176613
banner
  • Firerock
    #154478
    Nem,kamu amerikai.
    Vagyis az a billing address. Szállítási címet nem kért,mivel digitális.
    Utoljára szerkesztette: Firerock, 2014.11.12. 17:33:20
  • Harlekin
    #154477
    és alaszka van megadva számlázási címnek?
  • Firerock
    #154476
    a 60-as kevés volt mert a tax az még +. viszont a második kódot nem akarja küldeni. fél órája rendeltem kb
  • Totti5
    #154475
    Az nagyon jó volt ( igaz nagyon semmi nem történt a pusztában ) és milyen jó lenne minden részben! Aaszolni nyakig hóba a pusztában és random farkasokat ölni. Ubis mesteremberek kompletten aprólékosan lemodelleznek városokat olyan szinten h más játékban soha és semmikor ilyet nem láttunk. Még ha a játék nem is tetszik, ez minden részben maximálisan elismerésre méltó dolog. A civilizáció a városokban összpontosul, minden lényeges teenedő ott alakul ki. De gondolom te most is a puszta közepén trónolsz, mert ott futnak össze a szálak:DD
  • Harlekin
    #154474
    Vagy esetleg veszel így! 2 játék 10000-ér annyira nem rossz szerintem és akkor még ez feleződik ezért ha MS nek nem kell közvetlenül a pénz majd kapja más.És ugyan úgy szophat faszt a magyar store meg a boltosok a nevetséges áraikkal!

    Na megyek veszek pár gif cardot amazonon kell még a far cray meg a gta !
    Szerinted ki húzzuk Quantum Breakig ?
    Amikkel még semmit nem játszottunk! Thief,AC unity,AC BF,wolfi,Dragon age,HALO,és ami jön még far cray,gta,és amikbe még csak éppen bele kóstoltunk,COD,Sunset
    Utoljára szerkesztette: Harlekin, 2014.11.12. 17:14:34
  • Firerock
    #154472
    ennek van valami hátránya?
  • Moby
    #154471
    Viszont legalább csak a fény által vetett árnyék remeg.
    A kozmikus sugárzásé példul nem. Ami nem is baj, mert annak nincs.
  • Moby
    #154470
    Amazonon megveszed a 60$-os "online game code"-os giftcardot. Beváltod az USA fiókodon, és vásárolsz vele.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.12. 15:44:55
  • Ulthane
    #154469
    De ott az lesz a gáz, hogy a sakál árnyéka fog remegni a fényben!
  • Firerock
    #154468
    Ez a giftcard ez mi? Mesélnél róla? Mert már csak 1 gombnyomásra vagyok attól hogy a magyar store-ról vegyem meg 20.900 ért.
  • Moby
    #154467
    No.
    Most próbáltam megvenni usa sztóron a GTAV-t. Live működésre vonatkozó hibaüzi már sem az usa, sem a magyar liveon nincs.
    És nem tudom kifizetni. Tehát egyelőre úgy fest a hagyományos módon már nem lehet vásárolni más régióból. Egyelőre marad a giftcard.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.12. 15:28:11
  • Moby
    #154466
    De az accountod miért akarod mozgatni?

    #154414
    Itt beszéltük meg, hogy a GÉPET lehet, nem az accountot. Olvasol is, vagy csak írsz? :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.12. 15:07:34
  • Firerock
    #154465
    "Moving your Xbox Live Account" lapon
  • Moby
    #154464
    Ezt hol csinálod, vagy hol kapod?
  • Firerock
    #154463
    There’s a problem completing your move right now. Please check the Region Change Support Page to make sure it will work for you, and try again later. :'(
  • Moby
    #154462
    Alig hiszem el, hogy még válaszol is rá.

    Én mára kidőltem.

  • DarkSector
    #154461
    Nehézkes, elhiszem, de vannak játékok ahol meg sikerül? akkor hogy van ez? Ubisoft nem ma kezdte.. :)

    Amúgy az én hibám is, a gameplay-ekben neten látszódott hogy ilyen a látvány, csak én valamiért szt hittem hogy ez csak a netes felvételek végett.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.12. 14:53:06
  • DarkSector
    #154460
    Na még az is jó ötlet, vagy éppenséggel előre az időben..
  • DarkSector
    #154459
    Uccuneki , azt várom már nagyon.
  • Moby
    #154458
    +10^243
  • Kongy
    #154457
    RDR 2 !
  • vg
    #154456
    Inkább legyen második világháborús, teljesen jó lenne. Bár még mindig nem térek magamhoz, az Unity-ben látott, igaz számomra csak videón a - hirtelen 1940-es években termek és egyből vágom a géppuskát meg nem csodálkozom rá a repülőre a gyakorlatilag kőkorszak után-... nem baj, belefér.
  • Moby
    #154455
    > és remeg a fény által vetett árnyék

    A fény által vetett árnyék modellezése nehézkes. A többi árnyék elég jól megy, a fény által vetettel még vannak problémák. Majd javul ez is, ahogy a többi is tette.
  • DarkSector
    #154454
    Töröljék a gecibe, irány a vadnyugat....vissza a természetbe!
  • Moby
    #154453
    Nem kellene erőltetni már ezt az ilyen város, meg olyan város témát.

