176613
banner
  • Moby
    #154639
    Nah, belecsaptam a dai-ba ééés itt abba is hagytam, mert ez valami olyan szinten kikúrt jó, hogy nem szeretném megszakítani.
    Fogalmam sincs miről beszéltek. A játék nagyonszép. A cutscenekben a dof miatt dof határon recés, de ismerjük a mocit, és játék közben ez nincs. Gecijó a tatctical view, csodásak a karik, és fantasztikus a világa.
    Nyaminyamijajdekurvajóleszezis
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.13. 21:44:45
  • n000rbi
    #154638
    Ammeghogy? Ma reggel fél 8kor lőttem be a letöltést, fél 11kor már játszható volt (szaros 15Mbites nettel)
  • DarkSector
    #154637
    Bíztam a kedves modorodban és a felhőtlen humorodban. :D
  • Skyline
    #154636
  • TDC Geronimo
    #154635
    Baromságot :D
  • Skyline
    #154634
    Azért harcban illik tartani a sebességet,márpedig harc közben igencsak durván szarrá van effektelve a kép.:)
  • DarkSector
    #154633
    Mit is írtam nektek a játékról? :D
  • TDC Geronimo
    #154632
    kisebb felbontásba, szarabb textúrákkal, rosszabb fényekkel, fpsel meg assetekkel biztos. Crossgen cím még mindig és előző részekhez képest nagy előrelépés. Láttam későbbi zónákból képeket és nagyon szépen néz ki. Mindemellett van 100+ órás tartalom, normális story, karakterek, játékmenet. Úgy várom a 21et, mint gyerekként a karácsonyt.
  • Kongy
    #154631
    El is bír, ha jól tudom kijön rá.
  • davidka003
    #154630
    Nagyjából ilyen grafot a 360 is elbírt volna kisebb felbontásban. Nem nagy szám.
  • balee4
    #154629
    Dragon Age Inqusition - a grafikától nem vagyok elszállva, szép-szép, de az előzetes videókon sokkal jobban nézett ki. De persze egy RPG-nél nem ez a lényeg. Magáról a játékról egyelőre nem tudok nyilatkozni, csak épphogy belenéztem.









  • Kongy
    #154628
    AC2 dalai is vannak erősen átdolgozva a játékban. A feeling nagyon ott van.
  • TDC Geronimo
    #154627
    Ja ami még undorító az a HUD. Mostanában minden ubi játéknál ilyen. Szerencsére unitybe kikapcsolható minden és most tudtam meg, hogy jobb sticket lenyomva tartva ki lehet kapcsolni egyből mindent és ugyanúgy vissza. Gamechanger!
  • TDC Geronimo
    #154626
    Azt aláírom amikor tetőről néztem ahogy bevilágítja az utcákat a nap ott nekem is felállt egy kicsit.. :D

    AC2 fíling van elején, de technikailag továbbra is beta állapot. Letolom storyt aztán jövőre szerintem DA után folytatom side contentet. Remélem addigra javítják a sok bugot meg fps problémát.
  • Totti5
    #154625
    Nem bírok játszani ezzel a rohadt játékkal! Minden méter után állok, nézelődok és emelem a kalapom. Megvolt a főcím, kint vagyok a városban és ugyan annak az épületnek a tetején állók és percek óta csak nézem ahogy hömpölyög a nép az utcákon ahogy elmegy-kisüt a nap ami teljesen megváltoztatja a látképét a városnak ezzel a brutál látótávval.
  • Moby
    #154624
    Én nem tudom mi van nálad, de most néztem bele, a világon semmi baj a képminőséggel.
    Mi van nálad? Menjek segíteni tűzre dobni azt a tévét? ;D
  • TDC Geronimo
    #154623
    Megjött a várva várt AC patch!!! ja mégse

    "A patch has been deployed and the issue with Helix Credits is now fixed on PS4 - we are working to solve the issue on PC and Xbox One."

