    Pedig ennyire nem bonyolult. Igazából két szempont dönt: játékok (exkluzívok elsősorban), meg hogy a haverok melyiken vannak.
    Szerintem teljesen felesleges mindkettőt tartani, olyan szegényes az exkluzív kínálat, főleg sony fronton, hogy még dönteni sem könnyű ez alapján, nem az, hogy polcon tartani egyiket, mert 95%-os az átfedés köztük. Az előző genben végig kétlaki életet éltem, 10 hónapig volt ps4-em, most 1 hónapja van one-om. Ebben a genben most úgy tűnik sokáig nem leszek mindkettőn egyszerre, és jelenleg egyetlen porcikám nem kívánkozik vissza ps4-re, és nem azért mert rossz, vagy mert jelentős különbségek vannak. Nincsenek, de a sony egyelőre leszarja a játékosait, és sajnos a játékait is. Beteg, félkész nongame-eket pénzel, sunset overdriveokat meg elhajt a malac faszára.
    Nincs ultimate megoldás, pillanatnyi helyzet van, ami most ez. Egy év múlva meg kitudja...majd meglátjuk akkor.
  • Kongy
    #154237
    Vegyél mindkettőt :D