176613
banner
  • Skyline
    #154437
    Hányszor kell leírni hogy ezúttal nincs sok ilyen küldetés?:)
  • arty
    #154436
    sajnos nekem csak 360on volt szerencsém a 0-255/16-235 töketlenkedéshez, vagy egy évig szar volt ...
    és kb a kutyát nem érdekelte, pedig anno ide is linkeltem az xbox.com os vonatkozó topikot ... nyilván nem tapasztalták, ergo "őket nem érintette".

    annyi helyen el lehet állítani a feketét, h nem feltétlen kell ezt TÉNYLEG látnia mindenkinek, ettől még egy kompetens teszt kuhozhatja, h gond van :) az ms meg leszarhatja, mivel nincs napi 5000 tiket róla... másról meg van, így arra mennek rá, h javítsák.
  • DarkSector
    #154435
    Valamint AC-ről, IDEGESÍTŐ még mindig a mozgás, a tetőkön való mászás, Nemrég Mordor-al kapcsolatban jött elő ez hogy te mennél mondjuk üldöznél egy ember, de az a félautomata mászás, RT, egyet gondol kapsz egy gellert, és mondjuk elkanyarodik magától akár 90 fokot is, és olyan mintha nem tudnál arra menni amerre szeretnél, ez nagyon idegesítő tud lenni.
  • arty
    #154434
    Nyilván te el tudod engedni, látom ;)

    És nyilván ha te leírod, hogy megérdemelt volt, akkor az az volt :))
  • Kongy
    #154433
    Ember nincs, aki így közlekedik, de komolyan. És ez megy a 2. rész óta. 2. részben még azt mondtam, oké, még úgyse volt ilyen játék, de most már kezd kicsit sok lenni ez a tipikus AC klisé.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.12. 13:50:42
  • DarkSector
    #154432
    Neked meg Moby-nak, nekem nem elég változatos, undorító fakó színek, eléggé homályos a kép....hát ez van.
    Tanulópénz.

    Black Flag szinekben a szigeteivel sokkal szebb.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.12. 13:50:22
  • arty
    #154431
  • arty
    #154430
    itt a junitiben mi adott még a hasonlatod relevanciájához? a 7 éves gép? a fantasztikus játékélmény?

    mer a frém tényleg itt is hulladék... de kb ennyi.
  • Moby
    #154429
    És a H5multibétademoalfapreprerelase? Az smafu? :)
  • Ulthane
    #154428
    Utoljára két napja vásároltam PS Plus tagságot USA fiókhoz, Amazonon, amerikai címmel, magyar bankkártyával. Simán ment. Azt megelőzően kb. egy hónapja vettem egy 100 dolláros feltöltőt, szintén simán ment..
  • Ulthane
    #154427
    Kitartás. Az nem olyan követős küldetés, és olyanból nem is nagyon lesz más.

    És különben is, rogyaszt, mint a szaró galamb! :-D
  • Moby
    #154426
    Ha valóban ilyen mértékű lenne, fel kellett volna, hogy tűnjön de nem tűnt fel.
  • arty
    #154425
    nálad is van pécé, ps4, xboxone és csináltál összehasonlító képeket?

    vagy csak SZERINTED nem így néz ki? :)

    gen végére az ms a 360on is sikeresen elbarmolta a hdmi feketeszintet, absz. nem melepő, hogy oneon hasonló inkompetenciával nyúltak a témához ... de benne van, h az eurogamer a hülye és te helikopter vagy :P
  • Kongy
    #154424
    Nekem meg.

