176613
banner
  • arty
    #154679
    szerintem te nem értetted meg a posztom lényegét ...
  • Moby
    #154678
    Van azért egy baj a digitjátékokkal is, bár ez inkább pécén, és a hörcsögölőket fertőzi: életed végéig ott kísértenek a tonnaszám a libraryban az 1$-os bundliban behúzott ótvarfosok, ami akkor és ott jó ötletnek tűnt :D
  • Moby
    #154677
    Én kedvelem a lemezes játékokat is, a hozzkapott biszbaszok miatt (mégha néha jótékonysági árverés keretében végül meg is szabadulok tőlük), de nem kedvelem a kényelmetlenséget.
    És kedvelem a digitjátékokat is, és még jobban bírnám kedvelni, ha nem kéne tizenötször letöltenem. Ugyanazt.
  • Harlekin
    #154676
    Ki a szart érdekel,hogy ki miként kinek és hogyan fizet,pont telibe szarom az érdekel ÉN és csak ez hogy ÉN mennyit fizetek!!Le szarok mindent és mindenkit tőlem aztán éhen dögölhet minden boltos Magyar storeos.Őket se érdekli,hogy Én miből fizetném ki azt a felesleges pluszt amennyit szeretnének tőlem.A pénz beszél
  • Moby
    #154675
    akkor legyen... 70% ;))

    Accepted!
    :)
  • arty
    #154674
    vígasztaljon, hogy ők talán fizetnek a forgalomért :)
    titkon remélem, hogy így van és ez TALÁN valami motivációt jelent arra, h lépjenek... majd...

    #154673 :D
    ez övön aluli volt!
    akkor legyen... 70% ;))
    Utoljára szerkesztette: arty, 2014.11.14. 09:38:48
  • Moby
    #154673
    >és az MS 100000%-osan nem tudja elvenni egyszer

    Hát izé. Konzolon még nem láttunk rá példát, deee ezt a 100000%-ot a bebukott gfwl játékok ismeretében kalkuláltad? :)
  • arty
    #154672
    jajaja, minden tekintetben ... hogy 7-8k helyett 2-3ezerbe kerül egy játék és az MS 100000%-osan nem tudja elvenni egyszer, az esetleg nem számít picuri, aprócska előnynek? :DD
  • Moby
    #154671
    Deee az nem az egész közösségi közlekedést minősíti, hogy TE rossz buszra szálltál! Ráadásul akkor, mikor már füstölt az egész kehes szar.
    Ebből ostobaság messzemenő következtetéseket levonni.
  • DarkSector
    #154670
    Amúgy van ez mellett más hobby-m is, a biciklizés, meg a te csesztetésed. :D
    De ezt a hobby-t ahogy látom te is űzöd. :D
  • DarkSector
    #154669
    :D

    Most Driveclubnál is bazze felkúr hogy egy csávó rekordját kéne megdönteni egy pályán....röpke 17000-es MP/H sebességét. Hát a kurva anyját.
    Biztos űrhajóval ment végig a pályán.
  • Moby
    #154668
    Ez a rontás sajnos ott van mindenkin :(
  • Moby
    #154667
    Vásárolj máshol. Nekem az elmúlt hetekben csupa gecijó játék jutott.
    Vagy az is megoldás, ha ne veszel semmit, nem olvasol róluk, nem nézel videókat, és nem posztolsz róluk, keresel valami más hobbit. Én ez utóbbit támogatnám inkább :P
  • DarkSector
    #154666
    Mert szarok a játékok, ennyire egyszerű. :)
  • Harlekin
    #154665
    Ne is mond nekem is negyedszer szedi és szerintem megjelenéskor ismét le szedi.Plusz ha lejön ki sem tudom próbálni igaz nem is akartam,de tényleg egy agyfasz az egész...
    Így az elmúlt 1 hónap adatforgalom a boxon megütötte a 400 GB-ot...Viktor királyunknak fizethetném a net adót.
  • n000rbi
    #154664
    Akkor csak sikerült átrakatnom Rád a rontást *sigh*

  • CroftManor
    #154663
    Ha xbox One-ra váltok, akkor vajon rá fogom tudni kötni a Samsung 2333ws monitoromra? DVI-D csatlakozója van, nem HDMI.
  • Moby
    #154662
    Nem érdekes, hogy reggelre le jött-e volna. Leszarom mikorra jön le.
    Jelenleg NEGYEDSZER tölti le a dai-t ez a fostornádó. NE.GYED.SZER.
    És a legszebb, hogy fogalma sincs mi történik majd a letöltés végén. Ez így már jó lesz neki, vagy letölti majd ötödször is így, hogy 40%-ról visszaugrott 7-re.
    Meghát lássuk négyszer kevés lehet letölteni. Le kéne még 12x, hogy beleégjen a bit a lemezbe.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2014.11.14. 07:41:18
  • DummyBoy
    #154661
    Miért nem Instant On-ban használod? Reggelre simán le is jött volna ... Helyette a kínlódás megéri? (Ha más nem ilyenkor átkapcsolni?)
  • Moby
    #154660
    Ezek ismeretében gyakorlatilag elképzelhetetlennek tartom, hogy ugyanaz a faj képviselői készítik ezeket, akik egy másik napon űrszondát küldenek egy üstökösre.
  • Moby
    #154659
    Tegnap este kikapcsolás előtt rommáfagyott az egész gép. Akkor már olyan 40% körül járhatott a DAI harmadszori letöltés. Ma reggel bekapcsoltam, hogy folytassa.
    A letöltés 7%-tól folytatódik, ready to start van 7%-nál, és 40giga a lefoglalt hely.