    mikrotranzakció javítása volt a legfontosabb feladat úgy néz ki.
  • Totti5
    #154622
    Amiből eladott lesz hamarosan.
  • Moby
    #154621
    Én kevésbé.
  • Zavarodott
    #154620
    Az árcsökkentés lehet megemelné még eggyel a One tulajok számát... ;)
  • TDC Geronimo
    #154619
    Leszállított -.-
  • TDC Geronimo
    #154618
    Arról írtam. Ott tölti a fullt, enged játszani 6 órát és azt tudod unlockolni és viheted is tovább a mentést fullra.
  • Totti5
    #154617
    A Microsoft bejelentette, hogy remek hatással volt az ideiglenes amerikai árcsökkentés az Xbox One teljesítményére: a heti eladások megháromszorozódtak, és az elmúlt két hétben az ő gépük fogyott a legjobban az Egyesült Államokban.

    A fentiek mellett kiderült egyébként az is, hogy a leszállított mennyiséget tekintve világszinten már közelítenek a 10 millióhoz.

  • balee4
    #154616
    ~41 Gb, talán holnap reggelre lejön nekem is. Amilyen lassú a letöltés boxon...
  • Kongy
    #154615
    Hát az kurvajo, és akkor mi van az EAA verzióval?! Áh, faszt érdekli, majd kipróbálom PC-n virágboltból, az a biztos, komolyan mondom már......
  • Zavarodott
    #154614
    Az első mondaton jót derültem... ;)
  • Totti5
    #154613
    Nem hagyom úgy a gépet, ha nem muszáj. Ráér holnap, hétvégén nyugiba.
  • TDC Geronimo
    #154612
    lál miért nem instant onba használjátok? Ha jól tudom lehet remote downloadolni boxon is már.
  • Totti5
    #154611
    Jaja, este kezdem el letölteni:D holnap 17:00ra pont le is fog jönni.
  • TDC Geronimo
    #154610


    DAt este nézed?
  • Totti5
    #154609
    Nem azt, hanem a háttérképet!

    Ez a baj, a korlátlan peccseléssel. Nincs kényszer semmire. Freedom, örül a fejlesztő hogy újraírhatja a játékot hetente, örül az aki 360as érában siratta a szegény kiadót hogy fizetni kellett a peccsekért. Remélem most nagyon örül ennek, leglább ők...
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.13. 18:14:12
  • Moby
    #154608
    Ugyanolyan köpedelem fostornádó mindkét nagykonzol rencere. Egy évvel a launch után együgyű, alapvető működési funkciókat tekintve katasztrofálisak. Ez ehyszerűen gyalázat.
    Dehát médiapléjert kell csinálni meg témákat. Ez kell.
  • Moby
    #154607
    Brávó
  • Tyrant01
    #154606
    Halo le volt töltve előre, kedd reggel 6-kor elkezdte szedni újra a 60 gigát...
  • Moby
    #154605
    Jaja...most látom tisztán, hogy ha megjelenik tölthetem le negyedszer...
    Fingja nincs a rendszernek, hogy mi a véres geci van már letöltve, ami levan az micsoda, ami nincs lent azzal mit kezdjen...semmi. Vagy egy kikúrt ikon. Ami egy _valami_. Az vagy elindul vagy nem, vagy letölti újra vagy, vagy létezik mögötte valami vagy nem.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.13. 17:55:48
  • TDC Geronimo
    #154604
    A fullt tölti, az unlockolódik releasekor.
  • Kongy
    #154603
    Nekem meg nem tom, hogy a pre-ordered cuccot tölti-e vagy a trialt, mert csak beadta, hogy install, azt nem tom EA Access-el megy-e.
  • Moby
    #154602
    Harmadszor töltöm ezt a faszrángató dragonage-t
  • TDC Geronimo
    #154601
    Ott is vannak fakezűek akkor látom :D
  • Moby
    #154600
    És felülírta a teljes verza preloadját...
    Há mérnem mennek már ezek a fakezű büdösparasztok inkább árkotásni???