176613
banner
  • Moby
    #154599
    De, leszedi megint :(((
    Vagyis szedNÉ, de én ezzel így már nem foglalkozom.
  • Totti5
    #154598
    Igen, de most a közhangulat leragadt pár bugnál. Azt h sugárba ömlik az antihype hányás annak mindenki örül most, sőt dicsőségnek tartja ha beszállhat a körforgásba. Nem baj eltelik 1 hét aztán visszamennek okádni a COD-ra, meg a Destiny-re és a Watch Dogsra, h a hype miatt vannak még mindig a top listákon:DDD

    Persze a frém bajok valósak ( elsősorban PS4en ), nem akarom elbagatellizálni, de ettől még a játék nagyon jó az eddigiek alapján. Azt meg csak javítják hama, ha tudják. Az viszont vicces h közepes PCsek rínak h szar az optimalizálás. Könyörgöm ez A nextgen cím, ehhez 2014-es vas kell.
  • Totti5
    #154597
    "Úgy értettem, hogy profitorientáltak a fejlesztők"

    Nyilván ők is pénzért dolgoznak és mint mindenki aki dolgozik azt szeretné h a munkája sikeres "termék" legyen.

    Ámbár a fejlesztő/sutdió megkapja a jussát a kiadótól már a kezdetekkor, így h bukik avagy nem az ő pénztárcájára nincs kihatással a játék fejlesztésével eltöltött éveket nézve, illetve Ők a profitból nem igen fognak látni semmit az a kiadóé ( max kapnak valami prémiumot ha ügyik voltak ). Persze ha bukik akkor a munkahelye bánhatja.
  • TDC Geronimo
    #154596
    Amúgy nem értem miért akarja letölteni mert... :

    "Did you buy the "normal" version or the Deluxe?


    I have the normal version and it just ran my preloaded version. I was up and running within seconds. Didn't have to re-download anything."

    Elvileg nem kéne leszednie megint.
  • DarkSector
    #154595
    Most már megvan ennyi, végigjátszom, de legközelebb én is másra költök inkább....:D
  • DarkSector
    #154594
    Nekemis ma délelőtt, hánytam is tőle.
  • barmi
    #154593
    Este igen, viszont én már itt ülök a gép előtt ! :-) Gyere partyba ha hazaértél és azonnal megyek coop-ozni ! De addig egy kis DAI (feltéve ha még ma lejön ez a qrva ápdét).
  • Moby
    #154592
    Azok, akik készítik a játékok, és azok a pofádba repülő season passról döntenek, ők eléggé különböző eredményekben motiváltak :)
  • Tyrant01
    #154591
    Nem lehet, Halo coop van este :-D
  • barmi
    #154590
    A DAI valamit nagyon ápdétel. Ma már lehet vele bohóckodni EAaccess-el ?
  • Kongy
    #154589
    Úgy értettem, hogy profitorientáltak a fejlesztők (ami nem baj, de az már igen, ha csak dollárjelek vannak a szemük előtt.), ha már a season pass-t promózzák még a menüben is. Nem feltétlen AC-re gondolok, konkrétan az új CoD nyomta a pofámba multizás előtt nagybetűvel, hogy SEASON PASS.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.13. 15:00:11
  • barmi
    #154588
    Persze, tudom én, de végül is a jeti is egy ellenség :-) Ezzel jó lesz majd rohangálni utána a szakadó hóesésben :DD
  • Moby
    #154587
    >Az a játék már eleve nem lehet jó, aminél még mielőtt elkezdesz vele játszani, a pofádba nyomják, hogy vegyél season pass-t.

    Neee. Ennek semmi köze a játék minőségéhez. Hogy jön ez ahhoz, jó-e vagy sem? Ne menjünk el szélsőségekbe, annak nincs értelme.