    Üvöltve hányok.
  • DummyBoy
    #154658
    Na akkor játékdömping: (Tökéletes játék nincs, és mint tudjuk vadkapitalizmus van, mi csak bétatesztelünk ...)

    - ACU: Engem megvett ... vannak bugok, szokásos AC, de ettől függetlenül imádom. Egyszerűen olyan szinten leköt, hogy ha IRL valamit csinálnom kell, akkor nem szabad vele játszani, mert annyira belemerülök, hogy minden elfelejtek! Lehet hogy egy pár helyen megröccen, de engem ez annyira nem vág földöhöz. A szokásos AC útkereső bugok természetesen megőrjítenek, de ez majdnem természetes, szerintem nem olyan egyszerű tökéletesre megcsinálni egy ilyen algoritmust ... Természetesen ezek a legrosszabbkor fordulnak elő, ezért annyira idegesítőek... (Mikor kedvenc parkúr fejvadászunk perverz pókember módjára 8-szor mászik körbe egy ablakot ahelyett, hogy BEMENNE!!! Vagy menekülés közben ahelyett hogy átugorna egy kerítésen tátongó lyukon, inkább körbemássza 3-szor ... szerintem csak azért nem lőttek le a rendőrök, mert annyira röhögtek ... )

    Ettől eltekintve nem bántam meg ...

    MCC: 360-on a Reach-et játszottam végig, meg akartam venni az összes részt, de mikor kiderült hogy jön One-ra az MCC inkább megvártam. Szépen elkezdtem a legelején, kalandozgatok, eddig tetszik, multit kellene kipróbálnom, de egyelőre AC beszippantott ...

    DAI: Dekárvoltkipróbálni ... Szerintem szép maga a játék (De én nem vagyok grafikafetisiszta :) ), kicsit bohóckodtam a single résszel, de rájöttem vigyáznom kell, olyan lesz mint a Unity, elindulok a sztori küldetés felé, és útközben ha beleakadok valamibe, azt megcsinálom ... Na a vége az lett, hogy a sztori küldetés környékén nem jártam még, de már jópár sidequest megoldódott, találtam érdekességeket, stb, és 2-3 órám ráment ...

    Aztán meglestem a multit ... Ez is érdekes rész, én szeretem a coop multikat, PvZ-ben és Titanfall-ban is a legtöbbször a coop részével játszom ... Meccset nehéz volt találni, aztán csináltam egyet ... Archer-t akartam kipróbálni (pontosabban az Assassint, de az nem elérhető még ...), erre majdcsak nem archerek jöttek mellém, így átváltottam Keeper-re ... Az első 2 alkalommal bedaráltak bennünket (2 keeper - 2 legionare) majd átalakult a csapat, 2 archer - 2 keeper csapattal végigmentünk 2-szer is (Érdekes is, hogy a 2 melee-vel nem volt sikerélmény, de valahogy a 4 ranged csapat jobban összedolgozott, ez sokat segített, nem szaladgált mindenki mindenfelé ...) ... Nem volt könnyű, élvezetes volt, oda kellett figyelni egymásra.
    Ráadásul a véletlenszerűen generált pályák is sokat dobtak a játékon!

    Sokba lesz nekem ez a november ... :)

    Jah ... 500 GB az én játékofogyasztásommal sokáig elég lesz, gondoltam én ... Nos, bőszen kellett törölgetnem a EA Access és ingyenes játékokat, mert elfogyott a hely :(
    Utoljára szerkesztette: DummyBoy, 2014.11.14. 07:11:32
  • Harlekin
    #154657
    Te valószínűleg csukott szemmel játszol vagy kikapcsolt tv-vel.A játékok minősítése és szakértelmezésedből ki indulva.
    Minden játékba csak a rosszat látod,de tényleg nincs az elmúlt 1 évben olyan hszed ahol legalább elégedett lennél.Most őszintén minek játszol???Keres más elfoglaltságot szerintem ami kielégíti vágyaidat vagy ha mazochista vagy inkább sajtreszelővel rejszolj.Csak azon élményeidet ne itt osszad meg.
  • n000rbi
    #154656
    Nekifutottam újra és ezúttal időt szántam egy nekem szimpatikus fizimiskájú karakter generálására. Máris más a leányzó fekvése :) Be fogom szerezni, de nem most, mert belefulladok a sok játékba.
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2014.11.14. 01:23:01
  • TDC Geronimo
    #154655
    Ahogy olvastam egyre jobb lesz story is ahogy halad előre ember. Jó nektek, hogy már ki tudtátok próbálni :(
  • TDC Geronimo
    #154654
    Most fejeztem be mai adagot. Hát egyelőre sequencek elég hamar pörögnek. 3as elején vagyok, de 2-3 memory van csak egy sequencen belül. Egyik küldetésnél olyan bug volt hogy beakadt karakterem egy animációba és újra kellett indítanom checkpointtól... Egyik városrészen meg akkora tömeg volt, hogy lement vagy 15 fpsre a játék :/