    BEHOLD! Kinyilatkoztatott!
    Erre vártunk, rég. Tudjuk hát mi a teendő, csomagolhat mindenki. Vissza lehet ülni a tervező asztalokhoz. Városok eltörölve.
    Ennyi.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.12. 14:34:07
  • DarkSector
    #154452
    Igen vannak akár effektek, amitől ilyen tud lenni, ja, vagy éppen rángat az árnyék a textúrákon, ala Battlefield.
    Meg pár Unreal játéknál.
    Ki tudnék futni a világból mikor mutatnak mondjuk egy emberi arcot, és remeg a fény által vetett árnyék...ez gáz.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.12. 14:35:16
  • Moby
    #154451
    >hanem más


    Ez egy olyan mértékegység, ami csak Dark-o-méteren látható, ugye? Nyugtass meg, mer lázasan keresem az SI-ben, és bátran állíthatom, a "MÁS"-al az nem tud semmit kezdeni :(

    Ésss úgy homályos, hogy közben sárga, vagy fakóbb mint homályos, és a fakó és a sárga milyen relációban vannak? Kínlódva próbálom felvenni a téma fonalát :)
  • DarkSector
    #154450
    Be kéne cserélnem valamire, amit jobban utálok.
  • Ulthane
    #154449
    Add el gyorsan!
  • DarkSector
    #154448
    Nem, hanem neked szájbarágósan:

    Nem kellene erőltetni már ezt az ilyen város, meg olyan város témát.
    Pl AC3-ban milyen jó volt a fákon sziklákon ugrálni, az erdő, kicsit változatosabb volt.
    Itt is téma volt hogy japán lesz, azt írták hogy az szerintük unalmas lett vona, mert ez nem az.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.12. 14:29:06
  • DarkSector
    #154447
    Nalátod nem tudom minek vettem meg. :D
  • DarkSector
    #154446
    Igen csezdmeg 720p-n más játék tud éles lenni, az AC nem felbontás szempontjából homályos, hanem más, lehet ez a hrd vagy milyen effekt van benne, játszottam eddig más játékkal és érdekes mindegyik éles volt 720p-n, most nem a textúraélességről van szó.
  • Moby
    #154445
    Szóval tényleg. Mi volt a koncepció? Hogy Párizs nagyon hasonló a karibi világhoz, csak kevesebb a víz, amit majd a konyhából pótolsz? Segíts má ki! :)
  • Moby
    #154444
    Figyuszkamá! Feltetted magadnak a kérdést, hogy ha tudod, hogy milyen vót párizs, én elfogadom. Ha tudod, hogy mindig szar vót ez az egész AC. Meg fakó. Meg sárga. Meg szar. Meg. Meeeeeg.


    Szóval, feltetted magadnak a kérdést, hogy ha mindezeket tudom, MINEK VETTEM MEG??
    Nem? Pedig kéne! :)
  • Moby
    #154443
    >biztos valakinek lejjebb megteszi ez a szint

    LOL AZ IGÉNYES SRÁC! LOSDFJKLJaSDHJGSDAKHJDSD
    AZTMONDJA HOMÁLYOS ÉS KÖZBEN 720p-s TÉVÉN TOLJASJASDgDFHGsDFJHGDaSDFJgHDJFHGfjahgdfsjdfsad


    /nagy bohóc vagy, bírlak!
  • DarkSector
    #154442
    Hát fogalmamsincs ez kinek szimpatikus, biztos valakinek lejjebb megteszi ez a szint, én rühellem az ilyet.
    Jó mondom, lehet a bevilágíttás miatt, de kit érdekel mi miatt ha ez a végeredmény. Persze kinti területek ilyenek jobbára.
  • Kongy
    #154441
    Nekem egy ilyen fostalicska küldetés is elég, de mentségükre legyen mondva, hogy nem deszinkronizálódsz VÉGRE ha lemaradsz.
  • Moby
    #154440
    Szerintem eljutottunk oda, amikor ki kell mondani: a videójátékok jelentős része egyszerűen meghaladja a képességeidet :D
    Innentőlfogva nem tudom véleményként befogadni a posztjaid :)

    /meg vegyél már valami tévét, ne az ótvaros lomisszar alapján keresd a színeket, mer azon má csak a kék vezérlése működik, legalábbis a blackflag erre enged következtetni :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.12. 14:10:10
  • Moby
    #154439
    >ettől még egy kompetens teszt kuhozhatja

    A kompetens teszt mitől kompetens? Az én - nem háztartási kártyáim- is ahány annyiféle végeredményt ad. Az egyetlen megbízható, a direkt szkópnak eladott elektronika, de az meg képet nem állít elő(és most éppen meg is van dögölve). Ha én nekiállok tesztelni melyiket vesszünk majd bázisnak? Melyik lesz kompetens?
  • Moby
    #154438
    Pont nem hasonlatként használta, hanem kontrasztként. Az évjátéka, kultjáték, stbstb lett. És igen, igaza van. A stúdió neve, a platform vagy az exkluzivitás ténye önmagában szinteket emel, vagy épp rogyaszt a többségi megítélésben.


    Ja, és mégvalami: a unityből nem volt egyetlen kamuvideó, kamushot, kamu nyilatkozat, bármi. Semmi. Amit szintén nem tartott említésre méltónak senki, szemben avval, amikor volt, MINTHA ez minimum általános lenne. Tényleg nem sok értelme van bármit is csinálni. A szart kell önteni a "gémereknek", arra legalább böfögnek valamit.