    (amúgy nekem nem nyomott semmit a pofámba, szóval most próbálok úgy csinálni, mintha érteném :D )
  • Moby
    #154586
    Én is az eddigi legnagyobb AC fejlődést látom benne. Az első AC, amiben nem túl nehéz megpandelni egy harcban, pláne ha sokan vannak. Az első AC, amiben nem inkonzisztens a cutscene a pillanattal, amikor megkapom a vezérlést. Jó a sztori, kikúrt jó a helyszín és a kor, a látvány pazar. Nem bírom nem szeretni.
    Mondjuk nyilván sokat segít a hibák ignorálásában, hogy nem is akarom :D
  • Skyline
    #154585
    Nincs azal gondom hogy véleménye van csak baromságokat beszél. Messze nem a szokásos AC-t adták ki.:)
    Az AC jellegzetessége volt hogy volt 3-4 féle feladat unalomig ismételve, és egy rettenetesen gyenge harc és AI rendszer ami úgy nézett ki harcokban hogy körülállhatnak akár 100-an is, egyesével rádtámadnak, counter és gyűlnek a halottak...
    Ehhez képest itt baromi változatosak a küldetések, ráadásul nem egy még tényleg ötletes is,kész felüdülés például a nyomozás. És a harcban már 3-4 ellenfél is be tud darálni, 5-6 ellenfél ellen pedig szinte nincs is esély trükközés nélkül,legfeljebb ha mázlink van vagy idióta módon kigurulgatunk.... Pont hogy nem a szokásos AC mert az AC széria leggyengébb elemeit foltozgatták,amit amire réges rég képtelenek voltak...
  • Kongy
    #154584
    Az igazság az, hogy az AC2-re teljes gőzzel dolgoztak, mert az 1 nem sikerült olyan jól. Meg akarták mutatni, hogy igenis tudnak ők, ha akarnak. Ugye 2008-ban nem is jött AC, mert teljes gőzzel ment a 2. fejlesztése. Meg is lett az eredmény, egy ütős játék, minimális mennyiségű buggal. Persze volt ott is egy halom ragdoll bug, de azt elnézni az ember. A baj viszont az, hogy a Ubi elszállt az AC2-vel, rájöttek, hogy mennyire megy ez nekik, és azóta fossák a részeket. Csak az a különbség, hogy most már egy-egy részt nem csiszolgatnak annyi ideig, csak kiszarják, hogy vegyétek. Beindult a tömeges AC-k gyártása. Már itt a 2D-s vacak is a season pass-ban. Az a játék már eleve nem lehet jó, aminél még mielőtt elkezdesz vele játszani, a pofádba nyomják, hogy vegyél season pass-t. Pénzéhség magasfokon. Kivétel mondjuk a Telltale játékok, amiknél ténylegesen megéri a season passt megvenni.

    #154583

    Azért nem, mert nem lehetett hozzáérni!! :D Bánom, hogy nem vettem fel....
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.13. 14:43:57
  • Moby
    #154583
    Mér nem szúrtad le a gecibe? :D
  • Skyline
    #154582
    "az igazolódott be, amitől féltem, mégpedig, hogy a szokásos AC-t kapjuk"

    Ha ez igaz lenne, nem lenne a gépemen megvéve.:)
  • Moby
    #154581
    #154579:
    Nem neked szólt az egész, csak nem akartam kettőbe szedni :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.13. 14:37:49
  • Moby
    #154580
    Örökké a AC2 van emlegetve, pedig én jól emlékezem, hogy az is legalább ennyire megosztó játék volt :)
  • vg
    #154579
    Őőőőő, wut? Én még ki se próbáltam, nem is írtam semmi ilyesmit.
  • Kongy
    #154578
    Sajnos technikai is, de inkább az igazolódott be, amitől féltem, mégpedig, hogy a szokásos AC-t kapjuk, és az a gond, hogy a játékmenet inkább hasonlít a 3-éra amit szintén utáltam, mint a 2-ére. Amivel egyedül nincs baj, az a grafika, azt órákig bírom nézni. Meg a coop is egész szórakoztató.

    Ma egy olyan dolog történt, hogy kiszúrt az őr, rohant felém, és beragadt az ajtóba. Ott futott az ajtóban 5 percig.... de persze nem engedte a játék, hogy anonim legyek ismét, mert ő úgy érzékelte, hogy üldöznek....
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.13. 14:37:27
  • Moby
    #154577
    Technikai javításon dolgoznak, de ha jól értem Kongynak nem technikai jellegű problémája van vele.
    Egyébként hagyjátok már meg egymásnak a jogot, hogy tessen, vagy ne tessen egy adott játék. Neki nem tetszik. Nekem rohadtul.
    Naés. Mármér kellene egyezzen a véleménye örökké mindenkinek mindenről?