    Megvilágítás nagyon kemény. Ezért várom a nextgen only címeket, mert azokba is biztos lesz GI már. Ahogy hallottam UC4be is elég kemény megvilágítás lesz majd.
  • TDC Geronimo
    #154653
    angryjoe azt írta 12 óra után olyan epic esemény történt, ami más játékokban már a végét szokta jelezni a dolgoknak, ez meg csak akkor indul be igazán :D
  • DarkSector
    #154652
    Hát élsimitás ide, élsimítás oda, egy tökig élsimított pc-s játékban sem tünnek el a recék 100%-ra, hát gondolom itt meg komprommisszum miatt picit gyengébb talán az élsimítás, vagy lehet ezeket az új baromságokat használják mint a Crysis2-ben....az meg vegyes.
  • n000rbi
    #154651
    Na csak van benne rece, nem a tv-m szar :) Engem nem fogott meg annyira, egyelőre. (az első rész is órákkal később húzott be, de akkor nagyon)
  • DarkSector
    #154650
    CoD nekem is tetszik, jo a multi, nem véletlen vettem meg, de tudjuk fél játék majdnem, mert a multi másik fele a DLC-kben lesz....
    Még ha pár rész óta ezt megszokhattuk, akkor is ez az igazság.

    Amúgy mondják tezstben hogy csúnya meg hogy a Black Ops 2 majdnemhogy szebb volt, hát én nem tudom a BO2 mitől lett volna szebb, de eléggé nehezen veszem be.
  • Totti5
    #154649
    COD nem tudom h jön a képbe, tartalmas és kiemelkedő cucc lett akár tetszik akár nem. Evvan.

    DC-t korán adták ki, amúgy nem lett volna azzal probléma ha jövőre jön... persze ha tényleg nincs kész és nem működik és tartalom hiánycikk, akkor olyan lesz mint a DC. Ha singlét játszol az nagyon, kb teljesen polírozott.


  • DarkSector
    #154648
    Bugokat nézve vagy úgy mint egy Driveclub?
    Vagy mondjuk egy COD, ahol tudjuk hogy lesz vagy 6DLC.
    Utoljára szerkesztette: DarkSector, 2014.11.13. 23:12:11
  • Totti5
    #154647
    Melyik félkész?
  • DarkSector
    #154646
    Nekem eddig hálisten nem akadt semilyen templom belseje, pedig jártam ezen a helyen már.
  • DarkSector
    #154645
    Hát erős túlzás ez a naponta nem? :D
    Most pl mikre gondolsz mint jó játék, ami nem okoz csalódást, nem kell várni hogy normál alap program szintre kijavitsva tudj vele játszani, és ne egy félkész játékkal legyél gazdagabb.
    Persze így is el lehet játszani, de régebben azért nem így jelentek meg a játékok.
  • Totti5
    #154644
    Ma is toltam 2 órát, de nem nagyon haladtam, viszont buggal és gliccsel nem találkoztam, pedig másztam kúsztam mindenfele... na mindegy, talán majd holnap több szerencsém lesz!!!!

    Az akadás amúgy Xen is van, miliméter pontosan a templomok rózsaablakainál ha felmászol rájuk. Nincs ebben semmi bug, ez szimplán ott nem megy valamiért, tök mindegy melyik templom, csak rózsaablak legyen. Valami shéder vagy valami ami ezeket megjeleníti beszarik és brutál mód leesik az fps. Szernecsére ez max látványosságnak jó, amúgy nem szerves része a játéknak. Remélhetőleg javítják azért.

    Látogatás a Notre Dame-ban







    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2014.11.13. 22:58:26
  • Zavarodott
    #154643
    Gondolom... ;)
  • Totti5
    #154642
    Naponta jelennek meg kikúrt jó játékok. Akinek nem tetszik az fejezze be a géminget, menjen horgászni.
  • DarkSector
    #154641
    Idézettel egyetértek.
  • Totti5
    #154640
    Bassza meg. Kár hogy nincs játék.

    Amúgy meg a mai nagy igazság:

    "Most már csak játékok kellenének a gépekre, mert az újra kiadások, meg a mindenre megjelenő játékok az én szememben nem vásárló értékek. Egyenlőre exkluzív téren minkét gyártó új gépe gyengélkedik."