176613
banner
  • Moby
    #154397
    Letöltöttem, ezt írtam is tegnap, de ha rámegyek a halo channelben a filmre, ott két gombom van: play halo, ami visszavisz a játékba, és details.
  • Tyrant01
    #154396
    Ott van az extras-ban a halo channel app, azt töltsd le.
  • Totti5
    #154395
    Helló, köszi a bemutatkozást. Amúgy ha privátba írod nekem pl szívesen segítettem volna, de már elment tőle a kedvem.
  • puskas84
    #154394
    Helló,

    Köszi, hogy töröltétek...
    Tipikus "Magyar" mentalitás, nem segítünk neki, ott pusztuljon inkább meg..........
    Látom itt is teli van a fórum kockulós kisgyerekekkel akik csak arra várnak, hogy amit a való életben nem tudnak elérni azt itt élik ki!
    Gratulálok!
  • Firerock
    #154393
    Nos. Felhívtam az ügyfélszolgálatot,a magyart. a gépi hang még magyar volt,de a fickó már angolul szólt bele, és mondta hogyha magyarul akarok beszélni akkor hívjam vissza őket 1 óra múlva. Érdekes. Na mind1 beszélek angolul elég jól szóval ez nem volt probléma. Azt mondta a faszi hogy hétfőtől nincs rá lehetőség hogy USA locationt használjak,sőt csak magyart lehet,azért azt mondta hogy a UK-t próbáljam meg. Ez igaz lehet? Mert akkor megszoptuk keményen.
  • Totti5
    #154392
    Én már nem mondok semmit, ezzel nem lehet vitázni. Ha ugyan olyan akkor ugyan olyan. De egyet csak megjegyznék eme gondolat útján. Ha a prevgen Gta5 ilyen szép, akkor a pimpolt nextgen Gta5 lesz az egyetlen és igaz nextgen Sandbox teknó definíciója? Mert eszerint az egy generációval szebb lesz mint a Unity. Vagy most mivan? :)
  • Skyline
    #154391
    Akkor meg azért menne a hiszti mert "megint nem változott a széria semmit", meg jönne a sok okos "Ez csak egy újratextúrázott AC2" szintű észlény.. :-P
  • Firerock
    #154390
    #154365 valaki?
    Utoljára szerkesztette: Firerock, 2014.11.12. 11:15:06
  • Ulthane
    #154389
    Azt értsétek meg, hogy baromira nem érdekel, hogy MIÉRT olyan, amilyen. Akkor csináltak volna kevesebb NPC-t. Amit én látok, az az, hogy tele van buggal, textúra popuppal, a frame rate a Quake II-t idézi.. Leszarom, hogy ez azért van, mert 30 ezer NPC van a játékban! Csináltak volna fele annyit, bőven elég lett volna.
  • Moby
    #154388
    Mit/mennyit/hogyan kell tolnom az MCC-vel, hogy a nitghtfall-t megnézhessem?
  • Moby
    #154387
    A tlou azon kívül, hogy nd-sen nagyon szépen van fényelve nagyjából semmi egyebet nem tud felmutatni, és ez a tlouR-ban üvölt minden frémből. Spórólás hátán spórolás. Ami "elöl" van az minden nagyon szép és kidolgozott, ami a háttérben az minden nagyon-nagyon rettenestes. Az uncsikat jóval többre értékelem, ott _minden_ ami a képen látható konzisztensen kidolgozott, egységes, és magas színvonalú.
  • Moby
    #154386
    Szépnek szép, be kell vallani, de kb. ugyanezt a grafikát produkálta a GTA V X360-on


  • Kongy
    #154385
    GTA V X360-on? Ne viccelj már, annyira nem recés a Unity :D Ennyi NPC sosem volt egy helyen a GTA V-ben, baromira elszórtan voltak az utcákon. Autók dettó. Remélem currgen változatban már több lesz belőlük.
  • Skyline
    #154384
    Lol...
    Tlous nem sandbox, viszonylag cső pályákkal 1-2 részt leszámítva, általában 5-10 ellenféllel a képen. Ehhez képest az hogy meg sem közelíti az mocskoserős túlzás...
    Gta V-ben sincs 50-100-nál több (még ennyi sincs) npc/kocsi a képen egyszerre.

    Továbbá itt számtalan épületbe be lehet menni.

    Gyakorlatilag talán az egyetlen cím amiben hasonló mennyiségű objektum és npc volt a képen az a Dead Rising legutóbbi része. Aminek látványa sem mutat túl az AC-n és a bejárható terep sem.