    Na elkezdődött az AC! Ugyanaz a követős hülye küldetés, megáll a követett, toporog, hátranéz és megy tovább..... Erre már tényleg csak ennyit tudok írni: PFFFFF.
  • Macccy
    #154423
    :)

    Csak nem bírod elengedni látom. Ha leírod még párszor, hogy "nem volt megérdemelt", az talán elkezd itt érdekelni valakit, sőt talán meg nem történtté is teheti. Próbáld ki! ;)

    (a tehenes mondást meg ezek szerint 2 nap alatt se sikerült megértened)

    Ugorgyunk!
  • Rage47
    #154422
    megéri ez?
  • Skyline
    #154421
    No majd rápróbálok újra ha itt a One.:)
  • Kongy
    #154420
    Na, bizonytalan időre megválok a PS4-től úgy néz ki... :) Majd ha UC4 kijött, akkor megfontolom, hogy veszek ismét, de addig a One-ra költöztem..
  • Moby
    #154419
    Azt akárhányszor lehet. Akár percenként állíthatod. Amúgy össze-vissza megy a kavarás a supportosok részéről ezügyben. Szerintem azt sem tudják mit beszélnek, illetve hogy mi a valós probléma.
  • Moby
    #154418
    A titok az, hooooogy....semmiféle titok nincs :) Valós címet adtam meg (egy ingatlanügynökségről szedtem).
  • Firerock
    #154417
    Nem, a Locationt. Mert a faszi valami arra utalót is mondott (angolul) hogy Eu-n belül lehet.
  • Skyline
    #154416
    Örülök,áruld el a titkot, mert engem kétszer is tiltottak, és igazoljam az usa címet.:)
  • Moby
    #154415
    Én egy vagon játékot, meg kódot vettem már amazonon. De a ph-n is jópáran vásároltak giftcardot amazonon, és avval fizettek, szóval kéne mennie.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.12. 12:16:32
  • Moby
    #154414
    Mit állítasz át UK-re? A gépet? Nem, azt akárhányszor lehet.
  • Skyline
    #154413
    Amazonon nem lehet venni, legalábbis nekem annó amire azt írta hogy only usa-ban elérhető ott bukta volt,hiába volt usa cím a magyar kártya mellé...Tiltották az accountot és küldjem faxban az adataim meg mittoménmit...
  • Firerock
    #154412
    Ha most átállítom UK-ra akkor már csak 3 hónap múlva állíthatom legközelebb?
  • Totti5
    #154411

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.12. 12:09:12
  • Moby
    #154410
    De az elmúlt két napban ha nem írtam ötször, akkor lehet, hogy hatszor: tökmindegy, hogy lehet-e usa sztórban fizetni. Mindegy. Lényegtelen. Amazonon lehet venni giftcardot, és vásárolsz azzal.
    Problem solved.
  • Moby
    #154409
    Fel sem merült, hogy azóta -ESETLEG- senki nem vásárolt? :)
  • Totti5
    #154408
    Én nem vettem semmit, nem tudok mit hozzátenni...
  • Firerock
    #154407
    #154390??? Akkor mostmár csak a magyar maradt?

    Ti direkt ignoráltok?
    Utoljára szerkesztette: Firerock, 2014.11.12. 12:05:58
  • arty
    #154406
    nem tényt közöltél, hanem h szerinted(!) megérdemelt bant kaptak, akik akkoriban migrálgattak az ingyenjátékért ...

    szal a dögöljön meg a szomszéd tehene épp rád igaz :(
  • Totti5
    #154405
    Olyan kevés játék jelenik meg hogy egyszerűen nincs rá idő. Új címekre koncentrálok a nosztalgia ráér:)
  • Moby
    #154404
    Erre nem is gondoltam ;D
  • Totti5
    #154403

    Halo 4 et köti össze az 5el, szal....
  • Moby
    #154402
    >Nem vettem meg, majd jövőre.

    Ellopták Totti accountját! Valaki hívja fel! :D
  • Moby
    #154401
    Működik minden más, csak a nightfall nem. És a filmnél ki is van írva mellé, hogy ha meg akarom nézni a filmet, játsszak a játékkal.
    Ok bammeg, de melyikkel, mennyit, stb :D
  • Tyrant01
    #154400
    Filmet még nem néztem, de ma reggel a halo cnannel-ből zenéket hallgattam, az működött.
  • Moby
    #154399
    Mit töröltünk? :D
  • Totti5
    #154399
    Halo kollekció ügyben fogalmatlan vagyok. Nem vettem meg, majd jövőre.