    /egyébként technikai problémával én is találkoztam már, de az annyiban merült ki, hogy vannak olyan "helyek", valójában egy-egy pontok bizonyos helyeken, ahol a játék akad, pont úgy, ahogy Gero tegnapi videóján. De ezen kívül semmilyen más problémát eddig nem tapasztaltam)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.13. 14:34:59
  • Skyline
    #154576
    Nekem meg a 2. rész után ez az első AC amihez van gusztusom és nem mondtam azt 5-10 óra játék után hogy "a szokásos hulladék,uninstall".:)
  • vg
    #154575
    Hülyeség játszani vele, ma még blog-ot is csináltak, úgy dolgoznak a javításon. Itt van. Egyszerűen nincs kész a játék, az más kérdés, hogy kiadták. Majd kárpótolnak egy ingyenes Rouge nexgen kiadással pár hónap múlva(gondolom én).
  • Kongy
    #154574
    Továbbra is hangsúlyozom, hogy nem az én ötletem volt!!! :D Ezzel nem a mocskos fejlesztőt támogattam, hogy megvan, mivel Moby magánszemélytől vette. Annyit fogok csinálni max, ha kedvem van, akkor csorgatom még a nyálam a grafikán, de hogy én rá nem megyek egy szutyok single küldetésre sem, az is tuti.

    Durva amúgy hogy elkurvult a sorozat, 2009-ben kedvenc játékaim egyike volt a 2. Egymás után kétszer vittem végig, annyira tetszett.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.13. 14:25:57
  • Harlekin
    #154573
    A játékok 90% ilyen ezen ne húzd fel magad.Én ezzel mindig úgy vagyok,hogy ha valami szar valamiben akkor elkezdem keresni azt a szegmenst ami jó vagy ami leköt és le szarom a szart benne.Változtatni úgy sem tudok rajta inkább használom úgy,hogy élvezzem azt ami jó benne.
  • n000rbi
    #154572
    Unity előtt is mondtál már hasonlót :D
  • Kongy
    #154571
    Jólvan, játsszál vele, egs. :) Én többet Assassin's Creedet nem akarok látni semmilyen gépemen, köszöntem.
  • Skyline
    #154570
    Én még sosem akadtam be és nem szúrtak ki 200 méterről főként hogy stealthet fejlesztek (ruháknál is)..:-P
    De nem vagyok meglepve hogy ajvékolsz,ezt tetted a harcrendszerre is (ami igencsak fejlődött) és a játékmenetre is amikor megkaptad a követős küldetést (amiből alig van,ellenben baormi változatos egyebek vannak)..:)
  • Kongy
    #154569
    Na, ezennel befejeztem a Unity-t. Én nem vagyok hajlandó eltűrni tovább a mocsokságait, amit már évek óta minden AC-játék eljátszik velem. Nekem ne magyarázza meg senki, hogy 200 méterről kiszúrnak, aztán mikor ott állok előtte észre se vesz. Játszhatatlanul bugos is, ellenfelek rendszeresen beakadnak mindenhová, karakter úgyszintén. Legszívesebben fognám az egészet, és arconbasznám az egész Xbox-al a "kedves" pénzéhes mocskos fejlesztőt. Nem grafikát kell jóra csinálni, JÁTÉKOT csináljatok bazdmeg.

    27% és még nem játszható a DAI amúgy. Csak mondom. Aki 10en%tól már tud játszani, annak puszilom a buksiját.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2014.11.13. 14:16:02
  • Moby
    #154568
    Értem, igen, értem, vettem, fogtam
    DE
    nem tölténem le mégegyszer a 40gigát akkor sem, ha amúgy tizenszázaléktól már tolható
  • TDC Geronimo
    #154567
    14% letöltésnél már játszható azt írják. A tutorial rész, ami kb fél óra.
  • Moby
    #154566
    Ha megtetszene nyitott vagyok a dealre!(így a letöltésed sem vészne kárba) :D

    /és jóárasított ez is, mint az ACU :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.13. 14:10:50
  • Moby
    #154565
    Ezt most nem értem :) Trial már most is van :) Csak nekem már vinyón van preloadban a teljes.
  • Skyline
    #154564
    Öhm....EU-ban 20-án jön a játék vagyis 15-től lesz trial...Told a gépet usára és lám lesz trial...:)
    (Nyilvánvaló kapitány)
  • Kongy
    #154563
    A 2 egy és ugyanaz, szóval meg fog nyílni trialnak nyugi :D
  • Moby
    #154562
    Akkor pláne tudnám értékelni, ha megnyílna a preloadom trialnak. Ha nem, akkor most már csak releasekor.
  • n000rbi
    #154561
    Huszonpár %-tól már játszható.
  • Kongy
    #154560
    Tolnám én is, ha nem lenne 45 giga