    Nem látsz AC3-hoz képest jelentős előrelépés?:)
    Szerintem akkor nincs miről beszélni mert súlyos látászavarok vannak..:D

    Utoljára szerkesztette: Skyline, 2014.11.12. 10:29:56
  • Ulthane
    #154383
    7500 forintot amúgy hibáival együtt is megér. Ha másért nem, az épületek miatt, hogy bent szét tudsz nézni, meg kapsz egy kis Párizs feelinget a 18 sz. végéről.
  • Ulthane
    #154382
    Nekem azért nem hullt le a gatyám a látványtól. Jelentős előrelépést nem látok a látványbban az AC III-hoz képest. Lehet, hogy picit több a redő a ruhákon, de ez a látvány meg sem közelíti mondjuk a TLOU-t, ami köztudottan nem a kedvenc játékom.

    Szépnek szép, be kell vallani, de kb. ugyanezt a grafikát produkálta a GTA V X360-on, szintén hatalmas térképpel, szintén sok NPC-vel, ott még járművek is voltak.

    Side note: ha annak idején ennyi ember volt az utcán, és senki nem dolgozott, nem csodálom, hogy éhezett az ország...
  • Moby
    #154381
    Én meg má alig várom, hogy este legyen, és tolhassam :D
  • vg
    #154380
    Lehet hiba volt megvásárolni, még ha féláron is tudtam megszerezni, mert ez így nem jó. Pedig nagyon szemezek a season pass-al is, de lehet inkább mást veszek. DigitalFoundry videója alapján az átvezetők is olyanok mint Alien-nél, szaggat, elcsúszik a hang, gyakorlatilag élvezhetetlen, néha 20fps alá is benéz. Mindegy, még egy pár hétig nem indítom el, hátha addig kikalapálják egy kicsit, de ez hihetetlen malőr véleményem szerint. Első nexgen AC, és egy kalap szarnak tűnik.
  • Moby
    #154379
  • Kongy
    #154378
    Te milyen szert használsz?
  • DarkSector
    #154377
    Rájöttem mi a bajom az AC-vel, tökmindegy hogy hol játszódik az adott epizód, valamiért egyhangúak a páylák, Oké hogy az épületek nem egyformák, mégis egyhangú az egész, kevésbé változatos szerintem.
    Minden részben mindig full homoksárga minden....ez zavar engem sokszor.
  • TDC Geronimo
    #154376
    lol cool tvn most volt valami reklám csak a végét csíptem el ilyen szöveggel hogy : "műsorunkat az assassins creed unity támogatta" oO
  • Totti5
    #154375
  • Moby
    #154374
    Halo nightfall-t hogy lehet megnézni? Bejön a halo channel, ott az ep1-nêl van play halo meg details
  • Firerock
    #154373
    Valaki?
  • Skyline
    #154372
    Ezen a részen bug van, pc-n is beakad okádékmóditt (meg egy két épület 1-2 sarkában)
  • TDC Geronimo
    #154371
    Nem, nem a videó akad.

  • Kongy
    #154370
    5k-nál többet én se adnék érte, de így zsírkirály :D
  • Moby
    #154369
    Nem csak a látvány lett jobb, hanem minden más is.
    Az fps-t leszámítva.
  • Skyline
    #154368
    Oké. Csak ha meg kihozzák nagyjából ugyan azzal a látvánnyal akkor meg azért menne a fröcsögés hogy egy újabb AC rész ami nem képes megújúlni.
    Most hoztak újítást, a játékmenetben,küldetések változatosságában, harcrendszerben és a városi életképben. De most meg a frém a szar.:)

    Ráadásul ahogy írtam...ha ez exkluzív lenne ps4-en vagy One-on....Akkor egyből menne a védelem hogy a játékélmény a fontos.:)
  • Moby
    #154367
    Prevgenlófütty.
  • TDC Geronimo
    #154366
    Nem arról volt szó, hogy hogy néz ki, hanem hogy fix fps-e vagy sem
  • Firerock
    #154365
    A régióváltás óta már megvettem a Horizon 2-t. Azóta semmivel nem babráltam.
    Másnak sikerült USA store-ból vásárolni ma?
  • DarkSector
    #154364
    Magyar accounttal használtad eddig?
    Nem lehet hogy ez a régiókavarás miatt van, amről itt a többiek beszéltek nemrég?
  • n000rbi
    #154363
    5k-t nekem is megérne a látvány miatt, de többet nem.
  • Skyline
    #154362
    Feleígy se nézett ki mint a Unity.
  • Moby
    #154361
    Az fps-ért nem jár dícséret. Tény. Minden másért viszont igen. És azon ritka esrtek egyike, amikor a szar fps okát kézzel tapintjuk, látjuk, halljuk, szagoljuk. És az OK valami gyönyörű. Akarom EZT jobb fps-el? Naná! Akarom szarabbul a jobb fps-ért?


    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.11. 22:39:01
  • DarkSector
    #154360
    Ja ez szuperül hangzik.
  • DarkSector
    #154359
    Amiket híresztelnek róla.
  • Totti5
    #154358
    Prevgen játék nextgen gépen, még szép.